Žebříček nejlepších soutěžících

 

Kategorie Senior 2019

  

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Pavlín Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
1 Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 192
1 Jan Staněk Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
1 Šimon Zápotocký Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
5 Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice 180
5 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín 180
5 Zdeněk Tomis Gymnázium, Havířov-Podlesí 180
5 Petr Vrána Gymnázium F. Palackého Neratovice 180
9 Štěpán Hronek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 177
10 Adam Blažek Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 176
10 Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště 176
10 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
10 Filip Hejsek Gymnázium Písnická, Praha 4 176
10 Martin Schmied Gymnázium Jihlava 176
15 Jakub Szymsza CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 171
16 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 168
16 Marek Novák Gymnázium Písek 168
18 Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 167
19 Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín 165
19 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 165
21 Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK 164
21 Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 164
21 Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 164
21 Alexandr Dizov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 164
21 Alexander Écsi Gymnázium Joachima Barranda Beroun 164
21 Jan Fojtík Gymnázium Písek 164
21 Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 164
21 Dalibor Kalina Gymnázium Uherské Hradiště 164
21 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 164
21 Vítězslav Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa 164
21 Václav Kučina Gymnázium Písek 164
21 Ondřej Kyzr Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram 164
21 Jan Mach Gymnázium Uherské Hradiště 164
21 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 164
21 Dominik Mašata Gymnázium Písek 164
21 Ondřej Med Gymnázium Jihlava 164
21 Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh 164
21 Michal Němec Gymnázium Brno, Vídeňská 164
21 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 164
21 Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 164
21 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. 164
21 David Štorek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 164
21 Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 164
21 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 164
21 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 164
21 Valerie Vítů Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 164
21 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 164
21 Jan Zatloukal Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 164
49 Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 160
50 Kryštof Albrecht Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 156
50 Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 156
50 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 156
50 Karel Chwistek Mendelovo gymnázium, Opava 156
50 Vojtěch Janošík Mendelovo gymnázium, Opava 156
50 Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most 156
50 Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh 156
50 Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 156
50 Prokop Mikulášek Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 156
50 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno 156
60 Martin Burget ZŠ a Gymnázium Konice 153
61 Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 152
61 Vojtěch Dohnal Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 152
61 David Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10 152
61 Aleš Minařík Gymnázium Matyáše Lercha Brno 152
61 Marek Petrov Gymnázium Ostrava - Zábřeh 152
61 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 152
61 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská 152
61 Michal Žák Gymnázium Mojmírovo náměstí, Brno 152
69 David Krch Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 151
69 Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 151
71 Robert Chytil Purkyňovo gymnázium, Strážnice 149
71 Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 149
73 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 148
73 Tadeáš Cibulka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 148
73 Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 148
73 David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice 148
73 David Ferenz Slezské gymnázium Opava 148
73 Jiřina Frýbortová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 148
73 David Hubač Gymnázium Písek 148
73 Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice 148
73 Vojtěch Kuchař Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 148
73 Jiří Loun Gymnázium Olomouc - Hejčín 148
73 Tomáš Marek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 148
73 Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 148
73 Michael Pešek SPŠCH Pardubice 148
73 Vítek Svoboda Gymnázium Jihlava 148
73 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 148
73 Ondřej Vala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 148
89 Šimon Glück Gymnázium Písek 147
89 Markéta Lázníčková Biskupské gymnázium B. Balbína HK 147
89 Vítězslav Macháček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 147
92 Duc H. Duong Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 146
93 Vojtěch Mohelník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 145
94 Anežka Čiháková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 144
94 Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 144
94 Klára Grinerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 144
94 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 144
94 Jakub Charvot Gymnázium Karviná 144
94 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 144
94 Štěpán Jiránek SPŠ Ostrov, p.o. 144
94 Václav Kohout Gymnázium Kladno 144
94 Karel Koch Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 144
94 Eduard Kovařík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 144
94 Jana Kuviková Gymnázium Brno, Vídeňská 144
94 Tomáš Kysela Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 144
94 Filip Łuński SPŠE Havířov 144
94 Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod 144
94 Jan Nekarda Gymnázium Uherské Hradiště 144
94 Šimon Němeček Gymnázium Český Brod 144
94 Alena Osvaldová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 144
94 Jiří Průcha SPŠ Tábor 144
94 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 144
94 Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 144
94 Jan Skuhra SŠINFIS Plzeň 144
94 Petr Stádník Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 144
94 Martin Svoboda Gymnázium Brno, Vídeňská 144
94 Václav Svoboda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 144
94 Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa 144
94 Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava 144
94 Vojtěch Tlamka SŠIPF Brno 144
94 Filip Úradník Gymnázium Mimoň 144
94 Martin Větrovský Gymnázium Písek 144
94 Dan Vilimovský Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 144
94 Jan Vlk Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 144
94 Karel Vrábík VOŠ a SPŠE Plzeň 144
94 Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov 144
94 Martin Zazvonil Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 144
128 Šárka Pšeničková Gymnázium Joachima Barranda Beroun 143
129 Jáchym Bureš SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
129 Radim Sobotka Gymnázium Písek 141
131 Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 140
131 David Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 140
131 Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 140
131 Adam Jirák Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 140
131 Jan Klier SPŠ a VOŠ Chomutov 140
131 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 140
131 Damián Přibyl Gymnázium Ústí nad Orlicí 140
131 Martin Pučil Gymnázium, Český Krumlov 140
131 Štěpán Řihák Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 140
131 Jan Vokurka Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
131 Adéla K. Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 140
142 Filip Glenda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 139
142 Veronika Grúlová Gymnázium Písnická, Praha 4 139
142 Jiří Halbych Gymnázium Mimoň 139
145 Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 138
145 Marek Večeřa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 138
147 Ondřej Fremuth VOŠ a SPŠ Šumperk 137
147 Alexandr Hájek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 137
147 Filip Herc Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 137
147 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
147 Dana Procházková Gymnázium Česká, České Budějovice 137
147 Benjamín Svrček Slezské gymnázium Opava 137
147 Ondřej Zhasil Gymnázium Ostrava - Zábřeh 137
154 Ondřej Brož Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 136
154 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 136
154 Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 136
154 Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
154 Jindřich Macek Gymnázium Havlíčkův Brod 136
154 Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
154 Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 136
154 Petr Proněk SŠ PTA Jihlava 136
154 Jakub Psutka VOŠ a SPŠE Plzeň 136
154 Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
154 Jiří Szotkowski Gymnázium Karviná 136
154 Tomáš Večeřa Střední průmyslová škola Zlín 136
154 Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 136
167 Štěpánka Czyžová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 135
167 Daniel Padrta Gymnázium Brno-Řečkovice 135
167 Maria Šimůnková Gymnázium Havlíčkův Brod 135
167 David Šlesinger Gymnázium Hranice 135
167 Jakub Vybíral Gymnázium Lovosice 135
172 Šimon Brauner Gymnázium Uherské Hradiště 134
172 Mateo Premar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 134
174 Michal Kalista Gymnázium, Český Krumlov 133
174 Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 133
174 Hugo Šedlbauer Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 133
174 David Žitný SPŠ Ostrov, p.o. 133
178 Štěpán Bakaj SŠ PTA Jihlava 132
178 Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava 132
178 Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
178 Matouš Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 132
178 Rudolf Doležal SŠ PTA Jihlava 132
178 Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
178 Vilém Fiala Gymnázium Písek 132
178 Ondřej Franek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 132
178 David Frau SPŠE a VOŠ Pardubice 132
178 Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh 132
178 Erik Hloušek SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
178 Jan Hobler Gymnázium Zábřeh 132
178 Pavel Holman Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 132
178 David Chocholatý SŠ PTA Jihlava 132
178 Pavel Chvátal SŠ PTA Jihlava 132
178 Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín 132
178 Jan Jamnický Biskupské gymnázium B. Balbína HK 132
178 Michal Janata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 132
178 Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o. 132
178 Jakub Kořínek Gymnázium Uherské Hradiště 132
178 Radim Kroupa SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
178 Filip Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
178 Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa 132
178 Martin Losinský Gymnázium Voděradská, Praha 10 132
178 Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 132
178 Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 132
178 Ondřej Mahdalík Gymnázium Uherské Hradiště 132
178 Václav Machalík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 132
178 Ota Mikušek Gymnázium Brno, Vídeňská 132
178 Huu Quy Nguyen Gymnázium Rumburk 132
178 Jan Nykl VOŠ a SPŠ Jičín 132
178 Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 132
178 Matyáš Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 132
178 Daniel Popovský Střední průmyslová škola Zlín 132
178 Jaroslav Pospíšek Gymnázium Brno, Vídeňská 132
178 Ondřej Stejskal Gymnázium Zábřeh 132
178 Vojtěch Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí 132
178 Andrea Vlachová Gymnázium Brno, Vídeňská 132
178 Matěj Volf Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl 132
178 Patrik Zavoral Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 132
218 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 131
218 Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná 131
218 Ondřej Buřval SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 131
218 Natálie Kálecká Gymnázium Děčín 131
218 Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10 131
218 Václav Koutek Gymnázium Turnov 131
218 Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun 131
218 Omar Msalha VOŠ a SPŠE Plzeň 131
218 Vojtěch Nesvačil SPŠE a VOŠ Pardubice 131
218 Lukáš Palyza Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 131
218 Vojtěch Raida Gymnázium Čakovice 131
218 Michal Žatečka SŠ PTA Jihlava 131
230 Filip Čihák Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 129
230 Ludmila Fialová Gymnázium Brno-Řečkovice 129
230 Tomáš Filip Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 129
230 Oldřich Hujer Střední průmyslová škola, Česká Lípa 129
230 Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 129
230 Michal Kurhan Gymnázium Kladno 129
230 Pavlína Smolková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 129
230 Lukáš Vokurka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 129
230 Matěj Žucha Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 129
239 Dominik Bednář Slezské gymnázium Opava 128
239 Adam Blahník Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 128
239 Vojtěch Grubr Gymnázium Děčín 128
239 Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 128
239 Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 128
239 Michal Holubík SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 128
239 Jan Houda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 128
239 Katerina Hrdlickova SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
239 Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 128
239 Petr Kabourek Gymnázium Brno-Řečkovice 128
239 David Kežlínek SPŠST Panská 128
239 Vojtěch Kolařík SŠTE Brno, Olomoucká 61 128
239 Radim Krejbich Gymnázium Lovosice 128
239 Kristián Kubenka Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 128
239 Jakub Kuča Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 128
239 Kryštof Kuptík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 128
239 Martin Lapčík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 128
239 Ondřej Lukas SPŠS a OA Kladno 128
239 Gabriela Marxová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 128
239 Štěpán Matěk Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 128
239 Michal Medek Gymnázium Turnov 128
239 Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK 128
239 Veronika Míčková CMG a SOŠPg Brno 128
239 Michal Nekvinda Gymnázium Kladno 128
239 Vojtěch Pantoflíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
239 Vít Pecháček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
239 Máša Pelikánová Gymnázium Kladno 128
239 Martin Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 128
239 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 128
239 Adam Procházka Gymnázium Uherské Hradiště 128
239 David Růžička Gymnázium Brno-Řečkovice 128
239 Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa 128
239 Zoe Schusterova DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 128
239 Jan Stoklasa Mendelovo gymnázium, Opava 128
239 David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 128
239 Jan Svoboda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 128
239 Artur Sytnyk Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 128
239 Vojtěch Špilar Gymnázium a SOŠ Rokycany 128
239 Tomáš Turek Gymnázium Olomouc - Hejčín 128
239 Michal Vaverka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 128
239 Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava 128
239 Lukáš Zámečník Gymnázium Děčín 128
239 Vojtěch Zeller Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 128
239 Jan Zornička Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
239 Michal Žáček Gymnázium Lovosice 128

 

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

Názvy škol bez zahrnutí názvu města nejsou v tabulce uvedeny.


modry_icon

Žebříček úspěšných řešitelů ze středních odborných škol

 

Kategorie Senior

 

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín 180
2 Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín 165
2 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 165
4 Vítězslav Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa 164
4 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 164
4 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. 164
7 David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice 148
7 Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice 148
7 Michael Pešek SPŠCH Pardubice 148
10 Štěpán Jiránek SPŠ Ostrov, p.o. 144
10 Filip Łuński SPŠE Havířov 144
10 Jiří Průcha SPŠ Tábor 144
10 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 144
10 Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava 144
10 Vojtěch Tlamka SŠIPF Brno 144
10 Karel Vrábík VOŠ a SPŠE Plzeň 144
10 Martin Zazvonil Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 144
18 Jáchym Bureš SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
19 Jan Klier SPŠ a VOŠ Chomutov 140
19 Jan Vokurka Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
21 Filip Glenda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 139
22 Ondřej Fremuth VOŠ a SPŠ Šumperk 137
22 Alexandr Hájek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 137
22 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
25 Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
25 Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
25 Petr Proněk SŠ PTA Jihlava 136
25 Jakub Psutka VOŠ a SPŠE Plzeň 136
25 Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
25 Tomáš Večeřa Střední průmyslová škola Zlín 136
25 Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 136
32 Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 133
32 David Žitný SPŠ Ostrov, p.o. 133
34 Štěpán Bakaj SŠ PTA Jihlava 132
34 Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava 132
34 Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
34 Rudolf Doležal SŠ PTA Jihlava 132
34 Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
34 David Frau SPŠE a VOŠ Pardubice 132
34 Erik Hloušek SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
34 David Chocholatý SŠ PTA Jihlava 132
34 Pavel Chvátal SŠ PTA Jihlava 132
34 Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín 132
34 Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o. 132
34 Radim Kroupa SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
34 Filip Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61 132
34 Václav Machalík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 132
34 Jan Nykl VOŠ a SPŠ Jičín 132
34 Matyáš Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 132
34 Daniel Popovský Střední průmyslová škola Zlín 132
51 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 131
51 Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná 131
51 Ondřej Buřval SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 131
51 Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10 131
51 Omar Msalha VOŠ a SPŠE Plzeň 131
51 Vojtěch Nesvačil SPŠE a VOŠ Pardubice 131
51 Lukáš Palyza Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 131
51 Michal Žatečka SŠ PTA Jihlava 131
59 Oldřich Hujer Střední průmyslová škola, Česká Lípa 129
59 Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 129
59 Lukáš Vokurka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 129
62 Michal Holubík SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 128
62 Jan Houda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 128
62 Katerina Hrdlickova SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
62 Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 128
62 David Kežlínek SPŠST Panská 128
62 Vojtěch Kolařík SŠTE Brno, Olomoucká 61 128
62 Ondřej Lukas SPŠS a OA Kladno 128
62 Vojtěch Pantoflíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
62 Vít Pecháček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 128
62 Artur Sytnyk Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 128
62 Jan Zornička Střední průmyslová škola, Česká Lípa 128
73 Daniel Drahoš OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 127
73 Patrik Horák VOŠ a SPŠ Šumperk 127
75 Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 126
76 David Janota VOŠ a SPŠ Jičín 125
76 Ondřej Mazúch SPŠE V Úžlabině, Praha 10 125
76 Marian Sahadiak SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 125
76 Vojtěch Sušanin SPŠ Ostrov, p.o. 125
76 Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín 125
81 Jakub Čihák SPŠST Panská 124
81 Jan Kovář Střední průmyslová škola Zlín 124
81 Lukáš Kovařík Střední průmyslová škola Zlín 124
81 Jakub Levý SPŠS a OA Kladno 124
81 Jan Materna VOŠ a SPŠ Jičín 124
81 Ondřej Němčík Střední průmyslová škola Zlín 124
81 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. 124
88 Adéla Duschanková SPŠS a OA Kladno 123
88 Andrej Karovin SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5 123
88 Martin Kohout Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 123
88 Robin Řepka DELTA SŠIE, Pardubice 123
92 Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice 121
92 Daniel Knespl Střední průmyslová škola, Česká Lípa 121
92 Petr Latka Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 121
92 Tomáš Magera Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 121
92 Radek Marek VOŠ a SPŠ Šumperk 121
97 Ondřej Brož SPŠS Betlémská, Praha 1 120
97 David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o. 120
97 Tomáš Dlask Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 120
97 Daniel Dostál SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 120
97 Petr Hána SPŠ Ostrov, p.o. 120
97 Michal Hutěčka Střední průmyslová škola Zlín 120
97 Matáš Jarčík SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 120
97 Jan Kaňok SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 120
97 Nela Křivohlávková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 120
97 Filip J. Kulhavý SPŠE a VOŠ Pardubice 120
97 Jan Moudrý SPŠ Jedovnice 120
97 Václav Pavlíček SPŠE a VOŠ Pardubice 120
97 Jiří Polách VOŠ a SPŠ Jičín 120
97 Jan Špaček SPŠ Jedovnice 120
97 Roman Španko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 120
97 Kristýna Umlaufová SPŠ Ostrov, p.o. 120
113 Daniel Havelka SŠP Krnov, Soukenická 2458/21C 119
113 Lukáš Hehejík SPŠE V Úžlabině, Praha 10 119
113 Petr Lednvorský SPŠ a VOŠ Chomutov 119
113 Vojtěch Makula SPŠE a VOŠ Pardubice 119
113 Adam Šašek SŠIPF Brno 119
113 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 119
113 Jaroslav Vajda VOŠ a SPŠ Šumperk 119
120 Luka Aleksic SPŠS Betlémská, Praha 1 118
120 Ivan Valeš SPŠE V Úžlabině, Praha 10 118
122 Tomáš Cikryt VOŠ a SPŠ Šumperk 117
122 Matěj Hauschwitz VOŠ a SPŠ Jičín 117
122 Daniel Holubovský SPŠS a OA Kladno 117
122 Lukáš Nebeský SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5 117
122 Martin Nowák SPŠ Tábor 117
122 Jan P. Výstrk SPŠ Jedovnice 117
128 Jan Bartošík Obchodní akademie Uherské Hradiště 116
128 Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově 116
128 Filip Černohorský SSŠMEP, s. r. o., Most 116
128 Michal Černý Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 116
128 Petr Galler SPŠ Ostrov, p.o. 116
128 Tomáš Jelínek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 116
128 Lukáš Kaňka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 116
128 Lukáš Kaufmann Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 116
128 Antonín Kazda SPŠE a VOŠ Pardubice 116
128 Matěj Klimenta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 116
128 Čestmír Kolařík Obchodní akademie Uherské Hradiště 116
128 Lukáš König SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
128 David Kopl Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 116
128 Martin Kostelka SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
128 Tomáš Kulich SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
128 Michaela Opuszynská Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 116
128 Vít Penka SPŠE a VOŠ Pardubice 116
128 Jan Pokorný SPŠST Panská 116
128 Matěj Půhoný DELTA SŠIE, Pardubice 116
128 Petr Sokolář SŠTE Brno, Olomoucká 61 116
128 Miloslav Svoboda SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 116
128 Adam Šípek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 116
128 Jakub Štrobl SPŠST Panská 116
128 Václav Šulc SSŠMEP, s. r. o., Most 116
128 Karel Švarc 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 116
128 Vojtěch Tomala Střední průmyslová škola Karviná 116
128 Tomáš Vesecký Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 116
128 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 116
128 Tomáš Zaviačič Střední průmyslová škola Zlín 116
157 Ondřej Bohatý VOŠ a SPŠE Plzeň 115
157 Martin Brandejs Mendelova střední škola, Nový Jičín 115
157 Matěj Kalkuš SPŠ Ostrov, p.o. 115
157 Martin Planička SPŠ Jedovnice 115
157 Martin Slánský Střední průmyslová škola, Česká Lípa 115
162 Martin Horčík SPŠE V Úžlabině, Praha 10 114
162 Filip Jordák VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 114
164 Tomáš Branžovský SPŠE V Úžlabině, Praha 10 113
164 Vojtěch Eichler Střední průmyslová škola Zlín 113
164 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 113
167 Michal Bareš SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 112
167 Honza Cink SPŠS a OA Kladno 112
167 Matěj Čech SPŠST Panská 112
167 Mattia Di Bartolo SŠIPF Brno 112
167 Karel Dolník SPŠS a OA Kladno 112
167 Ondřej Doubek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 112
167 Jakub Halašta Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 112
167 Natálie Holanová Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 112
167 Adam Janda Střední průmyslová škola, Česká Lípa 112
167 Karel Kaska SPŠE a VOŠ Pardubice 112
167 Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o. 112
167 Matěj Král SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 112
167 Filip Krejčí SŠ PTA Jihlava 112
167 Daniel Lechovič Mendelova střední škola, Nový Jičín 112
167 Dominik Liberda SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 112
167 Vojtěch Macura SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 112
167 Anna Mustafina SPŠE a VOŠ Pardubice 112
167 Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice 112
167 Dominik Rybář SPŠ Jedovnice 112
167 Jan Sochor SPŠE V Úžlabině, Praha 10 112
167 Michael Souček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 112
167 Dominik Šefr SPŠSE a VOŠ, Liberec 112
167 Tomáš Tesař Střední průmyslová škola Zlín 112
167 Dominik Tomšík SŠTE Brno, Olomoucká 61 112
167 Daniel Trávníček SŠTE Brno, Olomoucká 61 112
167 Jamie Trubačů VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 112
167 Martin Zahrádka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 112
194 Magomed Amirchanov SPŠ Ostrov, p.o. 111
194 Michal Daněk SŠ PTA Jihlava 111
194 Marek Elstner Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 111
194 Martin Franta Obchodní akademie Dušní 111
194 Jaromír Kučera Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 111
194 František Schubert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 111
194 Jan Svoboda Střední průmyslová škola Zlín 111
194 Josef Tomek SŠ PTA Jihlava 111
194 Tomáš Zběhlík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 111
203 Richard Petružálek SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 110
203 Jakub Škrach SPŠE a VOŠ Pardubice 110
205 Vojtěch Beneš SPŠST Panská 109
205 Jindřich Marek SPŠS Betlémská, Praha 1 109
205 Karolína Tobiášová VOŠ a SPŠ Šumperk 109
205 Jiří Vepřek VOŠ a SPŠ Šumperk 109
205 Erik Zeiner SPŠE V Úžlabině, Praha 10 109
210 Marek Barnoky SPŠE V Úžlabině, Praha 10 108
210 Marek Brodacký VOŠ a SPŠ Šumperk 108
210 Michael Filip SPŠ Tábor 108
210 Vít Charvát SPŠ Ostrov, p.o. 108
210 Jakub Janov SPŠS Betlémská, Praha 1 108
210 Natálie Kaslová VOŠ a SPŠE Plzeň 108
210 Richard Kokštein SPŠ Ostrov, p.o. 108
210 Jan Kratochvíl SPŠ Jedovnice 108
210 Michal Kučera DELTA SŠIE, Pardubice 108
210 Ivan Mudrák Střední průmyslová škola Zlín 108
210 Tadeáš Pešat Mendelova střední škola, Nový Jičín 108
210 Jaroslav Plšek Střední průmyslová škola Zlín 108
210 Jakub Rohla Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 108
210 Andrea Stibůrková Mendelova střední škola, Nový Jičín 108
210 Jakub Stuchlík SŠ PTA Jihlava 108
210 šimon štěpánek Obchodní akademie Kroměříž 108
210 Marek Štěpka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 108
210 Aleš Válek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 108
210 Jan Vomastek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 108
229 František Boháček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 107
229 Matěj Česal Střední průmyslová škola Zlín 107
229 Patrik Hlubuček SŠIS Dvůr Králové nad Labem 107
229 Lukáš Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 107
229 Kryštof Jania SŠIS Dvůr Králové nad Labem 107
229 Jindřich Moravec Střední průmyslová škola Zlín 107
229 Patrik Omelka EDUCA - Střední odborná škola Nový Jičín 107
229 Martin Pech SŠIPF Brno 107
229 Michael Pinkas SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 107
229 Dalibor Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 107
229 David Polášek SŠTE Brno, Olomoucká 61 107
229 Jakub Zamazal SPŠS a OA Kladno 107
241 Petr Bažant Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 106
241 Sam Vaculík Střední průmyslová škola Zlín 106
241 Karolína Vepřková SPŠS a OA Kladno 106
241 Tomáš Vlasák Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 106
245 Patrik Brabenec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 105
245 Veronika Brumovská SPŠ Tábor 105
245 Hynek Čejka SPŠ Jedovnice 105
245 Filip Černý SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 105
245 Adam Červený SPŠE V Úžlabině, Praha 10 105
245 Jan Chmelář VPŠ a SPŠ MV v Holešově 105
245 Pavel Jankovič SOŠ a SOU Hustopeče 105
245 Veronika Mayrichová Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 105
245 Dominik Vágner SPŠE a VOŠ Pardubice 105
245 Jakub Veselý SPŠST Panská 105
245 Tomáš Vinkler SPŠ Jedovnice 105
245 Tomáš Warzel Střední průmyslová škola Zlín 105
245 Aleš Weigend Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 105

 

Tabulka je sestavena z účastníků ze škol, které samy sebe označily za SOŠ.

 

Tyto tabulky jsou konečné.

19. 11. 2019

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat