• Do soutěže se mohou hlásit školy, nikoliv jednotlivci (jednotlivci si mohou kdykoliv zahrát některý z archivních testů).
     
  • Škola, která je již registrovaná, pouze potvrdí svoji účast v novém ročníku (vygeneruje si soutěžní kód - provede školní koordinátor).

Školní koordinátor

je osoba (pedagogický pracovník školy), která soutěž na škole organizuje.

Školní koordinátor komunikuje s organizátory soutěže a v den soutěže zabezpečuje její průběh na škole. To představuje:

  • zajistit provoz počítačové učebny nebo učeben
  • po soutěži zkontrolovat a potvrdit seznamy soutěžících ze své školy (u kategorií pro SŠ)
  • popularizovat soutěž mezi žáky
  • zajistit férový průběh soutěžení podle pravidel (= řádný pedagogický dozor během testu)

Registrace školy

Školu může registrovat pouze pedagogický pracovník školy. Při registraci vyplňuje jméno školního koordinátora a kontakt na jeho (nejlépe školní) e-mail. Tato registrace se provádí jednou a platí i pro následující roky. Nezapomeňte své přihlašovací údaje!

graf_postup_registrace

Postup registrace školy:

1. Vytvořte si účet uživatele (menu Přihlásit - Koordinátor, odkaz Nemáte účet?). Po vyplnění formuláře Vám přijde na zadanou adresu e-mail - ten je třeba potvrdit (klepnutím na odkaz). Jako nový uživatel pak budete vyzván, abyste se přihlásil do neveřejné části webu.

2. Po přihlášení klepněte na položku Moje škola v nabídce Koordinátor (vpravo). Ve žlutém poli se objeví informace o Vaší škole. Pokud ještě není registrována, v tomto žlutém poli bude odkaz na registraci nové školy.

3. Začnete zadáním IČO školy (dozvíte se v ředitelně). Potom vyplníte dotazník o škole (a osobě koordinátora). Především přemýšlejte, jaký uvedete Pracovní název školy. Po odeslání dotazníku se objeví informace, že škola je registrována.

4. Pokračujte k potvrzení účasti školy v letošním ročníku (vpravo v nabídce Koordinátor, odkaz Potvrzení účasti v soutěži)


Před soutěží

  • Nezapomeňte před každým ročníkem potvrdit účast školy v soutěži (získáte tak soutěžní kód školy). Samotná registrace školy nestačí!
  • Informace o organizování soutěže na škole koordinátor získá e-mailem nebo po přihlášení na web soutěže.
  • Jednotlivé žáky není třeba předem k soutěži registrovat.

 


Máte-li potíže s registrací školy ...

Pošlete nám prosím e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s přihláškou školy, s údaji o škole a o školním koordinátorovi (především jeho e-mail). Společnými silami jistě školu zaregistrujeme (a pošleme Vám údaje, nutné k soutěžení, především kód školy).

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat

Soutěž podpořili

Generální partneři:

Nadace RSJ

Web4U logo

 

Partneři:

Jednota školských informatiků

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity

Pedagogická fakulta TU Liberec