V následujících tabulkách jsou uvedeni postupující do ústředního kola v kategorii Senior.

Postupující jsou řazeni podle abecedy.

Náhradníci jsou seřazeni podle úspěšnosti a v tomto pořadí budou osloveni v případě, že se uvolní místo. 

Postupující budou osloveni prostřednictvím svých školních koordinátorů, aby potvrdili svoji účast v ústředním kole.

Ústřední kolo proběhne 1. února 2018 na vybraných školách v jednotlivých krajích, v každém kraji na 1 škole.

Počet postupujících je dán kapacitou učeben v pořádající škole. Postupuje maximálně 30 nejlepších v kraji. V případě, že postupující odmítnou účast v krajském kole, může pořadatel krajského kola přizvat náhradníky.

Počty náhradníků v jednotlivých krajích nejsou stejné, protože dochází ke shlukům soutěžících se stejnými bodovými výsledky.

Informace o testu ústředního kola budou zveřejněny na titulní stránce webu soutěže.

Seznamy postupujících a náhradníků po jednotlivých krajích

Praha
Jméno Příjmení Škola
Pavel Bartoň SPŠS Betlémská, Praha 1
František Běhal SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Michael Luca Buccarello Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Anežka Bukovská Gymnázium Písnická, Praha 4
Daniel Doležal SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Čeněk Drbal Gymnázium Písnická, Praha 4
Jan Hanousek Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11
Hostivít Havlíček Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Vojtěch Hlinák Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Matěj Knop Gymnázium Jana Keplera, Praha 6
Jáchym Koníček SPŠS Betlémská, Praha 1
Marek Koudelka SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Filip Král Gymnázium Voděradská, Praha 10
Vojtěch Lengál Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Jiří Löffelmann Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Petr Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10
Martin Miller Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jiří Müller Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Petr Nahodil SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Martin Olšovský Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Daniel Peukert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Matěj Podehradský SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Kateřina Poláková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Petr Suchan Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jan Veselý Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Vojtěch Vilímec Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400
Petr Vondráček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Josef Vyskočil SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Zixing Ye SPŠS Betlémská, Praha 1
Michal Zelený SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Náhradníci
Jakub Horák SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Martin Melichar Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Jakub Havlík SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Lukáš Pařízek Gymnázium Voděradská, Praha 10
Kateřina Lipavská Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Lukáš Pilný SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Ondřej Kašpárek SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Jáchym Knob SPŠS Betlémská, Praha 1
Vadim Protsenko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
David Procházka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
František Srb Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Jihočeský kraj
Jméno Příjmení Škola
Jan Baron Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Dominik Bednář Střední škola spojů a informatiky Tábor
Lukáš Beneda Gymnázium Česká, České Budějovice
Kateřina Černá Gymnázium Česká, České Budějovice
Dominik Černý Gymnázium Česká, České Budějovice
Michal Dolanský Gymnázium, Český Krumlov
Matěj Emmer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Jakub Frolík Gymnázium Česká, České Budějovice
Tereza Froydová Gymnázium Česká, České Budějovice
Jan Hrubeš Gymnázium, Český Krumlov
Jana Karafiátová Gymnázium Česká, České Budějovice
Matěj Konečný Gymnázium Česká, České Budějovice
Jiří Kotal Gymnázium Písek
David Kraus Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Tomáš Marek SŠIPS České Budějovice
Petr Martínek Střední škola spojů a informatiky Tábor
Lukáš Mičan Gymnázium Česká, České Budějovice
Vanda Piačková Základní škola a Gymnázium Vodňany
Daniel Pivoňka Gymnázium, Český Krumlov
Rostislav Prokeš SŠIPS České Budějovice
Tomáš Rada Gymnázium Česká, České Budějovice
Martin Rameš Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
Vojtěch Rozhoň Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Tomáš Slačík SŠIPS České Budějovice
Michal Soukup SŠIPS České Budějovice
Tomáš Trnka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Kuba Tyle Gymnázium Písek
Ondřej Váňa Gymnázium Písek
Jakub Záhorský Gymnázium Strakonice
Náhradníci
Václav Dvořák SOŠ veter. mech. a zahrad. Č. Budějovice
Štěpán Komárek Gymnázium Milevsko
Miroslav Průcha Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Martin Vodák Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Martin Toman Střední škola spojů a informatiky Tábor
Ondřej Zeman VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Marie Dvořáková Gymnázium Strakonice
David Beran Gymnázium, Český Krumlov
Tereza Pazderníková Gymnázium Strakonice
Pavel Jakš Gymnázium Česká, České Budějovice
Pavel Turnhöfer Gymnázium Česká, České Budějovice
Eliška Kladívková Gymnázium, Český Krumlov
Jihomoravský kraj
Jméno Příjmení Škola
Veronika Borýsková Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Marek Brabec Gymnázium Brno-Řečkovice
Adam Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Dominik Dinga SPŠ Jedovnice
Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Adam Dvořák Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Tomáš Dvořák Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Jakub Hemala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Dominik Hrůza Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Ondřej Jebáček Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Jiří Kopáček Klvaňovo gymnázium Kyjov
Jan Krčma Gymnázium Brno, Vídeňská
Olga Krumlová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Lukáš Macek Klvaňovo gymnázium Kyjov
Josef Minařík Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Martin Novotný SPŠ Jedovnice
Tomáš Novotný Gymnázium Brno-Řečkovice
Matěj Otáhal Gymnázium Brno-Řečkovice
Jan Páleník Gymnázium Brno, Vídeňská
Vít Podmanický SŠTE Brno, Olomoucká 61
Vít Procházka Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
David Slavíček Gymnázium Brno-Řečkovice
Jakub Smejkal SŠIPF Brno
Jiří Smejkal Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Miroslav Tonner SŠIPF Brno
Dušan Vala SPŠ Jedovnice
Michael Varga SPŠ Jedovnice
Albert Vašátko Gymnázium Brno, Vídeňská
Petr Vojtek SPŠ Jedovnice
Náhradníci
Lukáš Horňáček Klvaňovo gymnázium Kyjov
Petr Dohnal Klvaňovo gymnázium Kyjov
Kristýna Němcová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Vojta Špaček SŠIPF Brno
Tomáš Foltán Klvaňovo gymnázium Kyjov
Matěj Kořínek Gymnázium Břeclav
Michal Kostelanský Purkyňovo gymnázium, Strážnice
Robert Navrátil Klvaňovo gymnázium Kyjov
Ivana Řeřuchová Gymnázium, Brno-Bystrc
Václav Nevyhoštěný Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Karlovarský kraj
Jméno Příjmení Škola
David Bolek Gymnázium Ostrov
Michal Bydžovský ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Martina Dragušincová Gymnázium Ostrov
Miroslav Fáč ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Pavel Fára SPŠ Ostrov, p.o.
Matěj Fencl GaSOŠ Chodov
David Gerner Gymnázium Ostrov
Vojtěch Hruška SPŠ Ostrov, p.o.
Jan Krajňák SPŠ Ostrov, p.o.
Ondřej Krystyn SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Lukeš Gymnázium Sokolov a KVC
Jakub Machek Gymnázium Ostrov
Karolína Mašková Gymnázium Sokolov a KVC
Jiří Matoušek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Michal Podrábský Gymnázium Ostrov
Jan Pospíchal SPŠ Ostrov, p.o.
Viktor Růža ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Tomáš Růžička SPŠ Ostrov, p.o.
Miroslav Samšinák SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Sekera Gymnázium Ostrov
Viktor Skořepa SPŠ Ostrov, p.o.
Karel Soural ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Josef Šimek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Jan Šťastný Gymnázium Sokolov a KVC
Michaela Tonhauserová GaSOŠ Chodov
Tomáš Valenta SPŠ Ostrov, p.o.
Kryštof Zíka SPŠ Ostrov, p.o.
Michaela Zimmermannová SPŠ Ostrov, p.o.
Josef Žůrek SPŠ Ostrov, p.o.
Náhradníci
Petr Beránek Gymnázium Sokolov a KVC
Vojtěch Tulek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Ondřej März Gymnázium Ostrov
Vojtěch Hábl GaSOŠ Chodov
Marek Pausz SPŠ Ostrov, p.o.
Filip Nemčenko SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Bystřický SPŠ Ostrov, p.o.
Tomáš Karoch Gymnázium Ostrov
Jan Toncar Gymnázium Sokolov a KVC
Martin Temerov SPŠ Ostrov, p.o.
Tom Nguyen SPŠ Ostrov, p.o.
Královéhradecký kraj
Jméno Příjmení Škola
Adam Balihar VOŠ a SPŠ Jičín
Michal Cepr Jiráskovo gymnázium Náchod
Kurt Hartmann Jiráskovo gymnázium Náchod
Jan Hoška Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Martin Hrach Jiráskovo gymnázium Náchod
Jakub Hulán SPŠ, SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují
Tereza Kinská Gymnázium B. Němcové Hradec Králové
Tomáš Kracík VOŠ a SPŠ Jičín
Tomáš Křivda Jiráskovo gymnázium Náchod
Tomáš Kubíček Jiráskovo gymnázium Náchod
David Lukášek Jiráskovo gymnázium Náchod
Kateřina Majerová Jiráskovo gymnázium Náchod
Alois Martínek Gymnázium Jaroměř
Michal Matoulek Jiráskovo gymnázium Náchod
Josef Matyska Jiráskovo gymnázium Náchod
Barbora Mědílková Jiráskovo gymnázium Náchod
Jana Možíšová Jiráskovo gymnázium Náchod
Josef Mrazek Jiráskovo gymnázium Náchod
Aleš Mühlbach Gymnázium Vrchlabí
Miloslav Novotný Jiráskovo gymnázium Náchod
Jakub Paleček OA Náchod
Vojtěch Petiška Gymnázium Jaroměř
Jan Pikman Jiráskovo gymnázium Náchod
Jan Plot Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Antonín Říha VOŠ a SPŠ Jičín
Miroslav Říha Jiráskovo gymnázium Náchod
Benjamin Sichrovský Jiráskovo gymnázium Náchod
David Továrek Jiráskovo gymnázium Náchod
Ivan Vacek VOŠ a SPŠ Jičín
Lukáš Zbihlej Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Náhradníci
Daniel Pek Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Marek Balcar Jiráskovo gymnázium Náchod
Petr Kovář SPŠ stavební arch. J. Letzela, Náchod
Hana Lukášová Gymnázium Vrchlabí
Karolína Němečková Gymnázium Vrchlabí
Anna Zívrová Gymnázium Vrchlabí
Matěj Ježek OA Náchod
Matěj Holubička Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Jiří Kovář Gymnázium Vrchlabí
Lukáš Černý Jiráskovo gymnázium Náchod
Liberecký kraj
Jméno Příjmení Škola
Daniela Bártová Gymnázium Turnov
Ondřej Bek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Boura SPŠSE a VOŠ, Liberec
Daniel Brotz Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Klára Bukvicová Gymnázium Turnov
Jakub Bůlfinek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jakub Čejchan Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Nela Dvořáková Gymnázium Turnov
Michaela Guthová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Štěpán Hanyk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Hrůza SPŠSE a VOŠ, Liberec
Jan Chybík SPŠSE a VOŠ, Liberec
Miroslav Janeček Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Kateřina Jindřišková Gymnázium Mimoň
Lukáš Jokl Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
František Jurák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Karel Klojda Gymnázium Turnov
Zuzana Kočová Gymnázium Turnov
Kryštof Kořínek SPŠSE a VOŠ, Liberec
Martin Košek SPŠSE a VOŠ, Liberec
Daniela Kvapilová Gymnázium Turnov
Ilja Larionov SPŠSE a VOŠ, Liberec
Ondřej Mifka Gymnázium Turnov
Jan Pecka SPŠSE a VOŠ, Liberec
Petr Svoboda SPŠSE a VOŠ, Liberec
David Šeda SPŠSE a VOŠ, Liberec
Ondřej Šilhán Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Kami Tahadlová Gymnázium Mimoň
Jiří Vrba SPŠSE a VOŠ, Liberec
Náhradníci    
Marek Honc SPŠSE a VOŠ, Liberec
David Fiala Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Kateřina Sulková Gymnázium Turnov
Vladimír Kopejska SPŠSE a VOŠ, Liberec
Jakub Jukl Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Filip Žďánský Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Humpl Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Filip Grůša Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jana Peigerová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Matěj Bělina Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Moravskoslezský kraj
Jméno Příjmení Škola
Richard Blažek Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Jiří Cingel SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava
Patrik Čechmánek EDUCA - Střední odborná škola Nový Jičín
Filip Dráber Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Jakub Gřunděl Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Daniela Hrbáčová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Jan Hýl Gymnázium, Havířov-Podlesí
Ondřej Hývnar G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm
Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Vojtěch Jandásek Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Martin Kostelník G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm
Eva Kuhejdová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Tomáš Mamula Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Jiří Močkoř Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Jan Papesch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Martin Raška Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tomáš Raunig Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Laura Samiecová Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Karla Schwenznerová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Petr Sikora Gymnázium Karviná
Filip Solich SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava
Dominik Stejskal Gymnázium Krnov
Matyáš Šindler Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
David Vala Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tomáš Valiček Střední průmyslová škola Karviná
Radan Vincenec Matiční gymnázium, Ostrava
Marek Volný Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Evžen Wybitul Gymnázium, Havířov-Podlesí
Ondřej Zeman Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Kateřina Žárská G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm
Náhradníci
Tomáš Kantor Gymnázium Třinec
David Bojko Gymnázium Třinec
Miloš Kubáček Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Vojtěch Kloda Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Martin Crhán Gymnázium, Havířov-Podlesí
Marie Juchelková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Václav Gregor SŠPU Opava
Tomáš Oplatek SŠPU Opava
František Bartoš Střední průmyslová škola Karviná
Olomoucký kraj
Jméno Příjmení Škola
Michal Buriánek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Martin Flídr Gymnázium Zábřeh
Kristián Heřman Gymnázium Olomouc - Hejčín
Martin Hollas Gymnázium Hranice
Patrik Hrabčák VOŠ a SPŠ Šumperk
Terezie Hrochová Gymnázium Zábřeh
Ivana Jelínková VOŠ a SPŠ Šumperk
Petr Kadlec Gymnázium Zábřeh
Martin Klvaňa Gymnázium Hranice
Kryštof Kolčava Gymnázium Zábřeh
Jaroslav Konečný CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Tomáš Korený Gymnázium Šternberk
Ladislav Koutný Gymnázium Hranice
Filip Kroutil Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Kubíček Gymnázium Olomouc - Hejčín
Martin Kurek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Lukáš Linhart VOŠ a SPŠ Šumperk
Libor Malínek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Jana Morávková Gymnázium Zábřeh
Ondřej Nejezchleba CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Vladimír Opluštil Gymnázium Olomouc - Hejčín
Ondřej Peichl Gymnázium Zábřeh
Radim Poláček Gymnázium Hranice
Kamil Svačinka VOŠ a SPŠ Šumperk
Cyril Šaroch Gymnázium Hranice
Lucie Vymětalíková Gymnázium Hranice
Michal Zobaník Gymnázium Hranice
Vítek Žváček VOŠ a SPŠ Šumperk
Náhradníci
Zdeněk Schwab VOŠ a SPŠ Šumperk
Anna Hrochová Gymnázium Zábřeh
David Břečka Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Kučera VOŠ a SPŠ Šumperk
Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh
Vendula Hrubá Gymnázium Zábřeh
Radek Zatloukal VOŠ a SPŠ Šumperk
Vojtěch Golda VOŠ a SPŠ Šumperk
Jakub Píšek VOŠ a SPŠ Šumperk
Filip Turna VOŠ a SPŠ Šumperk
Eduard Cikryt VOŠ a SPŠ Šumperk
Pardubický kraj
Jméno Příjmení Škola
Matěj Borský Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Štěpán Bořek Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Vojtěch Boštík Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Zdeněk Bydžovský Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Jakub Cach Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice
Petr Češka VOŠ a SŠT Česká Třebová
Tomáš Dokoupil SPŠE a VOŠ Pardubice
Josef Havelka Gymnázium Lanškroun
Jakub Jíra Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
David Komínek Gymnázium Ústí nad Orlicí
Josef Kopecký DELTA SŠIE, Pardubice
Jiří Krumpl SPŠE a VOŠ Pardubice
Jaroslav Lustyk VOŠ a SŠT Česká Třebová
Dominik Michalec Gymnázium Ústí nad Orlicí
Vojtěch Moravec VOŠ a SŠT Česká Třebová
Josef Myška SPŠE a VOŠ Pardubice
Šimon Sedláček Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Lukáš Smítal SPŠE a VOŠ Pardubice
David Stráník SPŠE a VOŠ Pardubice
Jan Štěpán SPŠE a VOŠ Pardubice
Michal Štěpánek SPŠE a VOŠ Pardubice
Jakub Štěrovský SPŠE a VOŠ Pardubice
Václav Tobek Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Michal Vaďák SPŠE a VOŠ Pardubice
Tomáš Valenta Gymnázium Ústí nad Orlicí
Lukáš Vavřínek Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
Tomáš Věříš SPŠE a VOŠ Pardubice
Martin Zajíček Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Jan Žák Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Náhradníci
Marek Klouček SPŠCH Pardubice
Matěj Krátký SPŠE a VOŠ Pardubice
Petr Bezoušek VOŠ a SŠT Česká Třebová
David Ďatko SPŠE a VOŠ Pardubice
Lukáš Bouška SPŠE a VOŠ Pardubice
Nikola Svobodová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Jan Kaderka VOŠ a SŠT Česká Třebová
Tomáš Orság SPŠE a VOŠ Pardubice
Jan Baďura SPŠE a VOŠ Pardubice
Petr Bohatý SPŠE a VOŠ Pardubice
Plzeňský kraj
Jméno Příjmení Škola
Milan Abrahám SŠINFIS Plzeň
Joe Augustinů Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Karel Balej Gymnázium a SOŠ Rokycany
Jan Bělohorec VOŠ a SPŠE Plzeň
Vojtěch Breník Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Kateřina Čížková Gymnázium a SOŠ Rokycany
Jakub Dobrý Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Ondřej Donát SŠINFIS Plzeň
Patrik Drbal Gymnázium Sušice
Filip Duda Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Filip Dvořák VOŠ a SPŠE Plzeň
Matěj Jech Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
František Jíra SŠINFIS Plzeň
Petr Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň
Tomáš Lebeda VOŠ a SPŠE Plzeň
David Macner VOŠ a SPŠE Plzeň
Vojtěch Nováček Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Petr Pechman Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Jakub Schenk VOŠ a SPŠE Plzeň
Lukáš Sieber VOŠ a SPŠE Plzeň
David Smolek SŠINFIS Plzeň
Matěj Sochorec VOŠ a SPŠE Plzeň
Adam šedina VOŠ a SPŠE Plzeň
Jan Šmrha VOŠ a SPŠE Plzeň
Lucie Štichová VOŠ a SPŠE Plzeň
Vítek Vališ Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Daniel Veselý Gymnázium a SOŠ Rokycany
Lukáš Vlček Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Pavel Žák VOŠ a SPŠE Plzeň
Petr Železný VOŠ a SPŠE Plzeň
Náhradníci
Jan Kovář VOŠ a SPŠE Plzeň
Josef Hladil Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Štefan Masec SŠINFIS Plzeň
Jakub Drenko SŠINFIS Plzeň
Jan Paul VOŠ a SPŠE Plzeň
Petra Čurdová Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Votěch Fíla VOŠ a SPŠE Plzeň
Michael Tůma Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Martin šilpoch VOŠ a SPŠE Plzeň
Jakub Kvítek VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
Středočeský kraj
Jméno Příjmení Škola
Daniel Bossanyi Gymnázium Český Brod
Filip Brukner Gymnázium Kladno
Jan Čech SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Jindřich Dušek Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Břetislav Hájek Gymnázium Český Brod
Radoslav Hašek Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Matěj Heczko Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Daniel Hoskovec SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora
Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Stanislav Karas Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Kristián Kislinger Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Eva Kospachová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Martin Kostrubanič Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Oskar Krejčí Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Matěj Kripner Gymnázium Kladno
David Macák SPŠS a OA Kladno
Eva Menšíková Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Tadeáš Pepř Gymnázium Český Brod
Andrea Pešková Gymnázium Kladno
David Procházka Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Ondřej Procházka Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Lubor Šída Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Petra Špačková Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Matěj Ulman Gymnázium Mladá Boleslav
Jakub Vaněk Gymnázium Kladno
Tereza Vernerová SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Karel Vítek Gymnázium Kladno
Tomáš Zelinka Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Náhradníci
Karel Šubrt SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Barbora Bartošová Obchodní akademie Slaný
Jan Kašpar SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Tadeáš Cipro Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Vojtěch Tink GVH Hořovice
Anna Vosmíková Gymnázium Kladno
Filip Frýba Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Jiří Bedrník Gymnázium Český Brod
Petr Vyskočil SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Adam Nový SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Kateřina Horáková SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Marek Červenka Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Ústecký kraj
Jméno Příjmení Škola
Radka Bérová Gymnázium Děčín
Kristýna Čepková VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
David Hisem SOŠ technická a zahradnická Lovosice
David Holý Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Bohumil Hora Podkrušnohorské gymnázium, Most
Ondra Hrabáč Gymnázium Lovosice
Miroslava Chovanová Gymnázium Rumburk
Lukáš Javanský Gymnázium Lovosice
Lukáš Jiřiště Gymnázium Děčín
Ondřej Jungmann SSŠMEP, s. r. o., Most
Jan Králíček Gymnázium Děčín
Martin Lumbach SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Michal Mrkus Gymnázium Děčín
Hana Němcová Podkrušnohorské gymnázium, Most
Matěj Pavlíček Gymnázium Rumburk
Lada Pavlovičová Gymnázium Děčín
Michal Racek Gymnázium Lovosice
David Roubin Gymnázium Kadaň
Veronika Roubínová Gymnázium Kadaň
Antonín Ryšavý Gymnázium Děčín
Jan Slamka SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Michal Štros SPŠS a OA Kadaň
Magdalena Trajerová Gymnázium Děčín
Karolína Veselá Gymnázium Rumburk
David Vodžák Gymnázium Děčín
Tereza Vrabcová Gymnázium Děčín
Alexandr Vrána Gymnázium Děčín
Dominik Vrba Gymnázium Lovosice
Petr Zdeněk Gymnázium Děčín
Kristián Zeman Gymnázium Děčín
Náhradníci
Ondřej Lojek SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Barbora Floriánová Gymnázium Děčín
Martin Míchal VOŠ ot a SŠ Štětí
Klára Andoková Gymnázium Děčín
Lukáš Komínek VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Barbora Fröhlichová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Tomáš Scheffel Střední škola technická, Most, p.o.
Josef Mrkvička SSŠMEP, s. r. o., Most
Kraj Vysočina
Jméno Příjmení Škola
Tomáš Bárta Gymnázium Jihlava
Vojtěch Beneš Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec
Kateřina Beránková Gymnázium Jihlava
Štěpán Bouda Gymnázium Havlíčkův Brod
Miroslav Částek SPŠ Třebíč
Petr Čech Gymnázium Jihlava
Patrik Dvořáček SPŠ Třebíč
Max Jan Ficner Gymnázium Jihlava
Jaroslav Hort SPŠ Třebíč
Zbyněk Juřica SPŠ Třebíč
Matěj Kafka Gymnázium Jihlava
Jan Klement Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Zdenek Korček SPŠ Třebíč
Petra Krátká Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Ondřej Med Gymnázium Jihlava
Marek Nečesal Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Lukáš Nováček SPŠ Třebíč
Filip Novotný Gymnázium Jihlava
Daniel Patrik Oppelt Gymnázium Jihlava
Jan Palán Gymnázium Jihlava
Tereza Procházková Gymnázium Jihlava
Martin Schmied Gymnázium Jihlava
Robin Sitař Gymnázium Havlíčkův Brod
Jakub Svatoň Gymnázium Jihlava
Jan Šimůnek Gymnázium Havlíčkův Brod
Michal Tomek Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec
Lukáš Tručka SPŠ Třebíč
Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava
Petr Záboj Gymnázium Jihlava
Jitka Zemanová Gymnázium Jihlava
Náhradníci
Jan Jícha SPŠ Třebíč
Zdeněk Kukla Gymnázium Jihlava
Adam Zelenka Gymnázium Havlíčkův Brod
Lubomír Boček Gymnázium Jihlava
David Kučera SPŠ Třebíč
Tomáš Bárta Gymnázium Jihlava
Daniela Šimánková Gymnázium Jihlava
Vojtěch Samek Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Kamil Maleček Gymnázium Jihlava
Petr Prokš Gymnázium Havlíčkův Brod
Zlínský kraj
Jméno Příjmení Škola
Jan Bajaja Stojanovo gymnázium, Velehrad
Michal Biľ Obchodní akademie Kroměříž
Jiří Blaha Gymnázium Uherské Hradiště
Dominik Bludský Obchodní akademie Uherské Hradiště
Miroslav Budík Obchodní akademie Uherské Hradiště
Miroslav Dobiáš SPŠOA Uherský Brod
Tomáš Fridrich Gymnázium Uherské Hradiště
Tereza Gistrová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Petr Hvožďa Gymnázium Uherské Hradiště
Andrea Chimenti Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Aleš Chudárek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Kateřina Kabeláčová OA a VOŠ Valašské Meziříčí
Kristýna Kaňovská Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Jan Klhůfek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Ladislav Kolaja SPŠOA Uherský Brod
Marek Kolařík SŠPHZ Uherské Hradiště
Aleš Komárek SPŠOA Uherský Brod
Jakub Komárek Gymnázium Uherské Hradiště
Filip Kružík Gymnázium Uherské Hradiště
Jiří Kutálek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Maček Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
David Opravil Obchodní akademie Kroměříž
Zdeněk Paciorek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Martina Popelková SPŠOA Uherský Brod
Martin Pospíšilík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Iveta Svobodová VPŠ a SPŠ MV v Holešově
Petr Šiška Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Amálie Švehlová Gymnázium Uherské Hradiště
Tomáš Vítek Střední průmyslová škola Zlín
Filip Zavadil Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Náhradníci
Jakub Výmola Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Petr Schořík Obchodní akademie Kroměříž
Milan Koval Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Možíš Gymnázium Uherské Hradiště
Marian Uherka Gymnázium Uherské Hradiště
Pavel Martinec Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Eric Valčík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Jiří Jurásek Obchodní akademie Uherské Hradiště
Jan Štěbra Střední průmyslová škola Zlín

21. 11. 2017

 

 

 

 

Bobrik_osy  

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V následujících tabulkách jsou uvedeni postupující do ústředního kola v kategorii Senior.

Postupující jsou řazeni podle abecedy.

Náhradníci jsou seřazeni podle úspěšnosti a v tomto pořadí budou osloveni v případě, že se uvolní místo. 

Postupující budou osloveni prostřednictvím svých školních koordinátorů, aby potvrdili svoji účast v ústředním kole.

Ústřední kolo proběhne 1. února 2018 na vybraných školách v jednotlivých krajích, v každém kraji na 1 škole.

Počet postupujících je dán kapacitou učeben v pořádající škole. Postupuje maximálně 30 nejlepších v kraji. V případě, že postupující odmítnou účast v krajském kole, může pořadatel krajského kola přizvat náhradníky.

Počty náhradníků v jednotlivých krajích nejsou stejné, protože dochází ke shlukům soutěžících se stejnými bodovými výsledky.

Informace o testu ústředního kola budou zveřejněny na titulní stránce webu soutěže.

Seznamy postupujících a náhradníků po jednotlivých krajích

Praha
Jméno Příjmení Škola
Pavel Bartoň SPŠS Betlémská, Praha 1
František Běhal SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Michael Luca Buccarello Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Anežka Bukovská Gymnázium Písnická, Praha 4
Daniel Doležal SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Čeněk Drbal Gymnázium Písnická, Praha 4
Jan Hanousek Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11
Hostivít Havlíček Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Vojtěch Hlinák Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Matěj Knop Gymnázium Jana Keplera, Praha 6
Jáchym Koníček SPŠS Betlémská, Praha 1
Marek Koudelka SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Filip Král Gymnázium Voděradská, Praha 10
Vojtěch Lengál Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Jiří Löffelmann Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Petr Martinek Gymnázium Voděradská, Praha 10
Martin Miller Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jiří Müller Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Petr Nahodil SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Martin Olšovský Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Daniel Peukert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Matěj Podehradský SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Kateřina Poláková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Petr Suchan Gymnázium Voděradská, Praha 10
Jan Veselý Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy
Vojtěch Vilímec Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400
Petr Vondráček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
Josef Vyskočil SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Zixing Ye SPŠS Betlémská, Praha 1
Michal Zelený SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Náhradníci
Jakub Horák SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Martin Melichar Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Jakub Havlík SPŠE V Úžlabině, Praha 10
Lukáš Pařízek Gymnázium Voděradská, Praha 10
Kateřina Lipavská Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Lukáš Pilný SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Ondřej Kašpárek SPŠ Na Třebešíně, Praha 10
Jáchym Knob SPŠS Betlémská, Praha 1
Vadim Protsenko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
David Procházka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9
František Srb Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
Jihočeský kraj
Jméno Příjmení Škola
Jan Baron Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Dominik Bednář Střední škola spojů a informatiky Tábor
Lukáš Beneda Gymnázium Česká, České Budějovice
Kateřina Černá Gymnázium Česká, České Budějovice
Dominik Černý Gymnázium Česká, České Budějovice
Michal Dolanský Gymnázium, Český Krumlov
Matěj Emmer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Jakub Frolík Gymnázium Česká, České Budějovice
Tereza Froydová Gymnázium Česká, České Budějovice
Jan Hrubeš Gymnázium, Český Krumlov
Jana Karafiátová Gymnázium Česká, České Budějovice
Matěj Konečný Gymnázium Česká, České Budějovice
Jiří Kotal Gymnázium Písek
David Kraus Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Tomáš Marek SŠIPS České Budějovice
Petr Martínek Střední škola spojů a informatiky Tábor
Lukáš Mičan Gymnázium Česká, České Budějovice
Vanda Piačková Základní škola a Gymnázium Vodňany
Daniel Pivoňka Gymnázium, Český Krumlov
Rostislav Prokeš SŠIPS České Budějovice
Tomáš Rada Gymnázium Česká, České Budějovice
Martin Rameš Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
Vojtěch Rozhoň Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Tomáš Slačík SŠIPS České Budějovice
Michal Soukup SŠIPS České Budějovice
Tomáš Trnka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Kuba Tyle Gymnázium Písek
Ondřej Váňa Gymnázium Písek
Jakub Záhorský Gymnázium Strakonice
Náhradníci
Václav Dvořák SOŠ veter. mech. a zahrad. Č. Budějovice
Štěpán Komárek Gymnázium Milevsko
Miroslav Průcha Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Martin Vodák Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Martin Toman Střední škola spojů a informatiky Tábor
Ondřej Zeman VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí
Marie Dvořáková Gymnázium Strakonice
David Beran Gymnázium, Český Krumlov
Tereza Pazderníková Gymnázium Strakonice
Pavel Jakš Gymnázium Česká, České Budějovice
Pavel Turnhöfer Gymnázium Česká, České Budějovice
Eliška Kladívková Gymnázium, Český Krumlov
Jihomoravský kraj
Jméno Příjmení Škola
Veronika Borýsková Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Marek Brabec Gymnázium Brno-Řečkovice
Adam Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Dominik Dinga SPŠ Jedovnice
Michaela Drápalová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Adam Dvořák Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Tomáš Dvořák Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Jakub Hemala Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Dominik Hrůza Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Ondřej Jebáček Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Jiří Kopáček Klvaňovo gymnázium Kyjov
Jan Krčma Gymnázium Brno, Vídeňská
Olga Krumlová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Lukáš Macek Klvaňovo gymnázium Kyjov
Josef Minařík Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Martin Novotný SPŠ Jedovnice
Tomáš Novotný Gymnázium Brno-Řečkovice
Matěj Otáhal Gymnázium Brno-Řečkovice
Jan Páleník Gymnázium Brno, Vídeňská
Vít Podmanický SŠTE Brno, Olomoucká 61
Vít Procházka Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
David Slavíček Gymnázium Brno-Řečkovice
Jakub Smejkal SŠIPF Brno
Jiří Smejkal Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Miroslav Tonner SŠIPF Brno
Dušan Vala SPŠ Jedovnice
Michael Varga SPŠ Jedovnice
Albert Vašátko Gymnázium Brno, Vídeňská
Petr Vojtek SPŠ Jedovnice
Náhradníci
Lukáš Horňáček Klvaňovo gymnázium Kyjov
Petr Dohnal Klvaňovo gymnázium Kyjov
Kristýna Němcová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Vojta Špaček SŠIPF Brno
Tomáš Foltán Klvaňovo gymnázium Kyjov
Matěj Kořínek Gymnázium Břeclav
Michal Kostelanský Purkyňovo gymnázium, Strážnice
Robert Navrátil Klvaňovo gymnázium Kyjov
Ivana Řeřuchová Gymnázium, Brno-Bystrc
Václav Nevyhoštěný Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Karlovarský kraj
Jméno Příjmení Škola
David Bolek Gymnázium Ostrov
Michal Bydžovský ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Martina Dragušincová Gymnázium Ostrov
Miroslav Fáč ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Pavel Fára SPŠ Ostrov, p.o.
Matěj Fencl GaSOŠ Chodov
David Gerner Gymnázium Ostrov
Vojtěch Hruška SPŠ Ostrov, p.o.
Jan Krajňák SPŠ Ostrov, p.o.
Ondřej Krystyn SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Lukeš Gymnázium Sokolov a KVC
Jakub Machek Gymnázium Ostrov
Karolína Mašková Gymnázium Sokolov a KVC
Jiří Matoušek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Michal Podrábský Gymnázium Ostrov
Jan Pospíchal SPŠ Ostrov, p.o.
Viktor Růža ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Tomáš Růžička SPŠ Ostrov, p.o.
Miroslav Samšinák SPŠ Ostrov, p.o.
Vojtěch Sekera Gymnázium Ostrov
Viktor Skořepa SPŠ Ostrov, p.o.
Karel Soural ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Josef Šimek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Jan Šťastný Gymnázium Sokolov a KVC
Michaela Tonhauserová GaSOŠ Chodov
Tomáš Valenta SPŠ Ostrov, p.o.
Kryštof Zíka SPŠ Ostrov, p.o.
Michaela Zimmermannová SPŠ Ostrov, p.o.
Josef Žůrek SPŠ Ostrov, p.o.
Náhradníci
Petr Beránek Gymnázium Sokolov a KVC
Vojtěch Tulek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace
Ondřej März Gymnázium Ostrov
Vojtěch Hábl GaSOŠ Chodov
Marek Pausz SPŠ Ostrov, p.o.
Filip Nemčenko SPŠ Ostrov, p.o.
Jakub Bystřický SPŠ Ostrov, p.o.
Tomáš Karoch Gymnázium Ostrov
Jan Toncar Gymnázium Sokolov a KVC
Martin Temerov SPŠ Ostrov, p.o.
Tom Nguyen SPŠ Ostrov, p.o.
Královéhradecký kraj
Jméno Příjmení Škola
Adam Balihar VOŠ a SPŠ Jičín
Michal Cepr Jiráskovo gymnázium Náchod
Kurt Hartmann Jiráskovo gymnázium Náchod
Jan Hoška Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Martin Hrach Jiráskovo gymnázium Náchod
Jakub Hulán SPŠ, SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují
Tereza Kinská Gymnázium B. Němcové Hradec Králové
Tomáš Kracík VOŠ a SPŠ Jičín
Tomáš Křivda Jiráskovo gymnázium Náchod
Tomáš Kubíček Jiráskovo gymnázium Náchod
David Lukášek Jiráskovo gymnázium Náchod
Kateřina Majerová Jiráskovo gymnázium Náchod
Alois Martínek Gymnázium Jaroměř
Michal Matoulek Jiráskovo gymnázium Náchod
Josef Matyska Jiráskovo gymnázium Náchod
Barbora Mědílková Jiráskovo gymnázium Náchod
Jana Možíšová Jiráskovo gymnázium Náchod
Josef Mrazek Jiráskovo gymnázium Náchod
Aleš Mühlbach Gymnázium Vrchlabí
Miloslav Novotný Jiráskovo gymnázium Náchod
Jakub Paleček OA Náchod
Vojtěch Petiška Gymnázium Jaroměř
Jan Pikman Jiráskovo gymnázium Náchod
Jan Plot Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Antonín Říha VOŠ a SPŠ Jičín
Miroslav Říha Jiráskovo gymnázium Náchod
Benjamin Sichrovský Jiráskovo gymnázium Náchod
David Továrek Jiráskovo gymnázium Náchod
Ivan Vacek VOŠ a SPŠ Jičín
Lukáš Zbihlej Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka
Náhradníci
Daniel Pek Biskupské gymnázium B. Balbína HK
Marek Balcar Jiráskovo gymnázium Náchod
Petr Kovář SPŠ stavební arch. J. Letzela, Náchod
Hana Lukášová Gymnázium Vrchlabí
Karolína Němečková Gymnázium Vrchlabí
Anna Zívrová Gymnázium Vrchlabí
Matěj Ježek OA Náchod
Matěj Holubička Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Jiří Kovář Gymnázium Vrchlabí
Lukáš Černý Jiráskovo gymnázium Náchod
Liberecký kraj
Jméno Příjmení Škola
Daniela Bártová Gymnázium Turnov
Ondřej Bek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Boura SPŠSE a VOŠ, Liberec
Daniel Brotz Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Klára Bukvicová Gymnázium Turnov
Jakub Bůlfinek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jakub Čejchan Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Nela Dvořáková Gymnázium Turnov
Michaela Guthová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Štěpán Hanyk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Hrůza SPŠSE a VOŠ, Liberec
Jan Chybík SPŠSE a VOŠ, Liberec
Miroslav Janeček Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Kateřina Jindřišková Gymnázium Mimoň
Lukáš Jokl Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
František Jurák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Karel Klojda Gymnázium Turnov
Zuzana Kočová Gymnázium Turnov
Kryštof Kořínek SPŠSE a VOŠ, Liberec
Martin Košek SPŠSE a VOŠ, Liberec
Daniela Kvapilová Gymnázium Turnov
Ilja Larionov SPŠSE a VOŠ, Liberec
Ondřej Mifka Gymnázium Turnov
Jan Pecka SPŠSE a VOŠ, Liberec
Petr Svoboda SPŠSE a VOŠ, Liberec
David Šeda SPŠSE a VOŠ, Liberec
Ondřej Šilhán Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Kami Tahadlová Gymnázium Mimoň
Jiří Vrba SPŠSE a VOŠ, Liberec
Náhradníci    
Marek Honc SPŠSE a VOŠ, Liberec
David Fiala Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Kateřina Sulková Gymnázium Turnov
Vladimír Kopejska SPŠSE a VOŠ, Liberec
Jakub Jukl Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Filip Žďánský Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Vojtěch Humpl Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Filip Grůša Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Jana Peigerová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Matěj Bělina Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N.
Moravskoslezský kraj
Jméno Příjmení Škola
Richard Blažek Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Jiří Cingel SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava
Patrik Čechmánek EDUCA - Střední odborná škola Nový Jičín
Filip Dráber Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Jakub Gřunděl Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Daniela Hrbáčová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Jan Hýl Gymnázium, Havířov-Podlesí
Ondřej Hývnar G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm
Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová
Vojtěch Jandásek Gymnázium Ostrava - Zábřeh
Martin Kostelník G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm
Eva Kuhejdová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Tomáš Mamula Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Jiří Močkoř Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Jan Papesch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Martin Raška Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tomáš Raunig Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Laura Samiecová Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Karla Schwenznerová Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Petr Sikora Gymnázium Karviná
Filip Solich SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava
Dominik Stejskal Gymnázium Krnov
Matyáš Šindler Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
David Vala Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tomáš Valiček Střední průmyslová škola Karviná
Radan Vincenec Matiční gymnázium, Ostrava
Marek Volný Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Evžen Wybitul Gymnázium, Havířov-Podlesí
Ondřej Zeman Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Kateřina Žárská G a SPŠEI, Frenštát pod Radhoštěm
Náhradníci
Tomáš Kantor Gymnázium Třinec
David Bojko Gymnázium Třinec
Miloš Kubáček Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka
Vojtěch Kloda Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
Martin Crhán Gymnázium, Havířov-Podlesí
Marie Juchelková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Václav Gregor SŠPU Opava
Tomáš Oplatek SŠPU Opava
František Bartoš Střední průmyslová škola Karviná
Olomoucký kraj
Jméno Příjmení Škola
Michal Buriánek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Martin Flídr Gymnázium Zábřeh
Kristián Heřman Gymnázium Olomouc - Hejčín
Martin Hollas Gymnázium Hranice
Patrik Hrabčák VOŠ a SPŠ Šumperk
Terezie Hrochová Gymnázium Zábřeh
Ivana Jelínková VOŠ a SPŠ Šumperk
Petr Kadlec Gymnázium Zábřeh
Martin Klvaňa Gymnázium Hranice
Kryštof Kolčava Gymnázium Zábřeh
Jaroslav Konečný CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Tomáš Korený Gymnázium Šternberk
Ladislav Koutný Gymnázium Hranice
Filip Kroutil Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Kubíček Gymnázium Olomouc - Hejčín
Martin Kurek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Lukáš Linhart VOŠ a SPŠ Šumperk
Libor Malínek Gymnázium Olomouc - Hejčín
Jana Morávková Gymnázium Zábřeh
Ondřej Nejezchleba CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově
Vladimír Opluštil Gymnázium Olomouc - Hejčín
Ondřej Peichl Gymnázium Zábřeh
Radim Poláček Gymnázium Hranice
Kamil Svačinka VOŠ a SPŠ Šumperk
Cyril Šaroch Gymnázium Hranice
Lucie Vymětalíková Gymnázium Hranice
Michal Zobaník Gymnázium Hranice
Vítek Žváček VOŠ a SPŠ Šumperk
Náhradníci
Zdeněk Schwab VOŠ a SPŠ Šumperk
Anna Hrochová Gymnázium Zábřeh
David Břečka Gymnázium Olomouc - Hejčín
Tomáš Kučera VOŠ a SPŠ Šumperk
Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh
Vendula Hrubá Gymnázium Zábřeh
Radek Zatloukal VOŠ a SPŠ Šumperk
Vojtěch Golda VOŠ a SPŠ Šumperk
Jakub Píšek VOŠ a SPŠ Šumperk
Filip Turna VOŠ a SPŠ Šumperk
Eduard Cikryt VOŠ a SPŠ Šumperk
Pardubický kraj
Jméno Příjmení Škola
Matěj Borský Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Štěpán Bořek Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Vojtěch Boštík Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Zdeněk Bydžovský Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Jakub Cach Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice
Petr Češka VOŠ a SŠT Česká Třebová
Tomáš Dokoupil SPŠE a VOŠ Pardubice
Josef Havelka Gymnázium Lanškroun
Jakub Jíra Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
David Komínek Gymnázium Ústí nad Orlicí
Josef Kopecký DELTA SŠIE, Pardubice
Jiří Krumpl SPŠE a VOŠ Pardubice
Jaroslav Lustyk VOŠ a SŠT Česká Třebová
Dominik Michalec Gymnázium Ústí nad Orlicí
Vojtěch Moravec VOŠ a SŠT Česká Třebová
Josef Myška SPŠE a VOŠ Pardubice
Šimon Sedláček Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Lukáš Smítal SPŠE a VOŠ Pardubice
David Stráník SPŠE a VOŠ Pardubice
Jan Štěpán SPŠE a VOŠ Pardubice
Michal Štěpánek SPŠE a VOŠ Pardubice
Jakub Štěrovský SPŠE a VOŠ Pardubice
Václav Tobek Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Michal Vaďák SPŠE a VOŠ Pardubice
Tomáš Valenta Gymnázium Ústí nad Orlicí
Lukáš Vavřínek Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
Tomáš Věříš SPŠE a VOŠ Pardubice
Martin Zajíček Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Jan Žák Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Náhradníci
Marek Klouček SPŠCH Pardubice
Matěj Krátký SPŠE a VOŠ Pardubice
Petr Bezoušek VOŠ a SŠT Česká Třebová
David Ďatko SPŠE a VOŠ Pardubice
Lukáš Bouška SPŠE a VOŠ Pardubice
Nikola Svobodová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Jan Kaderka VOŠ a SŠT Česká Třebová
Tomáš Orság SPŠE a VOŠ Pardubice
Jan Baďura SPŠE a VOŠ Pardubice
Petr Bohatý SPŠE a VOŠ Pardubice
Plzeňský kraj
Jméno Příjmení Škola
Milan Abrahám SŠINFIS Plzeň
Joe Augustinů Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Karel Balej Gymnázium a SOŠ Rokycany
Jan Bělohorec VOŠ a SPŠE Plzeň
Vojtěch Breník Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Kateřina Čížková Gymnázium a SOŠ Rokycany
Jakub Dobrý Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Ondřej Donát SŠINFIS Plzeň
Patrik Drbal Gymnázium Sušice
Filip Duda Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Filip Dvořák VOŠ a SPŠE Plzeň
Matěj Jech Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
František Jíra SŠINFIS Plzeň
Petr Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň
Tomáš Lebeda VOŠ a SPŠE Plzeň
David Macner VOŠ a SPŠE Plzeň
Vojtěch Nováček Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Petr Pechman Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Jakub Schenk VOŠ a SPŠE Plzeň
Lukáš Sieber VOŠ a SPŠE Plzeň
David Smolek SŠINFIS Plzeň
Matěj Sochorec VOŠ a SPŠE Plzeň
Adam šedina VOŠ a SPŠE Plzeň
Jan Šmrha VOŠ a SPŠE Plzeň
Lucie Štichová VOŠ a SPŠE Plzeň
Vítek Vališ Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Daniel Veselý Gymnázium a SOŠ Rokycany
Lukáš Vlček Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Pavel Žák VOŠ a SPŠE Plzeň
Petr Železný VOŠ a SPŠE Plzeň
Náhradníci
Jan Kovář VOŠ a SPŠE Plzeň
Josef Hladil Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Štefan Masec SŠINFIS Plzeň
Jakub Drenko SŠINFIS Plzeň
Jan Paul VOŠ a SPŠE Plzeň
Petra Čurdová Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Votěch Fíla VOŠ a SPŠE Plzeň
Michael Tůma Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Martin šilpoch VOŠ a SPŠE Plzeň
Jakub Kvítek VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
Středočeský kraj
Jméno Příjmení Škola
Daniel Bossanyi Gymnázium Český Brod
Filip Brukner Gymnázium Kladno
Jan Čech SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Jindřich Dušek Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Břetislav Hájek Gymnázium Český Brod
Radoslav Hašek Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Matěj Heczko Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Daniel Hoskovec SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora
Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Stanislav Karas Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Kristián Kislinger Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Eva Kospachová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.
Martin Kostrubanič Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Oskar Krejčí Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Matěj Kripner Gymnázium Kladno
David Macák SPŠS a OA Kladno
Eva Menšíková Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Tadeáš Pepř Gymnázium Český Brod
Andrea Pešková Gymnázium Kladno
David Procházka Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Ondřej Procházka Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Lubor Šída Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Petra Špačková Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Matěj Ulman Gymnázium Mladá Boleslav
Jakub Vaněk Gymnázium Kladno
Tereza Vernerová SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Karel Vítek Gymnázium Kladno
Tomáš Zelinka Církevní gymnázium v Kutné Hoře
Náhradníci
Karel Šubrt SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Barbora Bartošová Obchodní akademie Slaný
Jan Kašpar SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Tadeáš Cipro Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Vojtěch Tink GVH Hořovice
Anna Vosmíková Gymnázium Kladno
Filip Frýba Gymnázium a SOŠPG Čáslav
Jiří Bedrník Gymnázium Český Brod
Petr Vyskočil SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Adam Nový SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.
Kateřina Horáková SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Marek Červenka Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram
Ústecký kraj
Jméno Příjmení Škola
Radka Bérová Gymnázium Děčín
Kristýna Čepková VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
David Hisem SOŠ technická a zahradnická Lovosice
David Holý Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL
Bohumil Hora Podkrušnohorské gymnázium, Most
Ondra Hrabáč Gymnázium Lovosice
Miroslava Chovanová Gymnázium Rumburk
Lukáš Javanský Gymnázium Lovosice
Lukáš Jiřiště Gymnázium Děčín
Ondřej Jungmann SSŠMEP, s. r. o., Most
Jan Králíček Gymnázium Děčín
Martin Lumbach SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Michal Mrkus Gymnázium Děčín
Hana Němcová Podkrušnohorské gymnázium, Most
Matěj Pavlíček Gymnázium Rumburk
Lada Pavlovičová Gymnázium Děčín
Michal Racek Gymnázium Lovosice
David Roubin Gymnázium Kadaň
Veronika Roubínová Gymnázium Kadaň
Antonín Ryšavý Gymnázium Děčín
Jan Slamka SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Michal Štros SPŠS a OA Kadaň
Magdalena Trajerová Gymnázium Děčín
Karolína Veselá Gymnázium Rumburk
David Vodžák Gymnázium Děčín
Tereza Vrabcová Gymnázium Děčín
Alexandr Vrána Gymnázium Děčín
Dominik Vrba Gymnázium Lovosice
Petr Zdeněk Gymnázium Děčín
Kristián Zeman Gymnázium Děčín
Náhradníci
Ondřej Lojek SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Barbora Floriánová Gymnázium Děčín
Martin Míchal VOŠ ot a SŠ Štětí
Klára Andoková Gymnázium Děčín
Lukáš Komínek VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Barbora Fröhlichová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Tomáš Scheffel Střední škola technická, Most, p.o.
Josef Mrkvička SSŠMEP, s. r. o., Most
Kraj Vysočina
Jméno Příjmení Škola
Tomáš Bárta Gymnázium Jihlava
Vojtěch Beneš Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec
Kateřina Beránková Gymnázium Jihlava
Štěpán Bouda Gymnázium Havlíčkův Brod
Miroslav Částek SPŠ Třebíč
Petr Čech Gymnázium Jihlava
Patrik Dvořáček SPŠ Třebíč
Max Jan Ficner Gymnázium Jihlava
Jaroslav Hort SPŠ Třebíč
Zbyněk Juřica SPŠ Třebíč
Matěj Kafka Gymnázium Jihlava
Jan Klement Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Zdenek Korček SPŠ Třebíč
Petra Krátká Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Ondřej Med Gymnázium Jihlava
Marek Nečesal Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Lukáš Nováček SPŠ Třebíč
Filip Novotný Gymnázium Jihlava
Daniel Patrik Oppelt Gymnázium Jihlava
Jan Palán Gymnázium Jihlava
Tereza Procházková Gymnázium Jihlava
Martin Schmied Gymnázium Jihlava
Robin Sitař Gymnázium Havlíčkův Brod
Jakub Svatoň Gymnázium Jihlava
Jan Šimůnek Gymnázium Havlíčkův Brod
Michal Tomek Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec
Lukáš Tručka SPŠ Třebíč
Lukáš Weselý Gymnázium Jihlava
Petr Záboj Gymnázium Jihlava
Jitka Zemanová Gymnázium Jihlava
Náhradníci
Jan Jícha SPŠ Třebíč
Zdeněk Kukla Gymnázium Jihlava
Adam Zelenka Gymnázium Havlíčkův Brod
Lubomír Boček Gymnázium Jihlava
David Kučera SPŠ Třebíč
Tomáš Bárta Gymnázium Jihlava
Daniela Šimánková Gymnázium Jihlava
Vojtěch Samek Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Kamil Maleček Gymnázium Jihlava
Petr Prokš Gymnázium Havlíčkův Brod
Zlínský kraj
Jméno Příjmení Škola
Jan Bajaja Stojanovo gymnázium, Velehrad
Michal Biľ Obchodní akademie Kroměříž
Jiří Blaha Gymnázium Uherské Hradiště
Dominik Bludský Obchodní akademie Uherské Hradiště
Miroslav Budík Obchodní akademie Uherské Hradiště
Miroslav Dobiáš SPŠOA Uherský Brod
Tomáš Fridrich Gymnázium Uherské Hradiště
Tereza Gistrová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Petr Hvožďa Gymnázium Uherské Hradiště
Andrea Chimenti Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Aleš Chudárek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Kateřina Kabeláčová OA a VOŠ Valašské Meziříčí
Kristýna Kaňovská Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Jan Klhůfek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Ladislav Kolaja SPŠOA Uherský Brod
Marek Kolařík SŠPHZ Uherské Hradiště
Aleš Komárek SPŠOA Uherský Brod
Jakub Komárek Gymnázium Uherské Hradiště
Filip Kružík Gymnázium Uherské Hradiště
Jiří Kutálek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Maček Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
David Opravil Obchodní akademie Kroměříž
Zdeněk Paciorek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Martina Popelková SPŠOA Uherský Brod
Martin Pospíšilík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Iveta Svobodová VPŠ a SPŠ MV v Holešově
Petr Šiška Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Amálie Švehlová Gymnázium Uherské Hradiště
Tomáš Vítek Střední průmyslová škola Zlín
Filip Zavadil Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Náhradníci
Jakub Výmola Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Petr Schořík Obchodní akademie Kroměříž
Milan Koval Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Možíš Gymnázium Uherské Hradiště
Marian Uherka Gymnázium Uherské Hradiště
Pavel Martinec Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Eric Valčík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
Jiří Jurásek Obchodní akademie Uherské Hradiště
Jan Štěbra Střední průmyslová škola Zlín

21. 11. 2017

 

 

 

 

Bobrik_osy  

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuálně

Bobřík aktuálně v denním tisku ZDE

Zkuste bobříka na Youtube: 

https://www.youtube.com/watch?v=yJjaQExOPPY

Přihlášení

Přihlášení koordinátora: ------------------------------------------- Nový koordinátor:
Registrovat

Copyright © 2008 - 2015 KIN PF JČU

Všechna práva vyhrazena.