Bobřík informatiky

Informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

Listina vítězů Junior

Žebříček nejlepších oficiálních soutěžících

Kategorie Junior

pořadí jméno příjmení škola body
1 Albert Bakoč Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 195
1 Michal Bernat Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 195
1 Jiří Cihelka Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 195
1 Anežka Čechová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 195
1 Ondřej Dedek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 195
1 Richard Dobíšek Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 195
1 David Farský Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 195
1 Michal Filip SPŠE V Úžlabině, Praha 10 195
1 Vojtěch Fojtík Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 195
1 Vít Hájíček Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 195
1 František Jílek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 195
1 Tomáš Kelbasa SPŠSE a VOŠ,  Liberec 195
1 Štěpán Lainer Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 195
1 Patrik Marchal Gymnázium, Český Krumlov 195
1 Pavel Pajonk Gymnázium Jana Palacha 195
1 Ondřej Paleta Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 195
1 Jan Petr Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 195
1 Tomáš Plášek Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 195
1 Tereza Poštulková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 195
1 Sebastian Rataj Gymnázium Kladno 195
1 Šimon Rohovský Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 195
1 David Römer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 195
1 Jakub Salinger Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 195
1 Jan Sehnal Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 195
1 Richard Schnábel Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav 195
1 Jan Strmiska Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 195
1 Ondřej Struhala Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 195
1 Jakub Svobodník Gymnázium Ostrava - Zábřeh 195
1 Daniel Sýkora Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 195
1 Pavla Šimová Gymnázium Šumperk 195
1 Hubert Štěpánek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 195
1 Karel Večeřa Gymnázium Čakovice, Praha 9 195
1 Kryštof Vitvar Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 195
1 David Vychodil CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 195
35 Šimon Brožek Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 183
35 Dominik Dvořák Gymnázium Třebíč 183
35 Marek Chobot Mendelovo gymnázium, Opava 183
35 Petr Světnička Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 183
39 Jan Bürger Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 180
39 Ondřej Číž Matiční gymnázium, Ostrava 180
39 Štěpán Dvořák ZŠ a Gymnázium Konice 180
39 Atoine Fraiteur DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 180
39 Jan Goj Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 180
39 Tomáš Hanák SŠTE Brno, Olomoucká 61 180
39 Miloslav Hartl Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 180
39 Štěpán Hawiger Gymnázium Olomouc - Hejčín 180
39 Adam Hlobil Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 180
39 Jan Holuša Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 180
39 Denisa Kvapilová Gymnázium Mladá Boleslav 180
39 Pavlína Navrátilová Gymnázium Vysoké Mýto 180
39 Zdeněk Pešák Střední průmyslová škola Zlín 180
39 Lucie Sečkařová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 180
39 Radek Straka Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 180
39 Michal Špelina Gymnázium Luďka Pika v Plzni 180
39 Matěj Šturc Církevní gymnázium Olomouc 180
39 Petra Vaňková Gymnázium Mladá Boleslav 180
39 Martin Volf Gymnázium Vysoké Mýto 180
58 Lubomír Bulej Gymnázium Kadaň 179
58 Daniel Culliver Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 179
58 Barbora Haklová SŠTE Brno, Olomoucká 61 179
58 Richard Chvostek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 179
58 Jakub Kebert Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 179
58 Jan Koblic SPŠCH Pardubice 179
58 Matěj Mráz Soukromá střední škola výpočetní technik 179
58 Mikuláš Müller Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 179
58 Štěpán Olšar Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 179
58 Vít Starosta Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 179
58 Matouš Stejskal Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 179
69 Terézia Biznárová Gymnázium Židlochovice 175
69 Aleš Bláha Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 175
69 Jaroslav Bobek INFIS Plzeň 175
69 Vojtěch Bogar Gymnázium Česká Lípa 175
69 Hynek Čuška Mendelovo gymnázium, Opava 175
69 Matyáš Dundr Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 175
69 Monika Filipová Gymnázium Ústí nad Orlicí 175
69 Šimon Halas SŠTE Brno, Olomoucká 61 175
69 Ondřej Harvalík Gymnázium Havlíčkův Brod 175
69 Ondřej Hlavňovský Gymnázium Břeclav 175
69 Matěj Holman SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
69 Jan Hudec SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 175
69 Tomáš Hyčka Gymnázium Břeclav 175
69 Jáchym Chadima Gymnázium Polička 175
69 Adéla Jakeschová Gymnázium Ústí nad Orlicí 175
69 Lukáš Janočko SŠTE Brno, Olomoucká 61 175
69 Eliška Jaworská Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 175
69 František Juda DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 175
69 Vojtěch Kadeřábek Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 175
69 Lukáš Karolyi Gymnázium Písek 175
69 Jan Klokan SPŠ a VOŠ Chomutov 175
69 Kateřina Kohutová Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 175
69 Adam Košař SPŠei Ostrava 175
69 Matěj Kretek G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm 175
69 Petr Kroča Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 175
69 Jakub Kuchař Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 175
69 Jáchym Jakub Kulhánek Open Gate – gymnázium a základní škola 175
69 Jakub Kurýl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 175
69 Zdeněk Kvapil Gymnázium Kladno 175
69 Filip Macháček Gymnázium, Brno-Bystrc 175
69 Antonín Maloň Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 175
69 Sebastian Matoušek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 175
69 Michal Mík Soukromá střední škola výpočetní technik 175
69 Kateřina Mlatečková CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 175
69 Matyáš Mojžiš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 175
69 Adam Nedoma SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
69 Ondřej Nevoral Gymnázium Kladno 175
69 Barbora Novotná Gymnázium Turnov 175
69 Michaela Novotná Gymnázium Turnov 175
69 Lenka Ondrejková Mendelovo gymnázium, Opava 175
69 Adéla Petrnoušková Gymnázium Česká Lípa 175
69 Tadeáš Pikl SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
69 Martin Preis Gymnázium a SOŠZE Vyškov 175
69 Matyáš Rada Gymnázium Slovanské náměstí Brno 175
69 Štefan Rais SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 175
69 Daniel Rajtšlégr SPŠ Jedovnice 175
69 Anna Rapprichová Gymnázium Česká Lípa 175
69 Martin Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 175
69 Jakub Roškanin Gymnázium Ústí nad Orlicí 175
69 Nazar Samborskyj SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
69 Natálie Slezáková Klvaňovo gymnázium Kyjov 175
69 Matěj Svoboda Střední průmyslová škola, Česká Lípa 175
69 Stanislav Šelder Gymnázium Mladá Boleslav 175
69 Patrik Štencel Mendelovo gymnázium, Opava 175
69 Lukáš Tabery CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 175
69 Jakub Talman Střední průmyslová škola, Česká Lípa 175
69 Zuzana Tejklová Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 175
69 Gabriela Trlidová Klvaňovo gymnázium Kyjov 175
69 Ondřej Vlasák SPŠCH Pardubice 175
69 Jan Vojta Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 175
69 Václav Vyšín Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 175
69 Ivan Žemlička Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 175
131 Matěj Komaárek Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 171
131 Pavel Matušů Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 171
131 Alexandra Seďová Gymnázium Brno, Vídeňská 171
134 Filip Górka SPŠei Ostrava 168
134 Albert Hochman Gymnázium a SOŠZE Vyškov 168
134 Tomáš Kovařík Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 168
134 Matyáš Svozil Obchodní akademie Kroměříž 168
138 Jakub Kašpar Gymnázium Mladá Boleslav 167
138 Kristina Sombergová Gymnázium Mladá Boleslav 167
140 Erik Graf SŠPU Opava 166
141 Ondřej Borkovec Gymnázium, Brno-Bystrc 165
141 Jonáš Dvorský Obchodní akademie Olomouc 165
141 Lucie Maarová Gymnázium, Brno-Bystrc 165
141 Leoš Mezihorák SŠTE Brno, Olomoucká 61 165
141 Luis Ondřej Gymnázium Jana Palacha 165
141 Tereza Šarbortová Gymnázium, Brno-Bystrc 165
141 Jan Švirák SPŠOA Uherský Brod 165
141 Mykhaylo Vasyliv Gymnázium Židlochovice 165
149 Alexandra Ivanova SPŠS a OA Kladno 164
149 Petra Kořínová Gymnázium Ústí nad Orlicí 164
149 Martin Nováček Gymnázium Ústí nad Orlicí 164
149 Zuzana Oláhová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 164
149 Veronika Pavlatová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 164
149 Vojtěch Pavel Podveský Matiční gymnázium, Ostrava 164
149 Danh Vong Vu Gymnázium Milady Horákové, Praha 4 164
149 Jakub Žampach Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 164
157 Daniel Burda SŠTE Brno, Olomoucká 61 163
157 Matěj Dudek G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm 163
157 Lubomír Habarta Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 163
157 Jakub Hlaváček SŠTE Brno, Olomoucká 61 163
157 Michal Hřebačka Obchodní akademie Kroměříž 163
157 Tomáš Chytil Klvaňovo gymnázium Kyjov 163
157 Adam Josefík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 163
157 Martin Kačírek Gymnázium Písek 163
157 Ondřej Kloboučník Gymnázium Břeclav 163
157 Štěpán Kyral Gymnázium Voděradská, Praha 10 163
157 František Malý Matiční gymnázium, Ostrava 163
157 Vojtěch Martínek Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 163
157 Klára Masopustová Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 163
157 Michal Mašek Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 163
157 Alexandr Nágl VOŠ a SPŠ Jičín 163
157 Rémi Petit Gymnázium Prachatice 163
157 Kateřina Prachařová Gymnázium Vysoké Mýto 163
157 Tomáš Pumprla Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 163
157 Ondřej Sedláček Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 163
157 Vít Skulil SPŠ Přerov 163
157 Jan Sládek Gymnázium Jihlava 163
157 Petr Škop SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 163
157 Michal Vajskebr Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 163
157 Jan Vestfál Biskupské gymnázium Hradec Králové 163
157 Matyáš Vilím SPŠ Tábor 163
182 Matyáš Sova Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 160
182 Adam Bolek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 160
182 Anežka Březinová Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 160
182 Tereza Dlapková Gymnázium, Brno-Bystrc 160
182 Jan Gabarík SŠTE Brno, Olomoucká 61 160
182 Šimon Hromada SPŠSE a VOŠ,  Liberec 160
182 Martin Chalupník Gymnázium Polička 160
182 Lucie Jůzová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 160
182 Adam Kalvoda CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 160
182 Jan Končický INFIS Plzeň 160
182 Kristina Kratochvílová Gymnázium Prachatice 160
182 Sabina Kratochvílová Gymnázium, Brno-Bystrc 160
182 Ondřej Metelka SPŠCH Pardubice 160
182 Václav Muroň Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 160
182 Lucie Ohřálová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 160
182 Martin Prosecký DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 160
182 Lucie Racková Gymnázium Luďka Pika v Plzni 160
182 Matěj Skočík Gymnázium Břeclav 160
182 Vojtěch Slavík Gymnázium Matyáše Lercha Brno 160
182 Jitka Stritzlová Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče 160
182 Marie Škovronová Gymnázium Ostrava - Zábřeh 160
182 Bart Šťastný Gymnázium Joachima Barranda Beroun 160
182 Matěj Trnka Soukromá střední škola výpočetní technik 160
182 Filip Truhlář Gymnázium Čakovice, Praha 9 160
182 Martin Váša Gymnázium Slovanské náměstí Brno 160
182 Eliška Večerková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 160
182 Jan Veselský SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
182 Tobiáš Vlk Mendelovo gymnázium, Opava 160
182 Klára Zeizingerová Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 160
211 Filip Bažant Gymnázium Česká Lípa 159
211 Jana Čapková Gymnázium Břeclav 159
211 Jakub Černohorský Mendelovo gymnázium, Opava 159
211 Martin Doležal Gymnázium Ostrava - Zábřeh 159
211 Adam Eichler Gymnázium Česká Lípa 159
211 Václav Forman Střední průmyslová škola, Česká Lípa 159
211 Matěj Hendrich Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 159
211 Kristýna Hrabovská Gymnázium Břeclav 159
211 Ondřej Hůlka SPŠCH Pardubice 159
211 Filip Káňa Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 159
211 Richard Klapka VOŠ a SPŠ Šumperk 159
211 Anna Komínková GVH Hořovice 159
211 Marie Konečná Gymnázium Břeclav 159
211 Daniel Kopáčik Gymnázium Hranice 159
211 Marek Krpec Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 159
211 Jakub Křivka Gymnázium Ústí nad Orlicí 159
211 Tomáš Nekvinda Gymnázium Jihlava 159
211 Simona Němcová Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 159
211 Viacheslav Nikiforov Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 159
211 Oliver Okleštěk Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 159
211 Vojtěch Patera SPŠE V Úžlabině, Praha 10 159
211 David Podnecký SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 159
211 Adam Prošek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 159
211 Kateřina Přibylová Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 159
211 Filip Seidl Gymnázium Kladno 159
211 Daniel Strnad Open Gate – gymnázium a základní škola 159
211 Vojtěch Šín Střední průmyslová škola Zlín 159
211 Václav Tomaník Gymnázium Uherské Hradiště 159
211 Štěpán Vacek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 159
211 Matyáš Visi Gymnázium Matyáše Lercha Brno 159
211 Radim Zelený Gymnázium Matyáše Lercha Brno 159
242 Ludmila Pytlíková Gymnázium Kadaň 156
242 Jan Váňa Obchodní akademie Dušní 156
244 Natálie Bajgarová Gymnázium Matyáše Lercha Brno 155
244 Václav Barták SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
244 Jan Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 155
244 Klára Benešová Obchodní akademie Holešovice 155
244 Anežka Benkovská Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 155
244 Vojtěch Bízek Gymnázium Písnická, Praha 4 155
244 Antonín Bobek SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
244 Vojtěch Borovský Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav 155
244 Michal Branda Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 155
244 Teo Bumbálek Mendelovo gymnázium, Opava 155
244 Petr Čech Slezské gymnázium Opava 155
244 Vít Černík Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 155
244 Lucie Dejmková Gymnázium Prachatice 155
244 Lukáš Dubělčík Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 155
244 Daniel Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře 155
244 Michael Fernandez Gymnázium Voděradská, Praha 10 155
244 Ondřej Findejs Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 155
244 Daniel Fonš Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 155
244 Daniel Franc SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
244 Antonín Frelich CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 155
244 Lukáš Gramskopf Gymnázium Jana Palacha 155
244 Michaela Gromusová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 155
244 Jakub Hadrbolec Gymnázium Česká Lípa 155
244 Pepa Havlik Gymnázium Jana Palacha 155
244 Matouš Hlobil Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 155
244 Šimon Hofmann Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 155
244 Ondřej Horák SŠTE Brno, Olomoucká 61 155
244 Filip Horňák Klvaňovo gymnázium Kyjov 155
244 Michal Horňák SPŠOA Uherský Brod 155
244 Lucie Horňáková Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 155
244 Leopold Hovořák Klvaňovo gymnázium Kyjov 155
244 Jan Theodor Hrdý Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 155
244 Simon Chechelský Mendelova střední škola, Nový Jičín 155
244 Lukáš Chlum SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
244 Adam Janas Gymnázium Milady Horákové, Praha 4 155
244 Valdemar Jančik Obchodní akademie Dušní 155
244 Lucie Janstová Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 155
244 Amélie Jeřábková Gymnázium Čakovice, Praha 9 155
244 Georgiy Kaplin Gymnázium Voděradská, Praha 10 155
244 Jáchym Karbulka SPŠCH Pardubice 155
244 Nikola Klečková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 155
244 Jan Koška Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 155
244 Richard Kotásek Gymnázium Otrokovice 155
244 Eliška Koudelková Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 155
244 Adam Kovařík Gymnázium Voděradská, Praha 10 155
244 Radim Kozub Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 155
244 Filip Krška Gymnázium Třebíč 155
244 Rostislav Křevký Střední průmyslová škola Karviná 155
244 Ondřej Kuchař Gymnázium Hranice 155
244 Eva Kůsová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 155
244 Tomáš Löbl Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 155
244 Lukáš Londin Purkyňovo gymnázium, Strážnice 155
244 Kristýna Mádlová SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
244 Václav Mareš SPŠCH Pardubice 155
244 Jakub Martin Nermut SŠIPF Brno 155
244 Adam Mezera Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 155
244 Matias Miavec DELTA SŠIE, Pardubice 155
244 Jiří Nejezchleb Gymnázium Blansko 155
244 Veronika Němcová Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 155
244 Natálie Nezvalová Gymnázium Matyáše Lercha Brno 155
244 Jan Olšiak Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 155
244 Tomáš Pavelka Gymnázium Židlochovice 155
244 Tadeáš Pelánek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 155
244 Romana Petrlová Gymnázium Břeclav 155
244 Vít Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 155
244 Jan Polehla Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 155
244 Filip Rada Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 155
244 Rudolf Richter Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 155
244 Martin Roštejnský SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
244 Patrik Růžička Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 155
244 David Smékal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
244 Jakub Smetana Gymnázium Kladno 155
244 Tereza Stará Gymnázium Mladá Boleslav 155
244 Samuel Starčevský Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 155
244 Julie Stříteská CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 155
244 Jan Šamalík Gymnázium Slovanské náměstí Brno 155
244 Marek Šebesta VOŠ a SPŠ Šumperk 155
244 Matěj Šedý Gymnázium Havlíčkův Brod 155
244 Matěj Špicl Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 155
244 Adam Špindler Gymnázium Česká Lípa 155
244 Martin Těšitel Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 155
244 Tobiáš Ullmann SPŠ Ostrov, p.o. 155
244 Jakub Vacek Gymnázium Děčín 155
244 Adam Valeš Gymnázium Břeclav 155
244 František Vaněk Gymnázium Kladno 155
244 Ondřej Vávra Mendelovo gymnázium, Opava 155
244 Lucie Večerková Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 155
244 Simon Veiser Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 155
244 Jakub Vogel Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 155
244 Filip Vyvlečka Gymnázium Otrokovice 155
244 Miroslav Wąs Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 155
244 Miroslav Zajíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
244 Lukáš Zeman SPŠ Ostrov, p.o. 155
244 Ondřej Zuzaník Střední průmyslová škola Zlín 155
338 Adam Polak Obchodní akademie Olomouc 154
339 Magdaléna Grajová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 153
339 Ondřej König Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 153
339 Petr Mičola SŠPU Opava 153
339 David Myšák SPŠCH Pardubice 153
339 Samuel Sloup SPŠ Tábor 153
339 Lukáš Tomas SPŠCH Pardubice 153
339 Zbyněk Vávra Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 153
346 Tomáš Ciprys Gymnázium Břeclav 152
347 Jiří Bertl Gymnázium Děčín 151
347 Tereza Bláhová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 151
347 Eliška Čáslavková Gymnázium Ústí nad Orlicí 151
347 Jonáš Franc SPŠ Jedovnice 151
347 Tereza Galuszková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 151
347 Marie Horčicová Gymnázium Zábřeh 151
347 Sabina Charvátová Gymnázium Šternberk 151
347 Jiří Jílek Gymnázium, Brno-Bystrc 151
347 Daniel Jukl G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm 151
347 Veronika Krejčová Gymnázium Jana Palacha 151
347 Dana Myškeříková Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 151
347 Lucia Oškerová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 151
347 Jan Pažout Gymnázium Turnov 151
347 Pulatkhon Rakhimov Gymnázium Voděradská, Praha 10 151
347 Jakub Stehlík Gymnázium Jana Palacha 151
347 David Studnička Klvaňovo gymnázium Kyjov 151
347 Ondřej Všelko SPŠ Ostrov, p.o. 151
364 Marek Brzezina Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 150
364 Miroslav Holienka Gymnázium Václava Hlavatého Louny 150
364 Filip Linhart Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 150
364 Peter Rafaj Gymnázium Havlíčkův Brod 150
364 Adam Zajíček SPŠSE a VOŠ,  Liberec 150
369 Yasmin Fazla Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 149
369 Jiří Hanzl Gymnázium Kladno 149
369 Šimon Legner Gymnázium Čakovice, Praha 9 149
369 Eliška Nýdrlová Gymnázium Čakovice, Praha 9 149
369 Vendula Ožogová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 149
369 Jan Ráček SPŠSE a VOŠ,  Liberec 149
375 Jan Čermák SOŠ Český Brod - Liblice 148
375 Kryštof Čupr Gymnázium Židlochovice 148
375 Matěj Dvořák Gymnázium Polička 148
375 Alžběta Hejná Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 148
375 Karel Höniger Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 148
375 Karel Höniger Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 148
375 Andreas Chelík Gymnázium a SOŠZE Vyškov 148
375 Jakub Kinc Gymnázium Jana Palacha 148
375 Vojtěch Kubik Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 148
375 Dagmar Machová Gymnázium Olomouc - Hejčín 148
375 Vojtěch Mikl Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 148
375 Robin Morávek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 148
375 Lucie Nováková Gymnázium Břeclav 148
375 Marie Olšarová Gymnázium Ostrava - Zábřeh 148
375 Klára Pospíšilová Gymnázium Ostrava - Zábřeh 148
375 Veronika Srpová SPŠS a OA Kladno 148
375 Ondřej Škarda Gymnázium Čakovice, Praha 9 148
375 Matěj Škrobánek SŠPU Opava 148
375 Lenka Štěpánková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 148
375 Jiří Štros DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 148
375 Adriana Štýbrová SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 148
375 Štěpán Šulc Gymnázium Česká Lípa 148
375 Claudio Salvatore Turola VOŠ a SPŠ Šumperk 148
375 Dominik Urbánek Gymnázium, Brno-Bystrc 148
375 Helena Vacovská Obchodní akademie Dušní 148
375 Martin Vít Soukromá střední škola výpočetní technik 148
401 Michal Babka INFIS Plzeň 147
401 Sasha Blank Gymnázium Blovice 147
401 Ondřej Burianec Gymnázium Hranice 147
401 Vojtěch Cehlárik Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 147
401 František Důbrava Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 147
401 Andreas Engonidis Matiční gymnázium, Ostrava 147
401 Valeriy Gan Obchodní akademie Dušní 147
401 Václav Hudský Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 147
401 Mikuláš Jandík Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 147
401 Martin Janů Gymnázium Voděradská, Praha 10 147
401 Veronika Málková Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 147
401 Kateřina Málková Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 147
401 Matěj Mráz Gymnázium Matyáše Lercha Brno 147
401 Jáchym Hugo Říha Gymnázium Břeclav 147
401 Vojtěch Siblík Církevní gymnázium v Kutné Hoře 147
401 Martin Svoboda Mendelovo gymnázium, Opava 147
401 Aleksey Titov Gymnázium, Český Krumlov 147
401 Petr Válek SŠTE Brno, Olomoucká 61 147
401 Matouš Winter Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 147
401 Marian Petr Zádrapa Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 147
401 Matyáš Zápeca Gymnázium Matyáše Lercha Brno 147
422 Anna Plšková Gymnázium Břeclav 146
422 Adam Zezulka Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 146
424 Vojta Bažant SPŠE V Úžlabině, Praha 10 145
424 Martin Boltvan Gymnázium Břeclav 145
424 Ondřej Borový Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 145
424 Jiří Cupák Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 145
424 František Dej Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 145
424 Monika Doležalová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 145
424 Eva Doleží Mendelovo gymnázium, Opava 145
424 Ondřej Fiala INFIS Plzeň 145
424 Jakub Fibigr Gymnázium Ostrava - Zábřeh 145
424 Petr Georgiev Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 145
424 Klára Hašková Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 145
424 Benjamín Hoblík Gymnázium Český Brod 145
424 Vojtěch Hrabánek Gymnázium Jana Palacha 145
424 Adéla Chlopčíková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 145
424 Magdaléna Jelínková Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 145
424 Viktorie Jeníková SPŠSE a VOŠ,  Liberec 145
424 Veronika Juhásová Gymnázium Luďka Pika v Plzni 145
424 Zuzana Jurtíková Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 145
424 Michaela Kacálková Gymnázium Lanškroun 145
424 Vojtěch Košťál Gymnázium Česká Lípa 145
424 Adam Kreutz Gymnázium Břeclav 145
424 Miroslav Krpálek Gymnázium Havlíčkův Brod 145
424 Tomáš Musil SPŠS a OA Kladno 145
424 Katka Pachmannová Mendelovo gymnázium, Opava 145
424 Kristýna Pávková DELTA SŠIE, Pardubice 145
424 Adam Planý Gymnázium Český Brod 145
424 Michal Pukan Gymnázium Jana Palacha 145
424 Kryštof Sasoň Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 145
424 Alice Sedmíková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 145
424 Lukáš Slavík Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 145
424 Lukáš Svoboda Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 145
424 Veronika Šindlerová Mendelovo gymnázium, Opava 145
424 Sára Šmajsová Gymnázium Židlochovice 145
424 Adam Šnapek Gymnázium Voděradská, Praha 10 145
424 Jan Štaubr Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 145
424 Markéta Šustková Církevní gymnázium v Kutné Hoře 145
424 Markéta Valentová Gymnázium Olomouc - Hejčín 145
424 Jan Van der Laan SŠPU Opava 145
424 Veronika Vrňatová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 145
424 Linda Zdobinská Gymnázium Sušice 145
424 Tomáš Zelený Gymnázium Jihlava 145
424 Jaroslav Zimák Gymnázium Otrokovice 145
466 Zuzana Cejpova Gymnázium Vysoké Mýto 144
466 Youssef El Frem Gymnázium Václava Hlavatého Louny 144
466 Isabel Garay Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 144
466 Jan Grygar Gymnázium Ostrava - Zábřeh 144
466 Vít Hlaváč Gymnázium Mladá Boleslav 144
466 Tereza Hromádková Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 144
466 Jonáš Hunal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
466 Miroslav Chada SPŠ Ostrov, p.o. 144
466 Samuel Janoch Gymnázium Mariánské Lázně 144
466 Miroslav Klígl Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 144
466 Petr Mácha SPŠSE a VOŠ,  Liberec 144
466 Eliška Najmanová Obchodní akademie Dušní 144
466 Adéla Nétková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 144
466 Tomáš Payne Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy 144
466 Filip Pěkný Gymnázium Čakovice, Praha 9 144
466 Gabriela Penfold Open Gate – gymnázium a základní škola 144
466 Ondřej Petera SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 144
466 Pavel Peterek Mendelovo gymnázium, Opava 144
466 Tomáš Pleša Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 144
466 Tomáš Poláček CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 144
466 Tomáš Pospíšil Gymnázium Polička 144
466 David Smažík Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 144
466 Jakub Šach Soukromá střední škola výpočetní technik 144
466 Radovan Šolle Gymnázium Olomouc - Hejčín 144
466 Jan Štěpán Gymnázium Mladá Boleslav 144
466 Oldřich Vašíček Gymnázium a obchodní akademie, Hodonín 144
466 Sára Voleníková Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 144
466 Tomáš Vostiňák SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 144
494 Filip Bačík Purkyňovo gymnázium, Strážnice 143
494 Tobiáš Bousek SPŠei Ostrava 143
494 Tomáš Broulík Gymnázium Polička 143
494 Lenka Cvejnová Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 143
494 Jaroslav Čermák Gymnázium Olomouc - Hejčín 143
494 Jan Čivrný Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 143
494 David Dobeš SPŠ Jedovnice 143
494 Filip Hanzelka Gymnázium Olomouc - Hejčín 143
494 Marek Hanzl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
494 Michal Chupík Gymnázium Olomouc - Hejčín 143
494 Filip Janík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 143
494 Daniela Janů Gymnázium Nové Město na Moravě 143
494 Jeroným Kamenský Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče 143
494 Lukáš Kestřánek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
494 Karolína Klimšová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 143
494 Martin Kosička Gymnázium Blansko 143
494 David Krejčí Gymnázium Písnická, Praha 4 143
494 Tomáš Kuchař Gymnázium Židlochovice 143
494 Filip Kunc Gymnázium Prachatice 143
494 Jan Martin Macháček Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 143
494 Adéla Marková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 143
494 Radovan Matulík Gymnázium Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734 143
494 Johana Mayerová Gymnázium Joachima Barranda Beroun 143
494 Tomáš Mulač GVH Hořovice 143
494 Martin Müller ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 143
494 Martin Müller Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 143
494 Petr Nezval Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 143
494 Nicolas Pálek SOU elektrotechnické, Plzeň 143
494 Veronika Pecinovská SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 143
494 Tomáš Poslt Gymnázium Mladá Boleslav 143
494 Filip Rosický Gymnázium Joachima Barranda Beroun 143
494 Adam Rozbroj Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 143
494 Jakub Sigmund Gymnázium Český Brod 143
494 Richard Smutný Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 143
494 Matyáš Straka Gymnázium Matyáše Lercha Brno 143
494 Ondřej Suchánek Gymnázium Břeclav 143
494 Matěj Šicner CMG a SOŠPg Brno 143
494 David Škrabal Gymnázium Břeclav 143
494 Ondřej Teplický SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
494 Anna Venusová Gymnázium Šternberk 143
494 David Wagner Mendelovo gymnázium, Opava 143
494 Štěpán Závacký SPŠ Tábor 143
494 Karel Zdráhal SŠTE Brno, Olomoucká 61 143
494 Vojtěch Zmátlo Gymnázium Třebíč 143

 

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!


modry_icon

Žebříček úspěšných řešitelů ze středních odborných škol

 Kategorie Junior

 

pořadí jméno příjmení škola body
1 Ondřej Dedek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 195
1 Michal Filip SPŠE V Úžlabině, Praha 10 195
1 František Jílek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 195
1 Tomáš Kelbasa SPŠSE a VOŠ,  Liberec 195
1 David Römer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 195
6 Tomáš Hanák SŠTE Brno, Olomoucká 61 180
6 Zdeněk Pešák Střední průmyslová škola Zlín 180
8 Barbora Haklová SŠTE Brno, Olomoucká 61 179
8 Jan Koblic SPŠCH Pardubice 179
8 Matěj Mráz Soukromá střední škola výpočetní technik 179
11 Jaroslav Bobek INFIS Plzeň 175
11 Šimon Halas SŠTE Brno, Olomoucká 61 175
11 Matěj Holman SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
11 Jan Hudec SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 175
11 Lukáš Janočko SŠTE Brno, Olomoucká 61 175
11 Jan Klokan SPŠ a VOŠ Chomutov 175
11 Adam Košař SPŠei Ostrava 175
11 Jakub Kurýl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 175
11 Michal Mík Soukromá střední škola výpočetní technik 175
11 Adam Nedoma SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
11 Tadeáš Pikl SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
11 Štefan Rais SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 175
11 Daniel Rajtšlégr SPŠ Jedovnice 175
11 Nazar Samborskyj SPŠSE a VOŠ,  Liberec 175
11 Matěj Svoboda Střední průmyslová škola, Česká Lípa 175
11 Jakub Talman Střední průmyslová škola, Česká Lípa 175
11 Ondřej Vlasák SPŠCH Pardubice 175
28 Filip Górka SPŠei Ostrava 168
28 Matyáš Svozil Obchodní akademie Kroměříž 168
30 Erik Graf SŠPU Opava 166
31 Jonáš Dvorský Obchodní akademie Olomouc 165
31 Leoš Mezihorák SŠTE Brno, Olomoucká 61 165
31 Jan Švirák SPŠOA Uherský Brod 165
34 Alexandra Ivanova SPŠS a OA Kladno 164
35 Daniel Burda SŠTE Brno, Olomoucká 61 163
35 Jakub Hlaváček SŠTE Brno, Olomoucká 61 163
35 Michal Hřebačka Obchodní akademie Kroměříž 163
35 Alexandr Nágl VOŠ a SPŠ Jičín 163
35 Vít Skulil SPŠ Přerov 163
35 Petr Škop SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 163
35 Matyáš Vilím SPŠ Tábor 163
42 Adam Bolek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 160
42 Jan Gabarík SŠTE Brno, Olomoucká 61 160
42 Šimon Hromada SPŠSE a VOŠ,  Liberec 160
42 Jan Končický INFIS Plzeň 160
42 Ondřej Metelka SPŠCH Pardubice 160
42 Matěj Trnka Soukromá střední škola výpočetní technik 160
42 Jan Veselský SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
49 Václav Forman Střední průmyslová škola, Česká Lípa 159
49 Ondřej Hůlka SPŠCH Pardubice 159
49 Richard Klapka VOŠ a SPŠ Šumperk 159
49 Vojtěch Patera SPŠE V Úžlabině, Praha 10 159
49 David Podnecký SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 159
49 Vojtěch Šín Střední průmyslová škola Zlín 159
49 Štěpán Vacek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 159
56 Jan Váňa Obchodní akademie Dušní 156
57 Václav Barták SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
57 Klára Benešová Obchodní akademie Holešovice 155
57 Antonín Bobek SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
57 Daniel Franc SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
57 Michaela Gromusová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 155
57 Ondřej Horák SŠTE Brno, Olomoucká 61 155
57 Michal Horňák SPŠOA Uherský Brod 155
57 Simon Chechelský Mendelova střední škola, Nový Jičín 155
57 Lukáš Chlum SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
57 Valdemar Jančik Obchodní akademie Dušní 155
57 Jáchym Karbulka SPŠCH Pardubice 155
57 Rostislav Křevký Střední průmyslová škola Karviná 155
57 Kristýna Mádlová SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
57 Václav Mareš SPŠCH Pardubice 155
57 Jakub Martin Nermut SŠIPF Brno 155
57 Matias Miavec DELTA SŠIE, Pardubice 155
57 Vít Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 155
57 Martin Roštejnský SPŠSE a VOŠ,  Liberec 155
57 David Smékal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
57 Marek Šebesta VOŠ a SPŠ Šumperk 155
57 Tobiáš Ullmann SPŠ Ostrov, p.o. 155
57 Miroslav Zajíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 155
57 Lukáš Zeman SPŠ Ostrov, p.o. 155
57 Ondřej Zuzaník Střední průmyslová škola Zlín 155
81 Adam Polak Obchodní akademie Olomouc 154
82 Petr Mičola SŠPU Opava 153
82 David Myšák SPŠCH Pardubice 153
82 Samuel Sloup SPŠ Tábor 153
82 Lukáš Tomas SPŠCH Pardubice 153
86 Jonáš Franc SPŠ Jedovnice 151
86 Ondřej Všelko SPŠ Ostrov, p.o. 151
88 Adam Zajíček SPŠSE a VOŠ,  Liberec 150
89 Jan Ráček SPŠSE a VOŠ,  Liberec 149
90 Jan Čermák SOŠ Český Brod - Liblice 148
90 Karel Höniger Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 148
90 Robin Morávek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 148
90 Veronika Srpová SPŠS a OA Kladno 148
90 Matěj Škrobánek SŠPU Opava 148
90 Adriana Štýbrová SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 148
90 Claudio Salvatore Turola VOŠ a SPŠ Šumperk 148
90 Helena Vacovská Obchodní akademie Dušní 148
90 Martin Vít Soukromá střední škola výpočetní technik 148
99 Michal Babka INFIS Plzeň 147
99 Valeriy Gan Obchodní akademie Dušní 147
99 Petr Válek SŠTE Brno, Olomoucká 61 147
102 Vojta Bažant SPŠE V Úžlabině, Praha 10 145
102 Ondřej Fiala INFIS Plzeň 145
102 Viktorie Jeníková SPŠSE a VOŠ,  Liberec 145
102 Tomáš Musil SPŠS a OA Kladno 145
102 Kristýna Pávková DELTA SŠIE, Pardubice 145
102 Jan Van der Laan SŠPU Opava 145
108 Jonáš Hunal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
108 Miroslav Chada SPŠ Ostrov, p.o. 144
108 Petr Mácha SPŠSE a VOŠ,  Liberec 144
108 Eliška Najmanová Obchodní akademie Dušní 144
108 Ondřej Petera SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 144
108 Jakub Šach Soukromá střední škola výpočetní technik 144
108 Tomáš Vostiňák SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 144
115 Tobiáš Bousek SPŠei Ostrava 143
115 David Dobeš SPŠ Jedovnice 143
115 Marek Hanzl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
115 Lukáš Kestřánek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
115 Martin Müller ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 143
115 Nicolas Pálek SOU elektrotechnické, Plzeň 143
115 Veronika Pecinovská SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 143
115 Ondřej Teplický SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
115 Štěpán Závacký SPŠ Tábor 143
115 Karel Zdráhal SŠTE Brno, Olomoucká 61 143
125 Anežka Casková Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 141
125 Daniel Císař SŠ technická a dopravní Česká Třebová 141
125 Jakub Endler SOŠ Český Brod - Liblice 141
128 Štěpán Fajt SPŠCH Pardubice 140
128 Jan Firtas SPŠS a OA Kladno 140
128 Pavlína Hotková Střední zdravotnická škola Turnov 140
128 Marek Hrabačka SPŠ a VOŠ Chomutov 140
128 Vratislav Jaroš SPŠ a VOŠ Chomutov 140
128 Patrik Mareš SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
128 Tomáš Matonoha SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 140
128 Michal Procházka Střední průmyslová škola Zlín 140
128 Jiří Smékal VOŠ a SPŠ Šumperk 140
128 Patrik Stohanzl DELTA SŠIE, Pardubice 140
128 Helena Šmídová Obchodní akademie Olomouc 140
139 Jakub Alexa SŠTE Brno, Olomoucká 61 139
139 Daniel Doubrava SŠTE Brno, Olomoucká 61 139
139 Adam Gombos SPŠE V Úžlabině, Praha 10 139
139 Štěpán Jerie SPŠE V Úžlabině, Praha 10 139
139 Jakub Knajfl Střední průmyslová škola, Česká Lípa 139
139 Jan Kozohorský INFIS Plzeň 139
139 Milan Křivohlávek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 139
139 Jan Kupec Kolofík Opava 139
139 David Moudrý SPŠST Panská 139
139 Vítězslav Nikel SŠPU Opava 139
139 Soňa Otrubová SPŠST Panská 139
139 Marek Procházka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 139
139 Patrik Žák MěSOŠ Klobouky u Brna 139
152 Kateřina Doušková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 138
152 Radim Koutný SŠIPF Brno 138
154 Aleš Gabrhelík SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
154 Lukáš Jiřík SOŠ Český Brod - Liblice 137
156 Ondřej Absolon SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 136
156 Jan Kocáb SPOŠ Dvůr Králové nad Labem 136
156 Jiří Lach Střední průmyslová škola Zlín 136
156 Filip Obešlo SPŠCH Pardubice 136
156 Adam Pícha SPŠ a VOŠ Chomutov 136
161 Tomáš Bažant SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 135
161 Jiří Čížek SPŠST Panská 135
161 Matěj Daněk SŠIPF Brno 135
161 Patrik Fink SOŠ veter. mech. a zahrad. Č. Budějovice 135
161 Filip Genserek VPŠ a SPŠ MV v Holešově 135
161 Filip Holas Střední průmyslová škola, Česká Lípa 135
161 Jan Kuchař VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 135
161 Ondřej Lapčík Střední průmyslová škola Zlín 135
161 Tereza Macenauerová SŠTE Brno, Olomoucká 61 135
161 Patrik Mašlaň Obchodní akademie Kroměříž 135
161 Matěj Michl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
161 Jan Nykl SŠTE Brno, Olomoucká 61 135
161 Cyril Ovečka Soukromá střední škola výpočetní technik 135
161 Jiří Petrák SPŠ a VOŠ Chomutov 135
161 Jakub Pilát SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
161 Julie Poláková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 135
161 Jiří Ryba SŠPU Opava 135
161 Josef Skála SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
161 Petr Slabý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
161 Tomáš Šimíček Mendelova střední škola, Nový Jičín 135
161 Ladislav Šlapal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
161 Michal Tkadleček Střední průmyslová škola Zlín 135
161 Petr Toman INFIS Plzeň 135
161 Ondřej Vajďák Střední škola Baltaci s. r. o. 135
161 Eduard Vandas SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
161 Jiří Veselý SŠ technická a dopravní Česká Třebová 135
161 Michal Zachař SŠ technická a dopravní Česká Třebová 135
161 Matěj Zetek SPŠei Ostrava 135
189 Milan Drobný Střední průmyslová škola, Česká Lípa 134
190 Jakub Jan Antonů SŠ PTA Jihlava 133
190 Jakub Fojtík Střední průmyslová škola Karviná 133
190 Šárka Hammerová SPŠ Tábor 133
190 Karel Kodl SPŠ Tábor 133
190 Daniel Krejčí DELTA SŠIE, Pardubice 133
190 David Osten SPŠ Ostrov, p.o. 133
190 Milan Pich SPŠ a VOŠ Chomutov 133
190 Richard Slovák VOŠ a SPŠ Šumperk 133
190 Filip Štochl SPŠ Ostrov, p.o. 133
199 Antonín Holman SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 132
199 Jan Jedlička SŠ Klíč Česká Lípa 132
201 Radovan Hrůza SPŠei Ostrava 131
201 Tomáš Kalhous DELTA SŠIE, Pardubice 131
201 Josef Martinka SPŠSE a VOŠ,  Liberec 131
201 Richard Pavlas SPŠE V Úžlabině, Praha 10 131
201 Šimon Vašek SŠ technická a dopravní Česká Třebová 131
201 Matouš Volf DELTA SŠIE, Pardubice 131
207 Jan Beníšek SŠPU Opava 130
207 Petr Buben SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 130
207 Jakub Doskočil SOŠ Český Brod - Liblice 130
207 Tomáš Ďurán Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 130
207 Michal Hořejší SPŠ Tábor 130
207 Matěj Klimeš EDUCAnet České Budějovice 130
207 Matěj Krátký SPŠS a OA Kladno 130
207 Martin Letocha SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 130
207 Ondřej Líška SPŠE V Úžlabině, Praha 10 130
207 Bohdana Lovska SŠ technická a dopravní Česká Třebová 130
207 Daniel Mička SPŠ Přerov 130
207 Radek Pastrnek SPŠSE a VOŠ,  Liberec 130
207 Tobiáš Pořt SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 130
207 Eliška Sklářová SŠIPS České Budějovice 130
207 Barbora Svobodová Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 130
207 Ondřej Vajdík SŠPHZ Uherské Hradiště 130
207 Tomáš Vojtěch SPŠCH Pardubice 130
224 Roman Deml SŠ technická a dopravní Česká Třebová 129
224 Matyáš Drábek SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 129
224 Marek Fuksa SOŠ Český Brod - Liblice 129
224 Tomáš Hajduk Střední průmyslová škola, Česká Lípa 129
224 Matěj Provazník SŠIPF Brno 129
224 Vojtěch Přibyl SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 129
224 Jan Vitoušek SPŠS a OA Kladno 129
224 Jan Zahajský SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 129
232 Matyáš Adamec SPŠSE a VOŠ,  Liberec 128
232 Alex Angolares Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
232 Ondřej Badal SPŠ Jedovnice 128
232 Patrik Bronček Střední průmyslová škola Karviná 128
232 Lucie Dorňáková VOŠ a SPŠ Šumperk 128
232 Šimon Dostál OSŠ podnikání a mediální tvorby Kolín 128
232 Lukáš Dudycha Obchodní akademie Kroměříž 128
232 Adam Feik SPŠ Tábor 128
232 Vojtěch Franc SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 128
232 Marian Goranov SŠTE Brno, Olomoucká 61 128
232 Szymon Jež Střední průmyslová škola Karviná 128
232 Petr Kahovec SPŠ a VOŠ Chomutov 128
232 Lukáš Krčma Střední průmyslová škola Zlín 128
232 Jan Kubec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
232 Denis Miškovský SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
232 Vojtěch Pešta SŠIPS České Budějovice 128
232 Daniel Plachý Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
232 Adam Přibyl SŠ technická a dopravní Česká Třebová 128
232 Jakub Šimmer SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 128
251 Vojta Behenský SŠ technická a dopravní Česká Třebová 127
251 Aleš Berka SŠTE Brno, Olomoucká 61 127
251 Matyáš Fruhauf SPŠ Ostrov, p.o. 127
251 Anna Holubová Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 127
251 Jan Horák Obchodní akademie Dušní 127
251 Jan Kadlec INFIS Plzeň 127
251 Filip Kamaryt SPŠCH Pardubice 127
251 Filip Koštejn Střední průmyslová škola, Česká Lípa 127
251 Rosario Markovina SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 127
251 Jaroslav Maťas SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 127
251 Oliver Pavlík SPŠST Panská 127
251 Petr Procházka SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 127
251 Michal Spišak INFIS Plzeň 127
251 Jakub Sukdol SŠIPS České Budějovice 127
251 Anna Šolcová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 127
251 Kryštof Šturm OA Kolín 127
251 Maxim Vašíček SPŠ Jedovnice 127
251 Radim Vopava VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 127
251 Adam Waldhauser VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 127
251 Andy Wendler SPŠ Ostrov, p.o. 127
271 Daniel Antoš SŠPU Opava 126
271 Danylo Isčenko SOU elektrotechnické, Plzeň 126
271 Martin Šuňovský SPŠ a VOŠ Chomutov 126
271 Lucie Vydrová OA Kolín 126
271 Václav Zajac SPŠST Panská 126
276 Karolína Berlińská SŠTE Brno, Olomoucká 61 125
276 Lucie Böhmová Obchodní akademie Dušní 125
276 Mikuláš Bučko SPŠ Tábor 125
276 David Cetl SŠTE Brno, Olomoucká 61 125
276 Tomáš Čermák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 125
276 Matouš Gergö SŠ technická a dopravní Česká Třebová 125
276 Vilém Grim Střední průmyslová škola Karviná 125
276 Radek Haňka SŠIPS České Budějovice 125
276 Aleš Havelka SPŠ a VOŠ Chomutov 125
276 Luboš Hošek SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 125
276 Ondřej Jodas SPŠSE a VOŠ,  Liberec 125
276 Veronika Kuthanová SPŠCH Pardubice 125
276 Anna Makova Obchodní akademie Dušní 125
276 Petra Ondráčková SŠTE Brno, Olomoucká 61 125
276 David Peterek SŠPU Opava 125
276 Filip Popelka Střední průmyslová škola Zlín 125
276 Ondřej Sekula Střední průmyslová škola Zlín 125
276 Matěj Školák SŠTE Brno, Olomoucká 61 125
276 Le Quoc Viet Tran Obchodní akademie Olomouc 125
276 David Zeman SPŠE V Úžlabině, Praha 10 125
296 Pavel Bartko Mendelova střední škola, Nový Jičín 124
296 Daniel Bartůněk SPŠCH Pardubice 124
296 Jan Bednář SPŠ Jedovnice 124
296 Lukáš Brychta DELTA SŠIE, Pardubice 124
296 Lukáš Čech SŠPU Opava 124
296 Matěj Emmer SPŠSE a VOŠ,  Liberec 124
296 Tsolmonbayar Enkhbold SŠ technická a dopravní Česká Třebová 124
296 Michal Hlava Střední průmyslová škola, Česká Lípa 124
296 Matyáš Kotlán SŠTE Brno, Olomoucká 61 124
296 Max Maruš VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 124
296 David Novák SŠ PTA Jihlava 124
296 Vojtěch Novotný Soukromá střední škola výpočetní technik 124
296 Daniel Skála SPŠCH Pardubice 124
296 Jan Slowiaczek VPŠ a SPŠ MV v Holešově 124
296 Maxmilián Tvrdík Střední průmyslová škola Karviná 124
296 Petr Urban SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 124
296 Martin Vajsar SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 124
296 Michal Zumr SPŠST Panská 124
314 Jakub Baťha SPŠ Tábor 123
314 Matyáš Belay SPŠ Přerov 123
314 Daniel Brix SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
314 Tomáš Budina VOŠ a SPŠ Šumperk 123
314 Matouš Bukovský SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 123
314 Matyáš Caras SŠTE Brno, Olomoucká 61 123
314 Mikuláš Čajánek SPŠei Ostrava 123
314 Kamil Dudek SPŠST Panská 123
314 Štěpán Dudycha DELTA SŠIE, Pardubice 123
314 Kristýna Hausmatzová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 123
314 Jan Housa SPŠSE a VOŠ,  Liberec 123
314 Vít Hrůza SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
314 Matěj Hyška SPŠSE a VOŠ,  Liberec 123
314 Radim Janko Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 123
314 Matěj Jech Střední průmyslová škola, Česká Lípa 123
314 Petr Jindra Střední průmyslová škola, Česká Lípa 123
314 Matěj Jumar SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
314 Anežka Klenková SŠIPS České Budějovice 123
314 Kristýna Koděrová OA Kolín 123
314 Eliška Machková SŠ technická a dopravní Česká Třebová 123
314 Jakub Nachtigal SPŠ Ostrov, p.o. 123
314 Šimon Nonotný SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
314 Matěj Pazourek SPŠ Tábor 123
314 Miroslav Pluhař SPŠSE a VOŠ,  Liberec 123
314 Jiří Rojek SŠPU Opava 123
314 Tomáš Ryba SŠPU Opava 123
314 Matouš Thienel VPŠ a SPŠ MV v Holešově 123
314 Jakub Tkadleček Střední průmyslová škola Zlín 123
314 Marek Todt SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
314 Šimon Tvrdý Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 123
314 Lukáš Veselý Soukromá střední škola výpočetní technik 123
314 Tomáš Vítek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 123
346 Jan Cimrhansl SOŠ veter. mech. a zahrad. Č. Budějovice 122
346 Jan Diviš Štágl Střední průmyslová škola, Česká Lípa 122
346 David Vobruba Střední průmyslová škola, Česká Lípa 122
349 Adam Bardoň Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 121
349 Matyáš Bárta SOU elektrotechnické, Plzeň 121
349 Daniel Bauer SŠTE Brno, Olomoucká 61 121
349 Petr Bolek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 121
349 Daniel Hruška SPŠ Ostrov, p.o. 121
349 Matěj Irajn SŠTE Brno, Olomoucká 61 121
349 Viktor Jindřich SOŠ Český Brod - Liblice 121
349 Václav Kocmich SŠ technická a dopravní Česká Třebová 121
349 David Křivohlávek SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 121
349 Matěj Linhart SOU elektrotechnické, Plzeň 121
349 Wolf Maxmilián Soukromá střední škola výpočetní technik 121
349 Viktor Misjuk SŠTE Brno, Olomoucká 61 121
349 Daniel Prandorfi Obchodní akademie Kroměříž 121
349 Jáchym Šípek VOŠ a SPŠ Jičín 121
349 Vojtěch Tomek SPŠCH Pardubice 121
349 Karel Vrba Obchodní akademie Olomouc 121
349 Filip Werner SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 121
366 Daniel Herynk SPŠ Tábor 120
366 Ouyi Chen Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 120
366 Ladislav Jareš Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 120
366 Filip Jelínek SPŠS a OA Kladno 120
366 Kateřina Kabátová SŠTE Brno, Olomoucká 61 120
366 Vojtěch Kaván SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky HK 120
366 Pavel Kotouček VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 120
366 František Kýn SPŠ Ostrov, p.o. 120
366 Mikuláš Marek SPŠOA Uherský Brod 120
366 Jaromír Novotný VOŠ a SPŠ Jičín 120
366 Adam Pavlík SPŠS a OA Kladno 120
366 Jan Potužník SOU elektrotechnické, Plzeň 120
366 Jakub Říha SPŠ Ostrov, p.o. 120
366 Max Salomon SPŠSE a VOŠ,  Liberec 120
366 Jiří Smrčina SPŠ Tábor 120
366 Jakub Šálek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 120
366 Monika Šimsová SPŠei Ostrava 120
366 Helena Šperlová INFIS Plzeň 120
366 Filip Štork SŠIPF Brno 120
366 David Švček SŠP Krnov, Soukenická 2458/21C 120
366 Petr Valášek SŠPU Opava 120
366 Michal Wurtherle INFIS Plzeň 120
366 Lucie Zíková OA Kolín 120

 

Tabulka je sestavena z účastníků ze škol, které samy sebe označily za SOŠ.

 

Tyto tabulky jsou konečné.

24. 11. 2021