Bobřík informatiky

Informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

Listina vítězů ústředního kola 2021/22

Zde najdete celostátní i krajské výsledkové listiny ústředního kola v kategorii Senior, konaného 22. 3. 2022. 

O pořadí soutěžících se stejným počtem bodů rozhodl čas.

Soutěžící bez uvedení školy nevyplnili při registraci svůj soutěžní kód z 1. kola, což byla jejich povinnost. Nemohli tudíž být v databázi se svoji školou propojeni a my nevíme, za jakou školu soutěžili.

 

TABULKA CELOSTÁTNÍHO POŘADÍ

Je uvedeno prvních 30 nejlepších spolu s těmi, kteří dosáhli stejně bodů.

Prvních 5 soutěžících bude e-mailem osloveno zástupci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy ohledně ceny - účasti na jarním týdenním soustředění středoškolských informatiků. Další v pořadí jsou vedeni jako náhradníci (a mohou být osloveni dodatečně v případě, že někdo účast odmítne). 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Kraj Body
1 Vojtěch Bořík Gymnázium Blovice Plzeňský kraj 240
2 Michal Kolář Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Hlavní město Praha 240
3 Jakub Horák Gymnázium Matyáše Lercha Brno Jihomoravský kraj 240
4 Bronislav Růžička Gymnázium a SOŠ Rokycany Plzeňský kraj 240
5 Dominik Blaha Gymnázium Uherské Hradiště Zlínský kraj 240
6 Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj 240
7 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově Olomoucký kraj 240
8 Benjamin Swart Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy Hlavní město Praha 240
9 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ,  Liberec Liberecký kraj 240
10 Adam Pavelka Mendelovo gymnázium, Opava Moravskoslezský kraj 240
11 Daniel Skýpala Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomoucký kraj 228
12 Hana Salavcová Gymnázium Česká Lípa Liberecký kraj 228
13 Ferdinand Tischlinger Gymnázium Nový Jičín Moravskoslezský kraj 225
14 Václav Stupka   Hlavní město Praha 225
15 Petr Filip Gymnázium Lovosice Ústecký kraj 225
16 Adam Studený Gymnázium Třebíč Kraj Vysočina 225
17 Tomáš Hladil VOŠ a SPŠE Plzeň Plzeňský kraj 225
18 Vojtěch Skyba Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Zlínský kraj 224
19 Ondřej Lukeš SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK Královéhradecký kraj 224
20 Daniel Kamenov Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 Hlavní město Praha 224
21 Jakub Ondroušek Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomoucký kraj 224
22 Jan Jaroněk Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín Jihomoravský kraj 224
23 Matěj Martínek Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 Hlavní město Praha 224
24 Jan Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře Středočeský kraj 224
25 Jan Riedl Gymnázium Uherské Hradiště Zlínský kraj 220
26 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka Moravskoslezský kraj 220
27 Jakub Nevařil Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Zlínský kraj 220
28 Lukáš Šafránek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK Královéhradecký kraj 220
29 Filip Růžička SŠPU Opava Moravskoslezský kraj 220
30 Lukáš Tomoszek Gymnázium Třinec Moravskoslezský kraj 220
31 Michal Bednařík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín Středočeský kraj 220
32 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 220
33 Martin Kosprd Gymnázium Havlíčkův Brod Kraj Vysočina 220

 

VÝSLEDKY PO KRAJÍCH

 Toto jsou neoficiální výsledky, stanovené automatickým výpočtem. Výsledky mohly krajské komise na základě situace na místě změnit. Po jejich kontrole a případné úpravě budou výsledky oficiální (a tento text zmizí).

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé krajského kola.

Praha

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Michal Kolář Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 240
2 Benjamin Swart Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 240
3 Václav Stupka   225
4 Daniel Kamenov Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 224
5 Matěj Martínek Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 224
6 Jan Šuráň Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 216
7 Martin Truksa Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 212
8 Vojtěch Sudík Gymnázium Voděradská, Praha 10 210
9 Martin Dedek Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 204
10 Oliver Otta Gymnázium Písnická, Praha 4 189
11 Tomáš Grafek Soukromá střední škola výpočetní technik 184
12 Neklan Nulíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
13 Jáchym Kubias Gymnázium Voděradská, Praha 10 176
14 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 161
15 Samuel Gawlik Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 156
16 Kryštof Pohnan SPŠST Panská 3, Praha 1 145
17 Jakub Šrajer   144
18 Matěj Kos SPŠE V Úžlabině, Praha 10 117
19 Richard Sedlecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 113
20 Vojtěch Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 112
21 František Bouda   96

Středočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jan Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře 224
2 Michal Bednařík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 220
3 Daniel Mencl Gymnázium Jana Palacha, Mělník 215
4 Matěj Marek Open Gate – gymnázium a základní škola 208
5 Martin Šimon Gymnázium Mladá Boleslav 208
6 Vojtěch Venzara Gymnázium Jana Palacha, Mělník 204
7 Matouš Hofmeister Gymnázium Joachima Barranda Beroun 179
8 Radek Pelikán Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 174
9 Tomáš Svoboda SOŠ Český Brod - Liblice 172
10 Jakub Slabák Gymnázium Český Brod 164
11 Bára Baslová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 152
12 Adam Čarnogurský OA Kolín 146
13 Doubravka Šimůnková Církevní gymnázium v Kutné Hoře 141
14 Jan Čemus Gymnázium Jana Palacha, Mělník 140
15 Lukáš Hanáček Sportovní gymnázium Kladno 140
16 Jan Přibyl Gymnázium a SOŠPG Čáslav 138
17 Matyáš Hudeček Gymnázium Joachima Barranda Beroun 138
18 Karel Chaloupka Gymnázium Jana Palacha, Mělník 136
19 Štěpán Fafejta OA Kolín 130
20 Jakub Machač Gymnázium Mladá Boleslav 130
21 Oldřich Balicz Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 129
22 David Svoboda Gymnázium a SOŠPG Čáslav 129
23 Jakub Šimon Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 128
24 Pavla Benková OA Kolín 107
25 Adam Novák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 105
26 Matěj Retych   104
27 Martin Špaček Gymnázium a SOŠPG Čáslav 97

Jihočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 220
2 Lukáš Balcer SŠIPS České Budějovice 209
3 Šimon Kubeš Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 208
4 Martin Větrovský Gymnázium Písek 208
5 Václav Kučina Gymnázium Písek 204
6 Martin Kysela Gymnázium, Český Krumlov 204
7 Matěj Sobotka Gymnázium, Český Krumlov 193
8 Šimon Glück Gymnázium Písek 185
9 Lukáš Kotek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 177
10 Filip Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 164
11 Ondřej Brož Gymnázium Česká, České Budějovice 145
12 Antonín Šimák Gymnázium Písek 144
13 Ondřej Štětka Gymnázium Česká, České Budějovice 144
14 Ondřej Kozák Gymnázium Česká, České Budějovice 132
15 Hana Marková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 129
16 Jan Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 128
17 Vojtěch Pour SŠIPS České Budějovice 113
18 Marek Janko VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 113
19 Jakub Schenk Gymnázium Písek 112
20 Tomáš Alexa Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 109
21 Ali Toms   108
22 Jakub Dušek Gymnázium Písek 106
23 Michael Karmazín Gymnázium Česká, České Budějovice 106
24 Ondřej Brož Gymnázium Česká, České Budějovice 105
25 Viktorie Hulcová Gymnázium, Český Krumlov 96
26 Andrej Gončarov Gymnázium Písek 91
27 Tereza Řezáčová Gymnázium Soběslav 81

Plzeňský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Vojtěch Bořík Gymnázium Blovice 240
2 Bronislav Růžička Gymnázium a SOŠ Rokycany 240
3 Tomáš Hladil VOŠ a SPŠE Plzeň 225
4 Pavel Frank Gymnázium Luďka Pika v Plzni 189
5 Viktor Faiman VOŠ a SPŠE Plzeň 184
6 Roman Havelka VOŠ a SPŠE Plzeň 173
7 Eliška Hosteková Gymnázium Luďka Pika v Plzni 170
8 Kryštof Satorie Gymnázium Sušice 168
9 Eva Trejbalová Gymnázium Luďka Pika v Plzni 158
10 Jiří Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň 148
11 Filip Hasoň Gymnázium Sušice 145
12 Sebastián Hájek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 140
13 Adam Liška INFIS Plzeň 137
14 Alena Vopatová INFIS Plzeň 136
15 Jakub Čermák VOŠ a SPŠE Plzeň 134
16 Adam Pechmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 127
17 Adam Panuška Gymnázium Luďka Pika v Plzni 126
18 Vojtěch Martínek VOŠ a SPŠE Plzeň 121
19 Matouš Andrlík Gymnázium a SOŠ Rokycany 118
20 Štěpán Louda INFIS Plzeň 86
21 Markéta Járová Gymnázium Blovice 85
22 Radek Löffelmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 76
23 Vojtěch Davídek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 75

Karlovarský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jakub Nekvinda SPŠ Ostrov, p.o. 176
2 Tomáš Stejskal   172
3 Jindřich Pícha   156
4 Lukáš Boči SPŠ Ostrov, p.o. 152
5 Miroslav Jiří Čáni   148
6 Matyáš Matějka SPŠ Ostrov, p.o. 145
7 Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 145
8 Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov, p.o. 130
9 Vojtěch Jonáš SPŠ Ostrov, p.o. 129
10 Robert Vosika ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 124
11 Filip Hnátek SPŠ Ostrov, p.o. 124
12 Jan Jandáš SPŠ Ostrov, p.o. 116
13 Jakub Vaníček SPŠ Ostrov, p.o. 113
14 Jiří Vohryzka SPŠ Ostrov, p.o. 112
15 Ivan Kotalík   109
16 Jakub Randuška SPŠ Ostrov, p.o. 104
17 Jakub Bělohlávek SPŠ Ostrov, p.o. 104
18 Jakub Macek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 101
19 Roman Melničuk ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 100
20 Jiří Perutek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 98
21 Lukáš Lodr ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 96
22 Radim Skalský ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 89
23 Jakub Novák SPŠ Ostrov, p.o. 85
24 Jiří Pošar SPŠ Ostrov, p.o. 84
25 Jiří Martinček SPŠ Ostrov, p.o. 80
26 Viet Huy Nguyen SPŠ Ostrov, p.o. 46

Ústecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Petr Filip Gymnázium Lovosice 225
2 Radim Krejbich Gymnázium Lovosice 216
3 Markéta Hříchová SPŠ a VOŠ Chomutov 208
4 Emma Beranová Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří 205
5 Ondřej Švihnos Gymnázium Děčín 176
6 Jan Pastýřík SPŠ a VOŠ Chomutov 172
7 Veronika Götzlová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 169
8 Vojtěch Haslinger Gymnázium Lovosice 165
9 Jan Prášek Gymnázium Děčín 161
10 Jan Červenka Gymnázium Lovosice 149
11 Jiří Marhold SPŠ a VOŠ Chomutov 144
12 Michal Drašnar Gymnázium Lovosice 136
13 Matěj Olič Gymnázium Václava Hlavatého Louny 133
14 Marika Trajerová Gymnázium Děčín 128
15 Vojtěch Jiráček SPŠ a VOŠ Chomutov 113
16 Ondřej Teodor Kamenský VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 101
17 Adam Sieber Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 88
18 Arnošt Seifert SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 84
19 Vítězslav Schüssmann Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 76
20 Lenka Hotovcová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 52
21 Johana Buchtelová Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 49

Liberecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ,  Liberec 240
2 Hana Salavcová Gymnázium Česká Lípa 228
3 Tomáš Ehrenberger Střední průmyslová škola, Česká Lípa 212
4 Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 204
5 Josef František Straka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 204
6 Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa 204
7 Vojtěch Vávra Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 180
8 Štěpán Waldhauser Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
9 Denis Krasniqi Gymnázium Česká Lípa 169
10 Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov 168
11 Karel Hofman   167
12 Ondřej Čermák SPŠSE a VOŠ,  Liberec 157
13 Petr Bárta Gymnázium, Tanvald 153
14 Lukáš Kmoch Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 125
15 Miloš Čihák Střední průmyslová škola, Česká Lípa 121
16 Jan Matějčík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 120
17 Lukáš Kramár SPŠSE a VOŠ,  Liberec 117
18 Pavel Halama Gymnázium Turnov 115
19 Adam Vrbica Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 112
20 Martin Opl Střední průmyslová škola, Česká Lípa 107
21 Jiří Karásek   96
22 Anh Quan To Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 95
23 Daniel Lupoměský Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 82
24 Jan Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 70

Královéhradecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Lukeš SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 224
2 Lukáš Šafránek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 220
3 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium Hradec Králové 208
4 Filip Hojer SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 208
5 Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 192
6 Martin Svoboda SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 191
7 Erik Doležal Biskupské gymnázium Hradec Králové 184
8 Aleš Pejcha SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 177
9 Josef Plášil Biskupské gymnázium Hradec Králové 173
10 Matylda Marinicová Biskupské gymnázium Hradec Králové 172
11 Kristýna Petrlíková VOŠ a SPŠ Jičín 161
12 Jakub Svoboda Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 157
13 Jan Janovský SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 154
14 Vít Včelák Biskupské gymnázium Hradec Králové 152
15 Nikolas Bažant Gymnázium,,SOŠ a VOŠ, Nový Bydžov 149
16 Jakub Kyzr SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 147
17 Tomáš Kubišta SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 146
18 Martin Satranský Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 141
19 Jan Svatoň SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 141
20 Martin Beránek Biskupské gymnázium Hradec Králové 139
21 Matěj Landfeld VOŠ a SPŠ Jičín 125
22 Radim Kohout SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 121
23 David Vošlajer Biskupské gymnázium Hradec Králové 111
24 Pavel Marek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 107
25 Kristýna Biháryová Academia Mercurii Náchod 79
26 Jakub Doležal SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 63
27 Ladislav Malý VOŠ a SPŠ Jičín 60

Pardubický kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jakub Andrlík Gymnázium Polička 205
2 Vojtěch Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí 204
3 Vojtěch Žák DELTA SŠIE, Pardubice 198
4 Vojtěch Lehký SPŠE a VOŠ Pardubice 196
5 Matěj Neumann DELTA SŠIE, Pardubice 192
6 Matěj Novotný DELTA SŠIE, Pardubice 188
7 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 177
8 Jan Volhejn DELTA SŠIE, Pardubice 173
9 Vít Tintěra DELTA SŠIE, Pardubice 168
10 Zuzana Filipová DELTA SŠIE, Pardubice 163
11 Václav Horáček DELTA SŠIE, Pardubice 160
12 Jan Skládal DELTA SŠIE, Pardubice 160
13 Matyáš Suchánek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 157
14 Martin Němec SPŠE a VOŠ Pardubice 157
15 Lucie Flídrová Gymnázium Lanškroun 156
16 Martin Klíma DELTA SŠIE, Pardubice 152
17 Lucie Jílková SPŠE a VOŠ Pardubice 149
18 Aleš Jílek Gymnázium Polička 148
19 Andrej Češka SŠ technická a dopravní Česká Třebová 145
20 Petr Nečas SŠ technická a dopravní Česká Třebová 145
21 Matěj Beran DELTA SŠIE, Pardubice 136
22 David Kubeček SPŠE a VOŠ Pardubice 135
23 Tomáš Janďourek SPŠE a VOŠ Pardubice 126
24 Daniel Štorek DELTA SŠIE, Pardubice 126
25 Martin Ladra SPŠE a VOŠ Pardubice 125
26 Michal Bleha SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 124
27 Martin Jakubec SPŠE a VOŠ Pardubice 121
28 Ondřej Málek DELTA SŠIE, Pardubice 121

Vysočina

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Adam Studený Gymnázium Třebíč 225
2 Martin Kosprd Gymnázium Havlíčkův Brod 220
3 Lubomír Břoušek Gymnázium Jihlava 205
4 Tomáš Jaroš   193
5 Anna-Marie Rohová Gymnázium Jihlava 193
6 Filip Sýkora SŠ PTA Jihlava 189
7 Adam Brychta SŠ PTA Jihlava 188
8 Vojtěch Nápravník Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 177
9 Tomáš Trtík Gymnázium Havlíčkův Brod 177
10 Martin Nováček Gymnázium Třebíč 172
11 Ngoc Duc Nguyen Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 166
12 Matěj Havelka Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 144
13 Jana Vacková Gymnázium Havlíčkův Brod 142
14 Marek Váhala Gymnázium Jihlava 141
15 Jan Bajer Gymnázium Jihlava 141
16 Šimon Vokurka Gymnázium Jihlava 136
17 Filip Hunal Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 130
18 Jan Špaček Gymnázium Třebíč 126
19 Klára Mezerová Gymnázium Jihlava 126
20 Vojtěch Růžička Gymnázium Třebíč 125
21 Michal Kučera SŠ PTA Jihlava 121
22 Martin Vališ Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 120
23 Stanislav Hřeben Gymnázium Jihlava 120
24 David Suchý Gymnázium Jihlava 113
25 Vojtěch Srbecký Gymnázium Jihlava 110
26 Petra Večeřová   91
27 Jakub Sekan Gymnázium Jihlava 82
28 Marie Lausová Gymnázium Jihlava 72
29 Filip Pečinka Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem 48

Jihomoravský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jakub Horák Gymnázium Matyáše Lercha Brno 240
2 Jan Jaroněk Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 224
3 Marek Miklenda   216
4 Petr Fridrich Klvaňovo gymnázium Kyjov 200
5 Vít Širůčka Klvaňovo gymnázium Kyjov 199
6 Jakub Urbánek Gymnázium Brno, Vídeňská 192
7 Matěj Černický SŠIPF Brno 192
8 Anna Oswaldová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 192
9 Šimon Gold SŠIPF Brno 172
10 Ondřej Jakub Chromý Gymnázium a SOŠZE Vyškov 172
11 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 168
12 Barbora Špalková CMG a SOŠPg Brno 160
13 Filip Tatíček CMG a SOŠPg Brno 152
14 Tereza Pučová CMG a SOŠPg Brno 151
15 Matěj Pěta SPŠ Jedovnice 136
16 My Linh Duongová   129
17 Sebastian Tvarog Klvaňovo gymnázium Kyjov 124
18 Šárka Machálková   122
19 Antonín Cáb Purkyňovo gymnázium, Strážnice 118
20 Matěj Boruta Klvaňovo gymnázium Kyjov 105
21 David Horňáček Klvaňovo gymnázium Kyjov 81
22 František Dvořák Klvaňovo gymnázium Kyjov 77

Olomoucký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 240
2 Daniel Skýpala Gymnázium Olomouc - Hejčín 228
3 Jakub Ondroušek Gymnázium Olomouc - Hejčín 224
4 Pavel Hampl VOŠ a SPŠ Šumperk 208
5 Jiří Kvapil Gymnázium Olomouc - Hejčín 204
6 David Krejčí ZŠ a Gymnázium Konice 195
7 Jan Pelikán Gymnázium Zábřeh 188
8 Vojtěch Bartoň Gymnázium Zábřeh 183
9 David Knápek Gymnázium Zábřeh 179
10 Jan Plhák Gymnázium Zábřeh 168
11 Tereza Siková CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 167
12 Tomáš Švec CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 164
13 Jakub Suchánek SPŠ Přerov 157
14 Tereza Zápotocká Gymnázium Hranice 156
15 Lukáš Staňo Gymnázium Olomouc - Hejčín 154
16 Aleš Janderka Gymnázium Šumperk 146
17 Adam Svoboda Gymnázium Zábřeh 140
18 Jan Bureš Gymnázium Zábřeh 134
19 Daniel Havlík SPŠ Přerov 134
20 Vojtěch Krejčí Gymnázium Zábřeh 116
21 Lukáš Brezniak Gymnázium Hranice 114
22 Petr Adam VOŠ a SPŠ Šumperk 110
23 Jan Vu VOŠ a SPŠ Šumperk 89
24 Tomáš Rolinc VOŠ a SPŠ Šumperk 86
25 Jiří Gronych VOŠ a SPŠ Šumperk 80
26 David Horák Gymnázium Zábřeh 65

Zlínský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Dominik Blaha Gymnázium Uherské Hradiště 240
2 Vojtěch Skyba Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 224
3 Jan Riedl Gymnázium Uherské Hradiště 220
4 Jakub Nevařil Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 220
5 Lenka Janíková Gymnázium Uherské Hradiště 206
6 Petr Ivan Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 200
7 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 200
8 Jakub Škarka Střední průmyslová škola Zlín 193
9 Lucie Klobušická Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 192
10 Josef Chládek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
11 TOMÁŠ MAČÁK Střední průmyslová škola Zlín 189
12 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 180
13 Vojtěch Horák Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 176
14 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 168
15 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 166
16 David Křenek Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 144
17 Tomáš Kuba Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 137
18 Vojtěch Beran Střední průmyslová škola Zlín 137
19 Patrik Lučný Střední škola Baltaci s. r. o. 132
20 Tomáš Lukšík Střední průmyslová škola Zlín 130
21 Viktor Čubík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 121
22 Robin Sukup Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 106
23 Vít Němeček   101
24 Richard Ševčík Střední průmyslová škola Zlín 97
25 Marek Tyl Obchodní akademie Uherské Hradiště 81
26 Maxmilián Vanča Střední průmyslová škola Zlín 70
27 Lukáš Mimochodek Obchodní akademie Kroměříž 61
28 Daniel Rožnovský Obchodní akademie Kroměříž 60

Moravskoslezský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh 240
2 Adam Pavelka Mendelovo gymnázium, Opava 240
3 Ferdinand Tischlinger Gymnázium Nový Jičín 225
4 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 220
5 Filip Růžička SŠPU Opava 220
6 Lukáš Tomoszek Gymnázium Třinec 220
7 Josef Skolka Mendelovo gymnázium, Opava 205
8 Matěj Lacina Matiční gymnázium, Ostrava 204
9 Rostislav Vrána Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 201
10 Jakub Rybář Matiční gymnázium, Ostrava 200
11 Vít Kološ Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 200
12 Tobiáš Pavelka Gymnázium Ostrava - Zábřeh 197
13 Aleš Smelík Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 188
14 Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh 188
15 Jan Ujházy Gymnázium Ostrava - Zábřeh 180
16 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 177
17 Denis Šimíček Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 163
18 Martin Poruba Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 157
19 Pavel Kubíček Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 156
20 Aleš Gottwald Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 145
21 Tomáš Janoušek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 144
22 Jan Šik Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 140
23 Jáchym Šimko Gymnázium, Havířov-Podlesí 136
24 Petr Dluhoš Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 133
25 Lucie Tomaszewiczová Gymnázium Ostrava - Zábřeh 125
26 Kryštof Borkovec Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 116
27 Jakub Novák SŠPU Opava 79
28 Nikol Fričová Matiční gymnázium, Ostrava 72
29 Adam Hradil Matiční gymnázium, Ostrava 63

O pořadí při stejném počtu dosažených bodů rozhodoval čas. Pokud měli soutěžící také totožný čas (nejčastěji vyčerpáním limitu 60 minut), bylo jim přiděleno náhodné pořadí.

Vítězům blahopřejeme!

 22. 3. 2022