Bobřík informatiky

Informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

Listina vítězů Senior

Žebříček nejlepších oficiálních soutěžících

Kategorie Senior

pořadí jméno příjmení škola body
1 Emma Beranová Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří 192
1 Antonín Cáb Purkyňovo gymnázium, Strážnice 192
1 Martin Dedek Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 192
1 Erik Doležal Biskupské gymnázium Hradec Králové 192
1 Stanislav Doubravský SPŠE a VOŠ Pardubice 192
1 Tomáš Ehrenberger Střední průmyslová škola, Česká Lípa 192
1 Petr Filip Gymnázium Lovosice 192
1 Nikol Fričová Matiční gymnázium, Ostrava 192
1 Jiří Gronych VOŠ a SPŠ Šumperk 192
1 Václav Horáček DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Lenka Janíková Gymnázium Uherské Hradiště 192
1 Michal Kučera SŠ PTA Jihlava 192
1 Daniel Mencl Gymnázium Mělník 192
1 Matěj Neumann DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Jakub Ondroušek Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
1 Jan Pastýřík SPŠ a VOŠ Chomutov 192
1 Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 192
1 Jan Riedl Gymnázium Uherské Hradiště 192
1 Bronislav Růžička Gymnázium a SOŠ Rokycany 192
1 Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Hana Salavcová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Josef Skolka Mendelovo gymnázium, Opava 192
1 Vojtěch Ticháček Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 192
1 Vít Tintera DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Martin Truksa Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 192
1 Samuel Wolf Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 192
27 Matěj Beran DELTA SŠIE, Pardubice 183
27 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 183
27 Ondřej Kozák Gymnázium Česká, České Budějovice 183
27 Jiří Kvapil Gymnázium Olomouc - Hejčín 183
27 Petr Nečas SŠ technická a dopravní Česká Třebová 183
27 Kryštof Pohnan SPSŠT Praha 183
27 Benjamin Swart Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 183
27 Tomáš Švec CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 183
35 Lukáš Balcer SŠIPS České Budějovice 180
35 Šimon Batko Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 180
35 Matěj Boruta Klvaňovo gymnázium Kyjov 180
35 Matěj Černický SŠIPF Brno 180
35 Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 180
35 Jakub Horák Gymnázium Matyáše Lercha Brno 180
35 David Knápek Gymnázium Zábřeh 180
35 Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh 180
35 Michal Kolář Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 180
35 Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov 180
35 Jakub Nevařil Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 180
35 Filip Nevřala Střední průmyslová škola Zlín 180
35 Ráďa Pavelků Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 180
35 Jan Ujházy Gymnázium Ostrava - Zábřeh 180
49 Matouš Andrlík Gymnázium a SOŠ Rokycany 177
49 Martin Babic Střední průmyslová škola, Česká Lípa 177
49 Pavel Frank Gymnázium Luďka Pika v Plzni 177
49 Samuel Gawlik Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 177
49 Petr Ivan Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 177
49 Jan Jaroněk Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 177
49 Václav Kučina Gymnázium Písek 177
49 František Smolík Gymnázium E. Krásnohorské, Praha 177
49 Jáchym Šimko Gymnázium, Havířov-Podlesí 177
58 Karel Benda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 176
58 Lubomír Břoušek Gymnázium Jihlava 176
58 Martin Daňhel Gymnázium Matyáše Lercha Brno 176
58 David Hybler Gymnázium Mladá Boleslav 176
58 Tomáš Janoušek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 176
58 Jan Kratochvíl SPSŠT Praha 176
58 Radim Krejbich Gymnázium Lovosice 176
58 Jáchym Kubias Gymnázium Voděradská, Praha 10 176
58 Matěj Landfeld VOŠ a SPŠ Jičín 176
58 Jiří Marhold SPŠ a VOŠ Chomutov 176
58 Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh 176
58 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 176
58 Anna Oswaldová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 176
58 Matěj Pěta SPŠ Jedovnice 176
58 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 176
58 Matěj Retych Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 176
58 Radek Řehoř SPŠ a VOŠ Chomutov 176
58 Doubravka Šimůnková Církevní gymnázium v Kutné Hoře 176
58 Jakub Škarka Střední průmyslová škola Zlín 176
58 Lucie Tomaszewiczová Gymnázium Ostrava - Zábřeh 176
58 Jakub Urbánek Gymnázium Brno, Vídeňská 176
79 Radek Löffelmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 174
80 My Linh Duongová Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
80 Petr Fridrich Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
80 Josef Chládek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 172
80 Vít Kološ Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
80 David Krejčí ZŠ a Gymnázium Konice 172
80 Tomáš Kuba Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 172
80 Patrik Lučný Střední škola , Dřevnická, Zlín 172
80 Šárka Machálková Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
80 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 172
80 Marek Miklenda Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
80 Michaela Podskalská Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 172
80 Jan Přibyl Gymnázium a SOŠPG Čáslav 172
80 Kryštof Satorie Gymnázium Sušice 172
80 Vojtěch Skyba Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 172
80 Aleš Smelík Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 172
80 Filip Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
80 Tomáš Svoboda SOŠ Český Brod - Liblice 172
80 Vojtěch Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
80 Sebastian Tvarog Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
99 David Horňáček Klvaňovo gymnázium Kyjov 171
99 Aleš Janderka Gymnázium Šumperk 171
99 Matěj Novotný DELTA SŠIE, Pardubice 171
99 Oliver Otta Gymnázium Písnická, Praha 4 171
99 Václav Stupka Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 171
99 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ,  Liberec 171
105 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 168
105 František Bouda SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
105 Lukáš Foukal Gymnázium Břeclav 168
105 Ondřej Hanák CMG a SOŠPg Brno 168
105 Tomáš Janďourek SPŠE a VOŠ Pardubice 168
105 David Juda Gymnázium, Brno-Bystrc 168
105 Daniel Kamenov Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 168
105 Matěj Kos SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
105 Pavel Kubíček Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 168
105 Matej Marek Open Gate – gymnázium a základní škola 168
105 Jan Pelikán Gymnázium Zábřeh 168
105 Jakub Suchánek SPŠ Přerov 168
105 Lukáš Šafránek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 168
105 Jakub Šrajer Gymnázium Čakovice, Praha 9 168
105 Daniel Štorek DELTA SŠIE, Pardubice 168
105 Ferdinand Tischlinger Gymnázium Nový Jičín 168
105 Lukáš Tomoszek Gymnázium Třinec 168
105 Tomáš Trtík Gymnázium Havlíčkův Brod 168
123 Jakub Černý SPŠS a OA Kladno 167
123 Lukáš Hanáček Sportovní gymnázium Kladno 167
123 Lukáš Kotek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 167
123 Radek Pilař SSŠMEP, s. r. o.,  Most 167
123 Daniel Skýpala Gymnázium Olomouc - Hejčín 167
123 Lukáš Staňo Gymnázium Olomouc - Hejčín 167
123 Eva Trejbalová Gymnázium Luďka Pika v Plzni 167
123 Robert Vosika ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 167
131 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 165
131 Aleš Gottwald Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 165
131 Aleš Komárek SPŠE a VOŠ Pardubice 165
131 Vít Němeček Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 165
131 Tobiáš Pavelka Gymnázium Ostrava - Zábřeh 165
131 Denis Šimíček Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 165
137 Vojtěch Beran Střední průmyslová škola Zlín 164
137 Lukáš Boči SPŠ Ostrov, p.o. 164
137 Štěpán Bulín SPŠ Ostrov, p.o. 164
137 Jan Bureš Gymnázium Zábřeh 164
137 Štěpán Fafejta OA Kolín 164
137 Eduard Grňa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 164
137 Pavel Hampl VOŠ a SPŠ Šumperk 164
137 Matěj Havelka Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 164
137 Karel Hofman Střední průmyslová škola, Česká Lípa 164
137 Vojtěch Horák Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 164
137 Tomáš Hrbáč Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 164
137 Ondřej Jakub Chromý Gymnázium a SOŠZE Vyškov 164
137 Aleš Jílek Gymnázium Polička 164
137 Lucie Klobušická Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 164
137 Vojtěch Krejčí Gymnázium Zábřeh 164
137 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 164
137 Martin Kysela Gymnázium, Český Krumlov 164
137 Matylda Marinicová Biskupské gymnázium Hradec Králové 164
137 Adam Pechmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 164
137 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium Hradec Králové 164
137 Jakub Schenk Gymnázium Písek 164
137 Jakub Slabák Gymnázium Český Brod 164
137 David Smudek Biskupské gymnázium Hradec Králové 164
137 Jan Šik Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 164
137 Martin Šimon Gymnázium Mladá Boleslav 164
137 Vít Širůčka Klvaňovo gymnázium Kyjov 164
137 Tomáš Tichy Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 164
137 Marian Trpkos SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 164
137 Marek Váhala Gymnázium Jihlava 164
137 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 164
167 Jan Čemus Gymnázium Mělník 163
167 Jan Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře 163
167 Tomáš Grafek Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 163
167 Matouš Hofmeister Gymnázium Joachima Barranda Beroun 163
167 Tomáš Jaroš Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 163
167 Matěj Pobucký Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 163
167 Martin Poruba Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 163
167 Martin Špaček Gymnázium a SOŠPG Čáslav 163
175 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 162
175 Jakub Nekvinda SPŠ Ostrov, p.o. 162
175 Jiří Prášek SPŠ a VOŠ Chomutov 162
175 Jan Skládal DELTA SŠIE, Pardubice 162
179 Tomáš Hladil VOŠ a SPŠE Plzeň 161
179 Lukáš Kramár P3 SPŠSE a VOŠ,  Liberec 161
179 Vojtěch Menšík Stojanovo gymnázium, Velehrad 161
179 Martin Opl Střední průmyslová škola, Česká Lípa 161
179 Daniel Rožnovský Obchodní akademie Kroměříž 161
179 Filip Sýkora SŠ PTA Jihlava 161
185 Bára Baslová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 160
185 Kryštof Borkovec Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 160
185 Vojtěch Bořík Gymnázium Blovice 160
185 Šimon Gold SŠIPF Brno 160
185 Michal Chovaniok Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 160
185 Nela Janíčková VOŠ a SPŠ Šumperk 160
185 Dominik Ježek SPŠ Tábor 160
185 Matěj Lacina Matiční gymnázium, Ostrava 160
185 Kryštof Matějka Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 160
185 Martin Mikeš SŠPU Opava 160
185 Martin Nováček Gymnázium Třebíč 160
185 Jakub Novák SŠPU Opava 160
185 Adam Pavelka Mendelovo gymnázium, Opava 160
185 Anna Pavlíková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 160
185 Kryštof Pravda Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 160
185 Tereza Pučová CMG a SOŠPg Brno 160
185 Richard Sedlecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
185 Filip Tatíček CMG a SOŠPg Brno 160
185 Martin Větrovský Gymnázium Písek 160
204 Vojtěch Bartoň Gymnázium Zábřeh 159
204 Daniel Havlík SPŠ Přerov 159
204 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 159
204 Vojtěch Pour SŠIPS České Budějovice 159
204 Matěj Sobotka Gymnázium, Český Krumlov 159
204 Vojtěch Sudík Gymnázium Voděradská, Praha 10 159
204 Barbora Špalková CMG a SOŠPg Brno 159
204 Ali Toms VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 159
212 František Dvořák Klvaňovo gymnázium Kyjov 157
212 Radim Kohout SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 157
212 Matěj Manczal Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 157
212 Matyáš Matějka SPŠ Ostrov, p.o. 157
212 Jiří Svoboda Církevní gymnázium v Kutné Hoře 157
217 Jakub Andrlík Gymnázium Polička 156
217 Natálie Antoláková Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 156
217 Jiří Barvíř SŠIPF Brno 156
217 Michal Bednařík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 156
217 Pavla Benková OA Kolín 156
217 Michal Bleha SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 156
217 Jakub Doležal SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
217 Lucie Flídrová Gymnázium Lanškroun 156
217 Vojtěch Gryc SŠIPF Brno 156
217 Petr Holba SŠIPF Brno 156
217 Adam Hradil Matiční gymnázium, Ostrava 156
217 Viktorie Hulcová Gymnázium, Český Krumlov 156
217 Jan Janovský SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
217 Jan Kočařík Klvaňovo gymnázium Kyjov 156
217 Martin Kosprd Gymnázium Havlíčkův Brod 156
217 David Kubeček SPŠE a VOŠ Pardubice 156
217 Šimon Kubeš Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 156
217 Tomáš Kubišta SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
217 Jakub Kyzr SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
217 Vojtěch Lehký SPŠE a VOŠ Pardubice 156
217 Daniel Lupoměský Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 156
217 Jakub Machač Gymnázium Mladá Boleslav 156
217 Pavel Marek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
217 Vojtěch Martínek VOŠ a SPŠE Plzeň 156
217 Jaroslav V. Müller Gymnázium Vlašim 156
217 Jan Novotný Gymnázium Česká Lípa 156
217 Michael Peštuka Gymnázium Židlochovice 156
217 Vojtěch Růžička Gymnázium Třebíč 156
217 Jakub Rybář Matiční gymnázium, Ostrava 156
217 Radka Sedláčková Gymnázium Brno, Vídeňská 156
217 Vojtěch Soukup Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 156
217 Karel Stehlík Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 156
217 Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o. 156
217 Robin Sukup Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 156
217 Petr Šulc Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 156
217 Maxmilián Vanča Střední průmyslová škola Zlín 156
217 Helena Vechetová Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče 156
217 Rostislav Vrána Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 156
217 Karolína Zapletalová Klvaňovo gymnázium Kyjov 156
217 Tereza Zápotocká Gymnázium Hranice 156
217 Alois Zedníček Gymnázium Lanškroun 156
258 Lukáš Brezniak Gymnázium Hranice 155
258 Jakub Čermák VOŠ a SPŠE Plzeň 155
258 Jan Červenka Gymnázium Lovosice 155
258 Alžběta Dufková Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče 155
258 Lukáš Kmoch Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 155
258 Pavel Mádle SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
258 Matěj Martínek Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 155
258 Lukáš Mimochodek Obchodní akademie Kroměříž 155
258 Vilém Prázný SPSŠT Praha 155
258 Filip Růžička SŠPU Opava 155
258 Tereza Siková CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 155
258 Adam Svoboda Gymnázium Zábřeh 155
258 Jakub Svoboda Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 155
258 David Šálek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 155
272 Dominik Blaha Gymnázium Uherské Hradiště 153
272 Adam Čarnogurský OA Kolín 153
272 Petr Dluhoš Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 153
272 Jakub Dohnal Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 153
272 Anna Foltýnová Gymnázium Židlochovice 153
272 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 153
272 Jáchym Málek SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 153
272 Ondřej Málek DELTA SŠIE, Pardubice 153
272 Adam Řehák SŠIPF Brno 153
272 Adam Schembera Gymnázium Lanškroun 153
272 Jakub Štepo Gymnázium Kladno 153
272 Jan Šuráň Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 153
272 Michael Veverka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 153
272 Jan Volhejn DELTA SŠIE, Pardubice 153
286 Tomáš Alexa Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 152
286 Miloš Čihák Střední průmyslová škola, Česká Lípa 152
286 Viktor Čubík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 152
286 Vojtěch Daněk SŠTE Brno, Olomoucká 61 152
286 Nik Gruber SPŠ a VOŠ Chomutov 152
286 David Horák Gymnázium Zábřeh 152
286 Stanislav Hřeben Gymnázium Jihlava 152
286 Karel Chaloupka Gymnázium Mělník 152
286 Milan Jakubec Gymnázium Olomouc - Hejčín 152
286 Ondřej Teodor Kamenský VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 152
286 Vojtěch Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
286 Ladislav Koubek Gymnázium E. Krásnohorské, Praha 152
286 Šimon Lopour Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 152
286 Martin Ludvík SPŠS a OA Kladno 152
286 Tomáš Lukšík Střední průmyslová škola Zlín 152
286 Tomáš Mačák Střední průmyslová škola Zlín 152
286 Tomáš Marek Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 152
286 Jan Matějčík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 152
286 Neklan Nulíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
286 Marek Pernický Gymnázium Břeclav 152
286 Jan Poláček Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 152
286 Vítězslav Polách Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 152
286 Adam Ryp VOŠ a SPŠ Šumperk 152
286 Alexandr Řehulka Gymnázium Dobříš 152
286 Julie Samlíková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 152
286 Martin Snížek Gymnázium Dobříš 152
286 Lukáš Staník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 152
286 Jan Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 152
286 Matyáš Suchánek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 152
286 David Svoboda Gymnázium a SOŠPG Čáslav 152
286 Petr Szczurek Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 152
286 Richard Ševčík Střední průmyslová škola Zlín 152
286 Vojtěch Šibral SŠIPF Brno 152
286 Jakub Šimon Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 152
286 Nikol Škvařilová SŠTE Brno, Olomoucká 61 152
286 Lenka Šoltésová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 152
286 Ondřej Švihnos Gymnázium Děčín 152
286 Marek Tyl Obchodní akademie Uherské Hradiště 152
286 Tomáš Tylšar Obchodní akademie Kroměříž 152
286 Jan Wolf SŠPU Opava 152
286 David Zalotěnko VPŠ a SPŠ MV v Holešově 152
327 Adam Čapka Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 151
327 Andrej Češka SŠ technická a dopravní Česká Třebová 151
327 Filip Kaloč Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 151
327 Jiří Karásek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 151
327 Martin Klíma DELTA SŠIE, Pardubice 151
327 Jan Kropáček SPSŠT Praha 151
327 Ondřej Lukeš SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 151
327 Adam Novák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 151
327 Štěpán Omelka Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 151
327 Josef František Straka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 151
327 Anh Quan To Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 151
327 Vojtěch Venzara Gymnázium Jana Palacha 151
339 Petr Adam VOŠ a SPŠ Šumperk 150
339 Tomáš Hobza Hobza Gymnázium Brno, Vídeňská 150
339 David Křenek Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 150
339 Jan Prášek Gymnázium Děčín 150
339 Berenika Risová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 150
339 Jan Vu VOŠ a SPŠ Šumperk 150
339 Jiří Weinlich Gymnázium Zábřeh 150
346 Aleš Balcar SPŠE a VOŠ Pardubice 149
346 Ondřej Čermák P3 SPŠSE a VOŠ,  Liberec 149
346 Alex Doležal Gymnázium Olomouc - Hejčín 149
346 Viktor Faiman VOŠ a SPŠE Plzeň 149
346 Zuzana Filipová DELTA SŠIE, Pardubice 149
346 Šimon Glück Gymnázium Písek 149
346 Matyáš Hanečka SPŠ Přerov 149
346 Roman Havelka VOŠ a SPŠE Plzeň 149
346 Erik Horský SŠIPF Brno 149
346 Matěj Jaroš SŠPU Opava 149
346 Tomáš Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 149
346 Natalie Kotlánová SŠIPF Brno 149
346 Daniel Lapčík Střední průmyslová škola Zlín 149
346 Šimon Nesporý Gymnázium Zábřeh 149
346 Radek Pelikán Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 149
346 Josef Plášil Biskupské gymnázium Hradec Králové 149
346 Jan Plhák Gymnázium Zábřeh 149
346 Jan Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 149
346 Tereza Řezáčová Gymnázium Soběslav 149
346 Aneta Solaříková Purkyňovo gymnázium, Strážnice 149
346 Lukáš Šimčík Gymnázium Česká Lípa 149
346 Jan Trnka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 149
346 Jakub Vaníček SPŠ Ostrov, p.o. 149
346 Dalibor Večeřa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 149
370 Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10 148
370 Dominik Anlauf Mendelova střední škola, Nový Jičín 148
370 Mikuláš Bok Gymnázium Krnov 148
370 Ondřej Dengler SPŠ a VOŠ Chomutov 148
370 Matyáš Hrbáč Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 148
370 Markéta Hříchová SPŠ a VOŠ Chomutov 148
370 Tadeáš Jakeš SPŠ Přerov 148
370 Tomáš Jelínek Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 148
370 Vojtěch Jiráček SPŠ a VOŠ Chomutov 148
370 Veronika Jůzková Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 148
370 Vít Kološ Gymnázium Brno, Vídeňská 148
370 Petr Kubiena Střední průmyslová škola Karviná 148
370 Tomáš Macků Střední průmyslová škola Zlín 148
370 Ondřej Novák SPSŠT Praha 148
370 Mikuláš Novotný Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 148
370 JIndřich Pícha SPŠ Ostrov, p.o. 148
370 Anna-Marie Rohová Gymnázium Jihlava 148
370 Filip Szuścik SŠTE Brno, Olomoucká 61 148
370 Tomáš Vašíček Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 148
370 Vojtěch Vávra Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 148
390 Oldřich Balicz Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 147
390 Kryštof Bartík VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 147
390 Miroslav Jiří Čáni ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 147
390 Vojtěch Davídek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 147
390 Tomáš Gabriel Obchodní akademie Uherské Hradiště 147
390 František Hašek Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 147
390 Jaroslav Hucel SPŠ Přerov 147
390 Matyáš Hudeček Gymnázium Joachima Barranda Beroun 147
390 Martin Ladra SPŠE a VOŠ Pardubice 147
390 Klára Mezerová Gymnázium Jihlava 147
390 Michal Mnich CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 147
390 Kryštof Novosad Obchodní akademie Kroměříž 147
390 Šimon Pajdar Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 147
390 Adam Panuška Gymnázium Luďka Pika v Plzni 147
390 Jakub Severin Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 147
390 Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín 147
390 Martin Vališ Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 147
390 Alena Vopatová INFIS Plzeň 147
390 Vojtěch Žák DELTA SŠIE, Pardubice 147
409 Martin András Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 146
409 Vojtěch Auda Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 146
409 Maxmilián Babič Gymnázium Krnov 146
409 Nicol Bobáková Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 146
409 Šimon Dukát SPŠE V Úžlabině, Praha 10 146
409 Aneta Králiková Gymnázium Mladá Boleslav 146
409 Adam Krška Gymnázium a SOŠ Mikulov 146
409 Kryštof Tringela VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto 146
417 Petr Bárta Gymnázium, Tanvald 145
417 Nikolas Bažant Gymnázium,,SOŠ a VOŠ, Nový Bydžov 145
417 Jakub Frgal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 145
417 Petr Helán SŠIPF Brno 145
417 Vojtěch Jozefko Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 145
417 Ondřej Juračka SPŠ Jedovnice 145
417 Hana Marková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 145
417 David Nepraš Střední průmyslová škola Zlín 145
417 Matěj Olič Gymnázium Václava Hlavatého Louny 145
417 Ondřej Šmejkal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 145
417 Ondřej Štětka Gymnázium Česká, České Budějovice 145
417 Matěj Šticha SPŠS a OA Kladno 145
417 David Vošlajer Biskupské gymnázium Hradec Králové 145
417 Adam Vrbica Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 145
431 Ondřej Brož Gymnázium Česká, České Budějovice 144
431 Matěj Čermák Gymnázium Voděradská, Praha 10 144
431 Andrej Gončarov Gymnázium Písek 144
431 Pavel Halama Gymnázium Turnov 144
431 Katka Hartigová Gymnázium Joachima Barranda Beroun 144
431 Filip Hasoň Gymnázium Sušice 144
431 Jonáš Havel Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
431 Kryštof Havel SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 144
431 Michael Houšť Střední průmyslová škola Zlín 144
431 Ivana Hronková Gymnázium Joachima Barranda Beroun 144
431 Daniel Chrenko Gymnázium Ostrava - Zábřeh 144
431 Martin Jakubec SPŠE a VOŠ Pardubice 144
431 Martin Janiš Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 144
431 Marek Janko VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 144
431 Markéta Járová Gymnázium Blovice 144
431 Jakub Kasal SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 144
431 Vojtěch Kij Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 144
431 Václav Král Gymnázium Česká, České Budějovice 144
431 DENIS KRASNIQI Gymnázium Česká Lípa 144
431 Marek Kratochvíl SPŠS Betlémská, Praha 1 144
431 Vanda Kšánová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 144
431 Pavel Kubica Gymnázium Děčín 144
431 Jiří Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň 144
431 Adam Lipový Gymnázium Voděradská, Praha 10 144
431 Adam Liška INFIS Plzeň 144
431 Štěpán Louda INFIS Plzeň 144
431 Matyáš Maroušek Gymnázium Kladno 144
431 Jiří Martinček SPŠ Ostrov, p.o. 144
431 Ella Mikulková CMG a SOŠPg Brno 144
431 Jakub Němec SŠ technická a dopravní Česká Třebová 144
431 Františka Pachotová Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 144
431 Jakub Pešek Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 144
431 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 144
431 Michael Předota Gymnázium Voděradská, Praha 10 144
431 Jakub Randuška SPŠ Ostrov, p.o. 144
431 Erik Reindl Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 144
431 Tomáš Rolinc VOŠ a SPŠ Šumperk 144
431 Štěpán Rozvoral Gymnázium Česká, České Budějovice 144
431 Vít Řezáč Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 144
431 Martin Satranský Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 144
431 Nina Skokanová Gymnázium Česká Lípa 144
431 Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice 144
431 David Suchý Gymnázium Jihlava 144
431 Matěj Szkandera Gymnázium Třinec 144
431 Antonín Šimák Gymnázium Písek 144
431 Jana Vacková Gymnázium Havlíčkův Brod 144
431 Vít Včelák Biskupské gymnázium Hradec Králové 144
431 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 144
431 Šimon Vokurka Gymnázium Jihlava 144
431 Štěpán Waldhauser Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 144
431 Aleš Zlatník Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
482 Vojta Bernard SŠPU Opava 143
482 Vojtěch Dejnožka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 143
482 Ondřej Frühauf SPŠS a OA Kladno 143
482 Kristýna Hrnčířová Gymnázium Joachima Barranda Beroun 143
482 Jakub Jeřábek G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm 143
482 Lucie Jílková SPŠE a VOŠ Pardubice 143
482 Michael Karmazín Gymnázium Česká, České Budějovice 143
482 David Kartarik Gymnázium Lanškroun 143
482 Daniel Petr SPŠS a OA Kladno 143
482 Olga Půčková Gymnázium Olomouc - Hejčín 143
482 Jan Šindelář Gymnázium Blovice 143
482 Dominik Šmíd Gymnázium Polička 143
482 Jan Špaček Gymnázium Třebíč 143
482 Veronika Tudorová SPŠ Ostrov, p.o. 143
482 Robert Vranka Gymnázium Lanškroun 143
497 Sebastián Hájek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 142
497 Hubert Plášek GJP a SOŠ Slavičín 142
497 Marek Strnad Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 142
497 Tomáš Vězda Gymnázium, Brno-Bystrc 142
501 Matyáš Beňo ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 141
501 Tomáš Čapák Obchodní akademie Uherské Hradiště 141
501 Karol Dabrowski SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 141
501 Vojtěch Hlavatý DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 141
501 Eliška Hosteková Gymnázium Luďka Pika v Plzni 141
501 Vanda Charbutová Gymnázium Uherské Hradiště 141
501 Chi Mai Lo Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 141
501 Jan Mrázek SPŠSE a VOŠ,  Liberec 141
501 Michal Mrkos Gymnázium Polička 141
501 Martin Němec SPŠE a VOŠ Pardubice 141
501 Ngoc Duc Nguyen Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 141
501 Martin Oliva Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 141
501 Tomáš Pospíšil DELTA SŠIE, Pardubice 141
501 Jan Smutný SPŠSE a VOŠ,  Liberec 141
501 Tadeáš Svítok Gymnázium Český Brod 141
501 Sadílek Štěpán SPSŠT Praha 141
501 Josef Trdla Gymnázium, Tanvald 141
501 Petra Večeřová Gymnázium Jihlava 141
519 Yevhen Balash SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
519 Libor Batěk Obchodní akademie Kroměříž 140
519 Jakub Bělohlávek SPŠ Ostrov, p.o. 140
519 Janis Berberi Gymnázium Čakovice, Praha 9 140
519 Kristýna Biháryová Academia Mercurii Náchod 140
519 Daniel Bílek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 140
519 Matěj Březík Střední průmyslová škola Zlín 140
519 Tomáš Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 140
519 Tomáš Čajan Gymnázium Valašské Meziříčí 140
519 Marek Černohous SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 140
519 Radko Černohous Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 140
519 Dominik Daněček SPŠ Jedovnice 140
519 Jakub Dušek Gymnázium Písek 140
519 David Ferenc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
519 Matyas Fišer Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 140
519 David Formánek Gymnázium a SOŠZE Vyškov 140
519 Pavla Hazuková Gymnázium Česká, České Budějovice 140
519 Jan Hlavsa Gymnázium Jana Palacha 140
519 David Jandus SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
519 Marek Jati SPŠ Ostrov, p.o. 140
519 Vojtěch Juříček Obchodní akademie Kroměříž 140
519 Tomáš Klimecký SPŠ Přerov 140
519 Tomáš Kolací SPŠ Tábor 140
519 Ondřej Kotlík Gymnázium Česká, České Budějovice 140
519 Ondřej Krbec Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 140
519 Martin Kubeš Gymnázium a SOŠPG Čáslav 140
519 Roman Malenda Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 140
519 Radan Měcháček Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 140
519 Filip Molhanec SPŠS a OA Kladno 140
519 Tomáš Pálka SPŠ Přerov 140
519 Adéla Poláková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 140
519 Tomáš Procházka Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 140
519 David Prokop Gymnázium Milevsko 140
519 Oldřich Psotka Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 140
519 Jan Rakušan Gymnázium Čakovice, Praha 9 140
519 Jakub Sekan Gymnázium Jihlava 140
519 Václav Semerád Gymnázium Lanškroun 140
519 Martin Slezák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
519 Eliška Slípková SŠPU Opava 140
519 Matyáš Svátek SŠIPF Brno 140
519 Jaroslav Špác SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
519 Jakub Špatz Gymnázium Čakovice, Praha 9 140
519 Michal Tinhofer VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 140
519 Marika Trajerová Gymnázium Děčín 140
519 Jiří Vávra Gymnázium Blovice 140
519 Jiří Větrovský SPŠE a VOŠ Pardubice 140

 

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!


modry_icon

Žebříček úspěšných řešitelů ze středních odborných škol

 Kategorie Senior

 

pořadí jméno příjmení škola body
1 Stanislav Doubravský SPŠE a VOŠ Pardubice 192
1 Tomáš Ehrenberger Střední průmyslová škola, Česká Lípa 192
1 Jiří Gronych VOŠ a SPŠ Šumperk 192
1 Václav Horáček DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Michal Kučera SŠ PTA Jihlava 192
1 Matěj Neumann DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Jan Pastýřík SPŠ a VOŠ Chomutov 192
1 Vít Tintera DELTA SŠIE, Pardubice 192
9 Matěj Beran DELTA SŠIE, Pardubice 183
9 Petr Nečas SŠ technická a dopravní Česká Třebová 183
9 Kryštof Pohnan SPŠST Praha 183
12 Lukáš Balcer SŠIPS České Budějovice 180
12 Matěj Černický SŠIPF Brno 180
12 Filip Nevřala Střední průmyslová škola Zlín 180
15 Martin Babic Střední průmyslová škola, Česká Lípa 177
16 Jan Kratochvíl SPŠST Praha 176
16 Matěj Landfeld VOŠ a SPŠ Jičín 176
16 Jiří Marhold SPŠ a VOŠ Chomutov 176
16 Matěj Pěta SPŠ Jedovnice 176
16 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 176
16 Matěj Retych Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 176
16 Radek Řehoř SPŠ a VOŠ Chomutov 176
16 Jakub Škarka Střední průmyslová škola Zlín 176
24 Patrik Lučný Střední škola Baltaci s. r. o. 172
24 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 172
24 Tomáš Svoboda SOŠ Český Brod - Liblice 172
27 Matěj Novotný DELTA SŠIE, Pardubice 171
27 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ,  Liberec 171
29 František Bouda SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
29 Tomáš Janďourek SPŠE a VOŠ Pardubice 168
29 Matěj Kos SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
29 Jakub Suchánek SPŠ Přerov 168
29 Lukáš Šafránek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 168
29 Daniel Štorek DELTA SŠIE, Pardubice 168
35 Jakub Černý SPŠS a OA Kladno 167
35 Radek Pilař SSŠMEP, s. r. o.,  Most 167
35 Robert Vosika ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 167
38 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 165
38 Aleš Komárek SPŠE a VOŠ Pardubice 165
40 Vojtěch Beran Střední průmyslová škola Zlín 164
40 Lukáš Boči SPŠ Ostrov, p.o. 164
40 Štěpán Bulín SPŠ Ostrov, p.o. 164
40 Štěpán Fafejta OA Kolín 164
40 Pavel Hampl VOŠ a SPŠ Šumperk 164
40 Karel Hofman Střední průmyslová škola, Česká Lípa 164
40 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 164
40 Marian Trpkos SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 164
40 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 164
49 Tomáš Grafek Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 163
50 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 162
50 Jakub Nekvinda SPŠ Ostrov, p.o. 162
50 Jiří Prášek SPŠ a VOŠ Chomutov 162
50 Jan Skládal DELTA SŠIE, Pardubice 162
54 Tomáš Hladil VOŠ a SPŠE Plzeň 161
54 Lukáš Kramár P3 SPŠSE a VOŠ,  Liberec 161
54 Martin Opl Střední průmyslová škola, Česká Lípa 161
54 Daniel Rožnovský Obchodní akademie Kroměříž 161
54 Filip Sýkora SŠ PTA Jihlava 161
59 Šimon Gold SŠIPF Brno 160
59 Nela Janíčková VOŠ a SPŠ Šumperk 160
59 Dominik Ježek SPŠ Tábor 160
59 Martin Mikeš SŠPU Opava 160
59 Jakub Novák SŠPU Opava 160
59 Richard Sedlecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
65 Daniel Havlík SPŠ Přerov 159
65 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 159
65 Vojtěch Pour SŠIPS České Budějovice 159
65 Ali Toms VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 159
69 Radim Kohout SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 157
69 Matyáš Matějka SPŠ Ostrov, p.o. 157
71 Jiří Barvíř SŠIPF Brno 156
71 Michal Bednařík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 156
71 Pavla Benková OA Kolín 156
71 Michal Bleha SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 156
71 Jakub Doležal SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
71 Vojtěch Gryc SŠIPF Brno 156
71 Petr Holba SŠIPF Brno 156
71 Jan Janovský SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
71 David Kubeček SPŠE a VOŠ Pardubice 156
71 Tomáš Kubišta SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
71 Jakub Kyzr SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
71 Vojtěch Lehký SPŠE a VOŠ Pardubice 156
71 Pavel Marek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 156
71 Vojtěch Martínek VOŠ a SPŠE Plzeň 156
71 Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o. 156
71 Maxmilián Vanča Střední průmyslová škola Zlín 156
87 Jakub Čermák VOŠ a SPŠE Plzeň 155
87 Pavel Mádle SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
87 Lukáš Mimochodek Obchodní akademie Kroměříž 155
87 Vilém Prázný SPŠST Praha 155
87 Filip Růžička SŠPU Opava 155
87 David Šálek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 155
93 Adam Čarnogurský OA Kolín 153
93 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 153
93 Jáchym Málek SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 153
93 Ondřej Málek DELTA SŠIE, Pardubice 153
93 Adam Řehák SŠIPF Brno 153
93 Michael Veverka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 153
93 Jan Volhejn DELTA SŠIE, Pardubice 153
100 Miloš Čihák Střední průmyslová škola, Česká Lípa 152
100 Vojtěch Daněk SŠTE Brno, Olomoucká 61 152
100 Nik Gruber SPŠ a VOŠ Chomutov 152
100 Ondřej Teodor Kamenský VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 152
100 Vojtěch Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
100 Martin Ludvík SPŠS a OA Kladno 152
100 Tomáš Lukšík Střední průmyslová škola Zlín 152
100 Tomáš Mačák Střední průmyslová škola Zlín 152
100 Neklan Nulíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
100 Jan Poláček Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 152
100 Adam Ryp VOŠ a SPŠ Šumperk 152
100 Matyáš Suchánek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 152
100 Richard Ševčík Střední průmyslová škola Zlín 152
100 Vojtěch Šibral SŠIPF Brno 152
100 Jakub Šimon Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 152
100 Nikol Škvařilová SŠTE Brno, Olomoucká 61 152
100 Marek Tyl Obchodní akademie Uherské Hradiště 152
100 Tomáš Tylšar Obchodní akademie Kroměříž 152
100 Jan Wolf SŠPU Opava 152
100 David Zalotěnko VPŠ a SPŠ MV v Holešově 152
120 Andrej Češka SŠ technická a dopravní Česká Třebová 151
120 Jiří Karásek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 151
120 Martin Klíma DELTA SŠIE, Pardubice 151
120 Jan Kropáček SPŠST Praha 151
120 Ondřej Lukeš SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 151
120 Adam Novák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 151
120 Josef František Straka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 151
127 Petr Adam VOŠ a SPŠ Šumperk 150
127 Berenika Risová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 150
127 Jan Vu VOŠ a SPŠ Šumperk 150
130 Aleš Balcar SPŠE a VOŠ Pardubice 149
130 Ondřej Čermák P3 SPŠSE a VOŠ,  Liberec 149
130 Viktor Faiman VOŠ a SPŠE Plzeň 149
130 Zuzana Filipová DELTA SŠIE, Pardubice 149
130 Matyáš Hanečka SPŠ Přerov 149
130 Roman Havelka VOŠ a SPŠE Plzeň 149
130 Erik Horský SŠIPF Brno 149
130 Matěj Jaroš SŠPU Opava 149
130 Tomáš Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 149
130 Natalie Kotlánová SŠIPF Brno 149
130 Daniel Lapčík Střední průmyslová škola Zlín 149
130 Radek Pelikán Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 149
130 Jan Trnka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 149
130 Jakub Vaníček SPŠ Ostrov, p.o. 149
144 Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10 148
144 Dominik Anlauf Mendelova střední škola, Nový Jičín 148
144 Ondřej Dengler SPŠ a VOŠ Chomutov 148
144 Markéta Hříchová SPŠ a VOŠ Chomutov 148
144 Tadeáš Jakeš SPŠ Přerov 148
144 Vojtěch Jiráček SPŠ a VOŠ Chomutov 148
144 Petr Kubiena Střední průmyslová škola Karviná 148
144 Tomáš Macků Střední průmyslová škola Zlín 148
144 Ondřej Novák SPŠST Praha 148
144 JIndřich Pícha SPŠ Ostrov, p.o. 148
144 Filip Szuścik SŠTE Brno, Olomoucká 61 148
144 Tomáš Vašíček Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 148
156 Oldřich Balicz Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 147
156 Kryštof Bartík VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 147
156 Miroslav Jiří Čáni ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 147
156 Tomáš Gabriel Obchodní akademie Uherské Hradiště 147
156 František Hašek Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 147
156 Jaroslav Hucel SPŠ Přerov 147
156 Martin Ladra SPŠE a VOŠ Pardubice 147
156 Kryštof Novosad Obchodní akademie Kroměříž 147
156 Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín 147
156 Alena Vopatová INFIS Plzeň 147
156 Vojtěch Žák DELTA SŠIE, Pardubice 147
167 Martin András Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 146
167 Šimon Dukát SPŠE V Úžlabině, Praha 10 146
167 Kryštof Tringela VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto 146
170 Petr Helán SŠIPF Brno 145
170 Ondřej Juračka SPŠ Jedovnice 145
170 David Nepraš Střední průmyslová škola Zlín 145
170 Ondřej Šmejkal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 145
170 Matěj Šticha SPŠS a OA Kladno 145
175 Jonáš Havel Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
175 Kryštof Havel SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 144
175 Michael Houšť Střední průmyslová škola Zlín 144
175 Martin Jakubec SPŠE a VOŠ Pardubice 144
175 Marek Janko VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 144
175 Jakub Kasal SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 144
175 Marek Kratochvíl SPŠS Betlémská, Praha 1 144
175 Jiří Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň 144
175 Adam Liška INFIS Plzeň 144
175 Štěpán Louda INFIS Plzeň 144
175 Jiří Martinček SPŠ Ostrov, p.o. 144
175 Jakub Němec SŠ technická a dopravní Česká Třebová 144
175 Jakub Randuška SPŠ Ostrov, p.o. 144
175 Erik Reindl Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 144
175 Tomáš Rolinc VOŠ a SPŠ Šumperk 144
175 Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice 144
175 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 144
175 Aleš Zlatník Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
193 Vojta Bernard SŠPU Opava 143
193 Vojtěch Dejnožka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 143
193 Ondřej Frühauf SPŠS a OA Kladno 143
193 Lucie Jílková SPŠE a VOŠ Pardubice 143
193 Daniel Petr SPŠS a OA Kladno 143
193 Veronika Tudorová SPŠ Ostrov, p.o. 143
199 Matyáš Beňo ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 141
199 Tomáš Čapák Obchodní akademie Uherské Hradiště 141
199 Karol Dabrowski SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 141
199 Jan Mrázek SPŠSE a VOŠ,  Liberec 141
199 Martin Němec SPŠE a VOŠ Pardubice 141
199 Tomáš Pospíšil DELTA SŠIE, Pardubice 141
199 Jan Smutný SPŠSE a VOŠ,  Liberec 141
199 Sadílek Štěpán SPŠST Praha 141
207 Yevhen Balash SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
207 Libor Batěk Obchodní akademie Kroměříž 140
207 Jakub Bělohlávek SPŠ Ostrov, p.o. 140
207 Kristýna Biháryová Academia Mercurii Náchod 140
207 Daniel Bílek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 140
207 Matěj Březík Střední průmyslová škola Zlín 140
207 Marek Černohous SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 140
207 Dominik Daněček SPŠ Jedovnice 140
207 David Ferenc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
207 Matyas Fišer Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 140
207 David Jandus SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
207 Marek Jati SPŠ Ostrov, p.o. 140
207 Vojtěch Juříček Obchodní akademie Kroměříž 140
207 Tomáš Klimecký SPŠ Přerov 140
207 Tomáš Kolací SPŠ Tábor 140
207 Radan Měcháček Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 140
207 Filip Molhanec SPŠS a OA Kladno 140
207 Tomáš Pálka SPŠ Přerov 140
207 Oldřich Psotka Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 140
207 Martin Slezák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
207 Eliška Slípková SŠPU Opava 140
207 Matyáš Svátek SŠIPF Brno 140
207 Jaroslav Špác SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
207 Michal Tinhofer VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 140
207 Jiří Větrovský SPŠE a VOŠ Pardubice 140
232 Gabriela Tereza Hlubučková Střední zdravotnická škola Turnov 139
232 Lukáš Plíšek VOŠ a SPŠ Šumperk 139
232 Martin Svoboda SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 139
232 Matěj Teplý SŠ technická a dopravní Česká Třebová 139
236 Vitaliy Atamanyuk INFIS Plzeň 138
236 Matěj Hůla SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 138
236 Jakub Prvý SPŠ Přerov 138
236 Ondřej Vlášek Obchodní akademie Uherské Hradiště 138
236 Vojtěch Zamazal SPŠS a OA Kladno 138
241 Tomáš Brabec VOŠ a SPŠE Plzeň 137
241 Jan Hajlich Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 137
241 Ondřej Hlavinka VOŠ a SPŠ Šumperk 137
241 Tereza Karásková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 137
241 Dominik Komárek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 137
241 Andrej Lutčenko SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
241 Roman Melničuk ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 137
241 Radim Němec SPŠei Ostrava 137
241 Martin Petr Mendelova střední škola, Nový Jičín 137
241 Matěj Stranyánek SŠIPF Brno 137
241 Jan Urban Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 137
241 Martin Vrba SPŠSE a VOŠ,  Liberec 137
253 Vít Hašek INFIS Plzeň 136
253 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
253 Jan Kölbl SŠIPF Brno 136
253 Marek Kunz Střední průmyslová škola Zlín 136
253 Marek Kyncl DELTA SŠIE, Pardubice 136
253 Tomáš Nádeníček VOŠ a SPŠ Šumperk 136
253 Diviš Samoel DELTA SŠIE, Pardubice 136
253 Šimon Stejskal SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
253 Matěj Vavřínek INFIS Plzeň 136
253 Adam Vender EDUCAnet České Budějovice 136
263 Michaela Hricinová SPŠCH Pardubice 135
263 Jan Jandáš SPŠ Ostrov, p.o. 135
263 David Koudelka MěSOŠ Klobouky u Brna 135
263 Tomáš Kuča SŠPU Opava 135
263 Kamila Loskotová OA Kolín 135
263 Matyáš Loužecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
263 Matěj Martan INFIS Plzeň 135
263 Václav Mráz SŠ technická a dopravní Česká Třebová 135
263 Jakub Novák SPŠ Ostrov, p.o. 135
263 Aleš Pejcha SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 135
263 Jan Slepička SPŠE a VOŠ Pardubice 135
263 Vojtěch Stárek Obchodní akademie Dušní 135
263 Daniel Štefka Střední škola Baltaci s. r. o. 135
263 Lucas Thoma SŠIPF Brno 135
263 Jiří Vohryzka SPŠ Ostrov, p.o. 135
278 Jiří Krahula VOŠ a SPŠ Šumperk 134
278 Tomáš Markovský VOŠ a SPŠ Šumperk 134
278 Lukáš Škrabánek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 134
281 Josef Dvořák SPŠE a VOŠ Pardubice 133
281 Patrik Hemrle Obchodní akademie Dušní 133
281 Lukáš Ivanič SOU elektrotechnické, Plzeň 133
281 Michal Macháň Obchodní akademie Kroměříž 133
281 David Petržílek SPŠE a VOŠ Pardubice 133
286 Marcel Bauer SPŠ a VOŠ Chomutov 132
286 Eliáš Bím SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 132
286 Barbora Brchelová SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 132
286 Adam Brychta SŠ PTA Jihlava 132
286 Vojtěch Dvořák Obchodní akademie Olomouc 132
286 Vojtěch Hladík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 132
286 Filip Hnátek SPŠ Ostrov, p.o. 132
286 Filip Hojer SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 132
286 Jan Horak SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 132
286 Zbyněk Chaloupka SPŠ Přerov 132
286 Martin Janeček SŠIPF Brno 132
286 Tomáš Kolečkář SŠPU Opava 132
286 Jakub Konšel Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 132
286 Tomáš Krupička SPŠE V Úžlabině, Praha 10 132
286 Michal Kulhánek VOŠ a SPŠE Plzeň 132
286 Ladislav Malý VOŠ a SPŠ Jičín 132
286 Jan Mašek SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
286 Patrik Mlčák SŠPU Opava 132
286 Lukáš Moravec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 132
286 Ondřej Nevole SPŠSE a VOŠ,  Liberec 132
286 Viet Hung Nguyen SPŠ Ostrov, p.o. 132
286 Martin Oliva SPŠE V Úžlabině, Praha 10 132
286 Martin Pavlíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 132
286 Jan Pech INFIS Plzeň 132
286 Matěj Rytych SŠ PTA Jihlava 132
286 Michal Schoř SŠIPF Brno 132
286 Matyáš Stehlík SPŠE a VOŠ Pardubice 132
286 Jan Svatoň SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 132
286 Michal Uřičář VPŠ a SPŠ MV v Holešově 132
286 Tomáš Valčuha SPŠ Přerov 132
286 Martin Vyleta SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 132
286 Viktor Zelina MěSOŠ Klobouky u Brna 132
286 Daniel Žahourek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 132
319 Štěpánka Danihelková SPŠS a OA Kladno 131
319 Martin Janků OA Kolín 131
319 Tomala Ondřej Střední průmyslová škola Karviná 131
319 Kristýna Petrlíková VOŠ a SPŠ Jičín 131
319 Jakub Prusenovský Střední průmyslová škola Zlín 131
319 Martin Spannfellner SŠIPS České Budějovice 131
319 Jiří Šubert SPŠE V Úžlabině, Praha 10 131
319 Jan Vízek INFIS Plzeň 131
319 Lukáš Wrubel Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 131
328 Patrik John VOŠ a SPŠ Šumperk 130
329 Tomáš Bureš SŠ technická a dopravní Česká Třebová 129
329 Hynek Fišera SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 129
329 Jakub Hejzlar SPŠST Praha 129
329 Matěj Hlávko SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují 129
329 Matouš Keindl VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto 129
329 Tomáš Kopecký SŠ technická a dopravní Česká Třebová 129
329 David Laža Střední průmyslová škola Karviná 129
329 Vojtěch Neužil SPŠ Jedovnice 129
329 Tomáš Podzimek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 129
329 Jakub Pochobradský SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 129
329 Marek Alejandro Quilla SŠ technická a dopravní Česká Třebová 129
329 Radim Skalský ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 129
329 Jan Sklenář SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 129
329 Jiří Solom OA Kolín 129
329 Matěj Šmelko VOŠ a SPŠ Šumperk 129
329 Tomáš Šubrt SPŠST Praha 129
329 David Válek SPŠ Jedovnice 129
346 Michele Azzarone SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 128
346 Jan Čech SŠPU Opava 128
346 Nikolay Fomichev Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 128
346 Oliver Javůrek SŠIPF Brno 128
346 Marcel Jílek VOŠ a SPŠ Jičín 128
346 Lukáš Jirák SPŠE a VOŠ Pardubice 128
346 Ondřej Korselt Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
346 Miroslav Kramár Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 128
346 Michael Krupička SPŠS a OA Kladno 128
346 Jakub Krupka SPŠE a VOŠ Pardubice 128
346 Adam Macák VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto 128
346 Jan Málek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 128
346 Matěj Maršálek Střední průmyslová škola Zlín 128
346 Šimon Motl SPŠE a VOŠ Pardubice 128
346 Jiří Mutl SŠ technická a dopravní Česká Třebová 128
346 Ondřej Navrátil SŠIPF Brno 128
346 Vojtěch Novák VOŠ a SPŠ Jičín 128
346 David Plechatý VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 128
346 Petr Šrytr Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 128
346 Dominik Štrejl Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 128
346 Jan Trmal SPŠCH Pardubice 128
346 Milan Všetečka SPŠS a OA Kladno 128
346 Vojtěch Zapletal Mendelova střední škola, Nový Jičín 128
346 Jan Zbořil Obchodní akademie Olomouc 128
370 Miroslav Bohuslavický Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 127
370 Ondřej Dědeček VOŠ a SPŠ Jičín 127
370 Petr Dědic SPŠSE a VOŠ,  Liberec 127
370 Matěj Kalibán SPŠE a VOŠ Pardubice 127
370 Michal Keramidas INFIS Plzeň 127
370 Adam Kolník Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 127
370 DAVID KUBEŠ SŠIPS České Budějovice 127
370 Matyáš Nováček SPŠS a OA Kladno 127
370 Richard Poslušný VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 127
370 Jan Riedl VOŠ a SPŠ Šumperk 127
370 Ondřej Šolc VOŠ a SPŠ Šumperk 127
381 Dominik Cejnar SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 126
381 Miroslav Cihlář SPŠ Ostrov, p.o. 126
381 Martin Hladík SŠ technická a dopravní Česká Třebová 126
381 Jáchym Horák SPŠ Ostrov, p.o. 126
381 Tobiáš Ječmínek SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 126
381 Vít Kománek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 126
381 Martin Krasl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 126
381 Kryštof Krátký DELTA SŠIE, Pardubice 126
381 Ngoc Tuan Nguyen SPŠE V Úžlabině, Praha 10 126
381 Kryštof Rejzek SPŠS Betlémská, Praha 1 126
381 Jindřich Svatoň DELTA SŠIE, Pardubice 126
381 Martin Vejman SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 126
381 Matěj Vtípil VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto 126
394 Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov, p.o. 125
394 Jaroslav Bulín VOŠ a SPŠE Plzeň 125
394 Jiří Drápal VOŠ a SPŠ Šumperk 125
394 Jan Ezr Střední průmyslová škola, Česká Lípa 125
394 Michael Heinrich DELTA SŠIE, Pardubice 125
394 Lukáš Karbus SPŠE V Úžlabině, Praha 10 125
394 Jakub Koněrza Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 125
394 Matěj Krump SPŠ Přerov 125
394 Matyáš LINHART DELTA SŠIE, Pardubice 125
394 Jakub Macek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 125
394 Jan Maruščák SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 125
394 Markéta Pavlicová SPŠOA Uherský Brod 125
406 Denis Alivojvodič SPŠE a VOŠ Pardubice 124
406 Lukáš Beránek SOU elektrotechnické, Plzeň 124
406 Jan Borseník OA Kolín 124
406 Jan Botek Obchodní akademie Uherské Hradiště 124
406 Karel Dolanský VOŠ a SPŠ Jičín 124
406 Martin Dráber SPŠei Ostrava 124
406 Kristýna Habartová SOU elektrotechnické, Plzeň 124
406 Lukáš Hájek OA Kolín 124
406 Michal Havlík VOŠ a SPŠ Šumperk 124
406 Vojtěch Hendrych SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 124
406 Vojtěch Hladík SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 124
406 Jan Horák SPŠE a VOŠ Pardubice 124
406 Vojtěch Jonáš SPŠ Ostrov, p.o. 124
406 Ondřej Kouba SPŠ Tábor 124
406 Josef Král Střední průmyslová škola, Česká Lípa 124
406 Petr Kučera SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 124
406 Nikolas Kupka Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 124
406 Adam Lukáš Obchodní akademie Uherské Hradiště 124
406 Adam Morávek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 124
406 Luboš Nečas VOŠ a SPŠ Šumperk 124
406 Michael Němec SŠIPF Brno 124
406 Jakub Neradil SPŠ Přerov 124
406 Ondra Pithart SPŠE a VOŠ Pardubice 124
406 Jan Poledna SŠIPF Brno 124
406 Lukáš Pšeja VOŠ a SPŠ Šumperk 124
406 Lukáš Rohla SPŠS a OA Kladno 124
406 Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 124
406 Michal Špička VOŠ a SPŠ Šumperk 124
406 Jakub Štych INFIS Plzeň 124
406 Lukáš Třeštík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 124
406 Tomáš Urban SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 124
406 Radek Vincour VOŠ a SPŠ Šumperk 124
406 Antonín Vitoušek SPŠS a OA Kladno 124
406 Štěpán Wysoglad SŠPU Opava 124
406 Vojtěch Zeman SŠ technická a dopravní Česká Třebová 124
441 Tomáš Bělovský Střední průmyslová škola Zlín 123
441 Luboš Brzoň Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 123
441 Matěj Bříška SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 123
441 Viktor Bura SPŠS a OA Kladno 123
441 Matěj Čížek EDUCAnet České Budějovice 123
441 Filip Ducháč Academia Mercurii Náchod 123
441 Antonín Gura SPŠ Tábor 123
441 Matyáš Hrubý SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 123
441 Jakub Kameník SŠ PTA Jihlava 123
441 David Kluch SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 123
441 Veronika Kupková SOŠ pro administrativu EU 123
441 Josef Matěj Kvapil DELTA SŠIE, Pardubice 123
441 Arnošt Seifert SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 123
441 Daniel Škopek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
441 Denny Štrba SŠIPS České Budějovice 123
441 Petr Veselý Střední škola Baltaci s. r. o. 123
441 Jan Zajíček SPŠSE a VOŠ,  Liberec 123
441 Viktor Zwinger SŠPU Opava 123
459 Adam Antoš SPŠSE a VOŠ,  Liberec 122
459 Radek Bačina SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 122
459 Adam Čech VOŠ a SPŠE Plzeň 122
459 Miroslav Funda SPŠE a VOŠ Pardubice 122
459 Ivo Chovanec SŠPU Opava 122
459 Josef Kahoun DELTA SŠIE, Pardubice 122
459 Ivan Kotalík SPŠ Ostrov, p.o. 122
459 Tomáš Kubín Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 122
459 Martin Kubíska VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 122
459 Pavel Pivoňka SPŠST Praha 122
459 Sofya Safiulina SPŠ Tábor 122
459 David Vítek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 122
471 Lukáš Adámek DELTA SŠIE, Pardubice 121
471 Kryštof Burda Střední průmyslová škola Karviná 121
471 Vilém Cerman DELTA SŠIE, Pardubice 121
471 Roman Formánek SPŠE a VOŠ Pardubice 121
471 Tobiáš Holas SPŠS a OA Kladno 121
471 Jan Holík Střední průmyslová škola Zlín 121
471 Filip Hrda SPŠ Jedovnice 121
471 Filip Kolář Střední průmyslová škola Zlín 121
471 Lukáš Lodr ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 121
471 Marek Machala SŠIPF Brno 121
471 Adam Rabas SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 121
471 Adam Sýkora SPŠE a VOŠ Pardubice 121
483 Dmytro Barčuk SŠIPF Brno 120
483 Petr Bohumel SŠIPF Brno 120
483 Martin Bohuňovský SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 120
483 Ivana Danisová Obchodní akademie Olomouc 120
483 David Dostál Soukromá střední škola Praha 9 - Prosek 120
483 Eliška Eliášová Academia Mercurii Náchod 120
483 Zdeněk Heriban INFIS Plzeň 120
483 Lenka Hotovcová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 120
483 Filip Hroník SPŠS a OA Kladno 120
483 Patrik Chmela SPŠE V Úžlabině, Praha 10 120
483 Radim Jakeš SPŠ Přerov 120
483 Adam Jeřábek Mendelova střední škola, Nový Jičín 120
483 Vojtěch Kamenář Střední průmyslová škola Zlín 120
483 Petr Kamínek SOU elektrotechnické, Plzeň 120
483 Miroslav Kolář VOŠ a SPŠ Šumperk 120
483 Pavel Končický SOU elektrotechnické, Plzeň 120
483 Adam Loučka Obchodní akademie Kroměříž 120
483 Jakub Lubino Střední průmyslová škola Zlín 120
483 Daniel Macháček Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 120
483 Oliver Mazač Obchodní akademie Dušní 120
483 Štěpán Moc VOŠ a SPŠ Jičín 120
483 Jiří Perutek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 120
483 Tomáš Pospíšil Střední průmyslová škola, Česká Lípa 120
483 Jiří Pošar SPŠ Ostrov, p.o. 120
483 Jan Procházka Střední průmyslová škola, Česká Lípa 120
483 Milan Sekula Střední průmyslová škola Zlín 120
483 Pavel Špryňar DELTA SŠIE, Pardubice 120
483 Jakub Štika SPŠE V Úžlabině, Praha 10 120
483 Miroslav Turhobr INFIS Plzeň 120
483 Adam Včelař SPŠ Jedovnice 120
483 Alex Vlk VPŠ a SPŠ MV v Holešově 120
483 Samuel Zezulka Střední průmyslová škola Zlín 120

 

Tabulka je sestavena z účastníků ze škol, které samy sebe označily za SOŠ.

 

Tyto tabulky jsou konečné.

24. 11. 2021