Bobřík informatiky

Informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

Postupující do ústředního kola - Senior

V následujících tabulkách jsou uvedeni postupující do ústředního kola v kategorii Senior.

Postupující jsou řazeni podle abecedy.

Náhradníci jsou seřazeni podle úspěšnosti a v tomto pořadí budou osloveni v případě, že se uvolní místo. 

Postupující budou vyzváni prostřednictvím svých školních koordinátorů, aby potvrdili svoji účast v ústředním kole.

Ústřední kolo proběhne 3. února 2021 na vybraných školách v jednotlivých krajích, v každém kraji na jedné škole. Soutěžící budou cestovat v rámci kraje.

Počet postupujících je dán kapacitou učeben na pořádající škole. Postupuje maximálně 30 nejlepších v kraji. V případě, že postupující odmítnou účast v krajském kole, může pořadatel krajského kola přizvat náhradníky.

Počty náhradníků v jednotlivých krajích nejsou stejné, protože dochází ke shlukům soutěžících se stejnými bodovými výsledky. Do krajského kola může postoupit pouze úspěšný řešitel soutěže (120 a více bodů).

 

Postupující a náhradníci podle krajů

 

Praha

Postupující
František Bouda SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Martin Dedek Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Samuel Gawlik Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Tomáš Grafek Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek
Daniel Kamenov Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Vojtěch Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Michal Kolář Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400
Matěj Kos SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Ladislav Koubek Gymnázium E. Krásnohorské, Praha
Jan Kratochvíl SPŠST Praha
Jan Kropáček SPŠST Praha
Jáchym Kubias Gymnázium Voděradská, Praha 10
Pavel Mádle SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matěj Martínek Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Kryštof Matějka Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Neklan Nulíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Oliver Otta Gymnázium Písnická, Praha 4
Kryštof Pohnan SPŠST Praha
Kryštof Pravda Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Vilém Prázný SPŠST Praha
Richard Sedlecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10
František Smolík Gymnázium E. Krásnohorské, Praha
Karel Stehlík Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Václav Stupka Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Vojtěch Sudík Gymnázium Voděradská, Praha 10
Benjamin Swart Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Jakub Šrajer Gymnázium Čakovice, Praha 9
Jan Šuráň Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5
Martin Truksa Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Náhradníci
Berenika Risová SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Tomáš Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Jan Trnka SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Veronika Jůzková Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Ondřej Novák SPŠST Praha
Tomáš Vašíček Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek
František Hašek Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek
Martin András Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek
Šimon Dukát SPŠE V Úžlabině, Praha 10

Jihočeský kraj

Postupující
Tomáš Alexa Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Lukáš Balcer SŠIPS České Budějovice
Kryštof Bartík VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Ondřej Brož Gymnázium Česká, České Budějovice
Šimon Glück Gymnázium Písek
Andrej Gončarov Gymnázium Písek
Viktorie Hulcová Gymnázium, Český Krumlov
Marek Janko VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Dominik Ježek SPŠ Tábor
Michael Karmazín Gymnázium Česká, České Budějovice
Lukáš Kotek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Ondřej Kozák Gymnázium Česká, České Budějovice
Václav Král Gymnázium Česká, České Budějovice
Šimon Kubeš Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Václav Kučina Gymnázium Písek
Martin Kysela Gymnázium, Český Krumlov
Hana Marková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice
Vojtěch Pour SŠIPS České Budějovice
Štěpán Rozvoral Gymnázium Česká, České Budějovice
Tereza Řezáčová Gymnázium Soběslav
Jakub Schenk Gymnázium Písek
Matěj Sobotka Gymnázium, Český Krumlov
Filip Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Jan Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Antonín Šimák Gymnázium Písek
Ondřej Štětka Gymnázium Česká, České Budějovice
Tomáš Tichy Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Ali Toms VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice
Martin Větrovský Gymnázium Písek
Náhradníci
Jakub Dušek Gymnázium Písek
Pavla Hazuková Gymnázium Česká, České Budějovice
Tomáš Kolací SPŠ Tábor
Ondřej Kotlík Gymnázium Česká, České Budějovice
David Prokop Gymnázium Milevsko
Michal Tinhofer VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Amálie Jirotková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Michaela Štouralová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Vítek Hakr Gymnázium, Český Krumlov
Eliška Netrvalová Gymnázium Milevsko
Jakub Švojgr Gymnázium Česká, České Budějovice

Jihomoravský kraj

Postupující
Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc
Matěj Boruta Klvaňovo gymnázium Kyjov
Antonín Cáb Purkyňovo gymnázium, Strážnice
Matěj Černický SŠIPF Brno
Martin Daňhel Gymnázium Matyáše Lercha Brno
My Linh Duongová Klvaňovo gymnázium Kyjov
František Dvořák Klvaňovo gymnázium Kyjov
Lukáš Foukal Gymnázium Břeclav
Petr Fridrich Klvaňovo gymnázium Kyjov
Šimon Gold SŠIPF Brno
Ondřej Hanák CMG a SOŠPg Brno
Jakub Horák Gymnázium Matyáše Lercha Brno
David Horňáček Klvaňovo gymnázium Kyjov
Ondřej Jakub Chromý Gymnázium a SOŠZE Vyškov
Jan Jaroněk Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín
David Juda Gymnázium, Brno-Bystrc
Šárka Machálková Klvaňovo gymnázium Kyjov
Marek Miklenda Klvaňovo gymnázium Kyjov
Anna Oswaldová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Matěj Pěta SPŠ Jedovnice
Tereza Pučová CMG a SOŠPg Brno
Vít Širůčka Klvaňovo gymnázium Kyjov
Barbora Špalková CMG a SOŠPg Brno
Filip Tatíček CMG a SOŠPg Brno
Sebastian Tvarog Klvaňovo gymnázium Kyjov
Jakub Urbánek Gymnázium Brno, Vídeňská
Náhradníci
Jiří Barvíř SŠIPF Brno
Vojtěch Gryc SŠIPF Brno
Petr Holba SŠIPF Brno
Jan Kočařík Klvaňovo gymnázium Kyjov
Michael Peštuka Gymnázium Židlochovice
Radka Sedláčková Gymnázium Brno, Vídeňská
Helena Vechetová Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
Karolína Zapletalová Klvaňovo gymnázium Kyjov
Alžběta Dufková Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
Jakub Dohnal Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Anna Foltýnová Gymnázium Židlochovice
Adam Řehák SŠIPF Brno

Karlovarský kraj

Postupující
Jakub Bělohlávek SPŠ Ostrov, p.o.
Matyáš Beňo ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Lukáš Boči SPŠ Ostrov, p.o.
Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov, p.o.
Štěpán Bulín SPŠ Ostrov, p.o.
Miroslav Cihlář SPŠ Ostrov, p.o.
Miroslav Jiří Čáni ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Filip Hnátek SPŠ Ostrov, p.o.
Jáchym Horák SPŠ Ostrov, p.o.
Jan Jandáš SPŠ Ostrov, p.o.
Marek Jati SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Jonáš SPŠ Ostrov, p.o.
Ivan Kotalík SPŠ Ostrov, p.o.
Lukáš Lodr ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Jakub Macek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Jiří Martinček SPŠ Ostrov, p.o.
Matyáš Matějka SPŠ Ostrov, p.o.
Roman Melničuk ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Jakub Nekvinda SPŠ Ostrov, p.o.
Viet Hung Nguyen SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Novák SPŠ Ostrov, p.o.
JIndřich Pícha SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Randuška SPŠ Ostrov, p.o.
Radim Skalský ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o.
Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Veronika Tudorová SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Vaníček SPŠ Ostrov, p.o.
Jiří Vohryzka SPŠ Ostrov, p.o.
Robert Vosika ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Náhradníci
Jiří Perutek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Jiří Pošar SPŠ Ostrov, p.o.

Královéhradecký kraj

Postupující
Nikolas Bažant Gymnázium,,SOŠ a VOŠ, Nový Bydžov
Martin Beránek Biskupské gymnázium Hradec Králové
Kristýna Biháryová Academia Mercurii Náchod
Eliáš Bím SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Barbora Brchelová SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Erik Doležal Biskupské gymnázium Hradec Králové
Jakub Doležal SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Filip Hojer SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Jan Janovský SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Radim Kohout SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Tomáš Kubišta SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Jakub Kyzr SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Matěj Landfeld VOŠ a SPŠ Jičín
Ondřej Lukeš SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Jáchym Málek SPOŠ Dvůr Králové nad Labem
Ladislav Malý VOŠ a SPŠ Jičín
Pavel Marek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Matylda Marinicová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Aleš Pejcha SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Kristýna Petrlíková VOŠ a SPŠ Jičín
Josef Plášil Biskupské gymnázium Hradec Králové
Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium Hradec Králové
Martin Satranský Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
David Smudek Biskupské gymnázium Hradec Králové
Jan Svatoň SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Jakub Svoboda Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Martin Svoboda SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Lukáš Šafránek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Matěj Tegel Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Marian Trpkos SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Vít Včelák Biskupské gymnázium Hradec Králové
Vít Vohradník Biskupské gymnázium Hradec Králové
David Vošlajer Biskupské gymnázium Hradec Králové
Náhradníci
Jiří Bojčuk Biskupské gymnázium Hradec Králové
Hynek Fišera SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Matěj Hlávko SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují
Jakub Pochobradský SPOŠ Dvůr Králové nad Labem
Marcel Jílek VOŠ a SPŠ Jičín
Vojtěch Novák VOŠ a SPŠ Jičín
Ondřej Dědeček VOŠ a SPŠ Jičín
Dominik Cejnar SPOŠ Dvůr Králové nad Labem
Martin Vejman SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Jan Maruščák SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK
Vojtěch Rumlar Biskupské gymnázium Hradec Králové

Liberecký kraj

Postupující
Martin Babic Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Petr Bárta Gymnázium, Tanvald
Ondřej Čermák P3 SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Miloš Čihák Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Tomáš Ehrenberger Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Karel Hofman Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Jiří Karásek Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Lukáš Kmoch Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Lukáš Kramár P3 SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Daniel Lupoměský Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov
Jan Matějčík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jan Novotný Gymnázium Česká Lípa
Martin Opl Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Jan Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa
Hana Salavcová Gymnázium Česká Lípa
Josef František Straka SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Lukáš Šimčík Gymnázium Česká Lípa
Anh Quan To Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Vojtěch Vávra Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Michael Veverka SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Adam Vrbica Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Náhradníci
Pavel Halama Gymnázium Turnov
Jonáš Havel Střední průmyslová škola, Česká Lípa
DENIS KRASNIQI Gymnázium Česká Lípa
Nina Skokanová Gymnázium Česká Lípa
Štěpán Waldhauser Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Aleš Zlatník Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Vojtěch Dejnožka SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Jan Mrázek SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Jan Smutný SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Josef Trdla Gymnázium, Tanvald
Gabriela Tereza Hlubučková Střední zdravotnická škola Turnov

Moravskoslezský kraj

Postupující
Kryštof Borkovec Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Nikol Fričová Matiční gymnázium, Ostrava
Aleš Gottwald Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Eduard Grňa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tomáš Hrbáč Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Michal Chovaniok Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tomáš Janoušek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Vít Kološ Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Pavel Kubíček Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Matěj Lacina Matiční gymnázium, Ostrava
Matěj Manczal Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Martin Mikeš SŠPU Opava
Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Jakub Novák SŠPU Opava
Adam Pavelka Mendelovo gymnázium, Opava
Tobiáš Pavelka Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Matěj Pobucký Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Martin Poruba Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Josef Skolka Mendelovo gymnázium, Opava
Aleš Smelík Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Jan Šik Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Denis Šimíček Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Jáchym Šimko Gymnázium, Havířov-Podlesí
Ferdinand Tischlinger Gymnázium Nový Jičín
Lucie Tomaszewiczová Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Lukáš Tomoszek Gymnázium Třinec
Jan Ujházy Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Náhradníci
Adam Hradil Matiční gymnázium, Ostrava
Jakub Rybář Matiční gymnázium, Ostrava
Rostislav Vrána Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov
Filip Růžička SŠPU Opava
Petr Dluhoš Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná
Vítězslav Polách Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Lukáš Staník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Petr Szczurek Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
Jan Wolf SŠPU Opava

Olomoucký kraj

Postupující
Petr Adam VOŠ a SPŠ Šumperk
Vojtěch Bartoň Gymnázium Zábřeh
Lukáš Brezniak Gymnázium Hranice
Jan Bureš Gymnázium Zábřeh
Jiří Gronych VOŠ a SPŠ Šumperk
Pavel Hampl VOŠ a SPŠ Šumperk
Daniel Havlík SPŠ Přerov
David Horák Gymnázium Zábřeh
Milan Jakubec Gymnázium Olomouc - Hejčín
Aleš Janderka Gymnázium Šumperk
Nela Janíčková VOŠ a SPŠ Šumperk
Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
David Knápek Gymnázium Zábřeh
David Krejčí ZŠ a Gymnázium Konice
Vojtěch Krejčí Gymnázium Zábřeh
Jiří Kvapil Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk
Jakub Ondroušek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Jan Pelikán Gymnázium Zábřeh
Adam Ryp VOŠ a SPŠ Šumperk
Tereza Siková CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Daniel Skýpala Gymnázium Olomouc - Hejčín
Lukáš Staňo Gymnázium Olomouc - Hejčín
Jakub Suchánek SPŠ Přerov
Adam Svoboda Gymnázium Zábřeh
Tomáš Švec CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Jan Vu VOŠ a SPŠ Šumperk
Jiří Weinlich Gymnázium Zábřeh
Tereza Zápotocká Gymnázium Hranice
Náhradníci
Alex Doležal Gymnázium Olomouc - Hejčín
Matyáš Hanečka SPŠ Přerov
Šimon Nesporý Gymnázium Zábřeh
Jan Plhák Gymnázium Zábřeh
Tadeáš Jakeš SPŠ Přerov
Jaroslav Hucel SPŠ Přerov
Michal Mnich CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Tomáš Rolinc VOŠ a SPŠ Šumperk
Olga Půčková Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Klimecký SPŠ Přerov
Tomáš Pálka SPŠ Přerov

Pardubický kraj

Postupující
Jakub Andrlík Gymnázium Polička
Aleš Balcar SPŠE a VOŠ Pardubice
Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice
Matěj Beran DELTA SŠIE, Pardubice
Michal Bleha SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim
Andrej Češka SŠ technická a dopravní Česká Třebová
Stanislav Doubravský SPŠE a VOŠ Pardubice
Zuzana Filipová DELTA SŠIE, Pardubice
Lucie Flídrová Gymnázium Lanškroun
Václav Horáček DELTA SŠIE, Pardubice
Tomáš Janďourek SPŠE a VOŠ Pardubice
Aleš Jílek Gymnázium Polička
Martin Klíma DELTA SŠIE, Pardubice
Aleš Komárek SPŠE a VOŠ Pardubice
David Kubeček SPŠE a VOŠ Pardubice
Martin Ladra SPŠE a VOŠ Pardubice
Vojtěch Lehký SPŠE a VOŠ Pardubice
Ondřej Málek DELTA SŠIE, Pardubice
Petr Nečas SŠ technická a dopravní Česká Třebová
Matěj Neumann DELTA SŠIE, Pardubice
Matěj Novotný DELTA SŠIE, Pardubice
Adam Schembera Gymnázium Lanškroun
Jan Skládal DELTA SŠIE, Pardubice
Matyáš Suchánek SŠ technická a dopravní Česká Třebová
Vojtěch Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí
Daniel Štorek DELTA SŠIE, Pardubice
Vít Tintera DELTA SŠIE, Pardubice
Jan Volhejn DELTA SŠIE, Pardubice
Alois Zedníček Gymnázium Lanškroun
Vojtěch Žák DELTA SŠIE, Pardubice
Náhradníci
Kryštof Tringela VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto
Martin Jakubec SPŠE a VOŠ Pardubice
Jakub Němec SŠ technická a dopravní Česká Třebová
Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice
Lucie Jílková SPŠE a VOŠ Pardubice
David Kartarik Gymnázium Lanškroun
Dominik Šmíd Gymnázium Polička
Robert Vranka Gymnázium Lanškroun
Michal Mrkos Gymnázium Polička
Martin Němec SPŠE a VOŠ Pardubice
Tomáš Pospíšil DELTA SŠIE, Pardubice

Plzeňský kraj

Postupující
Matouš Andrlík Gymnázium a SOŠ Rokycany
Šimon Batko Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Karel Benda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Vojtěch Bořík Gymnázium Blovice
Jakub Čermák VOŠ a SPŠE Plzeň
Vojtěch Davídek Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Viktor Faiman VOŠ a SPŠE Plzeň
Pavel Frank Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Filip Hasoň Gymnázium Sušice
Roman Havelka VOŠ a SPŠE Plzeň
Tomáš Hladil VOŠ a SPŠE Plzeň
Markéta Járová Gymnázium Blovice
Tomáš Jelínek Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jiří Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň
Adam Liška INFIS Plzeň
Radek Löffelmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Štěpán Louda INFIS Plzeň
Vojtěch Martínek VOŠ a SPŠE Plzeň
Šimon Pajdar Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Adam Panuška Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Adam Pechmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Jakub Pešek Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Michaela Podskalská Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Bronislav Růžička Gymnázium a SOŠ Rokycany
Kryštof Satorie Gymnázium Sušice
Vojtěch Soukup Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Vojtěch Ticháček Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Eva Trejbalová Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Alena Vopatová INFIS Plzeň
Samuel Wolf Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Náhradníci
Jan Šindelář Gymnázium Blovice
Sebastián Hájek Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Eliška Hosteková Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Ondřej Krbec Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jiří Vávra Gymnázium Blovice
Vitaliy Atamanyuk INFIS Plzeň
Tomáš Brabec VOŠ a SPŠE Plzeň
David Hádek Gymnázium Luďka Pika v Plzni
Matěj Soukup Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Vít Hašek INFIS Plzeň
Matěj Vavřínek INFIS Plzeň

Středočeský kraj

Postupující
Bára Baslová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Michal Bednařík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín
Pavla Benková OA Kolín
Adam Čarnogurský OA Kolín
Jan Čemus Gymnázium Mělník
Jakub Černý SPŠS a OA Kladno
Jan Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Štěpán Fafejta OA Kolín
Lukáš Hanáček Sportovní gymnázium Kladno
Matouš Hofmeister Gymnázium Joachima Barranda Beroun
David Hybler Gymnázium Mladá Boleslav
Jakub Machač Gymnázium Mladá Boleslav
Matej Marek Open Gate – gymnázium a základní škola
Daniel Mencl Gymnázium Mělník
Jaroslav V. Müller Gymnázium Vlašim
Anna Pavlíková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Jan Přibyl Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Matěj Retych Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Jakub Slabák Gymnázium Český Brod
Jiří Svoboda Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Tomáš Svoboda SOŠ Český Brod - Liblice
David Šálek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Martin Šimon Gymnázium Mladá Boleslav
Doubravka Šimůnková Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Martin Špaček Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Jakub Štepo Gymnázium Kladno
Náhradníci
Karel Chaloupka Gymnázium Mělník
Martin Ludvík SPŠS a OA Kladno
Jan Poláček Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Alexandr Řehulka Gymnázium Dobříš
Martin Snížek Gymnázium Dobříš
David Svoboda Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Jakub Šimon Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Adam Novák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Vojtěch Venzara Gymnázium Turnov
Radek Pelikán Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Oldřich Balicz Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Matyáš Hudeček Gymnázium Joachima Barranda Beroun

Ústecký kraj

Postupující
Marcel Bauer SPŠ a VOŠ Chomutov
Emma Beranová Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří
Johana Buchtelová Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Jan Červenka Gymnázium Lovosice
Ondřej Dengler SPŠ a VOŠ Chomutov
Michal Drašnar Gymnázium Lovosice
Petr Filip Gymnázium Lovosice
Veronika Götzlová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Nik Gruber SPŠ a VOŠ Chomutov
Vojtěch Haslinger Gymnázium Lovosice
Markéta Hříchová SPŠ a VOŠ Chomutov
Vojtěch Jiráček SPŠ a VOŠ Chomutov
František Jirků Gymnázium Děčín
Ondřej Teodor Kamenský VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Radim Krejbich Gymnázium Lovosice
Patrik Kříž Gymnázium Děčín
Pavel Kubica Gymnázium Děčín
Jiří Marhold SPŠ a VOŠ Chomutov
Petr Novák Gymnázium Děčín
Matěj Olič Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Jan Pastýřík SPŠ a VOŠ Chomutov
Ráďa Pavelků Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Radek Pilař SSŠMEP, s. r. o.,  Most
Jan Prášek Gymnázium Děčín
Jiří Prášek SPŠ a VOŠ Chomutov
Radek Řehoř SPŠ a VOŠ Chomutov
Adam Sieber Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Petr Šulc Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Ondřej Švihnos Gymnázium Děčín
Marika Trajerová Gymnázium Děčín
Náhradníci
Miroslav Pokorný Gymnázium Lovosice
Jan Drašnar Gymnázium Lovosice
Arnošt Seifert SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín
Vítězslav Schüssmann Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Veronika Olivová Gymnázium Kadaň
Eliška Hájková Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Lenka Hotovcová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

Kraj Vysočina

Postupující
Jan Bajer Gymnázium Jihlava
Adam Brychta SŠ PTA Jihlava
Lubomír Břoušek Gymnázium Jihlava
Matyas Fišer Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Matěj Havelka Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Stanislav Hřeben Gymnázium Jihlava
Jakub Chovanec Gymnázium Jihlava
Tomáš Jaroš Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Martin Kosprd Gymnázium Havlíčkův Brod
Adam Kotrč Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Michal Kučera SŠ PTA Jihlava
Klára Mezerová Gymnázium Jihlava
Vojtěch Nápravník Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Ngoc Duc Nguyen Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Martin Nováček Gymnázium Třebíč
Anna-Marie Rohová Gymnázium Jihlava
Vojtěch Růžička Gymnázium Třebíč
Matěj Rytych SŠ PTA Jihlava
Jakub Sekan Gymnázium Jihlava
Vojtěch Srbecký Gymnázium Jihlava
Adam Studený Gymnázium Třebíč
David Suchý Gymnázium Jihlava
Filip Sýkora SŠ PTA Jihlava
Jan Špaček Gymnázium Třebíč
Tomáš Trtík Gymnázium Havlíčkův Brod
Jana Vacková Gymnázium Havlíčkův Brod
Marek Váhala Gymnázium Jihlava
Martin Vališ Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Petra Večeřová Gymnázium Jihlava
Šimon Vokurka Gymnázium Jihlava
Náhradníci
Valérie Pechová Gymnázium Jihlava
Marie Lausová Gymnázium Jihlava
Luboš Brzoň Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Jakub Kameník SŠ PTA Jihlava
Kryštof Kubizňák Gymnázium Jihlava
Filip Hunal Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Filip Pečinka Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Zlínský kraj

Postupující
Natálie Antoláková Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734
Vojtěch Beran Střední průmyslová škola Zlín
Dominik Blaha Gymnázium Uherské Hradiště
Vojtěch Horák Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Josef Chládek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Petr Ivan Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Lenka Janíková Gymnázium Uherské Hradiště
Lucie Klobušická Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště
Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín
Tomáš Kuba Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Patrik Lučný Střední škola, Dřevnická, Zlín
David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště
Vojtěch Menšík Stojanovo gymnázium, Velehrad
Lukáš Mimochodek Obchodní akademie Kroměříž
Vít Němeček Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jakub Nevařil Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Filip Nevřala Střední průmyslová škola Zlín
Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín
Jan Riedl Gymnázium Uherské Hradiště
Daniel Rožnovský Obchodní akademie Kroměříž
Vojtěch Skyba Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Robin Sukup Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734
Jakub Škarka Střední průmyslová škola Zlín
Maxmilián Vanča Střední průmyslová škola Zlín
Náhradníci
Viktor Čubík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Tomáš Lukšík Střední průmyslová škola Zlín
Tomáš Mačák Střední průmyslová škola Zlín
Richard Ševčík Střední průmyslová škola Zlín
Marek Tyl Obchodní akademie Uherské Hradiště
Tomáš Tylšar Obchodní akademie Kroměříž
David Zalotěnko VPŠ a SPŠ MV v Holešově
Adam Čapka Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734
David Křenek Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734
Daniel Lapčík Střední průmyslová škola Zlín
Tomáš Macků Střední průmyslová škola Zlín
Tomáš Gabriel Obchodní akademie Uherské Hradiště
Kryštof Novosad Obchodní akademie Kroměříž
Jakub Severin Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín