V následujících tabulkách jsou uvedeni postupující do ústředního kola v kategorii Senior.

Postupující jsou řazeni podle abecedy.

Náhradníci jsou seřazeni podle úspěšnosti a v tomto pořadí budou oslovováni v případě, že se uvolní místo. 

Postupující budou osloveni prostřednictvím svých školních koordinátorů, aby potvrdili svoji účast v ústředním kole.

Ústřední kolo proběhne 28. ledna 2020 na vybraných školách v jednotlivých krajích, v každém kraji na jedné škole.

Počet postupujících je dán kapacitou učeben v pořádající škole. Postupuje maximálně 30 nejlepších v kraji. V ústředním kole lze soutěžit pouze jako oficiální soutěžící. V případě, že postupující odmítnou účast v ústředním kole, může pořadatel krajského kola přizvat náhradníky.

Počty náhradníků v jednotlivých krajích nejsou stejné, protože dochází ke shlukům soutěžících se stejnými bodovými výsledky.

Postupující do ústředního kola musí souhlasit se zpracováním osobních údajů; souhlas provede na místě.

Seznamy postupujících a náhradníků po jednotlivých krajích

Praha
Ondřej Brož Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Jáchym Bureš SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Tadeáš Cibulka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Alexandr Dizov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Klára Grinerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Veronika Grúlová Gymnázium Písnická, Praha 4
Alexandr Hájek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Filip Hejsek Gymnázium Písnická, Praha 4
Pavel Holman Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Martin Losinský Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10
David Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10
Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matyáš Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Vojtěch Raida Gymnázium Čakovice
Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10
Patrik Zavoral Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Adéla Karolína Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Náhradníci:
Vojtěch Pantoflíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Katerina Hrdlickova SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Vojtěch Zeller Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
David Kežlínek SPŠST Panská
Vít Pecháček SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Artur Sytnyk Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Dmitrij Lustov Gymnázium Čakovice
Ondřej Mazúch SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Jakub Čihák SPŠST Panská
Alena Kalivodová Gymnázium Čakovice
Adam Chudomel Gymnázium Voděradská, Praha 10
Andrej Karovin SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5
Jihočeský kraj
Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Vojtěch Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Radek Cichra Gymnázium Milevsko
Šimon Červený Gymnázium Česká, České Budějovice
Barbora Drápelová Gymnázium Česká, České Budějovice
Vilém Fiala Gymnázium Písek
Jan Fojtík Gymnázium Písek
Šimon Glück Gymnázium Písek
Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Lukáš Hronek Hronek Gymnázium Písek
David Hubač Gymnázium Písek
Jáchymos Jarolím Gymnázium Písek
Adam Jirák Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Filip Jordák VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice
Michal Kalista Gymnázium, Český Krumlov
Václav Kučina Gymnázium Písek
Dominik Mašata Gymnázium Písek
Vojtěch Neužil Gymnázium Milevsko
Marek Novák Gymnázium Písek
Martin Nowák SPŠ Tábor
Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice
Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice
Dana Procházková Gymnázium Česká, České Budějovice
Jiří Průcha SPŠ Tábor
Martin Pučil Gymnázium, Český Krumlov
Radim Sobotka Gymnázium Písek
Filip Temiak Gymnázium, Český Krumlov
Martin Větrovský Gymnázium Písek
Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Náhradníci:
Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko
Lucie Šrámková Gymnázium, Český Krumlov
Michael Filip SPŠ Tábor
Rafael Van Overloop Gymnázium, Český Krumlov
Veronika Brumovská SPŠ Tábor
Tomáš Havel VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Jakub Švojgr Gymnázium Česká, České Budějovice
Jiří Soudek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Pavel Kalianko Gymnázium Písek
Jan Jevčák Gymnázium Písek
Adéla Jiráková Gymnázium Česká, České Budějovice
Petr Augustin Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Jihomoravský kraj
Kryštof Albrecht Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče
Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc
Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61
Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61
Ludmila Fialová Gymnázium Brno-Řečkovice
Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Erik Hloušek SŠTE Brno, Olomoucká 61
Robert Chytil Purkyňovo gymnázium, Strážnice
Radim Kroupa SŠTE Brno, Olomoucká 61
Filip Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61
Jana Kuviková Gymnázium Brno, Vídeňská
Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice
Ota Mikušek Gymnázium Brno, Vídeňská
Aleš Minařík Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Michal Němec Gymnázium Brno, Vídeňská
Daniel Padrta Gymnázium Brno-Řečkovice
Jaroslav Pospíšek Gymnázium Brno, Vídeňská
Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská
Martin Svoboda Gymnázium Brno, Vídeňská
Vojtěch Tlamka SŠIPF Brno
Ondřej Vala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Andrea Vlachová Gymnázium Brno, Vídeňská
Michal Žák Gymnázium Mojmírovo náměstí, Brno
Náhradníci:
Jakub Kuča Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Petr Kabourek Gymnázium Brno-Řečkovice
Vojtěch Kolařík SŠTE Brno, Olomoucká 61
Veronika Míčková CMG a SOŠPg Brno
David Růžička Gymnázium Brno-Řečkovice
Jakub Nečas Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Zdeněk Kunc Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Jakub Novák Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Lucie Šmídková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Jan Unger Gymnázium Brno, Vídeňská
Karlovarský kraj
Magomed Amirchanov SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Antal GaSOŠ Chodov
David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o.
Matěj Freitinger SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Galler SPŠ Ostrov, p.o.
Klára Halaxová SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Hána SPŠ Ostrov, p.o.
Magdaléna Hynková GaSOŠ Chodov
Vít Charvát SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Chmel SPŠ Ostrov, p.o.
Dominik Choc SPŠ Ostrov, p.o.
Radek Cholopov SPŠ Ostrov, p.o.
Štěpán Jiránek SPŠ Ostrov, p.o.
Adam Juránek SPŠ Ostrov, p.o.
Matěj Kalkuš SPŠ Ostrov, p.o.
Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o.
Richard Kokštein SPŠ Ostrov, p.o.
Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o.
Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o.
Jiří Sedlák SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Skačan SPŠ Ostrov, p.o.
Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Sušanin SPŠ Ostrov, p.o.
Kryštof Szabo SPŠ Ostrov, p.o.
Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o.
Václav Turek SPŠ Ostrov, p.o.
Kristýna Umlaufová SPŠ Ostrov, p.o.
Pavel Vršecký SPŠ Ostrov, p.o.
David Žitný SPŠ Ostrov, p.o.
Náhradníci:
Josef Horák SPŠ Ostrov, p.o.
Vlastimil Urban ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Nick Newiak SPŠ Ostrov, p.o.
Martin Landiga Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace
Tomáš Florián SPŠ Ostrov, p.o.
Pavlína Hasilová SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Wolf SPŠ Ostrov, p.o.
Lukáš Borový SPŠ Ostrov, p.o.
Královéhradecký kraj
Marek Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jakub Čižinský SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
Matěj Hauschwitz VOŠ a SPŠ Jičín
Patrik Hlubuček SŠIS Dvůr Králové nad Labem
Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Matěj Jaborník Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jan Jamnický Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Michal Janata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Kryštof Jania SŠIS Dvůr Králové nad Labem
David Janota VOŠ a SPŠ Jičín
Vilém Koleček Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Matěj Král SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
David Krch Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Markéta Lázníčková Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Tomáš Marek Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jan Materna VOŠ a SPŠ Jičín
Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Patrik Mitlačevský VOŠ a SPŠ Jičín
Jan Mokrejš Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jan Nykl VOŠ a SPŠ Jičín
David Petera Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jiří Polách VOŠ a SPŠ Jičín
Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Dominika Samková SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Tobiáš Tláskal Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Valentina Tomšů Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Jakub Veselý Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Náhradníci:
Tomáš Trejtnar Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Patrik Liška Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Kryšof Kaván Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Teodor Lánský Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Radek Doviczin VOŠ a SPŠ Jičín
Jakub Včelák Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Petr Bílek VOŠ a SPŠ Jičín
Martin Havel SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
Matyáš Vrbata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Martin Portych VOŠ a SPŠ Jičín
Liberecký kraj
Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jiří Halbych Gymnázium Mimoň
Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Oldřich Hujer Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Alena Jansová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Daniel Knespl Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Marcel Kotek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Václav Koutek Gymnázium Turnov
Vítězslav Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa
Vítězslav Macháček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Václav Machalík Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Gabriela Marxová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Michal Medek Gymnázium Turnov
Petr Mencl SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Adéla Náhlovská Gymnázium Turnov
Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Martin Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa
Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa
Richard Šulc Gymnázium Česká Lípa
Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Filip Úradník Gymnázium Mimoň
Jan Vokurka Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov
Jan Zornička Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Matěj Žucha Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Náhradníci:
Barbora Hluštíková Gymnázium Česká Lípa
Ondřej Belák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Bui Tomáš Pham Gymnázium Česká Lípa
Petr Korpas Gymnázium Turnov
Jaroslav Valkoun Gymnázium Turnov
Martin Slánský Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Veronika Petříková Gymnázium Česká Lípa
Tomáš Veselý Gymnázium Turnov
Daniel Goll Gymnázium Turnov
Moravskoslezský kraj
Štěpánka Czyžová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Vojtěch Dohnal Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Duc Hoang Duong Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
David Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
David Ferenz Slezské gymnázium Opava
Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Jakub Charvot Gymnázium Karviná
Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Karel Chwistek Mendelovo gymnázium, Opava
Vojtěch Janošík Mendelovo gymnázium, Opava
Karel Koch Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
Vojtěch Kuchař Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Filip Łuński SPŠE Havířov
Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Vojtěch Mohelník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Marek Petrov Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Petr Stádník Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Benjamín Svrček Slezské gymnázium Opava
Jiří Szotkowski Gymnázium Karviná
Hugo Šedlbauer Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Zdeněk Tomis Gymnázium, Havířov-Podlesí
Marek Večeřa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Dan Vilimovský Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Ondřej Zhasil Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Náhradníci:
Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín
Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Ondřej Franek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Lukáš Palyza Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava
Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná
Pavlína Smolková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Tomáš Filip Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Kristián Kubenka Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Dominik Bednář Slezské gymnázium Opava
Jan Stoklasa Mendelovo gymnázium, Opava
Olomoucký kraj
Marek Brodacký VOŠ a SPŠ Šumperk
Martin Burget ZŠ a Gymnázium Konice
Tomáš Cikryt VOŠ a SPŠ Šumperk
Ondřej Fremuth VOŠ a SPŠ Šumperk
Jiřina Frýbortová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh
Jan Hobler Gymnázium Zábřeh
Patrik Horák VOŠ a SPŠ Šumperk
Anna Hrochová Gymnázium Zábřeh
Vojtěch Jiříček Gymnázium Hranice
Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh
Jiří Loun Gymnázium Olomouc - Hejčín
Václav Macháček Gymnázium Hranice
Radek Marek VOŠ a SPŠ Šumperk
Eliška Mostecká Gymnázium Šumperk
Petra Navrátilová ZŠ a Gymnázium Konice
Šimon Neckař CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Karolína Pazderová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín
Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Ondřej Stejskal Gymnázium Zábřeh
Jakub Szymsza CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
David Šlesinger Gymnázium Hranice
David Štorek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Karolína Tobiášová VOŠ a SPŠ Šumperk
Tomáš Turek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Jaroslav Vajda VOŠ a SPŠ Šumperk
Jiří Vepřek VOŠ a SPŠ Šumperk
Michal Zapletal ZŠ a Gymnázium Konice
Náhradníci:
Filip Stach Gymnázium Šternberk
Kamila Kosinová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Petr Jílek Gymnázium Zábřeh
Pavel Doležel VOŠ a SPŠ Šumperk
Tomáš Brzobohatý VOŠ a SPŠ Šumperk
Adam Žouželka VOŠ a SPŠ Šumperk
Šimon Král Gymnázium Olomouc - Hejčín
Kristýna Harvanová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Mikuláš Mičkal Gymnázium Hranice
Kamil Doubravský Gymnázium Zábřeh
Pardubický kraj
Martin Bureš Gymnázium Lanškroun
Ondřej Buřval SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim
Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice
David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice
Lara Doutnáčová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Daniel Drahoš OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
David Frau SPŠE a VOŠ Pardubice
Vojtěch Holásek Gymnázium Ústí nad Orlicí
Matouš Jedlička Gymnázium Lanškroun
Antonín Kazda SPŠE a VOŠ Pardubice
Matyáš Kollert Gymnázium Ústí nad Orlicí
Nela Křivohlávková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice
Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun
Filip Josef Kulhavý SPŠE a VOŠ Pardubice
Jan Kuttich Gymnázium Lanškroun
Vojtěch Makula SPŠE a VOŠ Pardubice
Matěj Motyčka Gymnázium Ústí nad Orlicí
Vojtěch Nesvačil SPŠE a VOŠ Pardubice
Václav Pavlíček SPŠE a VOŠ Pardubice
Vít Penka SPŠE a VOŠ Pardubice
Michael Pešek SPŠCH Pardubice
Eliška Provazníková Gymnázium Ústí nad Orlicí
Damián Přibyl Gymnázium Ústí nad Orlicí
Matěj Půhoný DELTA SŠIE, Pardubice
Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice
Robin Řepka DELTA SŠIE, Pardubice
Vojtěch Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí
Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice
Matěj Volf Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice
Náhradníci:
Ondřej Zítka Gymnázium Ústí nad Orlicí
Filip Gregora Gymnázium Lanškroun
Anna Mustafina SPŠE a VOŠ Pardubice
Karel Kaska SPŠE a VOŠ Pardubice
Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice
Matěj Simon Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Daniel Tefr Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Jakub Dian Gymnázium Ústí nad Orlicí
Jakub Škrach SPŠE a VOŠ Pardubice
Plzeňský kraj
Jan Adamovský Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Marek Beneš Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Václav Blacký SŠINFIS Plzeň
Adam Blahník Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Adam Blažek Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Ondřej Bohatý VOŠ a SPŠE Plzeň
Jiří Brož Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jakub Chval Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Pavel Kodim Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jan Kotva SŠINFIS Plzeň
Vítězslav Krejsa Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Michal Krouský Gymnázium Sušice
Štěpán Kullač Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Petr Malý Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Filip Mokrička Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Omar Msalha VOŠ a SPŠE Plzeň
Jiří Navrátil Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Alena Osvaldová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
David Podroužek SŠINFIS Plzeň
Jakub Psutka VOŠ a SPŠE Plzeň
Ondřej Rottenborn Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jan Skuhra SŠINFIS Plzeň
Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Jan Svoboda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Václav Svoboda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
David Šavel Gymnázium a SOŠ Rokycany
Vojtěch Špilar Gymnázium a SOŠ Rokycany
Tomáš Vála Gymnázium a SOŠ Rokycany
Lukáš Vokurka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
Karel Vrábík VOŠ a SPŠE Plzeň
Náhradníci:
Karel Šperl Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Miroslava Kohelová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Barbora Pivoňková Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Michaela Kostrhounová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Kačka Tomanová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Adam Landergot SŠINFIS Plzeň
Matěj Cajthaml SŠINFIS Plzeň
Natálie Kaslová VOŠ a SPŠE Plzeň
Lukas.safanda Šafanda SŠINFIS Plzeň
Klára Šilhavá Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Marie Kubalová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jan Pelnář SŠINFIS Plzeň
Středočeský kraj
Anežka Čiháková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Alexander Écsi Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Filip Glenda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Filip Herc Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Michal Holubík SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora
Jan Houda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora
Václav Kohout Gymnázium Kladno
Kryštof Kuptík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Michal Kurhan Gymnázium Kladno
Tomáš Kysela Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Ondřej Kyzr Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Ondřej Lukas SPŠS a OA Kladno
Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Michal Nekvinda Gymnázium Kladno
Šimon Němeček Gymnázium Český Brod
Ondřej Pavlín Gymnázium F. Palackého Neratovice
Máša Pelikánová Gymnázium Kladno
Šárka Pšeničková Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Marian Sahaidak SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Zoe Schusterova DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Jan Staněk Gymnázium F. Palackého Neratovice
Jakub Vaněk Gymnázium Kladno
Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Petr Vrána Gymnázium F. Palackého Neratovice
Šimon Zápotocký Gymnázium F. Palackého Neratovice
Martin Zazvonil Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Náhradníci:
Jakub Levý SPŠS a OA Kladno
Matouš Heráň Gymnázium Kladno
Adéla Duschanková SPŠS a OA Kladno
Filip Špaček DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Tereza Sokolová Gymnázium Joachima Barranda Beroun
David Novák DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Tomáš Dlask Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Petr Musil Gymnázium Jana Palacha
Jan Cinybulk Gymnázium Kladno
Ústecký kraj
David Andrš Gymnázium Lovosice
Filip Černohorský SSŠMEP, s. r. o.,  Most
Filip Čihák Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Filip Ferko Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Vojtěch Grubr Gymnázium Děčín
Jakub Hůďa Podkrušnohorské gymnázium, Most
Karolína Janatková Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Marek Jirman Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Natálie Kálecká Gymnázium Děčín
Jan Klier SPŠ a VOŠ Chomutov
Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most
Jaroslav Kozumplík Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Radim Krejbich Gymnázium Lovosice
Lada Krofingerová Gymnázium Lovosice
Petr Lednvorský SPŠ a VOŠ Chomutov
Filip Matějka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Prokop Mikulášek Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Kristýna Nápravníková Gymnázium Děčín
Huu Quy Nguyen Gymnázium Rumburk
Zdeněk Putna Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Václav Šulc SSŠMEP, s. r. o.,  Most
Karel Švarc 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Jamie Trubačů 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Michal Vaverka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Valerie Vítů Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Jakub Vybíral Gymnázium Lovosice
Lukáš Zámečník Gymnázium Děčín
Michal Žáček Gymnázium Lovosice
Náhradníci:
Sabina Ajksnerová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Daniela Rautnerová Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Jakub Petrášek Gymnázium Děčín
Jakub Dobrovský Podkrušnohorské gymnázium, Most
Radek Lišáček Gymnázium Lovosice
Adam Loucký Podkrušnohorské gymnázium, Most
Rozálie Marie Krameriusová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Tobiáš Bechynský Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Karolina Walterová 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Terka Paurová Gymnázium Lovosice
Kraj Vysočina
Štěpán Bakaj SŠ PTA Jihlava
Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava
Jonáš Beránek Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Michal Daněk SŠ PTA Jihlava
Rudolf Doležal SŠ PTA Jihlava
Lucie Hrdličková Gymnázium Havlíčkův Brod
David Chocholatý SŠ PTA Jihlava
Pavel Chvátal SŠ PTA Jihlava
Filip Krejčí SŠ PTA Jihlava
Rostislav Lán Gymnázium Havlíčkův Brod
Jindřich Macek Gymnázium Havlíčkův Brod
Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod
Ondřej Med Gymnázium Jihlava
Mateo Premar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Petr Proněk SŠ PTA Jihlava
Roman Roubínek Gymnázium Havlíčkův Brod
Martin Schmied Gymnázium Jihlava
Jakub Stuchlík SŠ PTA Jihlava
Vítek Svoboda Gymnázium Jihlava
Jiří Šereda Gymnázium Havlíčkův Brod
Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava
Maria Šimůnková Gymnázium Havlíčkův Brod
Josef Tomek SŠ PTA Jihlava
Tomáš Urban Gymnázium Jihlava
Petr Vuška Gymnázium Jihlava
Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava
Michal Žatečka SŠ PTA Jihlava
Náhradníci:
Petr Matoušů SŠ PTA Jihlava
Matěj Balatý GOB a SOŠ Telč
Lada Kasparek SŠ PTA Jihlava
Ondřej Budíček SŠ PTA Jihlava
Karel Veselý Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Viet Thang Cu Gymnázium Jihlava
Lukáš Jahelka SŠ PTA Jihlava
Tomáš Vrzal SŠ PTA Jihlava
Tomáš Horáček SŠ PTA Jihlava
Jakub Král Gymnázium Havlíčkův Brod
Libor Kulhanek SŠ PTA Jihlava
Zlínský kraj
Šimon Brauner Gymnázium Uherské Hradiště
Matouš Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště
Kateřina Gajdůšková Gymnázium Uherské Hradiště
Vít Hanák Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Štěpán Hronek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín
Dalibor Kalina Gymnázium Uherské Hradiště
Jakub Kořínek Gymnázium Uherské Hradiště
Jan Kovář Střední průmyslová škola Zlín
Eduard Kovařík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Lukáš Kovařík Střední průmyslová škola Zlín
Martin Lapčík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Ondřej Mahdalík Gymnázium Uherské Hradiště
Jan Mach Gymnázium Uherské Hradiště
Štěpán Matěk Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín
Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Nekarda Gymnázium Uherské Hradiště
Ondřej Němčík Střední průmyslová škola Zlín
Daniel Popovský Střední průmyslová škola Zlín
Adam Procházka Gymnázium Uherské Hradiště
Štěpán Řihák Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín
Tomáš Večeřa Střední průmyslová škola Zlín
Jan Vlk Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Zatloukal Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Náhradníci:
Jiří Maňák Gymnázium Uherské Hradiště
Michal Hutěčka Střední průmyslová škola Zlín
Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Albert Beatus Zelnitius Gymnázium Uherské Hradiště
Albert Zejda Gymnázium Uherské Hradiště
Jan Kapsa Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově
Michal Valentík Gymnázium Uherské Hradiště
Tomáš Zaviačič Střední průmyslová škola Zlín
Tadeáš Kozub Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Jan Bartošík Obchodní akademie Uherské Hradiště
Čestmír Kolařík Obchodní akademie Uherské Hradiště

19. 11. 2019 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

V následujících tabulkách jsou uvedeni postupující do ústředního kola v kategorii Senior.

Postupující jsou řazeni podle abecedy.

Náhradníci jsou seřazeni podle úspěšnosti a v tomto pořadí budou oslovováni v případě, že se uvolní místo. 

Postupující budou osloveni prostřednictvím svých školních koordinátorů, aby potvrdili svoji účast v ústředním kole.

Ústřední kolo proběhne 28. ledna 2020 na vybraných školách v jednotlivých krajích, v každém kraji na jedné škole.

Počet postupujících je dán kapacitou učeben v pořádající škole. Postupuje maximálně 30 nejlepších v kraji. V ústředním kole lze soutěžit pouze jako oficiální soutěžící. V případě, že postupující odmítnou účast v ústředním kole, může pořadatel krajského kola přizvat náhradníky.

Počty náhradníků v jednotlivých krajích nejsou stejné, protože dochází ke shlukům soutěžících se stejnými bodovými výsledky.

Postupující do ústředního kola musí souhlasit se zpracováním osobních údajů; souhlas provede na místě.

Seznamy postupujících a náhradníků po jednotlivých krajích

Praha
Ondřej Brož Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Jáchym Bureš SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Lukáš Cezner Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Tadeáš Cibulka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Alexandr Dizov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Marek Furst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Klára Grinerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Veronika Grúlová Gymnázium Písnická, Praha 4
Alexandr Hájek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Filip Hejsek Gymnázium Písnická, Praha 4
Pavel Holman Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Kamil Houdek SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matyáš Koc SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Martin Losinský Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10
David Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10
Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Matyáš Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Vojtěch Raida Gymnázium Čakovice
Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jan Slovák SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10
Patrik Zavoral Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Adéla Karolína Žáčková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Náhradníci:
Vojtěch Pantoflíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Katerina Hrdlickova SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Vojtěch Zeller Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
David Kežlínek SPŠST Panská
Vít Pecháček SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Artur Sytnyk Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Dmitrij Lustov Gymnázium Čakovice
Ondřej Mazúch SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Jakub Čihák SPŠST Panská
Alena Kalivodová Gymnázium Čakovice
Adam Chudomel Gymnázium Voděradská, Praha 10
Andrej Karovin SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5
Jihočeský kraj
Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Vojtěch Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Radek Cichra Gymnázium Milevsko
Šimon Červený Gymnázium Česká, České Budějovice
Barbora Drápelová Gymnázium Česká, České Budějovice
Vilém Fiala Gymnázium Písek
Jan Fojtík Gymnázium Písek
Šimon Glück Gymnázium Písek
Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Lukáš Hronek Hronek Gymnázium Písek
David Hubač Gymnázium Písek
Jáchymos Jarolím Gymnázium Písek
Adam Jirák Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Filip Jordák VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice
Michal Kalista Gymnázium, Český Krumlov
Václav Kučina Gymnázium Písek
Dominik Mašata Gymnázium Písek
Vojtěch Neužil Gymnázium Milevsko
Marek Novák Gymnázium Písek
Martin Nowák SPŠ Tábor
Jolana Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice
Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice
Dana Procházková Gymnázium Česká, České Budějovice
Jiří Průcha SPŠ Tábor
Martin Pučil Gymnázium, Český Krumlov
Radim Sobotka Gymnázium Písek
Filip Temiak Gymnázium, Český Krumlov
Martin Větrovský Gymnázium Písek
Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Náhradníci:
Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko
Lucie Šrámková Gymnázium, Český Krumlov
Michael Filip SPŠ Tábor
Rafael Van Overloop Gymnázium, Český Krumlov
Veronika Brumovská SPŠ Tábor
Tomáš Havel VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Jakub Švojgr Gymnázium Česká, České Budějovice
Jiří Soudek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Pavel Kalianko Gymnázium Písek
Jan Jevčák Gymnázium Písek
Adéla Jiráková Gymnázium Česká, České Budějovice
Petr Augustin Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Jihomoravský kraj
Kryštof Albrecht Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče
Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc
Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61
Matyáš Čupr Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61
Ludmila Fialová Gymnázium Brno-Řečkovice
Zdeněk Foltýn Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Erik Hloušek SŠTE Brno, Olomoucká 61
Robert Chytil Purkyňovo gymnázium, Strážnice
Radim Kroupa SŠTE Brno, Olomoucká 61
Filip Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61
Jana Kuviková Gymnázium Brno, Vídeňská
Kateřina Matulová Gymnázium Brno-Řečkovice
Ota Mikušek Gymnázium Brno, Vídeňská
Aleš Minařík Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Michal Němec Gymnázium Brno, Vídeňská
Daniel Padrta Gymnázium Brno-Řečkovice
Jaroslav Pospíšek Gymnázium Brno, Vídeňská
Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská
Martin Svoboda Gymnázium Brno, Vídeňská
Vojtěch Tlamka SŠIPF Brno
Ondřej Vala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Andrea Vlachová Gymnázium Brno, Vídeňská
Michal Žák Gymnázium Mojmírovo náměstí, Brno
Náhradníci:
Jakub Kuča Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Petr Kabourek Gymnázium Brno-Řečkovice
Vojtěch Kolařík SŠTE Brno, Olomoucká 61
Veronika Míčková CMG a SOŠPg Brno
David Růžička Gymnázium Brno-Řečkovice
Jakub Nečas Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Zdeněk Kunc Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Jakub Novák Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Lucie Šmídková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Jan Unger Gymnázium Brno, Vídeňská
Karlovarský kraj
Magomed Amirchanov SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Antal GaSOŠ Chodov
David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o.
Matěj Freitinger SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Galler SPŠ Ostrov, p.o.
Klára Halaxová SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Hána SPŠ Ostrov, p.o.
Magdaléna Hynková GaSOŠ Chodov
Vít Charvát SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Chmel SPŠ Ostrov, p.o.
Dominik Choc SPŠ Ostrov, p.o.
Radek Cholopov SPŠ Ostrov, p.o.
Štěpán Jiránek SPŠ Ostrov, p.o.
Adam Juránek SPŠ Ostrov, p.o.
Matěj Kalkuš SPŠ Ostrov, p.o.
Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o.
Richard Kokštein SPŠ Ostrov, p.o.
Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o.
Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o.
Jiří Sedlák SPŠ Ostrov, p.o.
Petr Skačan SPŠ Ostrov, p.o.
Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Sušanin SPŠ Ostrov, p.o.
Kryštof Szabo SPŠ Ostrov, p.o.
Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o.
Václav Turek SPŠ Ostrov, p.o.
Kristýna Umlaufová SPŠ Ostrov, p.o.
Pavel Vršecký SPŠ Ostrov, p.o.
David Žitný SPŠ Ostrov, p.o.
Náhradníci:
Josef Horák SPŠ Ostrov, p.o.
Vlastimil Urban ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Nick Newiak SPŠ Ostrov, p.o.
Martin Landiga Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace
Tomáš Florián SPŠ Ostrov, p.o.
Pavlína Hasilová SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Wolf SPŠ Ostrov, p.o.
Lukáš Borový SPŠ Ostrov, p.o.
Královéhradecký kraj
Marek Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Vojtěch Bláha Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jakub Čižinský SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
Matěj Hauschwitz VOŠ a SPŠ Jičín
Patrik Hlubuček SŠIS Dvůr Králové nad Labem
Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Matěj Jaborník Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jan Jamnický Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Michal Janata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Kryštof Jania SŠIS Dvůr Králové nad Labem
David Janota VOŠ a SPŠ Jičín
Vilém Koleček Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Matěj Král SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
David Krch Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Markéta Lázníčková Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Tomáš Marek Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jan Materna VOŠ a SPŠ Jičín
Ondřej Metelka Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Patrik Mitlačevský VOŠ a SPŠ Jičín
Jan Mokrejš Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jan Nykl VOŠ a SPŠ Jičín
David Petera Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Jiří Polách VOŠ a SPŠ Jičín
Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Dominika Samková SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Tobiáš Tláskal Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Valentina Tomšů Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Jakub Veselý Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Náhradníci:
Tomáš Trejtnar Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Patrik Liška Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Kryšof Kaván Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Teodor Lánský Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Radek Doviczin VOŠ a SPŠ Jičín
Jakub Včelák Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Petr Bílek VOŠ a SPŠ Jičín
Martin Havel SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod
Matyáš Vrbata Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Martin Portych VOŠ a SPŠ Jičín
Liberecký kraj
Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jiří Halbych Gymnázium Mimoň
Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Oldřich Hujer Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Alena Jansová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Daniel Knespl Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Marcel Kotek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Václav Koutek Gymnázium Turnov
Vítězslav Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa
Vítězslav Macháček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Václav Machalík Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Gabriela Marxová Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Michal Medek Gymnázium Turnov
Petr Mencl SPŠSE a VOŠ,  Liberec
Adéla Náhlovská Gymnázium Turnov
Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Martin Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa
Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa
Richard Šulc Gymnázium Česká Lípa
Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Filip Úradník Gymnázium Mimoň
Jan Vokurka Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov
Jan Zornička Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Matěj Žucha Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Náhradníci:
Barbora Hluštíková Gymnázium Česká Lípa
Ondřej Belák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Bui Tomáš Pham Gymnázium Česká Lípa
Petr Korpas Gymnázium Turnov
Jaroslav Valkoun Gymnázium Turnov
Martin Slánský Střední průmyslová škola, Česká Lípa
Veronika Petříková Gymnázium Česká Lípa
Tomáš Veselý Gymnázium Turnov
Daniel Goll Gymnázium Turnov
Moravskoslezský kraj
Štěpánka Czyžová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Vojtěch Dohnal Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Duc Hoang Duong Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
David Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
David Ferenz Slezské gymnázium Opava
Denis Galuszka Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Jakub Charvot Gymnázium Karviná
Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Karel Chwistek Mendelovo gymnázium, Opava
Vojtěch Janošík Mendelovo gymnázium, Opava
Karel Koch Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
Vojtěch Kuchař Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Zdeněk Legerský Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Filip Łuński SPŠE Havířov
Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Vojtěch Mohelník Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Marek Petrov Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Adam Piskalla Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Petr Stádník Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Benjamín Svrček Slezské gymnázium Opava
Jiří Szotkowski Gymnázium Karviná
Hugo Šedlbauer Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Zdeněk Tomis Gymnázium, Havířov-Podlesí
Marek Večeřa Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Dan Vilimovský Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Ondřej Zhasil Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Náhradníci:
Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín
Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Ondřej Franek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Lukáš Palyza Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava
Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná
Pavlína Smolková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Tomáš Filip Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Kristián Kubenka Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Dominik Bednář Slezské gymnázium Opava
Jan Stoklasa Mendelovo gymnázium, Opava
Olomoucký kraj
Marek Brodacký VOŠ a SPŠ Šumperk
Martin Burget ZŠ a Gymnázium Konice
Tomáš Cikryt VOŠ a SPŠ Šumperk
Ondřej Fremuth VOŠ a SPŠ Šumperk
Jiřina Frýbortová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh
Jan Hobler Gymnázium Zábřeh
Patrik Horák VOŠ a SPŠ Šumperk
Anna Hrochová Gymnázium Zábřeh
Vojtěch Jiříček Gymnázium Hranice
Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh
Jiří Loun Gymnázium Olomouc - Hejčín
Václav Macháček Gymnázium Hranice
Radek Marek VOŠ a SPŠ Šumperk
Eliška Mostecká Gymnázium Šumperk
Petra Navrátilová ZŠ a Gymnázium Konice
Šimon Neckař CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Karolína Pazderová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín
Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Ondřej Stejskal Gymnázium Zábřeh
Jakub Szymsza CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
David Šlesinger Gymnázium Hranice
David Štorek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Karolína Tobiášová VOŠ a SPŠ Šumperk
Tomáš Turek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Jaroslav Vajda VOŠ a SPŠ Šumperk
Jiří Vepřek VOŠ a SPŠ Šumperk
Michal Zapletal ZŠ a Gymnázium Konice
Náhradníci:
Filip Stach Gymnázium Šternberk
Kamila Kosinová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Petr Jílek Gymnázium Zábřeh
Pavel Doležel VOŠ a SPŠ Šumperk
Tomáš Brzobohatý VOŠ a SPŠ Šumperk
Adam Žouželka VOŠ a SPŠ Šumperk
Šimon Král Gymnázium Olomouc - Hejčín
Kristýna Harvanová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Mikuláš Mičkal Gymnázium Hranice
Kamil Doubravský Gymnázium Zábřeh
Pardubický kraj
Martin Bureš Gymnázium Lanškroun
Ondřej Buřval SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim
Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice
David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice
Lara Doutnáčová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Daniel Drahoš OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
David Frau SPŠE a VOŠ Pardubice
Vojtěch Holásek Gymnázium Ústí nad Orlicí
Matouš Jedlička Gymnázium Lanškroun
Antonín Kazda SPŠE a VOŠ Pardubice
Matyáš Kollert Gymnázium Ústí nad Orlicí
Nela Křivohlávková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Jan Kubášek SPŠE a VOŠ Pardubice
Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun
Filip Josef Kulhavý SPŠE a VOŠ Pardubice
Jan Kuttich Gymnázium Lanškroun
Vojtěch Makula SPŠE a VOŠ Pardubice
Matěj Motyčka Gymnázium Ústí nad Orlicí
Vojtěch Nesvačil SPŠE a VOŠ Pardubice
Václav Pavlíček SPŠE a VOŠ Pardubice
Vít Penka SPŠE a VOŠ Pardubice
Michael Pešek SPŠCH Pardubice
Eliška Provazníková Gymnázium Ústí nad Orlicí
Damián Přibyl Gymnázium Ústí nad Orlicí
Matěj Půhoný DELTA SŠIE, Pardubice
Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice
Robin Řepka DELTA SŠIE, Pardubice
Vojtěch Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí
Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice
Matěj Volf Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice
Náhradníci:
Ondřej Zítka Gymnázium Ústí nad Orlicí
Filip Gregora Gymnázium Lanškroun
Anna Mustafina SPŠE a VOŠ Pardubice
Karel Kaska SPŠE a VOŠ Pardubice
Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice
Matěj Simon Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Daniel Tefr Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Jakub Dian Gymnázium Ústí nad Orlicí
Jakub Škrach SPŠE a VOŠ Pardubice
Plzeňský kraj
Jan Adamovský Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Marek Beneš Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Václav Blacký SŠINFIS Plzeň
Adam Blahník Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Adam Blažek Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Ondřej Bohatý VOŠ a SPŠE Plzeň
Jiří Brož Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jakub Chval Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Pavel Kodim Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jan Kotva SŠINFIS Plzeň
Vítězslav Krejsa Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Michal Krouský Gymnázium Sušice
Štěpán Kullač Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Petr Malý Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Filip Mokrička Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Omar Msalha VOŠ a SPŠE Plzeň
Jiří Navrátil Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Alena Osvaldová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
David Podroužek SŠINFIS Plzeň
Jakub Psutka VOŠ a SPŠE Plzeň
Ondřej Rottenborn Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jan Skuhra SŠINFIS Plzeň
Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Jan Svoboda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Václav Svoboda Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
David Šavel Gymnázium a SOŠ Rokycany
Vojtěch Špilar Gymnázium a SOŠ Rokycany
Tomáš Vála Gymnázium a SOŠ Rokycany
Lukáš Vokurka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
Karel Vrábík VOŠ a SPŠE Plzeň
Náhradníci:
Karel Šperl Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Miroslava Kohelová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Barbora Pivoňková Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Michaela Kostrhounová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Kačka Tomanová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Adam Landergot SŠINFIS Plzeň
Matěj Cajthaml SŠINFIS Plzeň
Natálie Kaslová VOŠ a SPŠE Plzeň
Lukas.safanda Šafanda SŠINFIS Plzeň
Klára Šilhavá Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Marie Kubalová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Jan Pelnář SŠINFIS Plzeň
Středočeský kraj
Anežka Čiháková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Alexander Écsi Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Filip Glenda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Filip Herc Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Michal Holubík SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora
Jan Houda Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Radek Husák Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora
Václav Kohout Gymnázium Kladno
Kryštof Kuptík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Michal Kurhan Gymnázium Kladno
Tomáš Kysela Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Ondřej Kyzr Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Ondřej Lukas SPŠS a OA Kladno
Jan Mareš DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Michal Nekvinda Gymnázium Kladno
Šimon Němeček Gymnázium Český Brod
Ondřej Pavlín Gymnázium F. Palackého Neratovice
Máša Pelikánová Gymnázium Kladno
Šárka Pšeničková Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Marian Sahaidak SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Zoe Schusterova DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Jan Staněk Gymnázium F. Palackého Neratovice
Jakub Vaněk Gymnázium Kladno
Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Petr Vrána Gymnázium F. Palackého Neratovice
Šimon Zápotocký Gymnázium F. Palackého Neratovice
Martin Zazvonil Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Náhradníci:
Jakub Levý SPŠS a OA Kladno
Matouš Heráň Gymnázium Kladno
Adéla Duschanková SPŠS a OA Kladno
Filip Špaček DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Tereza Sokolová Gymnázium Joachima Barranda Beroun
David Novák DG a SOŠE Kralupy n. Vlt.
Tomáš Dlask Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav
Petr Musil Gymnázium Jana Palacha
Jan Cinybulk Gymnázium Kladno
Ústecký kraj
David Andrš Gymnázium Lovosice
Filip Černohorský SSŠMEP, s. r. o.,  Most
Filip Čihák Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Hung Do Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Filip Ferko Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Vojtěch Grubr Gymnázium Děčín
Jakub Hůďa Podkrušnohorské gymnázium, Most
Karolína Janatková Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Marek Jirman Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Natálie Kálecká Gymnázium Děčín
Jan Klier SPŠ a VOŠ Chomutov
Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most
Jaroslav Kozumplík Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Radim Krejbich Gymnázium Lovosice
Lada Krofingerová Gymnázium Lovosice
Petr Lednvorský SPŠ a VOŠ Chomutov
Filip Matějka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Prokop Mikulášek Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Kristýna Nápravníková Gymnázium Děčín
Huu Quy Nguyen Gymnázium Rumburk
Zdeněk Putna Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Václav Šulc SSŠMEP, s. r. o.,  Most
Karel Švarc 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Jamie Trubačů 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Michal Vaverka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Valerie Vítů Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Jakub Vybíral Gymnázium Lovosice
Lukáš Zámečník Gymnázium Děčín
Michal Žáček Gymnázium Lovosice
Náhradníci:
Sabina Ajksnerová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Daniela Rautnerová Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
Jakub Petrášek Gymnázium Děčín
Jakub Dobrovský Podkrušnohorské gymnázium, Most
Radek Lišáček Gymnázium Lovosice
Adam Loucký Podkrušnohorské gymnázium, Most
Rozálie Marie Krameriusová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Tobiáš Bechynský Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Karolina Walterová 3La VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Terka Paurová Gymnázium Lovosice
Kraj Vysočina
Štěpán Bakaj SŠ PTA Jihlava
Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava
Jonáš Beránek Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Michal Daněk SŠ PTA Jihlava
Rudolf Doležal SŠ PTA Jihlava
Lucie Hrdličková Gymnázium Havlíčkův Brod
David Chocholatý SŠ PTA Jihlava
Pavel Chvátal SŠ PTA Jihlava
Filip Krejčí SŠ PTA Jihlava
Rostislav Lán Gymnázium Havlíčkův Brod
Jindřich Macek Gymnázium Havlíčkův Brod
Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod
Ondřej Med Gymnázium Jihlava
Mateo Premar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Petr Proněk SŠ PTA Jihlava
Roman Roubínek Gymnázium Havlíčkův Brod
Martin Schmied Gymnázium Jihlava
Jakub Stuchlík SŠ PTA Jihlava
Vítek Svoboda Gymnázium Jihlava
Jiří Šereda Gymnázium Havlíčkův Brod
Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava
Maria Šimůnková Gymnázium Havlíčkův Brod
Josef Tomek SŠ PTA Jihlava
Tomáš Urban Gymnázium Jihlava
Petr Vuška Gymnázium Jihlava
Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava
Michal Žatečka SŠ PTA Jihlava
Náhradníci:
Petr Matoušů SŠ PTA Jihlava
Matěj Balatý GOB a SOŠ Telč
Lada Kasparek SŠ PTA Jihlava
Ondřej Budíček SŠ PTA Jihlava
Karel Veselý Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Viet Thang Cu Gymnázium Jihlava
Lukáš Jahelka SŠ PTA Jihlava
Tomáš Vrzal SŠ PTA Jihlava
Tomáš Horáček SŠ PTA Jihlava
Jakub Král Gymnázium Havlíčkův Brod
Libor Kulhanek SŠ PTA Jihlava
Zlínský kraj
Šimon Brauner Gymnázium Uherské Hradiště
Matouš Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Ondřej Dacík Gymnázium Uherské Hradiště
Kateřina Gajdůšková Gymnázium Uherské Hradiště
Vít Hanák Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Štěpán Hronek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín
Dalibor Kalina Gymnázium Uherské Hradiště
Jakub Kořínek Gymnázium Uherské Hradiště
Jan Kovář Střední průmyslová škola Zlín
Eduard Kovařík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Lukáš Kovařík Střední průmyslová škola Zlín
Martin Lapčík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Ondřej Mahdalík Gymnázium Uherské Hradiště
Jan Mach Gymnázium Uherské Hradiště
Štěpán Matěk Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín
Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Nekarda Gymnázium Uherské Hradiště
Ondřej Němčík Střední průmyslová škola Zlín
Daniel Popovský Střední průmyslová škola Zlín
Adam Procházka Gymnázium Uherské Hradiště
Štěpán Řihák Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
David Strouhal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín
Tomáš Večeřa Střední průmyslová škola Zlín
Jan Vlk Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Zatloukal Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Náhradníci:
Jiří Maňák Gymnázium Uherské Hradiště
Michal Hutěčka Střední průmyslová škola Zlín
Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Albert Beatus Zelnitius Gymnázium Uherské Hradiště
Albert Zejda Gymnázium Uherské Hradiště
Jan Kapsa Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově
Michal Valentík Gymnázium Uherské Hradiště
Tomáš Zaviačič Střední průmyslová škola Zlín
Tadeáš Kozub Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Jan Bartošík Obchodní akademie Uherské Hradiště
Čestmír Kolařík Obchodní akademie Uherské Hradiště

19. 11. 2019 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat