Žebříček nejlepších soutěžících

 

Kategorie Junior 2019 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Alice Adamcová Gymnázium Lanškroun 192
1 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Václav Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Tomáš Bělovský Střední průmyslová škola Zlín 192
1 Adéla Binderová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 192
1 Jakub Bláha Gymnázium Brno, Vídeňská 192
1 Sebastian Busch Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 192
1 Antonín Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 192
1 Ondřej Čermák SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Jakub Dohnal Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 192
1 Leoš Drahotský Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 192
1 Maximilián Drápal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Jakub Dubravec Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 192
1 Lukáš Dubšík Gymnázium Brno-Řečkovice 192
1 Jan Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře 192
1 Matyáš Fejt Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 192
1 David Formánek Gymnázium a SOŠZE Vyškov 192
1 Vojtěch Glombíček Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 192
1 Veronika Götzlová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 192
1 Tadeáš Grabic Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Adéla Grycmonová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 192
1 Sebastián Hájek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 192
1 Tadeáš Hájek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
1 Veronika Harvánková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 192
1 Lukáš Havlák Gymnázium Jana Palacha 192
1 Pavel Horský Gymnázium Brno-Řečkovice 192
1 Eliška Chrzová Gymnázium Písnická, Praha 4 192
1 Richard Janeček Gymnázium Brno-Řečkovice 192
1 Aneta Jeřábková Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
1 Josef Jindra Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Anežka Kasalová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 192
1 Tomáš Kelča SŠIPF Brno 192
1 Tomáš Knor Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 192
1 Kateřina Kolčová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Vít Kološ Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 192
1 Lukáš Kotek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Ivan Kraus Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 192
1 Jindřich Krupička Gymnázium Jana Palacha 192
1 Štěpán Kříž Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Ondřej Kuba Gymnázium Slovanské náměstí Brno 192
1 Jáchym Kubias Gymnázium Voděradská, Praha 10 192
1 Robert Kudlička Gymnázium a SOŠZE Vyškov 192
1 David Kuhn Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 192
1 Aneta Kuchařová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Šimon Láznička Gymnázium a SOŠ Rokycany 192
1 David Lorenc Gymnázium Břeclav 192
1 Vít Maleček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Jan Martinek Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 192
1 Filip Miarko SŠINFIS Plzeň 192
1 Michaela Mlčáková Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 192
1 Michael Monček Gymnázium Voděradská, Praha 10 192
1 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 192
1 Brigita Němcová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
1 Jakub Nodžák Gymnázium a SOŠ Rokycany 192
1 John J. Novotný Gymnázium Sušice 192
1 Anna Pavlíková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 192
1 Vojtěch Pešout Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří 192
1 Martin Petera DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Vojtěch Peterka Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 192
1 Jan Petkov Mendelovo gymnázium, Opava 192
1 Karla Pohlová Gymnázium Český Brod 192
1 Jakub Pokorný Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
1 Adéla Průchová SPŠ Tábor 192
1 Antonín Přikryl Gymnázium Sušice 192
1 Olga Půčková Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
1 Vladimír Repka Gymnázium Krnov 192
1 David Roušar Gymnázium Ústí nad Orlicí 192
1 Hana Salavcová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Vít Skalický Gymnázium Písnická, Praha 4 192
1 Aleš Smelík Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 192
1 Ondřej Soustružník SPŠE V Úžlabině, Praha 10 192
1 Josef Fr. Straka SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Vojtěch Sudík Gymnázium Voděradská, Praha 10 192
1 David Svoboda Gymnázium a SOŠPG Čáslav 192
1 Matěj Ševčík Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Dominika Šrámková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 192
1 Vít Štencel Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 192
1 Vít Švec Slezské gymnázium Opava 192
1 Marika Trajerová Gymnázium Děčín 192
1 Jana Vacková Gymnázium Havlíčkův Brod 192
1 Michaela Valtrová Mendelovo gymnázium, Opava 192
1 Ondřej Varcop Střední průmyslová škola Karviná 192
1 Tomáš Vašíček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Pavel Velek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 192
1 Tomáš Vězda Gymnázium, Brno-Bystrc 192
1 Markéta Vlčková Gymnázium Karviná 192
1 Alena Votavová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 192
1 Jáchym Zvelebil Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 192
1 Pavel Žáček Gymnázium Lovosice 192
90 Magdaléna Hofmannová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 183
90 Pavel Kučera Gymnázium Slovanské náměstí Brno 183
90 Markéta Růžková Gymnázium Havlíčkův Brod 183
93 Kristýna Bjalkovská Gymnázium Písnická, Praha 4 180
93 Matěj Havelka Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 180
93 Barbora Havlíková Gymnázium F. Palackého Neratovice 180
93 Jakub Ježek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 180
93 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 180
93 Pavla Molíková Gymnázium Milevsko 180
93 Petr Nečas VOŠ a SŠT Česká Třebová 180
93 Barbora Parmová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 180
93 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 180
93 Valerie Sečkařová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 180
93 Martin Storzer Gymnázium Krnov 180
93 Martin Svensson Gymnázium, Brno-Bystrc 180
93 Adéla Štarhová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 180
93 Tomáš Švec CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 180
93 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ, Liberec 180
108 Vitaliy Atamanyuk SŠINFIS Plzeň 177
108 Petr Bárta Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald 177
108 Arnošt Bekárek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 177
108 Kateřina Bohatá Gymnázium Děčín 177
108 Adam Burda Gymnázium Krnov 177
108 Petr Bureš Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 177
108 Tereza Čichoňová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 177
108 Tadeáš Daníček SŠPHZ Uherské Hradiště 177
108 Kateřina Dolečková Gymnázium Ústí nad Orlicí 177
108 Lukáš Fryk Matiční gymnázium, Ostrava 177
108 Jakub Gryc Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 177
108 Lucie Hendrychová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 177
108 Kamila Hniličková SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 177
108 Beáta Homolová Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 177
108 Lukáš Chadima Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 177
108 Milan Kolář Gymnázium, Havířov-Podlesí 177
108 Vít Kománek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 177
108 Martin Král Slezské gymnázium Opava 177
108 Gustav Křivinka Gymnázium Brno-Řečkovice 177
108 Aneta Kutíková Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 177
108 Patrik Lipka SPŠ Jedovnice 177
108 Ondřej Litschmann SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 177
108 Eva Machytková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 177
108 Tomáš Mareda SPŠS a OA Kladno 177
108 Michal Novák Gymnázium Písnická, Praha 4 177
108 Markéta Nováková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 177
108 Gabriela Parkanová Gymnázium Čakovice 177
108 Jan Rejthar VOŠ a SPŠE Plzeň 177
108 Tomáš Řeřucha Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 177
108 Viktor Slaměník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 177
108 Ondřej Souhrada Gymnázium Písek 177
108 Tomáš Spáčil SPŠ Ostrov, p.o. 177
108 Lucie Šarochová Gymnázium Český Brod 177
108 Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 177
108 Kamila Šicová Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 177
108 Daniel Šinogl Gymnázium, Brno-Bystrc 177
108 Matěj Tegel Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 177
108 Eva Tomášková SPŠS a OA Kladno 177
108 Ondřej Vavrys Střední průmyslová škola Zlín 177
108 Jakub Vlček Masarykovo gymnázium Příbor 177
108 Šárka Zdanovcová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 177
149 Patrik Adámek Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 176
149 Kateřina Augustová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 176
149 Lukáš Bartoš Gymnázium Voděradská, Praha 10 176
149 Václav Bergman Gymnázium Olomouc - Hejčín 176
149 Karolína Bialońová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 176
149 Lukáš Brezniak Gymnázium Hranice 176
149 Šárka Caklová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
149 Daniel Červinka SPŠST Panská 176
149 Klára Edlerová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 176
149 Vít Funtál SPŠ a VOŠ Chomutov 176
149 Matěj Halama Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 176
149 Vojtěch Hendrych SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 176
149 Alexander Hlavsa Gymnázium Ústí nad Orlicí 176
149 Tereza Hošková Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 176
149 Dominik Hoza Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 176
149 Jonáš Hurtík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 176
149 Tomáš Jaroš Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 176
149 Vojtěch Jurásek Gymnázium, Havířov-Podlesí 176
149 Alžběta Kafková Gymnázium Česká Lípa 176
149 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
149 Adam Kolník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 176
149 Eliška Kotrbová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 176
149 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 176
149 Petr Kubalík Gymnázium Šternberk 176
149 Tereza Kubešová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
149 Magdalena Kuželová Gymnázium Brno, Vídeňská 176
149 Tomáš Langer Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 176
149 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 176
149 Jan Mariánek Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
149 Daniel Mezera Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 176
149 Vít Mičkech VOŠ a SPŠ Šumperk 176
149 Martina Mráková Gymnázium Brno, Vídeňská 176
149 Magdaléna Náhlíková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
149 Kačka Nejedlíková Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 176
149 Michael Němec SŠIPF Brno 176
149 Oliver Otta Gymnázium Písnická, Praha 4 176
149 Tuan Pham Gymnázium F. Palackého Neratovice 176
149 Adéla Popelková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
149 Jan Prášek Gymnázium Děčín 176
149 Adam Sedlák Gymnázium Hranice 176
149 Kristýna Skaličková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 176
149 Vendula Slabá Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 176
149 Jiří Solom OA Kolín 176
149 Vojtěch Spěváček Gymnázium Sušice 176
149 Magda Stehlíková Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
149 Ondřej Šenk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
149 Klára A. Šindlerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 176
149 Petr Šmíd Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
149 Jakub Štefan Gymnázium Jana Palacha 176
149 Hana Šustrová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 176
149 Viktorie švihelová Gymnázium Krnov 176
149 Alžběta Teichmannová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
149 Robin Tetour VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 176
149 Marek Tyl Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 176
149 Vojtěch Váňa Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 176
149 Ondřej Zabořil Gymnázium Turnov 176
149 Matěj Zrzavý Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 176
206 Tobiáš Adamčík Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 172
206 Daniel Altmann VOŠ a SPŠE Plzeň 172
206 Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Dominik Anlauf Mendelova střední škola, Nový Jičín 172
206 Tomáš Arlt Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Daniel Babický GVH Hořovice 172
206 Jáchym Bajgar Gymnázium Joachima Barranda Beroun 172
206 Jana Bartáková Gymnázium Česká Lípa 172
206 Matěj Bartička VOŠ a SPŠE Plzeň 172
206 Matěj Bednář Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Vendula Benáková SPŠ Tábor 172
206 Eliáš Bencúr Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Martin Berka Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Marek Bílek Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
206 Dominik Blaha Gymnázium Uherské Hradiště 172
206 Vít Boťanský SPŠ a VOŠ Chomutov 172
206 Alžběta Botková Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 172
206 Kateřina Brožková Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 172
206 Matěj Bryja Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Šimon Břicháč SPŠS a OA Kladno 172
206 Miriam Bukvová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 172
206 Antonín Cáb Purkyňovo gymnázium, Strážnice 172
206 Jan Cícha Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Miroslav Císař Gymnázium Strakonice 172
206 Tereza Čechová Gymnázium Česká Lípa 172
206 Matěj Čermák Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Matěj Černický SŠIPF Brno 172
206 Matěj Černý Gymnázium Šternberk 172
206 Natálie Červená Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Štěpán Červenka DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 172
206 Jan Čížek SPŠ Tábor 172
206 Tereza Damborská Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Štěpánka Danihelková SPŠS a OA Kladno 172
206 Václav David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Alex Doležal Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Jan Doležal Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 172
206 Marcel Doman Gymnázium Čakovice 172
206 Robin Dorotík Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 172
206 Jonáš Duchoň Gymnázium Turnov 172
206 Teodor Durakovič Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Tomáš Falešník Gymnázium Sušice 172
206 Ondřej Fejtek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
206 Ondřej Fiala Gymnázium Česká Lípa 172
206 Pavel Filipovič SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Martin Fof Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Jan Forejt Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 172
206 Filip Gardian SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Johana Gladišová Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Aneta Glattová Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Aleš Gottwald Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 172
206 Ondřej Grundfest Gymnázium Písnická, Praha 4 172
206 Alexandra Gurská Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 David Hádek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Alena Halamková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Filip Hasoň Gymnázium Sušice 172
206 Ondřej Havelka Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Jakub Havlíček Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Ondřej Havlíček CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 172
206 Radek Hegenbart GaSOŠ Chodov 172
206 Jaromír Herůdek Gymnázium Břeclav 172
206 Filip Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Nikol Hofrichterová Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Miroslav Holub Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Pavel Horák Gymnázium Český Brod 172
206 Ester Horálková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Markéta Hošmánková Gymnázium Česká Lípa 172
206 Jan Hovora VOŠ a SPŠE Plzeň 172
206 Vojta Hovorka Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Jakub Hrubý Gymnázium Břeclav 172
206 Magdaléna Hřibová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 172
206 Lubomír Hujer SPŠ a VOŠ Chomutov 172
206 Viktorie Hulcová Gymnázium, Český Krumlov 172
206 Hugo Hynčica Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Karel Hynek Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Ondřej Chalupka Gymnázium Sušice 172
206 Martina Chmelíková Gymnázium Jana Palacha 172
206 Matěj Chvojka Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Marek Chwistek Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 David Jakubowski Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Jakub Jančálek SPŠOA Uherský Brod 172
206 Barbora Jančíková Gymnázium Šternberk 172
206 Vendula Jančíková Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 172
206 Samuel Janík Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 172
206 Lenka Janíková Gymnázium Uherské Hradiště 172
206 Jan Jaroněk Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 172
206 Michal Jašek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Eliška Jílková Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald 172
206 David Jirout Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 172
206 Michael Jirsa VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 172
206 David Juda Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Ondřej Juračka SPŠ Jedovnice 172
206 Michaela Juráčková Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Adam Kalíšek Gymnázium Strakonice 172
206 Daniel Kamenov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Daniel Kania Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Jan Karas SPŠ a VOŠ Chomutov 172
206 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Jan Kiec Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 172
206 Jan Klanica Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Martin Klein Podkrušnohorské gymnázium, Most 172
206 Vojtěch Klenka SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 172
206 Klára Klímová Gymnázium Český Brod 172
206 Ondřej Knichal Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Tomáš Kocí Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Jan Kočařík Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Pavel Konečný Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 172
206 Radek Konečný SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Jan Koníček Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 172
206 Jan Kopecký Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Filip Korheľ VaSG Bruntál 172
206 Viktor Kořínek Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Martin Kosprd Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Jan Koška SPŠ Tábor 172
206 Ivana Kövérová SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Filip Krajník Gymnázium Jana Palacha 172
206 Denis Krasniqi Gymnázium Česká Lípa 172
206 David Król Gymnázium Karviná 172
206 Jan Kroutil Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Michal Krupa Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Vanda Kšánová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 172
206 Adam Kubát Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Filip Kubíček Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
206 Štěpán Kubíček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 172
206 Michaela Kubíčková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Filip Kučera SPŠS a OA Kladno 172
206 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Jan Kupec VPŠ a SPŠ MV v Holešově 172
206 Jiří Kvapil Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Grigorios Líbal Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Adéla Ligocká Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 172
206 Daniel Lichota Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Matyáš Linhart DELTA SŠIE, Pardubice 172
206 Radek Löffelmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Vojtěch Lukáš Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 172
206 Hynek Lukeš Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Ondřej Macek Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
206 Martina Macková Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Václav Machačný Gymnázium Slovanské náměstí Brno 172
206 Šárka Machálková Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov 172
206 Dominika Marhanová Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Filip Marhefka Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Jakub Marouš Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Oskar Martiňák Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Matěj Martínek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Vojtěch Mařík SPŠS a OA Kladno 172
206 Marek Maslowski Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 172
206 Ondřej Mašek Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Marek Matyskiewicz Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Matyáš Medlín Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 172
206 Jakub Melnyk Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 172
206 Veronika Mičková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Josef Miegl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Marek Miklenda Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Tadeáš Mokrejš Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Markéta Moravcová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
206 Lukáš Moravec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
206 Matěj Morávek Gymnázium Šternberk 172
206 Tomáš Motlík Gymnázium Česká Lípa 172
206 Aneta Mullerová Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 172
206 Zuzana Navrátilová Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Phu Quan Nguyen SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Michal Novák DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 172
206 Jakub Novotný Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Mikuláš Novotný Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Vojta Novotný Gymnázium, Havířov-Podlesí 172
206 Tomáš Nykodem Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Tomáš Ochvat Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 172
206 Jan O. Pahorecký SPŠ Tábor 172
206 David Pastrňák Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Adam Pavelka Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Martin Pavlíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 172
206 Lucie Pavlorková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Vilém Pechmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Viktor Petrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Marek Plachký Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Vojtěch Plzenský Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Matěj Pobucký Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Adam Podivinský Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Michal Polišenský Gymnázium a SOŠZE Vyškov 172
206 Zuzana Polivkova Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Marian Pražák Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 172
206 Nela Preisová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Petr Příborský Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Karel Přichystal Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Oldřich Psotka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Filip Pukhovtsev Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Patrik Radiměřský Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl 172
206 Martin Rajniš Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 172
206 Jan Riedl Gymnázium Uherské Hradiště 172
206 Tom Riley Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Alena Roblíčková Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Jan Rubeš Gymnázium Český Brod 172
206 Michal Rusman Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Václav Růžička VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 172
206 Linda Rybářová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Vladimír Říha Gymnázium Lanškroun 172
206 Barbora Sádecká Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa 172
206 Jonathan Sandtner Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Kryštof Satorie Gymnázium Sušice 172
206 Viola Sedláčková Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Maxim Simon Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Marian Sinkovicz SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
206 Adam Slobodník SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Michal Stanko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Karel Stehlík Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o. 172
206 Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Daniel Stuchlík Gymnázium Šternberk 172
206 Václav Stupka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Petr Suchý Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Jakub Svoboda Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 172
206 Tomáš Svoboda Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Jan Svobodník SPŠ Jedovnice 172
206 Lucie Šafaříková Gymnázium Písek 172
206 Adam Šajch Gymnázium Ostrava - Zábřeh 172
206 Hana Šebková Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Michaela Šimánková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Michal Šimeček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
206 Štěpán Šípal Gymnázium Děčín 172
206 Adéla Škrabalová Gymnázium Břeclav 172
206 Bára Šmídková Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Kateřina Šorfová Gymnázium Česká Lípa 172
206 Martin Špaček Gymnázium a SOŠPG Čáslav 172
206 Adam Špiřík Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 172
206 Kristián P. Šulista Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Ondřej Švéda Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Ondřej Švihnos Gymnázium Děčín 172
206 Marek Tejkal Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Honza Tichý Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Ondřej Toman Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 172
206 Štěpán Tomek Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 172
206 Jiří Trč Gymnázium Česká Lípa 172
206 Josef Trdla Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald 172
206 Tomáš Trtík Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Tomáš Tůma Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Jan Ujházy Gymnázium Ostrava - Zábřeh 172
206 Berenika Ulíková Gymnázium Český Brod 172
206 Petr Urban Gymnázium Soběslav 172
206 Ondřej Valášek Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Ondřej Valter Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Matěj Varadinek SŠINFOTECH Frýdek-Místek 172
206 Tomáš Vejpustek Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 172
206 Michal Vícha Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 David Vlasák Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
206 Lukáš Vojtek Matiční gymnázium, Ostrava 172
206 Josef Vondruška Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
206 Blanka Vrbová Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Adam Werner SPŠS a OA Kladno 172
206 Marie Zatloukalová Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Jiří Závada Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Viktor Zelina MěSOŠ Klobouky u Brna 172
206 Michael Zita Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Aneta Zítková Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Tomáš Zouval VOŠ a SPŠ Šumperk 172
206 Vojtěch Žáček Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Adéla Žáková Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 172
468 Daniel Kodrla SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 171
468 Vojtěch Zemánek Gymnázium a SOŠZE Vyškov 171
470 Martina Bednářová Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 168
470 Kateřina Cifrainová Gymnázium Ústí nad Orlicí 168
470 Barbora Holubová Gymnázium F. Palackého Neratovice 168
470 Jakub John Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 168
470 Jiří Kempny Gymnázium Karviná 168
470 Filip Kodl Gymnázium Luďka Pika v Plzni 168
470 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 168
470 Adam Měkýš Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 168
470 Jana Menšíková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 168
470 Michal Procházka Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 168
470 Klára Vlčková Gymnázium Karviná 168
481 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 167
481 František Pavlík SPŠSE a VOŠ, Liberec 167
481 Lucie Šafářová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 167
481 František Vrána SŠPHZ Uherské Hradiště 167
485 Přemysl Bobčík Gymnázium Uherské Hradiště 165
485 Vojtěch Břečka Gymnázium Luďka Pika v Plzni 165
485 Natálie Eliášová Gymnázium Ústí nad Orlicí 165
485 Barbora Halamová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 165
485 Alice Havelková Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 165
485 Sára Jankůjová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 165
485 Ema Kaštánková Gymnázium Rumburk 165
485 Kateřina Klimešová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 165
485 Hana Koloničná Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 165
485 Stanislav Kříž DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 165
485 Anna Kuchařová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 165
485 Štěpán Nevlud Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 165
485 Martin Popelka Střední průmyslová škola Zlín 165
485 Tomáš Rösler ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 165
485 Miroslav Sekerka MěSOŠ Klobouky u Brna 165
485 Zuzana Šaldová Gymnázium Ústí nad Orlicí 165
485 David Šambazov Gymnázium Strakonice 165
485 Kateřina Thiemelová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 165
485 Lenka Veverková Klvaňovo gymnázium Kyjov 165

 

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

Názvy škol bez zahrnutí názvu města nejsou v tabulce uvedeny.

 

modry_icon


 

Seznam nejlepších ze středních odborných škol

 

 Kategorie Junior

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Tomáš Bělovský Střední průmyslová škola Zlín 192
1 Ondřej Čermák SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Josef Jindra Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Tomáš Kelča SŠIPF Brno 192
1 Vít Maleček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Martin Petera DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Adéla Průchová SPŠ Tábor 192
1 Ondřej Soustružník SPŠE V Úžlabině, Praha 10 192
1 Josef Fr. Straka SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Ondřej Varcop Střední průmyslová škola Karviná 192
1 Tomáš Vašíček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
13 Jakub Ježek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 180
13 Petr Nečas VOŠ a SŠT Česká Třebová 180
13 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 180
13 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ, Liberec 180
17 Tadeáš Daníček SŠPHZ Uherské Hradiště 177
17 Lucie Hendrychová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 177
17 Kamila Hniličková SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 177
17 Vít Kománek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 177
17 Patrik Lipka SPŠ Jedovnice 177
17 Ondřej Litschmann SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 177
17 Tomáš Mareda SPŠS a OA Kladno 177
17 Jan Rejthar VOŠ a SPŠE Plzeň 177
17 Viktor Slaměník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 177
17 Tomáš Spáčil SPŠ Ostrov, p.o. 177
17 Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 177
17 Eva Tomášková SPŠS a OA Kladno 177
17 Ondřej Vavrys Střední průmyslová škola Zlín 177
30 Daniel Červinka SPŠST Panská 176
30 Vít Funtál SPŠ a VOŠ Chomutov 176
30 Vojtěch Hendrych SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 176
30 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
30 Adam Kolník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 176
30 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 176
30 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 176
30 Vít Mičkech VOŠ a SPŠ Šumperk 176
30 Michael Němec SŠIPF Brno 176
30 Jiří Solom OA Kolín 176
30 Robin Tetour VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 176
41 Daniel Altmann VOŠ a SPŠE Plzeň 172
41 Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Dominik Anlauf Mendelova střední škola, Nový Jičín 172
41 Matěj Bartička VOŠ a SPŠE Plzeň 172
41 Vendula Benáková SPŠ Tábor 172
41 Vít Boťanský SPŠ a VOŠ Chomutov 172
41 Šimon Břicháč SPŠS a OA Kladno 172
41 Matěj Černický SŠIPF Brno 172
41 Jan Čížek SPŠ Tábor 172
41 Štěpánka Danihelková SPŠS a OA Kladno 172
41 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Ondřej Fejtek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
41 Pavel Filipovič SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Filip Gardian SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Filip Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Miroslav Holub Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Hovora VOŠ a SPŠE Plzeň 172
41 Lubomír Hujer SPŠ a VOŠ Chomutov 172
41 Jakub Jančálek SPŠOA Uherský Brod 172
41 Michal Jašek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Michael Jirsa VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 172
41 Ondřej Juračka SPŠ Jedovnice 172
41 Daniel Kania Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Karas SPŠ a VOŠ Chomutov 172
41 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Vojtěch Klenka SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 172
41 Radek Konečný SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Viktor Kořínek Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Koška SPŠ Tábor 172
41 Ivana Kövérová SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Filip Kučera SPŠS a OA Kladno 172
41 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Jan Kupec VPŠ a SPŠ MV v Holešově 172
41 Matyáš Linhart DELTA SŠIE, Pardubice 172
41 Vojtěch Mařík SPŠS a OA Kladno 172
41 Josef Miegl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Tadeáš Mokrejš Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Lukáš Moravec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
41 Phu Quan Nguyen SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Jan O. Pahorecký SPŠ Tábor 172
41 Martin Pavlíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 172
41 Oldřich Psotka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Václav Růžička VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí 172
41 Marian Sinkovicz SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
41 Adam Slobodník SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Michal Stanko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o. 172
41 Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Svobodník SPŠ Jedovnice 172
41 Michal Šimeček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
41 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 172
41 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Matěj Varadinek SŠINFOTECH Frýdek-Místek 172
41 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 172
41 Adam Werner SPŠS a OA Kladno 172
41 Viktor Zelina MěSOŠ Klobouky u Brna 172
41 Tomáš Zouval VOŠ a SPŠ Šumperk 172
98 Daniel Kodrla SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 171
99 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 168
100 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 167
100 František Pavlík SPŠSE a VOŠ, Liberec 167
100 Lucie Šafářová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 167
100 František Vrána SŠPHZ Uherské Hradiště 167
104 Martin Popelka Střední průmyslová škola Zlín 165
104 Tomáš Rösler ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 165
104 Miroslav Sekerka MěSOŠ Klobouky u Brna 165
107 Štěpán Asmus SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 164
107 Tomáš Bajer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 164
107 Sára Březinová SŠTE Brno, Olomoucká 61 164
107 Tereza Franková Střední průmyslová škola Karviná 164
107 Kryštof Mašek SPŠ Ostrov, p.o. 164
107 Vítek Mikulášek SPŠ Tábor 164
107 Jakub Polák SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 164
114 Patrik Kadlec Střední průmyslová škola Karviná 163
115 Jonáš Grňo SPŠ Ostrov, p.o. 162
115 Josef Král Střední průmyslová škola, Česká Lípa 162
115 Roman Král SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 162
115 Pavel Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň 162
115 Milan Kuděj SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 162
115 Anna Langerová VOŠ a SPŠ Šumperk 162
115 Matyáš Nováček SPŠS a OA Kladno 162
115 Daniel Petr SPŠS a OA Kladno 162
115 David Rynda SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 162
115 Ondřej Tomala Střední průmyslová škola Karviná 162
125 Miroslav Brejcha VOŠ a SPŠE Plzeň 161
125 Tomáš Houžvička SŠIS Dvůr Králové nad Labem 161
125 Kryštof Krátký DELTA SŠIE, Pardubice 161
125 Marek Machala SŠIPF Brno 161
125 Kristýna Petrlíková VOŠ a SPŠ Jičín 161
125 Josef Skovajsa Střední průmyslová škola Zlín 161
125 Vojtěch Šafus Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 161
125 Martin Zdráhal SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 161
133 Jan Adam SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 160
133 Michal Bleha SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 160
133 Kryštof Burda Střední průmyslová škola Karviná 160
133 Tomáš Doubek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 160
133 Jindřich Dvořáček SPŠ Tábor 160
133 Tomáš Grafek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 160
133 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 160
133 Jan Javor Obchodní akademie Uherské Hradiště 160
133 Dominik Ježek SPŠ Tábor 160
133 Miroslav Kolář VOŠ a SPŠ Šumperk 160
133 David Košir SŠTE Brno, Olomoucká 61 160
133 Pavla Kubátová SOŠ OUUD Plzeň 160
133 Jiří Maršál SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 160
133 Nikol Miřátská Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 160
133 Samuel Moc Střední průmyslová škola, Česká Lípa 160
133 Ngoc Tuan Nguyen SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
133 Tomáš Petira SŠIS Dvůr Králové nad Labem 160
133 František Sedláček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 160
133 Lucie Sedláčková SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 160
133 Tomáš Sekerka MěSOŠ Klobouky u Brna 160
133 Matyáš Svátek SŠIPF Brno 160
133 Monika Tichá OA Kolín 160
133 Adéla Uretschlägerová SPŠSE a VOŠ, Liberec 160
133 Daniel Vlček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 160
133 Jakub Zbranek Obchodní akademie Uherské Hradiště 160
133 Martin Zlámal SPŠSE a VOŠ, Liberec 160
159 Petr Helán SŠIPF Brno 157
159 Dennis Kalužík MěSOŠ Klobouky u Brna 157
159 Vojtěch Kamenář Střední průmyslová škola Zlín 157
159 Tomáš Krupička SPŠE V Úžlabině, Praha 10 157
159 Kateřina Phamová SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 157
159 Ondřej Smékal SŠINFOTECH Frýdek-Místek 157
159 Radek Starec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 157
159 Michal Syřiště VOŠ a SPŠ Jičín 157
159 Viktorie Šuhajdová SOŠ OUUD Plzeň 157
159 Michal Vojáček Střední průmyslová škola, Česká Lípa 157
159 David Voleský VOŠ a SŠT Česká Třebová 157
159 Vojtěch Vrečka Střední průmyslová škola Zlín 157
171 Matěj Balázs VOŠ a SPŠE Plzeň 156
171 Jan Botek Obchodní akademie Uherské Hradiště 156
171 Alan Březina VOŠ a SPŠE Plzeň 156
171 Pavol Fuka SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 156
171 Dominik Fuksa SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Tomáš Harman SPŠSE a VOŠ, Liberec 156
171 František Hašek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Kryštof Havlina SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Šimon P. Hladík SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 156
171 Filip Hnátek SPŠ Ostrov, p.o. 156
171 Kateřina Hulová SPŠST Panská 156
171 David Kašný Střední průmyslová škola Zlín 156
171 Adam Kleprlík SPŠ a VOŠ Chomutov 156
171 Filip Krutil Obchodní Akademie Valašské Mezižíčí 156
171 Václav Kuboň SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 156
171 Petr Kubrt VOŠ a SPŠ Jičín 156
171 Marek Kunz Střední průmyslová škola Zlín 156
171 Aleš Labaj SŠO, České Budějovice, Husova 9 156
171 Kryštof Lalošák Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 156
171 Andrii Lutchenko SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Petr Mareš Obchodní akademie Dušní 156
171 Radan Měcháček Obchodní Akademie Valašské Mezižíčí 156
171 Jaroslav Měchura SŠIPF Brno 156
171 Richard Měšťánek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 156
171 Matyáš Michl SPŠ Ostrov, p.o. 156
171 Václav Navrátil Střední průmyslová škola Zlín 156
171 Marek Pásler SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 156
171 Michael Pavlík SPŠST Panská 156
171 Tomáš Peška SŠTE Brno, Olomoucká 61 156
171 Jindřich Pícha VOŠ a SPŠE Plzeň 156
171 Jakub Pilný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Lukáš Plíšek VOŠ a SPŠ Šumperk 156
171 Aleš Procházka SPŠS a OA Kladno 156
171 Adam Pucholt SPŠS a OA Kladno 156
171 Honza Rerych SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Jiří Richter SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Adam Řehák SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 156
171 Jakub Sedláček SPŠ stavební České Budějovice 156
171 Daniel Sládeček Obchodní akademie Kroměříž 156
171 Adam Sloup SPŠ Tábor 156
171 Petr Suchánek SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 156
171 Daniel Šimek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 156
171 Jakub Šmejkal SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 156
171 Jakub Šťastný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Josef Terč SPŠ Ostrov, p.o. 156
171 Jan Thoma SPŠSE a VOŠ, Liberec 156
171 Martin Tuček SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 156
171 Dominik Vacek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 156
171 Petr Válek VOŠ a SPŠ Šumperk 156
171 Antonín Vitoušek SPŠS a OA Kladno 156
171 Jan Volhejn DELTA SŠIE, Pardubice 156
171 Michael K. Zabloudil Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Daniel Zelinka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Jakub Ziesemann SPŠSE a VOŠ, Liberec 156
225 Jiř Gronych VOŠ a SPŠ Šumperk 153
225 Filip Šlajs SPŠ Ostrov, p.o. 153
227 Michal Bárta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Milan Bicera SPŠ stavební České Budějovice 152
227 Ondřej Bílek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 152
227 Miroslav Bohuslavický Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 František Bouda SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
227 Patrik Bracinik SŠIS Dvůr Králové nad Labem 152
227 Jan Brenn SPŠS a OA Kladno 152
227 Andrej Češka VOŠ a SŠT Česká Třebová 152
227 Viktor Faiman VOŠ a SPŠE Plzeň 152
227 Honza Fic SPŠCH Pardubice 152
227 Radek Fischer SPŠSE a VOŠ, Liberec 152
227 Anna Formánková SPŠSE a VOŠ, Liberec 152
227 Nikol Forsterová SPŠSE a VOŠ, Liberec 152
227 Vojtěch Golík SŠINFOTECH Frýdek-Místek 152
227 Jiří Hájek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
227 Petr Holba SŠIPF Brno 152
227 Marin Horsák Střední průmyslová škola Zlín 152
227 Adam Hroch VOŠ a SPŠ Šumperk 152
227 Tomáš Janoušek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
227 Jan Kareš SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 152
227 Alan Karlíček VOŠ a SPŠE Plzeň 152
227 Ondřej Klaban SPŠ Ostrov, p.o. 152
227 Marek Klusák SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 152
227 Daniel Kopecký DELTA SŠIE, Pardubice 152
227 Michal Kopecký Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Jan Kos SPŠ Tábor 152
227 Daniel Kostik SPŠS a OA Kladno 152
227 Matěj Krupa SPŠCH Pardubice 152
227 Jiří Kyslík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 152
227 Petr Lamač SŠIPF Brno 152
227 Bedřich Malý SPŠCH Pardubice 152
227 Adam Mansfeld Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Jonáš Melichar VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov 152
227 Ondřej Merhaut Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 152
227 Jakub Nekvinda SPŠ Ostrov, p.o. 152
227 Richard Ochotný VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 152
227 Vojtěch Olejníček SŠIPF Brno 152
227 Vítězslav Pagáč Střední průmyslová škola Zlín 152
227 Vít Palovský SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 152
227 Matěj Pěta SPŠ Jedovnice 152
227 Daniel Roháček SPŠS a OA Kladno 152
227 Šimon Roubíček SPŠ Tábor 152
227 Jakub Řápek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Diviš Samoel ZŠ a MŠ Telecí 152
227 Jakub Smola SPŠ stavební České Budějovice 152
227 Vojtěch Šibral SŠIPF Brno 152
227 Martin Vančura SPŠCH Pardubice 152
227 Dominik Zub SPŠ Tábor 152
227 Vojtěch Žák DELTA SŠIE, Pardubice 152
276 Julie Kapicová SOŠ OUUD Plzeň 150
276 Kamila Loskotová OA Kolín 150
276 Rostislav Mates SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 150
276 Ivo Mühlbach SPŠCH Pardubice 150
276 Matěj Šticha SPŠS a OA Kladno 150
276 David Žídek Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 150
282 Jakub Bartoš Střední průmyslová škola Zlín 149
282 Filip Čermoch SPŠE V Úžlabině, Praha 10 149
282 Lukáš Kramár SPŠSE a VOŠ, Liberec 149
282 Erich Labudek SŠINFOTECH Frýdek-Místek 149
282 Martin Mikel Střední průmyslová škola Zlín 149
282 Robert Rech SPŠS a OA Kladno 149
282 Ondřej Salaj Střední průmyslová škola Zlín 149
282 Michal Urbánek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 149
282 Matěj Žampach SPŠ Ostrov, p.o. 149
291 Daniel Benda SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5 148
291 Martin Janeček SŠIPF Brno 148
291 František Krejný Střední průmyslová škola, Česká Lípa 148
291 Jan Nevyhoštěný SPŠE V Úžlabině, Praha 10 148
291 Adéla Pošarová SPŠ Ostrov, p.o. 148
291 Marian Raček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 148
291 Monika Žáčková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 148
298 Denis Fabry SPŠ Ostrov, p.o. 147
298 David Gregor Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 147
298 Tereza Hanáčková Střední průmyslová škola Zlín 147
298 Oliver Kacafírek SPŠS a OA Kladno 147
302 Filip Fröml VOŠ a SPŠ Šumperk 146
302 Matěj Hanousek SPŠ Jedovnice 146
302 Vojtech Hradil Střední průmyslová škola Zlín 146
302 Rostislav Jeřábek Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 146
302 Vojtěch Junek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 146
302 Fabián Smyček SŠINFOTECH Frýdek-Místek 146
308 Petr Adam VOŠ a SPŠ Šumperk 145
308 Tomáš Bureš VOŠ a SŠT Česká Třebová 145
308 Jakub Cicvárek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 145
308 Jakub Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 145
308 Dominik Honza Střední průmyslová škola Zlín 145
308 Michael Krejbich Střední průmyslová škola, Česká Lípa 145
308 Ondřej Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa 145
308 Petr Kubiena Střední průmyslová škola Karviná 145
308 Marek Kyncl DELTA SŠIE, Pardubice 145
308 Martin Ludvík SPŠS a OA Kladno 145
308 Daniel Nguyen SŠP Krnov, Soukenická 2458/21C 145
308 Nicholas Novelle Obchodní akademie Dušní 145
308 Vlastimil Palíšek VPŠ a SPŠ MV v Holešově 145
308 Tomáš Prasek Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 145
308 Lucie Světlíková Střední průmyslová škola Zlín 145
308 Viktor Tampa Základní škola Opava-Kylešovice 145
324 Karel Babka VOŠ a SPŠE Plzeň 144
324 Vítězslav Beran VOŠ a SŠT Česká Třebová 144
324 Tobiáš Brichta SŠTE Brno, Olomoucká 61 144
324 David Bureš VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí 144
324 Erik Bystroň SŠINFOTECH Frýdek-Místek 144
324 Pavel Černý Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
324 Petr Doksanský SPŠS a OA Kadaň 144
324 Lukáš Figura Základní škola Opava-Kylešovice 144
324 Matěj Gold Mendelova střední škola, Nový Jičín 144
324 Matěj Gvizd SPŠ Ostrov, p.o. 144
324 Pavel Hampl VOŠ a SPŠ Šumperk 144
324 Tomáš Havlík SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Michal Hromek Střední průmyslová škola Zlín 144
324 Patrik Chmela SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Leona Jiranová SPŠ stavební České Budějovice 144
324 Lucie Jurkovská VPŠ a SPŠ MV v Holešově 144
324 Anna Koukalová SŠTE Brno, Olomoucká 61 144
324 Vojtěch Lisec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Kateřina Marešová Střední zdravotnická škola Turnov 144
324 Karolína Míšková SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 144
324 Jiří Morávek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Filip Nýč SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Tereza Paseková SZŠ a VOŠZ Zlín 144
324 Honza Procházka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Magdaléna Rožnovská VPŠ a SPŠ MV v Holešově 144
324 Filip Šroll SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Le Hoang Tu SSŠMEP, s. r. o., Most 144
324 Vlasta Vosyková Obchodní akademie Kroměříž 144
324 Tomáš Vu Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
324 Kryštof Zajíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
354 Daniel Bílek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 143
354 Karel Hadáček SŠIPF Brno 143
354 Kuba Sudek SPŠSE a VOŠ, Liberec 143
354 Vojtěch Žmolík Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 143
358 Vít Hlavnička Střední průmyslová škola, Česká Lípa 142
358 Kryštof Kulhánek DELTA SŠIE, Pardubice 142
358 David Marhold SPŠ Jedovnice 142
358 Matouš Mikota Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 142
358 Cyril Polák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 142
358 Vikentiy Sarkisyan SPŠE V Úžlabině, Praha 10 142
358 Vojtěch Trčala Střední průmyslová škola Zlín 142
358 Jakub Václavík VOŠ a SPŠ Šumperk 142
366 Christian Abraham Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 141
366 Matěj Andráško SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
366 Michal Bradávka Obchodní akademie Kroměříž 141
366 Vítek Černý SPŠS a OA Kladno 141
366 Daniel Holub MěSOŠ Klobouky u Brna 141
366 Matyáš Janošek Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 141
366 Tomáš Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
366 Michal Kraušner Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 141
366 Tomáš Kudělka Mendelova střední škola, Nový Jičín 141
366 Petr Losenický SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 141
366 Martin Lujka SPŠ Jedovnice 141
366 Lukáš Pietrzyk SŠINFOTECH Frýdek-Místek 141
366 Karel Půček SŠPHZ Uherské Hradiště 141
366 Sára Rathová OA Kolín 141
366 Honza Střeštík SŠIPF Brno 141
366 Matyáš Šebek SPŠS a OA Kladno 141
366 Jiří Ullrich DELTA SŠIE, Pardubice 141
366 Darina Vaškových OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 141
366 Tomáš Vorlík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 141
366 Filip Vybíral SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 141
386 Martin Bíško DELTA SŠIE, Pardubice 140
386 Dan Bogusch SPŠS a OA Kladno 140
386 Vanesa Burgerová Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 140
386 Adam Čarnogurský OA Kolín 140
386 Vít Čevelík SŠIPF Brno 140
386 Matěj Dvořák Obchodní akademie Uherské Hradiště 140
386 Michal Dvořák Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 140
386 Adam Ehrenberger VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Tomáš Ehrenberger Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
386 David Ferenc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Michal Fojtík Střední odborná škola Šumperk 140
386 Matyáš Fuka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Lukáš Gabriel Obchodní akademie Uherské Hradiště 140
386 Šimon Gold SŠIPF Brno 140
386 Martin Herchel SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
386 Štěpán Hloušek SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 140
386 Pavel Hoblík SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
386 Patrik Hoke SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 140
386 Jiří Honza SPŠ Tábor 140
386 Barbora Horáková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 140
386 Filip Hroník SPŠS a OA Kladno 140
386 Ondřej Hruboš Obchodní akademie Uherské Hradiště 140
386 Patrik Chromý SŠIS Dvůr Králové nad Labem 140
386 Tomáš Chvojka SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 140
386 Jakub Imlauf SPŠ Ostrov, p.o. 140
386 Lukáš Jirků SPŠ stavební České Budějovice 140
386 Vladimír Jirsák SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
386 Jakub Kanovský VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Daniel Kolář Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 140
386 Tereza Kolářová SŠEMI 140
386 Ondřej Korselt Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
386 Filip Krása VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Barbora Kyptová SOŠ OUUD Plzeň 140
386 Šimon Lang SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Tomáš Láník SPŠ Jedovnice 140
386 Daniel Lapčík Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Vladimír Macoun SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
386 Matyáš Matějka SPŠ Ostrov, p.o. 140
386 David Meleg SPŠ Jedovnice 140
386 Adam Morávek VOŠ a SŠT Česká Třebová 140
386 Tomáš Náčin Střední průmyslová škola Karviná 140
386 Dominik Navrátil SŠIPF Brno 140
386 Adam Otta SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
386 Šimon Otta SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
386 Lukáš Podlipný VOŠ a SPŠ Jičín 140
386 Matyáš Rafaj Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Jaroslav Rozmuš SPŠ Ostrov, p.o. 140
386 Jiří Růžička SŠIPF Brno 140
386 Jindřiška Říhová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 140
386 Jakub Sedláček Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Richard Sedlecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Kateřina Sejčková OA Kolín 140
386 Jan Sklenář SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 140
386 David J. Sládek SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 140
386 Daniel Sláma SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
386 Matěj Soukup Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 140
386 Matěj Svoboda SPŠ Jedovnice 140
386 Daniela Svobodová Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
386 Michal Synek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Natálie Šamšulová SŠIPF Brno 140
386 Viktorie Šostoková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 140
386 Zdeněk Teller SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
386 Filip Thér SŠIS Dvůr Králové nad Labem 140
386 Barbora Tlachová Střední pedagogická škola Boskovice 140
386 Prokop A. Tomšíček Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Maxmilián Vanča Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Radek Vávra SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 140
386 Jakub Vavřín SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
386 Michal Walach SŠINFOTECH Frýdek-Místek 140
386 Ondřej Winkler VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Radovan Zapletal VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí 140
386 Radim Zmeškal SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 140
458 Vojtěch Hübner SPŠE V Úžlabině, Praha 10 138
458 Radovan Kočica SPŠOA Uherský Brod 138
458 Tomáš Macálka SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 138
458 Tereza Marková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 138
458 Vasyl Mykhailo Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 138
458 Adam Pach SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 138
458 Jiří Ševčík SPŠ Jedovnice 138
465 Jana Blaháková OA Kolín 137
465 Martin Dobruský DELTA SŠIE, Pardubice 137
465 Michal Eliáš SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 137
465 Eliška Jordánková SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
465 Michal Kuchta SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
465 Filip Licek SPŠCH Pardubice 137
465 Boris Patloch Střední průmyslová škola Karviná 137
465 Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice 137
465 Míša Solanská EDUCA - Střední odborná škola Nový Jičín 137
465 Štěpán Šmíd SPŠ Jedovnice 137
465 Stanislav Vavřička SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 137
465 Jakub Zajíček Střední průmyslová škola, Česká Lípa 137
465 Vojtěch Zamazal SPŠS a OA Kladno 137
478 Aleš Adamec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Daniel Barták SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Petr Bega OA Kolín 136
478 Vojtěch Beran Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Patrik Bílý SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Jáchym Bláha SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 David Blaštík SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Jakub Boček SŠP Krnov, Soukenická 2458/21C 136
478 Kristýna Bohatová OA Kolín 136
478 Jakub Brzobohatý VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Karel Cmunt SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Aleš Ditmar VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Petr Doležal SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Jirka Drápal VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Adam Dudík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 David Dušek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 136
478 Zuzana Dvořáková DELTA SŠIE, Pardubice 136
478 Tomáš Fajfrlík VOŠ a SPŠE Plzeň 136
478 Pavel Franěk SPŠ Tábor 136
478 Jakub Gál SŠPHZ Uherské Hradiště 136
478 Tom Gelnar SPŠ stavební České Budějovice 136
478 Tadeáš Halašta Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Jakub Hausner SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Michal Havlík VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Martin Herstus SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Luboš Hložek SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Matěj Hrůza SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Matěj Chlevišťan Mendelova střední škola, Nový Jičín 136
478 Tereza Illéšová SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Štefan Jambrich Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 136
478 Andrea Janoušková SPŠCH Pardubice 136
478 Martin Johanes VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Jakub Jokel SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Václav J. Jonáš VOŠ a SPŠE Plzeň 136
478 Jakub Katrňák Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Martin Klíma DELTA SŠIE, Pardubice 136
478 Jakub Kloub SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Matyáš Knieradl SŠIPF Brno 136
478 Tomáš Kolací SPŠ Tábor 136
478 Martin Kotlan SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Kryštof Kouba SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Marek Kowalowski Střední průmyslová škola Karviná 136
478 Dominik Kozák SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Nikolas Kozelský SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Pavel Krahulík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 František Kratochvíl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Ondřej Krechler SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Lubor Lamer SPŠS a OA Kladno 136
478 Martin Liška SPŠSE a VOŠ, Liberec 136
478 Adam Loučka Obchodní akademie Kroměříž 136
478 Josef Ludrovský SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Tomáš Mahdal SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Marek Mänzel SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Jan Matuška SPŠ Jedovnice 136
478 Lukáš Mervart DELTA SŠIE, Pardubice 136
478 Štěpán Moc VOŠ a SPŠ Jičín 136
478 Filip Mrva SPŠ Jedovnice 136
478 Filip Musil Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Michael Musil SPŠ Jedovnice 136
478 Jan Noháček SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Jakub Novák Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Jan Novotný Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Martin Oliva SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Honza Ondrašík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Tomáš Pálek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Marián Pastirčák Střední průmyslová škola Karviná 136
478 Klára Pavlíková Obchodní akademie Dušní 136
478 Jiří Perutek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 136
478 Adam Pietrosch Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Lukáš Pochylý SŠPHZ Uherské Hradiště 136
478 Jan Pokorný VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 136
478 Tomáš Polívka SPŠ Jedovnice 136
478 Jan Pukl Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Denis Pukowiec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Radek Rubina SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 136
478 Vojtěch Ryšavý VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Zdeňka Řeháčková SOŠEaS, OA a SZŠ Chomutov, p.o. 136
478 Sofya Safiulina SPŠ Tábor 136
478 Eliška Sázavská VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
478 Otto Schön Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 136
478 Jakub Sikora SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Jakub Skořepa SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 136
478 Vojtěch Středa Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 136
478 Dominik Svoboda Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Robin Szlaur Střední průmyslová škola Karviná 136
478 Vojtěch Sznapka SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Karel Ševčík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Štěpán Talacko SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Kamil Tobolík VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
478 Zuzka Tůmová SPŠSE a VOŠ, Liberec 136
478 Adam Včelař SPŠ Jedovnice 136
478 Daniel Večerník SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Ondřej Vlášek Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Václav Vyoral VOŠ a SPŠE Plzeň 136
478 Václav Zahálka Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Filip Zapletal VOŠ a SŠT Česká Třebová 136
478 Jan Zavřel Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136

V tabulce jsou zaneseni žáci škol, které samy sebe označily za střední odborné školy (tedy účastníci bez gymnaziálních studentů).

Názvy škol bez zahrnutí názvu města nejsou v tabulce uvedeny.

Tyto tabulky jsou konečné.

18. 11. 2019

Žebříček nejlepších soutěžících

 

Kategorie Junior 2019 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Alice Adamcová Gymnázium Lanškroun 192
1 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Václav Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Tomáš Bělovský Střední průmyslová škola Zlín 192
1 Adéla Binderová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 192
1 Jakub Bláha Gymnázium Brno, Vídeňská 192
1 Sebastian Busch Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 192
1 Antonín Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 192
1 Ondřej Čermák SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Jakub Dohnal Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 192
1 Leoš Drahotský Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 192
1 Maximilián Drápal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Jakub Dubravec Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 192
1 Lukáš Dubšík Gymnázium Brno-Řečkovice 192
1 Jan Dudek Církevní gymnázium v Kutné Hoře 192
1 Matyáš Fejt Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 192
1 David Formánek Gymnázium a SOŠZE Vyškov 192
1 Vojtěch Glombíček Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 192
1 Veronika Götzlová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 192
1 Tadeáš Grabic Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Adéla Grycmonová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 192
1 Sebastián Hájek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 192
1 Tadeáš Hájek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
1 Veronika Harvánková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 192
1 Lukáš Havlák Gymnázium Jana Palacha 192
1 Pavel Horský Gymnázium Brno-Řečkovice 192
1 Eliška Chrzová Gymnázium Písnická, Praha 4 192
1 Richard Janeček Gymnázium Brno-Řečkovice 192
1 Aneta Jeřábková Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
1 Josef Jindra Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Anežka Kasalová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 192
1 Tomáš Kelča SŠIPF Brno 192
1 Tomáš Knor Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 192
1 Kateřina Kolčová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Vít Kološ Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 192
1 Lukáš Kotek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Ivan Kraus Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 192
1 Jindřich Krupička Gymnázium Jana Palacha 192
1 Štěpán Kříž Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Ondřej Kuba Gymnázium Slovanské náměstí Brno 192
1 Jáchym Kubias Gymnázium Voděradská, Praha 10 192
1 Robert Kudlička Gymnázium a SOŠZE Vyškov 192
1 David Kuhn Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 192
1 Aneta Kuchařová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Šimon Láznička Gymnázium a SOŠ Rokycany 192
1 David Lorenc Gymnázium Břeclav 192
1 Vít Maleček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Jan Martinek Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 192
1 Filip Miarko SŠINFIS Plzeň 192
1 Michaela Mlčáková Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 192
1 Michael Monček Gymnázium Voděradská, Praha 10 192
1 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 192
1 Brigita Němcová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
1 Jakub Nodžák Gymnázium a SOŠ Rokycany 192
1 John J. Novotný Gymnázium Sušice 192
1 Anna Pavlíková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 192
1 Vojtěch Pešout Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří 192
1 Martin Petera DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Vojtěch Peterka Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 192
1 Jan Petkov Mendelovo gymnázium, Opava 192
1 Karla Pohlová Gymnázium Český Brod 192
1 Jakub Pokorný Gymnázium F. Palackého Neratovice 192
1 Adéla Průchová SPŠ Tábor 192
1 Antonín Přikryl Gymnázium Sušice 192
1 Olga Půčková Gymnázium Olomouc - Hejčín 192
1 Vladimír Repka Gymnázium Krnov 192
1 David Roušar Gymnázium Ústí nad Orlicí 192
1 Hana Salavcová Gymnázium Česká Lípa 192
1 Vít Skalický Gymnázium Písnická, Praha 4 192
1 Aleš Smelík Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 192
1 Ondřej Soustružník SPŠE V Úžlabině, Praha 10 192
1 Josef Fr. Straka SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Vojtěch Sudík Gymnázium Voděradská, Praha 10 192
1 David Svoboda Gymnázium a SOŠPG Čáslav 192
1 Matěj Ševčík Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
1 Dominika Šrámková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 192
1 Vít Štencel Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 192
1 Vít Švec Slezské gymnázium Opava 192
1 Marika Trajerová Gymnázium Děčín 192
1 Jana Vacková Gymnázium Havlíčkův Brod 192
1 Michaela Valtrová Mendelovo gymnázium, Opava 192
1 Ondřej Varcop Střední průmyslová škola Karviná 192
1 Tomáš Vašíček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Pavel Velek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 192
1 Tomáš Vězda Gymnázium, Brno-Bystrc 192
1 Markéta Vlčková Gymnázium Karviná 192
1 Alena Votavová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 192
1 Jáchym Zvelebil Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 192
1 Pavel Žáček Gymnázium Lovosice 192
90 Magdaléna Hofmannová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 183
90 Pavel Kučera Gymnázium Slovanské náměstí Brno 183
90 Markéta Růžková Gymnázium Havlíčkův Brod 183
93 Kristýna Bjalkovská Gymnázium Písnická, Praha 4 180
93 Matěj Havelka Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 180
93 Barbora Havlíková Gymnázium F. Palackého Neratovice 180
93 Jakub Ježek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 180
93 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 180
93 Pavla Molíková Gymnázium Milevsko 180
93 Petr Nečas VOŠ a SŠT Česká Třebová 180
93 Barbora Parmová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 180
93 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 180
93 Valerie Sečkařová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 180
93 Martin Storzer Gymnázium Krnov 180
93 Martin Svensson Gymnázium, Brno-Bystrc 180
93 Adéla Štarhová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 180
93 Tomáš Švec CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 180
93 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ, Liberec 180
108 Vitaliy Atamanyuk SŠINFIS Plzeň 177
108 Petr Bárta Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald 177
108 Arnošt Bekárek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 177
108 Kateřina Bohatá Gymnázium Děčín 177
108 Adam Burda Gymnázium Krnov 177
108 Petr Bureš Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 177
108 Tereza Čichoňová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 177
108 Tadeáš Daníček SŠPHZ Uherské Hradiště 177
108 Kateřina Dolečková Gymnázium Ústí nad Orlicí 177
108 Lukáš Fryk Matiční gymnázium, Ostrava 177
108 Jakub Gryc Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 177
108 Lucie Hendrychová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 177
108 Kamila Hniličková SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 177
108 Beáta Homolová Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 177
108 Lukáš Chadima Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 177
108 Milan Kolář Gymnázium, Havířov-Podlesí 177
108 Vít Kománek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 177
108 Martin Král Slezské gymnázium Opava 177
108 Gustav Křivinka Gymnázium Brno-Řečkovice 177
108 Aneta Kutíková Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 177
108 Patrik Lipka SPŠ Jedovnice 177
108 Ondřej Litschmann SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 177
108 Eva Machytková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 177
108 Tomáš Mareda SPŠS a OA Kladno 177
108 Michal Novák Gymnázium Písnická, Praha 4 177
108 Markéta Nováková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 177
108 Gabriela Parkanová Gymnázium Čakovice 177
108 Jan Rejthar VOŠ a SPŠE Plzeň 177
108 Tomáš Řeřucha Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 177
108 Viktor Slaměník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 177
108 Ondřej Souhrada Gymnázium Písek 177
108 Tomáš Spáčil SPŠ Ostrov, p.o. 177
108 Lucie Šarochová Gymnázium Český Brod 177
108 Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 177
108 Kamila Šicová Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 177
108 Daniel Šinogl Gymnázium, Brno-Bystrc 177
108 Matěj Tegel Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 177
108 Eva Tomášková SPŠS a OA Kladno 177
108 Ondřej Vavrys Střední průmyslová škola Zlín 177
108 Jakub Vlček Masarykovo gymnázium Příbor 177
108 Šárka Zdanovcová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 177
149 Patrik Adámek Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 176
149 Kateřina Augustová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 176
149 Lukáš Bartoš Gymnázium Voděradská, Praha 10 176
149 Václav Bergman Gymnázium Olomouc - Hejčín 176
149 Karolína Bialońová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 176
149 Lukáš Brezniak Gymnázium Hranice 176
149 Šárka Caklová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
149 Daniel Červinka SPŠST Panská 176
149 Klára Edlerová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 176
149 Vít Funtál SPŠ a VOŠ Chomutov 176
149 Matěj Halama Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 176
149 Vojtěch Hendrych SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 176
149 Alexander Hlavsa Gymnázium Ústí nad Orlicí 176
149 Tereza Hošková Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 176
149 Dominik Hoza Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 176
149 Jonáš Hurtík DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 176
149 Tomáš Jaroš Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 176
149 Vojtěch Jurásek Gymnázium, Havířov-Podlesí 176
149 Alžběta Kafková Gymnázium Česká Lípa 176
149 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
149 Adam Kolník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 176
149 Eliška Kotrbová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 176
149 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 176
149 Petr Kubalík Gymnázium Šternberk 176
149 Tereza Kubešová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
149 Magdalena Kuželová Gymnázium Brno, Vídeňská 176
149 Tomáš Langer Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 176
149 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 176
149 Jan Mariánek Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
149 Daniel Mezera Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 176
149 Vít Mičkech VOŠ a SPŠ Šumperk 176
149 Martina Mráková Gymnázium Brno, Vídeňská 176
149 Magdaléna Náhlíková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 176
149 Kačka Nejedlíková Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 176
149 Michael Němec SŠIPF Brno 176
149 Oliver Otta Gymnázium Písnická, Praha 4 176
149 Tuan Pham Gymnázium F. Palackého Neratovice 176
149 Adéla Popelková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
149 Jan Prášek Gymnázium Děčín 176
149 Adam Sedlák Gymnázium Hranice 176
149 Kristýna Skaličková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 176
149 Vendula Slabá Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 176
149 Jiří Solom OA Kolín 176
149 Vojtěch Spěváček Gymnázium Sušice 176
149 Magda Stehlíková Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
149 Ondřej Šenk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
149 Klára A. Šindlerová Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 176
149 Petr Šmíd Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 176
149 Jakub Štefan Gymnázium Jana Palacha 176
149 Hana Šustrová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 176
149 Viktorie švihelová Gymnázium Krnov 176
149 Alžběta Teichmannová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
149 Robin Tetour VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 176
149 Marek Tyl Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 176
149 Vojtěch Váňa Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 176
149 Ondřej Zabořil Gymnázium Turnov 176
149 Matěj Zrzavý Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 176
206 Tobiáš Adamčík Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 172
206 Daniel Altmann VOŠ a SPŠE Plzeň 172
206 Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Dominik Anlauf Mendelova střední škola, Nový Jičín 172
206 Tomáš Arlt Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Daniel Babický GVH Hořovice 172
206 Jáchym Bajgar Gymnázium Joachima Barranda Beroun 172
206 Jana Bartáková Gymnázium Česká Lípa 172
206 Matěj Bartička VOŠ a SPŠE Plzeň 172
206 Matěj Bednář Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Vendula Benáková SPŠ Tábor 172
206 Eliáš Bencúr Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Martin Berka Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Marek Bílek Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
206 Dominik Blaha Gymnázium Uherské Hradiště 172
206 Vít Boťanský SPŠ a VOŠ Chomutov 172
206 Alžběta Botková Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 172
206 Kateřina Brožková Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 172
206 Matěj Bryja Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Šimon Břicháč SPŠS a OA Kladno 172
206 Miriam Bukvová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 172
206 Antonín Cáb Purkyňovo gymnázium, Strážnice 172
206 Jan Cícha Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Miroslav Císař Gymnázium Strakonice 172
206 Tereza Čechová Gymnázium Česká Lípa 172
206 Matěj Čermák Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Matěj Černický SŠIPF Brno 172
206 Matěj Černý Gymnázium Šternberk 172
206 Natálie Červená Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Štěpán Červenka DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 172
206 Jan Čížek SPŠ Tábor 172
206 Tereza Damborská Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Štěpánka Danihelková SPŠS a OA Kladno 172
206 Václav David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Alex Doležal Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Jan Doležal Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 172
206 Marcel Doman Gymnázium Čakovice 172
206 Robin Dorotík Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 172
206 Jonáš Duchoň Gymnázium Turnov 172
206 Teodor Durakovič Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Tomáš Falešník Gymnázium Sušice 172
206 Ondřej Fejtek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
206 Ondřej Fiala Gymnázium Česká Lípa 172
206 Pavel Filipovič SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Martin Fof Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Jan Forejt Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 172
206 Filip Gardian SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Johana Gladišová Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Aneta Glattová Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Aleš Gottwald Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 172
206 Ondřej Grundfest Gymnázium Písnická, Praha 4 172
206 Alexandra Gurská Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 David Hádek Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Alena Halamková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Filip Hasoň Gymnázium Sušice 172
206 Ondřej Havelka Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Jakub Havlíček Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Ondřej Havlíček CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 172
206 Radek Hegenbart GaSOŠ Chodov 172
206 Jaromír Herůdek Gymnázium Břeclav 172
206 Filip Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Nikol Hofrichterová Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Miroslav Holub Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Pavel Horák Gymnázium Český Brod 172
206 Ester Horálková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Markéta Hošmánková Gymnázium Česká Lípa 172
206 Jan Hovora VOŠ a SPŠE Plzeň 172
206 Vojta Hovorka Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Jakub Hrubý Gymnázium Břeclav 172
206 Magdaléna Hřibová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 172
206 Lubomír Hujer SPŠ a VOŠ Chomutov 172
206 Viktorie Hulcová Gymnázium, Český Krumlov 172
206 Hugo Hynčica Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Karel Hynek Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Ondřej Chalupka Gymnázium Sušice 172
206 Martina Chmelíková Gymnázium Jana Palacha 172
206 Matěj Chvojka Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Marek Chwistek Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 David Jakubowski Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Jakub Jančálek SPŠOA Uherský Brod 172
206 Barbora Jančíková Gymnázium Šternberk 172
206 Vendula Jančíková Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 172
206 Samuel Janík Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 172
206 Lenka Janíková Gymnázium Uherské Hradiště 172
206 Jan Jaroněk Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín 172
206 Michal Jašek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Eliška Jílková Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald 172
206 David Jirout Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 172
206 Michael Jirsa VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 172
206 David Juda Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Ondřej Juračka SPŠ Jedovnice 172
206 Michaela Juráčková Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Adam Kalíšek Gymnázium Strakonice 172
206 Daniel Kamenov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Daniel Kania Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Jan Karas SPŠ a VOŠ Chomutov 172
206 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Jan Kiec Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 172
206 Jan Klanica Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Martin Klein Podkrušnohorské gymnázium, Most 172
206 Vojtěch Klenka SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 172
206 Klára Klímová Gymnázium Český Brod 172
206 Ondřej Knichal Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Tomáš Kocí Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Jan Kočařík Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Pavel Konečný Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 172
206 Radek Konečný SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Jan Koníček Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 172
206 Jan Kopecký Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Filip Korheľ VaSG Bruntál 172
206 Viktor Kořínek Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Martin Kosprd Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Jan Koška SPŠ Tábor 172
206 Ivana Kövérová SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Filip Krajník Gymnázium Jana Palacha 172
206 Denis Krasniqi Gymnázium Česká Lípa 172
206 David Król Gymnázium Karviná 172
206 Jan Kroutil Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Michal Krupa Gymnázium Ústí nad Orlicí 172
206 Vanda Kšánová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 172
206 Adam Kubát Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Filip Kubíček Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
206 Štěpán Kubíček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 172
206 Michaela Kubíčková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Filip Kučera SPŠS a OA Kladno 172
206 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Jan Kupec VPŠ a SPŠ MV v Holešově 172
206 Jiří Kvapil Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Grigorios Líbal Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Adéla Ligocká Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 172
206 Daniel Lichota Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Matyáš Linhart DELTA SŠIE, Pardubice 172
206 Radek Löffelmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Vojtěch Lukáš Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 172
206 Hynek Lukeš Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Ondřej Macek Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
206 Martina Macková Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Václav Machačný Gymnázium Slovanské náměstí Brno 172
206 Šárka Machálková Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov 172
206 Dominika Marhanová Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Filip Marhefka Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Jakub Marouš Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Oskar Martiňák Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Matěj Martínek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Vojtěch Mařík SPŠS a OA Kladno 172
206 Marek Maslowski Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 172
206 Ondřej Mašek Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Marek Matyskiewicz Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Matyáš Medlín Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 172
206 Jakub Melnyk Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice 172
206 Veronika Mičková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Josef Miegl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Marek Miklenda Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Tadeáš Mokrejš Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Markéta Moravcová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
206 Lukáš Moravec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
206 Matěj Morávek Gymnázium Šternberk 172
206 Tomáš Motlík Gymnázium Česká Lípa 172
206 Aneta Mullerová Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 172
206 Zuzana Navrátilová Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Phu Quan Nguyen SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Michal Novák DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 172
206 Jakub Novotný Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Mikuláš Novotný Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Vojta Novotný Gymnázium, Havířov-Podlesí 172
206 Tomáš Nykodem Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Tomáš Ochvat Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 172
206 Jan O. Pahorecký SPŠ Tábor 172
206 David Pastrňák Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Adam Pavelka Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Martin Pavlíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 172
206 Lucie Pavlorková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Vilém Pechmann Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Viktor Petrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Marek Plachký Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Vojtěch Plzenský Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Matěj Pobucký Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Adam Podivinský Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Michal Polišenský Gymnázium a SOŠZE Vyškov 172
206 Zuzana Polivkova Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Marian Pražák Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 172
206 Nela Preisová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Petr Příborský Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Karel Přichystal Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Oldřich Psotka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Filip Pukhovtsev Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Patrik Radiměřský Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl 172
206 Martin Rajniš Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 172
206 Jan Riedl Gymnázium Uherské Hradiště 172
206 Tom Riley Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Alena Roblíčková Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Jan Rubeš Gymnázium Český Brod 172
206 Michal Rusman Gymnázium, Brno-Bystrc 172
206 Václav Růžička VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 172
206 Linda Rybářová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Vladimír Říha Gymnázium Lanškroun 172
206 Barbora Sádecká Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
206 Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa 172
206 Jonathan Sandtner Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 Kryštof Satorie Gymnázium Sušice 172
206 Viola Sedláčková Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Maxim Simon Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
206 Marian Sinkovicz SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
206 Adam Slobodník SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
206 Michal Stanko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
206 Karel Stehlík Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o. 172
206 Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín 172
206 Daniel Stuchlík Gymnázium Šternberk 172
206 Václav Stupka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Petr Suchý Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Jakub Svoboda Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 172
206 Tomáš Svoboda Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 172
206 Jan Svobodník SPŠ Jedovnice 172
206 Lucie Šafaříková Gymnázium Písek 172
206 Adam Šajch Gymnázium Ostrava - Zábřeh 172
206 Hana Šebková Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Michaela Šimánková Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Michal Šimeček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
206 Štěpán Šípal Gymnázium Děčín 172
206 Adéla Škrabalová Gymnázium Břeclav 172
206 Bára Šmídková Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Kateřina Šorfová Gymnázium Česká Lípa 172
206 Martin Špaček Gymnázium a SOŠPG Čáslav 172
206 Adam Špiřík Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 172
206 Kristián P. Šulista Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Ondřej Švéda Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
206 Ondřej Švihnos Gymnázium Děčín 172
206 Marek Tejkal Gymnázium Brno, Vídeňská 172
206 Honza Tichý Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
206 Ondřej Toman Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 172
206 Štěpán Tomek Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n.N. 172
206 Jiří Trč Gymnázium Česká Lípa 172
206 Josef Trdla Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald 172
206 Tomáš Trtík Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Tomáš Tůma Gymnázium Havlíčkův Brod 172
206 Jan Ujházy Gymnázium Ostrava - Zábřeh 172
206 Berenika Ulíková Gymnázium Český Brod 172
206 Petr Urban Gymnázium Soběslav 172
206 Ondřej Valášek Gymnázium Brno-Řečkovice 172
206 Ondřej Valter Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
206 Matěj Varadinek SŠINFOTECH Frýdek-Místek 172
206 Tomáš Vejpustek Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 172
206 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 172
206 Michal Vícha Mendelovo gymnázium, Opava 172
206 David Vlasák Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
206 Lukáš Vojtek Matiční gymnázium, Ostrava 172
206 Josef Vondruška Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
206 Blanka Vrbová Klvaňovo gymnázium Kyjov 172
206 Adam Werner SPŠS a OA Kladno 172
206 Marie Zatloukalová Gymnázium Olomouc - Hejčín 172
206 Jiří Závada Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 172
206 Viktor Zelina MěSOŠ Klobouky u Brna 172
206 Michael Zita Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
206 Aneta Zítková Gymnázium F. Palackého Neratovice 172
206 Tomáš Zouval VOŠ a SPŠ Šumperk 172
206 Vojtěch Žáček Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 172
206 Adéla Žáková Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 172
468 Daniel Kodrla SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 171
468 Vojtěch Zemánek Gymnázium a SOŠZE Vyškov 171
470 Martina Bednářová Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 168
470 Kateřina Cifrainová Gymnázium Ústí nad Orlicí 168
470 Barbora Holubová Gymnázium F. Palackého Neratovice 168
470 Jakub John Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 168
470 Jiří Kempny Gymnázium Karviná 168
470 Filip Kodl Gymnázium Luďka Pika v Plzni 168
470 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 168
470 Adam Měkýš Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 168
470 Jana Menšíková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 168
470 Michal Procházka Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 168
470 Klára Vlčková Gymnázium Karviná 168
481 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 167
481 František Pavlík SPŠSE a VOŠ, Liberec 167
481 Lucie Šafářová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 167
481 František Vrána SŠPHZ Uherské Hradiště 167
485 Přemysl Bobčík Gymnázium Uherské Hradiště 165
485 Vojtěch Břečka Gymnázium Luďka Pika v Plzni 165
485 Natálie Eliášová Gymnázium Ústí nad Orlicí 165
485 Barbora Halamová Gymnázium Václava Hlavatého Louny 165
485 Alice Havelková Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 165
485 Sára Jankůjová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 165
485 Ema Kaštánková Gymnázium Rumburk 165
485 Kateřina Klimešová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 165
485 Hana Koloničná Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 165
485 Stanislav Kříž DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 165
485 Anna Kuchařová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 165
485 Štěpán Nevlud Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 165
485 Martin Popelka Střední průmyslová škola Zlín 165
485 Tomáš Rösler ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 165
485 Miroslav Sekerka MěSOŠ Klobouky u Brna 165
485 Zuzana Šaldová Gymnázium Ústí nad Orlicí 165
485 David Šambazov Gymnázium Strakonice 165
485 Kateřina Thiemelová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 165
485 Lenka Veverková Klvaňovo gymnázium Kyjov 165

 

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

Názvy škol bez zahrnutí názvu města nejsou v tabulce uvedeny.

 

modry_icon


 

Seznam nejlepších ze středních odborných škol

 

 Kategorie Junior

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Samuel Balcar DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Tomáš Bělovský Střední průmyslová škola Zlín 192
1 Ondřej Čermák SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Josef Jindra Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Tomáš Kelča SŠIPF Brno 192
1 Vít Maleček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
1 Martin Petera DELTA SŠIE, Pardubice 192
1 Adéla Průchová SPŠ Tábor 192
1 Ondřej Soustružník SPŠE V Úžlabině, Praha 10 192
1 Josef Fr. Straka SPŠSE a VOŠ, Liberec 192
1 Ondřej Varcop Střední průmyslová škola Karviná 192
1 Tomáš Vašíček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
13 Jakub Ježek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 180
13 Petr Nečas VOŠ a SŠT Česká Třebová 180
13 Kryštof Pleva Střední průmyslová škola Zlín 180
13 Lukáš Valenta SPŠSE a VOŠ, Liberec 180
17 Tadeáš Daníček SŠPHZ Uherské Hradiště 177
17 Lucie Hendrychová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 177
17 Kamila Hniličková SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 177
17 Vít Kománek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 177
17 Patrik Lipka SPŠ Jedovnice 177
17 Ondřej Litschmann SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 177
17 Tomáš Mareda SPŠS a OA Kladno 177
17 Jan Rejthar VOŠ a SPŠE Plzeň 177
17 Viktor Slaměník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 177
17 Tomáš Spáčil SPŠ Ostrov, p.o. 177
17 Milan Ščislák ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 177
17 Eva Tomášková SPŠS a OA Kladno 177
17 Ondřej Vavrys Střední průmyslová škola Zlín 177
30 Daniel Červinka SPŠST Panská 176
30 Vít Funtál SPŠ a VOŠ Chomutov 176
30 Vojtěch Hendrych SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 176
30 Václav Kočenda Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
30 Adam Kolník Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 176
30 Jan Křivák Střední průmyslová škola Zlín 176
30 David Maňásek SŠPHZ Uherské Hradiště 176
30 Vít Mičkech VOŠ a SPŠ Šumperk 176
30 Michael Němec SŠIPF Brno 176
30 Jiří Solom OA Kolín 176
30 Robin Tetour VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 176
41 Daniel Altmann VOŠ a SPŠE Plzeň 172
41 Filip Ambrož SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Dominik Anlauf Mendelova střední škola, Nový Jičín 172
41 Matěj Bartička VOŠ a SPŠE Plzeň 172
41 Vendula Benáková SPŠ Tábor 172
41 Vít Boťanský SPŠ a VOŠ Chomutov 172
41 Šimon Břicháč SPŠS a OA Kladno 172
41 Matěj Černický SŠIPF Brno 172
41 Jan Čížek SPŠ Tábor 172
41 Štěpánka Danihelková SPŠS a OA Kladno 172
41 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Ondřej Fejtek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
41 Pavel Filipovič SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Filip Gardian SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Filip Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Miroslav Holub Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Hovora VOŠ a SPŠE Plzeň 172
41 Lubomír Hujer SPŠ a VOŠ Chomutov 172
41 Jakub Jančálek SPŠOA Uherský Brod 172
41 Michal Jašek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Michael Jirsa VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 172
41 Ondřej Juračka SPŠ Jedovnice 172
41 Daniel Kania Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Karas SPŠ a VOŠ Chomutov 172
41 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Vojtěch Klenka SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 172
41 Radek Konečný SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Viktor Kořínek Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Koška SPŠ Tábor 172
41 Ivana Kövérová SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Filip Kučera SPŠS a OA Kladno 172
41 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Jan Kupec VPŠ a SPŠ MV v Holešově 172
41 Matyáš Linhart DELTA SŠIE, Pardubice 172
41 Vojtěch Mařík SPŠS a OA Kladno 172
41 Josef Miegl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Tadeáš Mokrejš Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Lukáš Moravec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 172
41 Phu Quan Nguyen SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Jan O. Pahorecký SPŠ Tábor 172
41 Martin Pavlíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 172
41 Oldřich Psotka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Václav Růžička VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí 172
41 Marian Sinkovicz SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
41 Adam Slobodník SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
41 Michal Stanko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 172
41 Tomáš Stejskal SPŠ Ostrov, p.o. 172
41 Aleš Struhař Střední průmyslová škola Zlín 172
41 Jan Svobodník SPŠ Jedovnice 172
41 Michal Šimeček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 172
41 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 172
41 Vojtěch Vaňourek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
41 Matěj Varadinek SŠINFOTECH Frýdek-Místek 172
41 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 172
41 Adam Werner SPŠS a OA Kladno 172
41 Viktor Zelina MěSOŠ Klobouky u Brna 172
41 Tomáš Zouval VOŠ a SPŠ Šumperk 172
98 Daniel Kodrla SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 171
99 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 168
100 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 167
100 František Pavlík SPŠSE a VOŠ, Liberec 167
100 Lucie Šafářová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 167
100 František Vrána SŠPHZ Uherské Hradiště 167
104 Martin Popelka Střední průmyslová škola Zlín 165
104 Tomáš Rösler ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 165
104 Miroslav Sekerka MěSOŠ Klobouky u Brna 165
107 Štěpán Asmus SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 164
107 Tomáš Bajer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 164
107 Sára Březinová SŠTE Brno, Olomoucká 61 164
107 Tereza Franková Střední průmyslová škola Karviná 164
107 Kryštof Mašek SPŠ Ostrov, p.o. 164
107 Vítek Mikulášek SPŠ Tábor 164
107 Jakub Polák SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 164
114 Patrik Kadlec Střední průmyslová škola Karviná 163
115 Jonáš Grňo SPŠ Ostrov, p.o. 162
115 Josef Král Střední průmyslová škola, Česká Lípa 162
115 Roman Král SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 162
115 Pavel Kučera VOŠ a SPŠE Plzeň 162
115 Milan Kuděj SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 162
115 Anna Langerová VOŠ a SPŠ Šumperk 162
115 Matyáš Nováček SPŠS a OA Kladno 162
115 Daniel Petr SPŠS a OA Kladno 162
115 David Rynda SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 162
115 Ondřej Tomala Střední průmyslová škola Karviná 162
125 Miroslav Brejcha VOŠ a SPŠE Plzeň 161
125 Tomáš Houžvička SŠIS Dvůr Králové nad Labem 161
125 Kryštof Krátký DELTA SŠIE, Pardubice 161
125 Marek Machala SŠIPF Brno 161
125 Kristýna Petrlíková VOŠ a SPŠ Jičín 161
125 Josef Skovajsa Střední průmyslová škola Zlín 161
125 Vojtěch Šafus Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 161
125 Martin Zdráhal SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 161
133 Jan Adam SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 160
133 Michal Bleha SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 160
133 Kryštof Burda Střední průmyslová škola Karviná 160
133 Tomáš Doubek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 160
133 Jindřich Dvořáček SPŠ Tábor 160
133 Tomáš Grafek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 160
133 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 160
133 Jan Javor Obchodní akademie Uherské Hradiště 160
133 Dominik Ježek SPŠ Tábor 160
133 Miroslav Kolář VOŠ a SPŠ Šumperk 160
133 David Košir SŠTE Brno, Olomoucká 61 160
133 Pavla Kubátová SOŠ OUUD Plzeň 160
133 Jiří Maršál SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 160
133 Nikol Miřátská Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 160
133 Samuel Moc Střední průmyslová škola, Česká Lípa 160
133 Ngoc Tuan Nguyen SPŠE V Úžlabině, Praha 10 160
133 Tomáš Petira SŠIS Dvůr Králové nad Labem 160
133 František Sedláček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 160
133 Lucie Sedláčková SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 160
133 Tomáš Sekerka MěSOŠ Klobouky u Brna 160
133 Matyáš Svátek SŠIPF Brno 160
133 Monika Tichá OA Kolín 160
133 Adéla Uretschlägerová SPŠSE a VOŠ, Liberec 160
133 Daniel Vlček SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 160
133 Jakub Zbranek Obchodní akademie Uherské Hradiště 160
133 Martin Zlámal SPŠSE a VOŠ, Liberec 160
159 Petr Helán SŠIPF Brno 157
159 Dennis Kalužík MěSOŠ Klobouky u Brna 157
159 Vojtěch Kamenář Střední průmyslová škola Zlín 157
159 Tomáš Krupička SPŠE V Úžlabině, Praha 10 157
159 Kateřina Phamová SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 157
159 Ondřej Smékal SŠINFOTECH Frýdek-Místek 157
159 Radek Starec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 157
159 Michal Syřiště VOŠ a SPŠ Jičín 157
159 Viktorie Šuhajdová SOŠ OUUD Plzeň 157
159 Michal Vojáček Střední průmyslová škola, Česká Lípa 157
159 David Voleský VOŠ a SŠT Česká Třebová 157
159 Vojtěch Vrečka Střední průmyslová škola Zlín 157
171 Matěj Balázs VOŠ a SPŠE Plzeň 156
171 Jan Botek Obchodní akademie Uherské Hradiště 156
171 Alan Březina VOŠ a SPŠE Plzeň 156
171 Pavol Fuka SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 156
171 Dominik Fuksa SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Tomáš Harman SPŠSE a VOŠ, Liberec 156
171 František Hašek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Kryštof Havlina SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Šimon P. Hladík SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 156
171 Filip Hnátek SPŠ Ostrov, p.o. 156
171 Kateřina Hulová SPŠST Panská 156
171 David Kašný Střední průmyslová škola Zlín 156
171 Adam Kleprlík SPŠ a VOŠ Chomutov 156
171 Filip Krutil Obchodní Akademie Valašské Mezižíčí 156
171 Václav Kuboň SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 156
171 Petr Kubrt VOŠ a SPŠ Jičín 156
171 Marek Kunz Střední průmyslová škola Zlín 156
171 Aleš Labaj SŠO, České Budějovice, Husova 9 156
171 Kryštof Lalošák Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 156
171 Andrii Lutchenko SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Petr Mareš Obchodní akademie Dušní 156
171 Radan Měcháček Obchodní Akademie Valašské Mezižíčí 156
171 Jaroslav Měchura SŠIPF Brno 156
171 Richard Měšťánek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 156
171 Matyáš Michl SPŠ Ostrov, p.o. 156
171 Václav Navrátil Střední průmyslová škola Zlín 156
171 Marek Pásler SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 156
171 Michael Pavlík SPŠST Panská 156
171 Tomáš Peška SŠTE Brno, Olomoucká 61 156
171 Jindřich Pícha VOŠ a SPŠE Plzeň 156
171 Jakub Pilný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Lukáš Plíšek VOŠ a SPŠ Šumperk 156
171 Aleš Procházka SPŠS a OA Kladno 156
171 Adam Pucholt SPŠS a OA Kladno 156
171 Honza Rerych SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Jiří Richter SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Adam Řehák SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 156
171 Jakub Sedláček SPŠ stavební České Budějovice 156
171 Daniel Sládeček Obchodní akademie Kroměříž 156
171 Adam Sloup SPŠ Tábor 156
171 Petr Suchánek SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 156
171 Daniel Šimek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 156
171 Jakub Šmejkal SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 156
171 Jakub Šťastný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Josef Terč SPŠ Ostrov, p.o. 156
171 Jan Thoma SPŠSE a VOŠ, Liberec 156
171 Martin Tuček SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 156
171 Dominik Vacek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 156
171 Petr Válek VOŠ a SPŠ Šumperk 156
171 Antonín Vitoušek SPŠS a OA Kladno 156
171 Jan Volhejn DELTA SŠIE, Pardubice 156
171 Michael K. Zabloudil Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
171 Daniel Zelinka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 156
171 Jakub Ziesemann SPŠSE a VOŠ, Liberec 156
225 Jiř Gronych VOŠ a SPŠ Šumperk 153
225 Filip Šlajs SPŠ Ostrov, p.o. 153
227 Michal Bárta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Milan Bicera SPŠ stavební České Budějovice 152
227 Ondřej Bílek Střední průmyslová škola, Česká Lípa 152
227 Miroslav Bohuslavický Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 František Bouda SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
227 Patrik Bracinik SŠIS Dvůr Králové nad Labem 152
227 Jan Brenn SPŠS a OA Kladno 152
227 Andrej Češka VOŠ a SŠT Česká Třebová 152
227 Viktor Faiman VOŠ a SPŠE Plzeň 152
227 Honza Fic SPŠCH Pardubice 152
227 Radek Fischer SPŠSE a VOŠ, Liberec 152
227 Anna Formánková SPŠSE a VOŠ, Liberec 152
227 Nikol Forsterová SPŠSE a VOŠ, Liberec 152
227 Vojtěch Golík SŠINFOTECH Frýdek-Místek 152
227 Jiří Hájek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
227 Petr Holba SŠIPF Brno 152
227 Marin Horsák Střední průmyslová škola Zlín 152
227 Adam Hroch VOŠ a SPŠ Šumperk 152
227 Tomáš Janoušek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
227 Jan Kareš SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 152
227 Alan Karlíček VOŠ a SPŠE Plzeň 152
227 Ondřej Klaban SPŠ Ostrov, p.o. 152
227 Marek Klusák SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 152
227 Daniel Kopecký DELTA SŠIE, Pardubice 152
227 Michal Kopecký Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Jan Kos SPŠ Tábor 152
227 Daniel Kostik SPŠS a OA Kladno 152
227 Matěj Krupa SPŠCH Pardubice 152
227 Jiří Kyslík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 152
227 Petr Lamač SŠIPF Brno 152
227 Bedřich Malý SPŠCH Pardubice 152
227 Adam Mansfeld Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Jonáš Melichar VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov 152
227 Ondřej Merhaut Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 152
227 Jakub Nekvinda SPŠ Ostrov, p.o. 152
227 Richard Ochotný VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 152
227 Vojtěch Olejníček SŠIPF Brno 152
227 Vítězslav Pagáč Střední průmyslová škola Zlín 152
227 Vít Palovský SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 152
227 Matěj Pěta SPŠ Jedovnice 152
227 Daniel Roháček SPŠS a OA Kladno 152
227 Šimon Roubíček SPŠ Tábor 152
227 Jakub Řápek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
227 Diviš Samoel ZŠ a MŠ Telecí 152
227 Jakub Smola SPŠ stavební České Budějovice 152
227 Vojtěch Šibral SŠIPF Brno 152
227 Martin Vančura SPŠCH Pardubice 152
227 Dominik Zub SPŠ Tábor 152
227 Vojtěch Žák DELTA SŠIE, Pardubice 152
276 Julie Kapicová SOŠ OUUD Plzeň 150
276 Kamila Loskotová OA Kolín 150
276 Rostislav Mates SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 150
276 Ivo Mühlbach SPŠCH Pardubice 150
276 Matěj Šticha SPŠS a OA Kladno 150
276 David Žídek Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 150
282 Jakub Bartoš Střední průmyslová škola Zlín 149
282 Filip Čermoch SPŠE V Úžlabině, Praha 10 149
282 Lukáš Kramár SPŠSE a VOŠ, Liberec 149
282 Erich Labudek SŠINFOTECH Frýdek-Místek 149
282 Martin Mikel Střední průmyslová škola Zlín 149
282 Robert Rech SPŠS a OA Kladno 149
282 Ondřej Salaj Střední průmyslová škola Zlín 149
282 Michal Urbánek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 149
282 Matěj Žampach SPŠ Ostrov, p.o. 149
291 Daniel Benda SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5 148
291 Martin Janeček SŠIPF Brno 148
291 František Krejný Střední průmyslová škola, Česká Lípa 148
291 Jan Nevyhoštěný SPŠE V Úžlabině, Praha 10 148
291 Adéla Pošarová SPŠ Ostrov, p.o. 148
291 Marian Raček Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 148
291 Monika Žáčková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 148
298 Denis Fabry SPŠ Ostrov, p.o. 147
298 David Gregor Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 147
298 Tereza Hanáčková Střední průmyslová škola Zlín 147
298 Oliver Kacafírek SPŠS a OA Kladno 147
302 Filip Fröml VOŠ a SPŠ Šumperk 146
302 Matěj Hanousek SPŠ Jedovnice 146
302 Vojtech Hradil Střední průmyslová škola Zlín 146
302 Rostislav Jeřábek Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 146
302 Vojtěch Junek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 146
302 Fabián Smyček SŠINFOTECH Frýdek-Místek 146
308 Petr Adam VOŠ a SPŠ Šumperk 145
308 Tomáš Bureš VOŠ a SŠT Česká Třebová 145
308 Jakub Cicvárek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 145
308 Jakub Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 145
308 Dominik Honza Střední průmyslová škola Zlín 145
308 Michael Krejbich Střední průmyslová škola, Česká Lípa 145
308 Ondřej Kříž Střední průmyslová škola, Česká Lípa 145
308 Petr Kubiena Střední průmyslová škola Karviná 145
308 Marek Kyncl DELTA SŠIE, Pardubice 145
308 Martin Ludvík SPŠS a OA Kladno 145
308 Daniel Nguyen SŠP Krnov, Soukenická 2458/21C 145
308 Nicholas Novelle Obchodní akademie Dušní 145
308 Vlastimil Palíšek VPŠ a SPŠ MV v Holešově 145
308 Tomáš Prasek Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava 145
308 Lucie Světlíková Střední průmyslová škola Zlín 145
308 Viktor Tampa Základní škola Opava-Kylešovice 145
324 Karel Babka VOŠ a SPŠE Plzeň 144
324 Vítězslav Beran VOŠ a SŠT Česká Třebová 144
324 Tobiáš Brichta SŠTE Brno, Olomoucká 61 144
324 David Bureš VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí 144
324 Erik Bystroň SŠINFOTECH Frýdek-Místek 144
324 Pavel Černý Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
324 Petr Doksanský SPŠS a OA Kadaň 144
324 Lukáš Figura Základní škola Opava-Kylešovice 144
324 Matěj Gold Mendelova střední škola, Nový Jičín 144
324 Matěj Gvizd SPŠ Ostrov, p.o. 144
324 Pavel Hampl VOŠ a SPŠ Šumperk 144
324 Tomáš Havlík SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Michal Hromek Střední průmyslová škola Zlín 144
324 Patrik Chmela SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Leona Jiranová SPŠ stavební České Budějovice 144
324 Lucie Jurkovská VPŠ a SPŠ MV v Holešově 144
324 Anna Koukalová SŠTE Brno, Olomoucká 61 144
324 Vojtěch Lisec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Kateřina Marešová Střední zdravotnická škola Turnov 144
324 Karolína Míšková SPŠ strojní,stavební a dopravní Děčín 144
324 Jiří Morávek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Filip Nýč SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Tereza Paseková SZŠ a VOŠZ Zlín 144
324 Honza Procházka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Magdaléna Rožnovská VPŠ a SPŠ MV v Holešově 144
324 Filip Šroll SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
324 Le Hoang Tu SSŠMEP, s. r. o., Most 144
324 Vlasta Vosyková Obchodní akademie Kroměříž 144
324 Tomáš Vu Střední průmyslová škola, Česká Lípa 144
324 Kryštof Zajíček SPŠE V Úžlabině, Praha 10 144
354 Daniel Bílek Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 143
354 Karel Hadáček SŠIPF Brno 143
354 Kuba Sudek SPŠSE a VOŠ, Liberec 143
354 Vojtěch Žmolík Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 143
358 Vít Hlavnička Střední průmyslová škola, Česká Lípa 142
358 Kryštof Kulhánek DELTA SŠIE, Pardubice 142
358 David Marhold SPŠ Jedovnice 142
358 Matouš Mikota Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 142
358 Cyril Polák SPŠE V Úžlabině, Praha 10 142
358 Vikentiy Sarkisyan SPŠE V Úžlabině, Praha 10 142
358 Vojtěch Trčala Střední průmyslová škola Zlín 142
358 Jakub Václavík VOŠ a SPŠ Šumperk 142
366 Christian Abraham Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 141
366 Matěj Andráško SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
366 Michal Bradávka Obchodní akademie Kroměříž 141
366 Vítek Černý SPŠS a OA Kladno 141
366 Daniel Holub MěSOŠ Klobouky u Brna 141
366 Matyáš Janošek Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 141
366 Tomáš Klíma SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
366 Michal Kraušner Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 141
366 Tomáš Kudělka Mendelova střední škola, Nový Jičín 141
366 Petr Losenický SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 141
366 Martin Lujka SPŠ Jedovnice 141
366 Lukáš Pietrzyk SŠINFOTECH Frýdek-Místek 141
366 Karel Půček SŠPHZ Uherské Hradiště 141
366 Sára Rathová OA Kolín 141
366 Honza Střeštík SŠIPF Brno 141
366 Matyáš Šebek SPŠS a OA Kladno 141
366 Jiří Ullrich DELTA SŠIE, Pardubice 141
366 Darina Vaškových OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 141
366 Tomáš Vorlík Střední průmyslová škola, Česká Lípa 141
366 Filip Vybíral SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 141
386 Martin Bíško DELTA SŠIE, Pardubice 140
386 Dan Bogusch SPŠS a OA Kladno 140
386 Vanesa Burgerová Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 140
386 Adam Čarnogurský OA Kolín 140
386 Vít Čevelík SŠIPF Brno 140
386 Matěj Dvořák Obchodní akademie Uherské Hradiště 140
386 Michal Dvořák Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 140
386 Adam Ehrenberger VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Tomáš Ehrenberger Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
386 David Ferenc SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Michal Fojtík Střední odborná škola Šumperk 140
386 Matyáš Fuka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Lukáš Gabriel Obchodní akademie Uherské Hradiště 140
386 Šimon Gold SŠIPF Brno 140
386 Martin Herchel SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
386 Štěpán Hloušek SPŠS a OA arch. Jana Letzela, Náchod 140
386 Pavel Hoblík SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
386 Patrik Hoke SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 140
386 Jiří Honza SPŠ Tábor 140
386 Barbora Horáková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 140
386 Filip Hroník SPŠS a OA Kladno 140
386 Ondřej Hruboš Obchodní akademie Uherské Hradiště 140
386 Patrik Chromý SŠIS Dvůr Králové nad Labem 140
386 Tomáš Chvojka SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 140
386 Jakub Imlauf SPŠ Ostrov, p.o. 140
386 Lukáš Jirků SPŠ stavební České Budějovice 140
386 Vladimír Jirsák SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
386 Jakub Kanovský VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Daniel Kolář Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 140
386 Tereza Kolářová SŠEMI 140
386 Ondřej Korselt Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
386 Filip Krása VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Barbora Kyptová SOŠ OUUD Plzeň 140
386 Šimon Lang SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Tomáš Láník SPŠ Jedovnice 140
386 Daniel Lapčík Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Vladimír Macoun SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
386 Matyáš Matějka SPŠ Ostrov, p.o. 140
386 David Meleg SPŠ Jedovnice 140
386 Adam Morávek VOŠ a SŠT Česká Třebová 140
386 Tomáš Náčin Střední průmyslová škola Karviná 140
386 Dominik Navrátil SŠIPF Brno 140
386 Adam Otta SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
386 Šimon Otta SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
386 Lukáš Podlipný VOŠ a SPŠ Jičín 140
386 Matyáš Rafaj Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Jaroslav Rozmuš SPŠ Ostrov, p.o. 140
386 Jiří Růžička SŠIPF Brno 140
386 Jindřiška Říhová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 140
386 Jakub Sedláček Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Richard Sedlecký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Kateřina Sejčková OA Kolín 140
386 Jan Sklenář SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 140
386 David J. Sládek SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 140
386 Daniel Sláma SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
386 Matěj Soukup Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 140
386 Matěj Svoboda SPŠ Jedovnice 140
386 Daniela Svobodová Střední průmyslová škola, Česká Lípa 140
386 Michal Synek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
386 Natálie Šamšulová SŠIPF Brno 140
386 Viktorie Šostoková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 140
386 Zdeněk Teller SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
386 Filip Thér SŠIS Dvůr Králové nad Labem 140
386 Barbora Tlachová Střední pedagogická škola Boskovice 140
386 Prokop A. Tomšíček Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Maxmilián Vanča Střední průmyslová škola Zlín 140
386 Radek Vávra SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 140
386 Jakub Vavřín SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
386 Michal Walach SŠINFOTECH Frýdek-Místek 140
386 Ondřej Winkler VOŠ a SPŠ Šumperk 140
386 Radovan Zapletal VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí 140
386 Radim Zmeškal SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 140
458 Vojtěch Hübner SPŠE V Úžlabině, Praha 10 138
458 Radovan Kočica SPŠOA Uherský Brod 138
458 Tomáš Macálka SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 138
458 Tereza Marková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 138
458 Vasyl Mykhailo Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 138
458 Adam Pach SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 138
458 Jiří Ševčík SPŠ Jedovnice 138
465 Jana Blaháková OA Kolín 137
465 Martin Dobruský DELTA SŠIE, Pardubice 137
465 Michal Eliáš SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 137
465 Eliška Jordánková SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
465 Michal Kuchta SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
465 Filip Licek SPŠCH Pardubice 137
465 Boris Patloch Střední průmyslová škola Karviná 137
465 Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice 137
465 Míša Solanská EDUCA - Střední odborná škola Nový Jičín 137
465 Štěpán Šmíd SPŠ Jedovnice 137
465 Stanislav Vavřička SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 137
465 Jakub Zajíček Střední průmyslová škola, Česká Lípa 137
465 Vojtěch Zamazal SPŠS a OA Kladno 137
478 Aleš Adamec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Daniel Barták SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Petr Bega OA Kolín 136
478 Vojtěch Beran Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Patrik Bílý SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Jáchym Bláha SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 David Blaštík SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Jakub Boček SŠP Krnov, Soukenická 2458/21C 136
478 Kristýna Bohatová OA Kolín 136
478 Jakub Brzobohatý VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Karel Cmunt SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Aleš Ditmar VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Petr Doležal SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Jirka Drápal VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Adam Dudík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 David Dušek VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 136
478 Zuzana Dvořáková DELTA SŠIE, Pardubice 136
478 Tomáš Fajfrlík VOŠ a SPŠE Plzeň 136
478 Pavel Franěk SPŠ Tábor 136
478 Jakub Gál SŠPHZ Uherské Hradiště 136
478 Tom Gelnar SPŠ stavební České Budějovice 136
478 Tadeáš Halašta Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Jakub Hausner SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Michal Havlík VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Martin Herstus SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Luboš Hložek SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Matěj Hrůza SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Matěj Chlevišťan Mendelova střední škola, Nový Jičín 136
478 Tereza Illéšová SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Štefan Jambrich Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 136
478 Andrea Janoušková SPŠCH Pardubice 136
478 Martin Johanes VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Jakub Jokel SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Václav J. Jonáš VOŠ a SPŠE Plzeň 136
478 Jakub Katrňák Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Martin Klíma DELTA SŠIE, Pardubice 136
478 Jakub Kloub SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Matyáš Knieradl SŠIPF Brno 136
478 Tomáš Kolací SPŠ Tábor 136
478 Martin Kotlan SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Kryštof Kouba SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Marek Kowalowski Střední průmyslová škola Karviná 136
478 Dominik Kozák SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Nikolas Kozelský SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Pavel Krahulík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 František Kratochvíl SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Ondřej Krechler SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Lubor Lamer SPŠS a OA Kladno 136
478 Martin Liška SPŠSE a VOŠ, Liberec 136
478 Adam Loučka Obchodní akademie Kroměříž 136
478 Josef Ludrovský SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Tomáš Mahdal SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
478 Marek Mänzel SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Jan Matuška SPŠ Jedovnice 136
478 Lukáš Mervart DELTA SŠIE, Pardubice 136
478 Štěpán Moc VOŠ a SPŠ Jičín 136
478 Filip Mrva SPŠ Jedovnice 136
478 Filip Musil Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Michael Musil SPŠ Jedovnice 136
478 Jan Noháček SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 136
478 Jakub Novák Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Jan Novotný Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Martin Oliva SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Honza Ondrašík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Tomáš Pálek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Marián Pastirčák Střední průmyslová škola Karviná 136
478 Klára Pavlíková Obchodní akademie Dušní 136
478 Jiří Perutek ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 136
478 Adam Pietrosch Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Lukáš Pochylý SŠPHZ Uherské Hradiště 136
478 Jan Pokorný VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 136
478 Tomáš Polívka SPŠ Jedovnice 136
478 Jan Pukl Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Denis Pukowiec Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136
478 Radek Rubina SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 136
478 Vojtěch Ryšavý VOŠ a SPŠ Šumperk 136
478 Zdeňka Řeháčková SOŠEaS, OA a SZŠ Chomutov, p.o. 136
478 Sofya Safiulina SPŠ Tábor 136
478 Eliška Sázavská VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
478 Otto Schön Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 136
478 Jakub Sikora SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Jakub Skořepa SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 136
478 Vojtěch Středa Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 136
478 Dominik Svoboda Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Robin Szlaur Střední průmyslová škola Karviná 136
478 Vojtěch Sznapka SŠINFOTECH Frýdek-Místek 136
478 Karel Ševčík Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Štěpán Talacko SPŠE V Úžlabině, Praha 10 136
478 Kamil Tobolík VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
478 Zuzka Tůmová SPŠSE a VOŠ, Liberec 136
478 Adam Včelař SPŠ Jedovnice 136
478 Daniel Večerník SPŠ Ostrov, p.o. 136
478 Ondřej Vlášek Obchodní akademie Uherské Hradiště 136
478 Václav Vyoral VOŠ a SPŠE Plzeň 136
478 Václav Zahálka Střední průmyslová škola Zlín 136
478 Filip Zapletal VOŠ a SŠT Česká Třebová 136
478 Jan Zavřel Střední průmyslová škola, Česká Lípa 136

V tabulce jsou zaneseni žáci škol, které samy sebe označily za střední odborné školy (tedy účastníci bez gymnaziálních studentů).

Názvy škol bez zahrnutí názvu města nejsou v tabulce uvedeny.

Tyto tabulky jsou konečné.

18. 11. 2019

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat