Výsledkové listiny ústředního kola kategorie Senior, konaného 28. 1. 2020.

V případě rovnosti bodů o pořadí rozhodoval čas.

Soutěžící, kteří neuvedli správně svůj kód ze školního kola, nemají v těchto seznamech vyplněnu svoji školu.  

 

TABULKA CELOSTÁTNÍHO POŘADÍ

V tabulce uvádíme prvních 50 nejlepších soutěžících v celostátním srovnání.

Prvních 10 soutěžících bude v tomto pořadí uvedeno v tabulce programu Excelence Ministerstva školství.

Prvních 5 soutěžících bude e-mailem osloveno zástupci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzit Karlovy ohledně ceny - účasti na týdenním soustředění středoškolských informatiků. Další v pořadí jsou vedeni jako náhradníci.

 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Kraj Body
1 Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav Středočeský kraj 240
2 Adam Blažek   Plzeňský kraj 240
3 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
4 Adéla Karolína Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 Praha 228
5 David Ferenz Slezské gymnázium Opava Moravskoslezský kraj 228
6 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba Moravskoslezský kraj 228
7 Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko Jihočeský kraj 228
8 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 224
9 Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín Jihomoravský kraj 224
10 Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 224
11 Ondřej Med Gymnázium Jihlava Vysočina 224
12 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 Praha 224
13 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. Karlovarský kraj 224
14 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 224
15 Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 224
16 Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 224
17 Jan Kuttich Gymnázium Lanškroun Pardubický kraj 224
18 Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice Pardubický kraj 224
19 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 220
20 Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL Ústecký kraj 220
21 David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 220
22 Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 Praha 220
23 Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová Moravskoslezský kraj 220
24 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 Praha 220
25 Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba Moravskoslezský kraj 220
26 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 220
27 Alexandr Dizov   Praha 220
28 Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice Jihomoravský kraj 220
29 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 220
30 Matouš Heráň Gymnázium Kladno Středočeský kraj 220
31 Vilém Fiala Gymnázium Písek Jihočeský kraj 220
32 Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 Praha 220
33 Martin Větrovský Gymnázium Písek Jihočeský kraj 220
34 Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště Zlínský kraj 212
35 Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. Středočeský kraj 212
36 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. Karlovarský kraj 212
36 Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín Moravskoslezský kraj 212
37 Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 212
38 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská Jihomoravský kraj 208
39 Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 208
40 Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most Ústecký kraj 208
41 Michael Pešek SPŠCH Pardubice Pardubický kraj 208
42 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno Středočeský kraj 208
43 Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 208
44 Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín Jihomoravský kraj 208
45 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice Vysočina 208
46 Michal Medek Gymnázium Turnov Liberecký kraj 208
47 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová Moravskoslezský kraj 208
48 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 208
49 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín Zlínský kraj 208
50 Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj 208

 

VÝSLEDKY PO KRAJÍCH

 

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé krajského kola (dosáhli alespoň 150 bodů).

Výsledkové listiny krajských kol kategorie Senior.

Praha

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Adéla Karolína Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 228
2 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 224
3 Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 224
4 Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
5 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 220
6 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 220
7 Alexandr Dizov   220
8 Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
9 Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 212
10 Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 208
11 Patrik Zavoral Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 208
12 Filip Hejsek Gymnázium Písnická, Praha 4 204
13 Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10 192
14 Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 184
15 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 183
16 Klára Grinerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 180
17 Vojtěch Pantoflíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
18 Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
19 Alexandr Hájek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 165
20 Veronika Grúlová Gymnázium Písnická, Praha 4 164
21 Kateřina Hrdličková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
22 David Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10 160
23 Matyáš Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 160
24 Ondřej Brož Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 156
25 Vojtěch Raida Gymnázium Čakovice 146
26 Tadeáš Cibulka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 128
27 Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 105

Středočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 240
2 Matouš Heráň Gymnázium Kladno 220
3 Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 212
4 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno 208
5 Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 204
6 Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun 196
7 Michal Kurhan Gymnázium Kladno 189
8 Anežka Čiháková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
9 Máša Pelikánová Gymnázium Kladno 180
10 Tomáš Kysela Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 176
11 Šimon Zápotocký Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
12 Ondřej Kyzr Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram 168
13 Ondřej Pavlín Gymnázium F. Palackého Neratovice 168
14 Michal Holubík SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 164
15 Alexander Écsi Gymnázium Joachima Barranda Beroun 158
16 Zoe Schusterová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 152
17 Šimon Němeček Gymnázium Český Brod 152
18 Jan Houda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 148
19 Jan Kerhart   146
20 Martin Zazvonil Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 136
21 Ondřej Lukas SPŠS a OA Kladno 136
22 Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 133
23 Filip Herc Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 128
24 Marian Sahaidak SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 124
25 Kryštof Kuptík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 112
26 Filip Glenda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 110
27 Filip Špaček DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 97
28 Jakub Levý SPŠS a OA Kladno 82

Jihočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko 228
2 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 224
3 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 220
4 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 220
5 Vilém Fiala Gymnázium Písek 220
6 Martin Větrovský Gymnázium Písek 220
7 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 204
8 Jiří Průcha SPŠ Tábor 204
9 Radim Sobotka Gymnázium Písek 203
10 Václav Kučina Gymnázium Písek 201
11 Jan Fojtík Gymnázium Písek 192
12 David Hubač Gymnázium Písek 182
13 Vojtěch Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 180
14 Šimon Glück Gymnázium Písek 176
15 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
16 Michal Kalista Gymnázium, Český Krumlov 168
17 Dana Procházková Gymnázium Česká, České Budějovice 161
18 Martin Pučil Gymnázium, Český Krumlov 161
19 Šimon Červený Gymnázium Česká, České Budějovice 160
20 Barbora Drápelová Gymnázium Česká, České Budějovice 152
21 Jáchym Jarolím Gymnázium Písek 137
22 Vojtěch Neužil Gymnázium Milevsko 131
23 Lukáš Hronek Gymnázium Písek 105
24 Radek Cichra Gymnázium Milevsko 90
25 Filip Jordák VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 60

Plzeňský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Adam Blažek   240
2 Ondřej Sladký   188
3 Jakub Psutka VOŠ a SPŠE Plzeň 188
4 Jan Pelnář SŠINFIS Plzeň 181
5 David Podroužek SŠINFIS Plzeň 180
6 Tomáš Vála Gymnázium a SOŠ Rokycany 177
7 Ondřej Bohatý   176
8 David Šavel Gymnázium a SOŠ Rokycany 168
9 Adam Landergot   164
10 Vojtěch Špilar Gymnázium a SOŠ Rokycany 156
11 Jan Skuhra   144
12 Adam Blahník Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 144
13 Lukáš Vokurka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 144
14 Natálie Kaslová VOŠ a SPŠE Plzeň 144
15 Jakub Chval Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 142
16 Miroslava Kohelová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 136
17 Vítězslav Krejsa Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 127
18 Pavel Kodim   125
19 Michal Krouský Gymnázium Sušice 124
20 Jan Kotva   118
21 Marie Kubalová   114
22 Lukáš Šafanda   108
23 Jan Adamovský Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 88
24 Klára Šilhavá Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 84
25 Jiří Brož Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 82
26 Matěj Cajthaml   76

Karlovarský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. 224
2 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. 212
3 Petr Hána SPŠ Ostrov, p.o. 193
4 David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o. 193
5 Richard Kokštein SPŠ Ostrov, p.o. 192
6 Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o. 191
7 Radek Cholopov SPŠ Ostrov, p.o. 185
8 Štěpán Jiránek SPŠ Ostrov, p.o. 180
9 Petr Skačan SPŠ Ostrov, p.o. 161
10 Petr Galler SPŠ Ostrov, p.o. 159
11 Kristýna Umlaufová SPŠ Ostrov, p.o. 144
12 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 144
13 Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o. 141
14 Jakub Chmel SPŠ Ostrov, p.o. 141
15 Magdaléna Hynková GaSOŠ Chodov 133
16 Petr Antal GaSOŠ Chodov 130
17 Pavel Vršecký SPŠ Ostrov, p.o. 124
18 Kryštof Szabo SPŠ Ostrov, p.o. 120
19 Jiří Sedlák SPŠ Ostrov, p.o. 109
20 Magomed Amirchanov SPŠ Ostrov, p.o. 108
21 Klára Halaxová SPŠ Ostrov, p.o. 106
22 Josef Horák SPŠ Ostrov, p.o. 96
23 Lukáš Borový SPŠ Ostrov, p.o. 93
24 Vít Charvát SPŠ Ostrov, p.o. 86
25 Matěj Freitinger SPŠ Ostrov, p.o. 81
26 Matěj Kalkuš SPŠ Ostrov, p.o. 69

Ústecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 220
2 Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most 208
3 David Andrš   203
4 Michal Žáček   200
5 Vojtěch Grubr Gymnázium Děčín 192
6 Huu Quy Nguyen Gymnázium Rumburk 191
7 Jakub Hůďa   180
8 Jakub Vybíral   180
9 Lukáš Zámečník Gymnázium Děčín 180
10 Valerie Vítů   176
11 Radim Krejbich   168
12 Lada Krofingerová Gymnázium Lovosice 168
13 Natálie Kálecká Gymnázium Děčín 160
14 Karolína Janatková   160
15 Kristýna Nápravníková Gymnázium Děčín 144
16 Jamie Trubačů   140
17 Filip Matějka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 136
18 Zdeněk Putna   131
19 Prokop Mikulášek   127
20 Marek Jirman   125
21 Karel Švarc   120
22 Filip Ferko   118
23 Jaroslav Kozumplík   109

Liberecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
2 Michal Medek Gymnázium Turnov 208
3 Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov 204
4 Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 204
5 Vítězslav Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa 204
6 Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 188
7 Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa 183
8 Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa 179
9 Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 177
10 Matěj Žucha Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 172
11 Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 168
12 Adéla Náhlovská Gymnázium Turnov 168
13 Richard Šulc Gymnázium Česká Lípa 160
14 Vítězslav Macháček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 158
15 Filip Úradník Gymnázium Mimoň 156
16 Marcel Kotek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 152
17 Jiří Halbych Gymnázium Mimoň 147
18 Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 144
19 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 144
20 Gabriela Marxová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 136
21 Oldřich Hujer Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
22 Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa 113
23 Václav Koutek Gymnázium Turnov 64

Královéhradecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 224
2 Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK 224
3 Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
4 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
5 Tomáš Marek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 204
6 Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 204
7 David Krch Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 199
8 Jan Jamnický Biskupské gymnázium B. Balbína HK 184
9 Jan Nykl VOŠ a SPŠ Jičín 178
10 David Petera Biskupské gymnázium B. Balbína HK 172
11 Marek Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK 160
12 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 152
13 Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 149
14 Michal Victor Janata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 147
15 Patrik Mitlačevský VOŠ a SPŠ Jičín 136
16 Kryštof Jania SŠIS Dvůr Králové nad Labem 136
17 Tomáš Trejtnar Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 136
18 David Janota VOŠ a SPŠ Jičín 123
19 Matěj Král SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 121
20 Jakub Čižinský SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 115
21 Dominika Samková SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 114
22 Matěj Jaborník Biskupské gymnázium B. Balbína HK 100
23 Matěj Hauschwitz VOŠ a SPŠ Jičín 95
24 Jan Materna VOŠ a SPŠ Jičín 87
25 Patrik Hlubuček SŠIS Dvůr Králové nad Labem 85

Pardubický kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jan Kuttich Gymnázium Lanškroun 224
2 Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice 224
3 Michael Pešek SPŠCH Pardubice 208
4 Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice 208
5 Matěj Volf Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl 197
6 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 196
7 Vojtěch Holásek Gymnázium Ústí nad Orlicí 188
8 Filip Gregora Gymnázium Lanškroun 188
9 Matyáš Kollert Gymnázium Ústí nad Orlicí 183
10 Martin Bureš Gymnázium Lanškroun 177
11 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 173
12 Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun 172
13 Václav Pavlíček SPŠE a VOŠ Pardubice 169
14 Matouš Jedlička Gymnázium Lanškroun 168
15 Damián Přibyl Gymnázium Ústí nad Orlicí 165
16 Vojtěch Nesvačil SPŠE a VOŠ Pardubice 149
17 David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice 149
18 Nela Křivohlávková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 147
19 Eliška Provazníková Gymnázium Ústí nad Orlicí 140
20 Ondřej Buřval SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 136
21 Matěj Půhoný DELTA SŠIE, Pardubice 124
22 Ondřej Zítka Gymnázium Ústí nad Orlicí 123
23 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 116
24 Daniel Drahoš OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 92

Vysočina

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Med Gymnázium Jihlava 224
2 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 208
3 Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod 208
4 Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava 204
5 Jiří Šereda Gymnázium Havlíčkův Brod 198
6 Rudolf Doležal SŠ PTA Jihlava 184
7 Roman Roubínek Gymnázium Havlíčkův Brod 177
8 Rostislav Lán Gymnázium Havlíčkův Brod 176
9 Petr Vuška Gymnázium Jihlava 175
10 David Chocholatý SŠ PTA Jihlava 173
11 Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava 164
12 Štěpán Bakaj SŠ PTA Jihlava 153
13 Vítek Svoboda Gymnázium Jihlava 150
14 Mateo Premar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 149
15 Jindřich Macek Gymnázium Havlíčkův Brod 140
16 Petr Matoušů SŠ PTA Jihlava 140
17 Maria Šimůnková Gymnázium Havlíčkův Brod 132
18 Tomáš Urban Gymnázium Jihlava 132
19 Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava 118
20 Jonáš Beránek Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 111
21 Lucie Hrdličková Gymnázium Havlíčkův Brod 107
22 Jakub Král Gymnázium Havlíčkův Brod 89
23 Viet Thang Cu Gymnázium Jihlava 89

Jihomoravský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 224
2 Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice 220
3 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská 208
4 Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 208
5 Martin Svoboda Gymnázium Brno, Vídeňská 192
6 Aleš Minařík Gymnázium Matyáše Lercha Brno 188
7 Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 188
8 Daniel Padrta Gymnázium Brno-Řečkovice 176
9 Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
10 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 172
11 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 164
12 Ondřej Vala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 163
13 Ota Mikušek Gymnázium Brno, Vídeňská 156
14 Jaroslav Pospíšek Gymnázium Brno, Vídeňská 148
15 Jana Kuvikova Gymnázium Brno, Vídeňská 140
16 Kryštof Albrecht Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 134
17 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 128
18 Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61 117
19 Ludmila Fialová Gymnázium Brno-Řečkovice 116
20 Erik Hloušek SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
21 Radim Kroupa SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
22 Andrea Vlachová Gymnázium Brno, Vídeňská 84
23 Filip Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61 12

Olomoucký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jiřina Frýbortová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 204
2 Tomáš Turek Gymnázium Olomouc - Hejčín 204
3 Eliška Mostecká Gymnázium Šumperk 196
4 Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
5 Jiří Loun Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
6 David Štorek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 192
7 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 189
8 Anna Hrochová Gymnázium Zábřeh 184
9 Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 184
10 Karolína Pazderová Gymnázium Olomouc - Hejčín 176
11 Vojtěch Jiříček Gymnázium Hranice 174
12 Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh 172
13 Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh 164
14 Kamil Doubravský Gymnázium Zábřeh 160
15 Martin Burget ZŠ a Gymnázium Konice 160
16 Kamila Kosinová Gymnázium Olomouc - Hejčín 156
17 Václav Macháček Gymnázium Hranice 152
18 David Šlesinger Gymnázium Hranice 140
19 Patrik Horák VOŠ a SPŠ Šumperk 136
20 Filip Stach Gymnázium Šternberk 120
21 Mikuláš Mičkal Gymnázium Hranice 112
22 Jan Hobler Gymnázium Zábřeh 111
23 Petr Jílek Gymnázium Zábřeh 105
24 Kristýna Harvanová Gymnázium Olomouc - Hejčín 96
25 Tomáš Brzobohatý VOŠ a SPŠ Šumperk 77

Zlínský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 224
2 David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 220
3 Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště 212
4 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín 208
5 Adam Procházka Gymnázium Uherské Hradiště 200
6 Štěpán Řihák Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 193
7 Jan Zatloukal Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
8 Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 192
9 Šimon Brauner Gymnázium Uherské Hradiště 190
10 Eduard Kovařík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 184
11 Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín 184
12 Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 172
13 Dalibor Kalina Gymnázium Uherské Hradiště 172
14 Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín 161
15 Ondřej Mahdalík Gymnázium Uherské Hradiště 160
16 Albert Zejda Gymnázium Uherské Hradiště 152
17 Kateřina Gajdůšková Gymnázium Uherské Hradiště 148
18 Jakub Kořínek Gymnázium Uherské Hradiště 141
19 Lukáš Kovařík Střední průmyslová škola Zlín 140
20 Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 138
21 Michal Hutěčka Střední průmyslová škola Zlín 132
22 Jan Kovář Střední průmyslová škola Zlín 120
23 Vít Hanák Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 120
24 Albert Beatus Zelnitius Gymnázium Uherské Hradiště 106
25 Jiří Maňák Gymnázium Uherské Hradiště 104

Moravskoslezský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 David Ferenz Slezské gymnázium Opava 228
2 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 228
3 Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 220
4 Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 220
5 Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 212
5 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 208
6 Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh 208
7 Vojtěch Dohnal Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 208
8 Dan Vilimovský Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 204
9 Zdeněk Tomis Gymnázium, Havířov-Podlesí 204
10 Vojtěch Kuchař Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 204
11 Vojtěch Janošík Mendelovo gymnázium, Opava 200
12 Jiří Szotkowski Gymnázium Karviná 198
14 Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná 192
15 Jakub Charvot Gymnázium Karviná 192
16 Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 188
17 Filip Łuński SPŠE Havířov 184
18 Petr Stádník Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 184
19 Duc Hoang Duong Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 182
20 Karel Koch Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 180
21 Ondřej Franek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 172
22 Benjamín Svrček Slezské gymnázium Opava 156
23 Marek Večeřa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 155
24 Vojtěch Mohelník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 148
25 Lukáš Palyza Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 146
26 Marek Petrov Gymnázium Ostrava - Zábřeh 140
27 Ondřej Zhasil Gymnázium Ostrava - Zábřeh 136
28 Štěpánka Czyžová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 128
29 Hugo Šedlbauer Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 116

 

O pořadí při stejném počtu dosažených bodů rozhodoval čas. Pokud měli soutěžící také totožný čas (nejčastěji vyčerpáním limitu 60 minut), bylo jim přiděleno náhodné pořadí.

 

Vítězům blahopřejeme!

28. 1. 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledkové listiny ústředního kola kategorie Senior, konaného 28. 1. 2020.

V případě rovnosti bodů o pořadí rozhodoval čas.

Soutěžící, kteří neuvedli správně svůj kód ze školního kola, nemají v těchto seznamech vyplněnu svoji školu.  

 

TABULKA CELOSTÁTNÍHO POŘADÍ

V tabulce uvádíme prvních 50 nejlepších soutěžících v celostátním srovnání.

Prvních 10 soutěžících bude v tomto pořadí uvedeno v tabulce programu Excelence Ministerstva školství.

Prvních 5 soutěžících bude e-mailem osloveno zástupci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzit Karlovy ohledně ceny - účasti na týdenním soustředění středoškolských informatiků. Další v pořadí jsou vedeni jako náhradníci.

 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Kraj Body
1 Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav Středočeský kraj 240
2 Adam Blažek   Plzeňský kraj 240
3 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
4 Adéla Karolína Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 Praha 228
5 David Ferenz Slezské gymnázium Opava Moravskoslezský kraj 228
6 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba Moravskoslezský kraj 228
7 Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko Jihočeský kraj 228
8 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 224
9 Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín Jihomoravský kraj 224
10 Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 224
11 Ondřej Med Gymnázium Jihlava Vysočina 224
12 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 Praha 224
13 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. Karlovarský kraj 224
14 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 224
15 Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 224
16 Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 224
17 Jan Kuttich Gymnázium Lanškroun Pardubický kraj 224
18 Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice Pardubický kraj 224
19 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 220
20 Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL Ústecký kraj 220
21 David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 220
22 Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 Praha 220
23 Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová Moravskoslezský kraj 220
24 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 Praha 220
25 Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba Moravskoslezský kraj 220
26 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 220
27 Alexandr Dizov   Praha 220
28 Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice Jihomoravský kraj 220
29 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 220
30 Matouš Heráň Gymnázium Kladno Středočeský kraj 220
31 Vilém Fiala Gymnázium Písek Jihočeský kraj 220
32 Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 Praha 220
33 Martin Větrovský Gymnázium Písek Jihočeský kraj 220
34 Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště Zlínský kraj 212
35 Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. Středočeský kraj 212
36 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. Karlovarský kraj 212
36 Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín Moravskoslezský kraj 212
37 Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 212
38 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská Jihomoravský kraj 208
39 Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 Praha 208
40 Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most Ústecký kraj 208
41 Michael Pešek SPŠCH Pardubice Pardubický kraj 208
42 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno Středočeský kraj 208
43 Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 208
44 Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín Jihomoravský kraj 208
45 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice Vysočina 208
46 Michal Medek Gymnázium Turnov Liberecký kraj 208
47 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová Moravskoslezský kraj 208
48 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK Královéhradecký kraj 208
49 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín Zlínský kraj 208
50 Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj 208

 

VÝSLEDKY PO KRAJÍCH

 

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé krajského kola (dosáhli alespoň 150 bodů).

Výsledkové listiny krajských kol kategorie Senior.

Praha

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Adéla Karolína Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 228
2 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 224
3 Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 224
4 Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
5 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 220
6 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 220
7 Alexandr Dizov   220
8 Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
9 Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 212
10 Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 208
11 Patrik Zavoral Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 208
12 Filip Hejsek Gymnázium Písnická, Praha 4 204
13 Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10 192
14 Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 184
15 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 183
16 Klára Grinerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 180
17 Vojtěch Pantoflíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
18 Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
19 Alexandr Hájek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 165
20 Veronika Grúlová Gymnázium Písnická, Praha 4 164
21 Kateřina Hrdličková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
22 David Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10 160
23 Matyáš Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 160
24 Ondřej Brož Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 156
25 Vojtěch Raida Gymnázium Čakovice 146
26 Tadeáš Cibulka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 128
27 Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 105

Středočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 240
2 Matouš Heráň Gymnázium Kladno 220
3 Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 212
4 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno 208
5 Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 204
6 Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun 196
7 Michal Kurhan Gymnázium Kladno 189
8 Anežka Čiháková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
9 Máša Pelikánová Gymnázium Kladno 180
10 Tomáš Kysela Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 176
11 Šimon Zápotocký Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
12 Ondřej Kyzr Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram 168
13 Ondřej Pavlín Gymnázium F. Palackého Neratovice 168
14 Michal Holubík SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 164
15 Alexander Écsi Gymnázium Joachima Barranda Beroun 158
16 Zoe Schusterová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 152
17 Šimon Němeček Gymnázium Český Brod 152
18 Jan Houda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 148
19 Jan Kerhart   146
20 Martin Zazvonil Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 136
21 Ondřej Lukas SPŠS a OA Kladno 136
22 Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 133
23 Filip Herc Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 128
24 Marian Sahaidak SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 124
25 Kryštof Kuptík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 112
26 Filip Glenda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 110
27 Filip Špaček DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 97
28 Jakub Levý SPŠS a OA Kladno 82

Jihočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko 228
2 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 224
3 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 220
4 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 220
5 Vilém Fiala Gymnázium Písek 220
6 Martin Větrovský Gymnázium Písek 220
7 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 204
8 Jiří Průcha SPŠ Tábor 204
9 Radim Sobotka Gymnázium Písek 203
10 Václav Kučina Gymnázium Písek 201
11 Jan Fojtík Gymnázium Písek 192
12 David Hubač Gymnázium Písek 182
13 Vojtěch Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 180
14 Šimon Glück Gymnázium Písek 176
15 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
16 Michal Kalista Gymnázium, Český Krumlov 168
17 Dana Procházková Gymnázium Česká, České Budějovice 161
18 Martin Pučil Gymnázium, Český Krumlov 161
19 Šimon Červený Gymnázium Česká, České Budějovice 160
20 Barbora Drápelová Gymnázium Česká, České Budějovice 152
21 Jáchym Jarolím Gymnázium Písek 137
22 Vojtěch Neužil Gymnázium Milevsko 131
23 Lukáš Hronek Gymnázium Písek 105
24 Radek Cichra Gymnázium Milevsko 90
25 Filip Jordák VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 60

Plzeňský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Adam Blažek   240
2 Ondřej Sladký   188
3 Jakub Psutka VOŠ a SPŠE Plzeň 188
4 Jan Pelnář SŠINFIS Plzeň 181
5 David Podroužek SŠINFIS Plzeň 180
6 Tomáš Vála Gymnázium a SOŠ Rokycany 177
7 Ondřej Bohatý   176
8 David Šavel Gymnázium a SOŠ Rokycany 168
9 Adam Landergot   164
10 Vojtěch Špilar Gymnázium a SOŠ Rokycany 156
11 Jan Skuhra   144
12 Adam Blahník Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 144
13 Lukáš Vokurka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 144
14 Natálie Kaslová VOŠ a SPŠE Plzeň 144
15 Jakub Chval Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 142
16 Miroslava Kohelová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 136
17 Vítězslav Krejsa Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 127
18 Pavel Kodim   125
19 Michal Krouský Gymnázium Sušice 124
20 Jan Kotva   118
21 Marie Kubalová   114
22 Lukáš Šafanda   108
23 Jan Adamovský Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 88
24 Klára Šilhavá Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 84
25 Jiří Brož Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 82
26 Matěj Cajthaml   76

Karlovarský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. 224
2 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. 212
3 Petr Hána SPŠ Ostrov, p.o. 193
4 David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o. 193
5 Richard Kokštein SPŠ Ostrov, p.o. 192
6 Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o. 191
7 Radek Cholopov SPŠ Ostrov, p.o. 185
8 Štěpán Jiránek SPŠ Ostrov, p.o. 180
9 Petr Skačan SPŠ Ostrov, p.o. 161
10 Petr Galler SPŠ Ostrov, p.o. 159
11 Kristýna Umlaufová SPŠ Ostrov, p.o. 144
12 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 144
13 Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o. 141
14 Jakub Chmel SPŠ Ostrov, p.o. 141
15 Magdaléna Hynková GaSOŠ Chodov 133
16 Petr Antal GaSOŠ Chodov 130
17 Pavel Vršecký SPŠ Ostrov, p.o. 124
18 Kryštof Szabo SPŠ Ostrov, p.o. 120
19 Jiří Sedlák SPŠ Ostrov, p.o. 109
20 Magomed Amirchanov SPŠ Ostrov, p.o. 108
21 Klára Halaxová SPŠ Ostrov, p.o. 106
22 Josef Horák SPŠ Ostrov, p.o. 96
23 Lukáš Borový SPŠ Ostrov, p.o. 93
24 Vít Charvát SPŠ Ostrov, p.o. 86
25 Matěj Freitinger SPŠ Ostrov, p.o. 81
26 Matěj Kalkuš SPŠ Ostrov, p.o. 69

Ústecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 220
2 Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most 208
3 David Andrš   203
4 Michal Žáček   200
5 Vojtěch Grubr Gymnázium Děčín 192
6 Huu Quy Nguyen Gymnázium Rumburk 191
7 Jakub Hůďa   180
8 Jakub Vybíral   180
9 Lukáš Zámečník Gymnázium Děčín 180
10 Valerie Vítů   176
11 Radim Krejbich   168
12 Lada Krofingerová Gymnázium Lovosice 168
13 Natálie Kálecká Gymnázium Děčín 160
14 Karolína Janatková   160
15 Kristýna Nápravníková Gymnázium Děčín 144
16 Jamie Trubačů   140
17 Filip Matějka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 136
18 Zdeněk Putna   131
19 Prokop Mikulášek   127
20 Marek Jirman   125
21 Karel Švarc   120
22 Filip Ferko   118
23 Jaroslav Kozumplík   109

Liberecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
2 Michal Medek Gymnázium Turnov 208
3 Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov 204
4 Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 204
5 Vítězslav Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa 204
6 Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 188
7 Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa 183
8 Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa 179
9 Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 177
10 Matěj Žucha Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 172
11 Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 168
12 Adéla Náhlovská Gymnázium Turnov 168
13 Richard Šulc Gymnázium Česká Lípa 160
14 Vítězslav Macháček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 158
15 Filip Úradník Gymnázium Mimoň 156
16 Marcel Kotek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 152
17 Jiří Halbych Gymnázium Mimoň 147
18 Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 144
19 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 144
20 Gabriela Marxová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 136
21 Oldřich Hujer Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
22 Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa 113
23 Václav Koutek Gymnázium Turnov 64

Královéhradecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 224
2 Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK 224
3 Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
4 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
5 Tomáš Marek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 204
6 Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 204
7 David Krch Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 199
8 Jan Jamnický Biskupské gymnázium B. Balbína HK 184
9 Jan Nykl VOŠ a SPŠ Jičín 178
10 David Petera Biskupské gymnázium B. Balbína HK 172
11 Marek Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK 160
12 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 152
13 Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 149
14 Michal Victor Janata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 147
15 Patrik Mitlačevský VOŠ a SPŠ Jičín 136
16 Kryštof Jania SŠIS Dvůr Králové nad Labem 136
17 Tomáš Trejtnar Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 136
18 David Janota VOŠ a SPŠ Jičín 123
19 Matěj Král SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 121
20 Jakub Čižinský SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 115
21 Dominika Samková SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 114
22 Matěj Jaborník Biskupské gymnázium B. Balbína HK 100
23 Matěj Hauschwitz VOŠ a SPŠ Jičín 95
24 Jan Materna VOŠ a SPŠ Jičín 87
25 Patrik Hlubuček SŠIS Dvůr Králové nad Labem 85

Pardubický kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jan Kuttich Gymnázium Lanškroun 224
2 Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice 224
3 Michael Pešek SPŠCH Pardubice 208
4 Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice 208
5 Matěj Volf Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl 197
6 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 196
7 Vojtěch Holásek Gymnázium Ústí nad Orlicí 188
8 Filip Gregora Gymnázium Lanškroun 188
9 Matyáš Kollert Gymnázium Ústí nad Orlicí 183
10 Martin Bureš Gymnázium Lanškroun 177
11 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 173
12 Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun 172
13 Václav Pavlíček SPŠE a VOŠ Pardubice 169
14 Matouš Jedlička Gymnázium Lanškroun 168
15 Damián Přibyl Gymnázium Ústí nad Orlicí 165
16 Vojtěch Nesvačil SPŠE a VOŠ Pardubice 149
17 David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice 149
18 Nela Křivohlávková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 147
19 Eliška Provazníková Gymnázium Ústí nad Orlicí 140
20 Ondřej Buřval SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 136
21 Matěj Půhoný DELTA SŠIE, Pardubice 124
22 Ondřej Zítka Gymnázium Ústí nad Orlicí 123
23 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 116
24 Daniel Drahoš OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 92

Vysočina

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Med Gymnázium Jihlava 224
2 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 208
3 Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod 208
4 Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava 204
5 Jiří Šereda Gymnázium Havlíčkův Brod 198
6 Rudolf Doležal SŠ PTA Jihlava 184
7 Roman Roubínek Gymnázium Havlíčkův Brod 177
8 Rostislav Lán Gymnázium Havlíčkův Brod 176
9 Petr Vuška Gymnázium Jihlava 175
10 David Chocholatý SŠ PTA Jihlava 173
11 Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava 164
12 Štěpán Bakaj SŠ PTA Jihlava 153
13 Vítek Svoboda Gymnázium Jihlava 150
14 Mateo Premar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 149
15 Jindřich Macek Gymnázium Havlíčkův Brod 140
16 Petr Matoušů SŠ PTA Jihlava 140
17 Maria Šimůnková Gymnázium Havlíčkův Brod 132
18 Tomáš Urban Gymnázium Jihlava 132
19 Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava 118
20 Jonáš Beránek Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 111
21 Lucie Hrdličková Gymnázium Havlíčkův Brod 107
22 Jakub Král Gymnázium Havlíčkův Brod 89
23 Viet Thang Cu Gymnázium Jihlava 89

Jihomoravský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 224
2 Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice 220
3 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská 208
4 Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 208
5 Martin Svoboda Gymnázium Brno, Vídeňská 192
6 Aleš Minařík Gymnázium Matyáše Lercha Brno 188
7 Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 188
8 Daniel Padrta Gymnázium Brno-Řečkovice 176
9 Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
10 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 172
11 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 164
12 Ondřej Vala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 163
13 Ota Mikušek Gymnázium Brno, Vídeňská 156
14 Jaroslav Pospíšek Gymnázium Brno, Vídeňská 148
15 Jana Kuvikova Gymnázium Brno, Vídeňská 140
16 Kryštof Albrecht Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 134
17 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 128
18 Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61 117
19 Ludmila Fialová Gymnázium Brno-Řečkovice 116
20 Erik Hloušek SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
21 Radim Kroupa SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
22 Andrea Vlachová Gymnázium Brno, Vídeňská 84
23 Filip Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61 12

Olomoucký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jiřina Frýbortová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 204
2 Tomáš Turek Gymnázium Olomouc - Hejčín 204
3 Eliška Mostecká Gymnázium Šumperk 196
4 Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
5 Jiří Loun Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
6 David Štorek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 192
7 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 189
8 Anna Hrochová Gymnázium Zábřeh 184
9 Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 184
10 Karolína Pazderová Gymnázium Olomouc - Hejčín 176
11 Vojtěch Jiříček Gymnázium Hranice 174
12 Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh 172
13 Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh 164
14 Kamil Doubravský Gymnázium Zábřeh 160
15 Martin Burget ZŠ a Gymnázium Konice 160
16 Kamila Kosinová Gymnázium Olomouc - Hejčín 156
17 Václav Macháček Gymnázium Hranice 152
18 David Šlesinger Gymnázium Hranice 140
19 Patrik Horák VOŠ a SPŠ Šumperk 136
20 Filip Stach Gymnázium Šternberk 120
21 Mikuláš Mičkal Gymnázium Hranice 112
22 Jan Hobler Gymnázium Zábřeh 111
23 Petr Jílek Gymnázium Zábřeh 105
24 Kristýna Harvanová Gymnázium Olomouc - Hejčín 96
25 Tomáš Brzobohatý VOŠ a SPŠ Šumperk 77

Zlínský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 224
2 David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 220
3 Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště 212
4 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín 208
5 Adam Procházka Gymnázium Uherské Hradiště 200
6 Štěpán Řihák Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 193
7 Jan Zatloukal Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
8 Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 192
9 Šimon Brauner Gymnázium Uherské Hradiště 190
10 Eduard Kovařík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 184
11 Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín 184
12 Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 172
13 Dalibor Kalina Gymnázium Uherské Hradiště 172
14 Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín 161
15 Ondřej Mahdalík Gymnázium Uherské Hradiště 160
16 Albert Zejda Gymnázium Uherské Hradiště 152
17 Kateřina Gajdůšková Gymnázium Uherské Hradiště 148
18 Jakub Kořínek Gymnázium Uherské Hradiště 141
19 Lukáš Kovařík Střední průmyslová škola Zlín 140
20 Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 138
21 Michal Hutěčka Střední průmyslová škola Zlín 132
22 Jan Kovář Střední průmyslová škola Zlín 120
23 Vít Hanák Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 120
24 Albert Beatus Zelnitius Gymnázium Uherské Hradiště 106
25 Jiří Maňák Gymnázium Uherské Hradiště 104

Moravskoslezský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 David Ferenz Slezské gymnázium Opava 228
2 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 228
3 Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 220
4 Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 220
5 Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 212
5 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 208
6 Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh 208
7 Vojtěch Dohnal Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 208
8 Dan Vilimovský Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 204
9 Zdeněk Tomis Gymnázium, Havířov-Podlesí 204
10 Vojtěch Kuchař Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 204
11 Vojtěch Janošík Mendelovo gymnázium, Opava 200
12 Jiří Szotkowski Gymnázium Karviná 198
14 Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná 192
15 Jakub Charvot Gymnázium Karviná 192
16 Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 188
17 Filip Łuński SPŠE Havířov 184
18 Petr Stádník Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 184
19 Duc Hoang Duong Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 182
20 Karel Koch Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 180
21 Ondřej Franek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 172
22 Benjamín Svrček Slezské gymnázium Opava 156
23 Marek Večeřa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 155
24 Vojtěch Mohelník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 148
25 Lukáš Palyza Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 146
26 Marek Petrov Gymnázium Ostrava - Zábřeh 140
27 Ondřej Zhasil Gymnázium Ostrava - Zábřeh 136
28 Štěpánka Czyžová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 128
29 Hugo Šedlbauer Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 116

 

O pořadí při stejném počtu dosažených bodů rozhodoval čas. Pokud měli soutěžící také totožný čas (nejčastěji vyčerpáním limitu 60 minut), bylo jim přiděleno náhodné pořadí.

 

Vítězům blahopřejeme!

28. 1. 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat

Soutěž podpořili

Generální partneři:

Nadace RSJ

Web4U logo

 

Partneři:

Jednota školských informatiků

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity

Pedagogická fakulta TU Liberec