Pořadí

Jméno

Škola

Třída

Body

1

Marek Adamička

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

240

1

Sedrik Arabo

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

240

1

Jan Bednář

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

240

1

Štěpán Bořek

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

kvarta

240

1

Radim Buráň

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

TA

240

1

Dominik Celárek

Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava

2.S

240

1

Michal Dolanský

Gymnázium, Český Krumlov

Kvarta

240

1

Tuan Anh Hoang

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

240

1

Stanislav Hodina

Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

4.A

240

1

Ivo Chládek

Gymnázium Zábřeh

G4A

240

1

Lukáš Jiřiště

Gymnázium Děčín

V4.A

240

1

Marek Kadlčík

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

240

1

Natálie Kaňáková

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

2.B

240

1

Magdaléna Krejčí

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

240

1

Petr Lisník

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

1.A

240

1

Jakub Maňák

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

3.B

240

1

Ondřej Mašek

Gymnázium Kladno

O4

240

1

Zdislava Matušková

Gymnázium Blansko

Tercie A

240

1

Kateřina Najmanová

Gymnázium Kladno

O4

240

1

Hana Němcová

Podkrušnohorské gymnázium, Most

tercie

240

1

Tomáš Novotný

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvarta A

240

1

Tereza Popová

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

240

1

Sotirios Pupakis

Gymnázium Olgy Havlové Ostrava

3.1

240

1

Martin Raška

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

240

1

Tomáš Raunig

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

240

1

Lukáš Smrkovský

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

4.V

240

1

Jan Šenk

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

4.O

240

1

Jan Šimůnek

Gymnázium Havlíčkův Brod

Tercie

240

29

Martin Rameš

Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice

4.E

231

30

Jakub Anderle

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

228

30

Richard Bezděka

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

228

30

Eliška Bialońová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

228

30

Filip Dráber

Gymnázium Olgy Havlové Ostrava

4.1

228

30

Ladislav Drážný

ZŠ Bludov

9.A

228

30

Martin Engst

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.J

228

30

Silvie Jínová

ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant

IX.D

228

30

Jan Kmeť

Gymnázium Duchcov

3A

228

30

Radim Kortus

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

228

30

Petr Mičan

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

228

30

Tomáš Míka

Purkyňovo gymnázium Strážnice

Kvarta

228

30

Marek Nečesal

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

228

30

Michael Olšavský

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

228

30

Šimon Pužej

Gymnázium Vodňany

3.NG

228

30

Tomáš Radil

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

228

30

Viktor Solanský

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

228

30

Petr Šiška

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

228

30

Martin Toman

Purkyňovo gymnázium Strážnice

Kvarta

228

30

Petr Varga

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Kvarta

228

30

Tomáš Vašíček

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

228

50

Jan Hrubeš

Gymnázium, Český Krumlov

1.S

225

50

Martin Klvaňa

Gymnázium Hranice

V2.A

225

50

Vladímír Srnský

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

225

53

David Anděl

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

224

53

Yan Brossaud

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

3.E

224

53

Michal Buriánek

CM gymnázium v Prostějově

kvarta

224

53

Zdeněk Bydžovský

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

kvarta

224

53

Martin Crhán

Gymnázium, Havířov-Podlesí

4.A

224

53

Tereza Divišová

ZŠ Ostrava - Hrabová

9. B

224

53

Jonáš Friedrich

4. Základní škola Kolín

9.B

224

53

Magdaléna Gencová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

224

53

Ondřej Gocman

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

224

53

Hana Hladíková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

224

53

Kryštof Horák

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

224

53

Michaela Juříčková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4. G

224

53

Michaela Kaňová

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

3.A

224

53

Anna Kovárnová

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

3.E

224

53

Dalibor Kramář

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Tercie B

224

53

Barbora Kvapilová

3.ZŠ Zábřeh

9.A

224

53

Karolína Labská

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

4.V

224

53

Matěj Lindner

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

224

53

Ladislav Louka

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R4.A

224

53

Daniel Moštěk

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

KA

224

53

Josef Rajchert

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O4

224

53

Jaroslav Rout

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

224

53

Vít Sládeček

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

3.B

224

53

David Slavíček

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvarta A

224

53

Ondřej Strapina

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

224

53

Jana Šešulková

ZŠ E. Beneše Lysice

9.C

224

53

Jiří Škrobánek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

224

53

Milan Štěrba

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

9.B

224

53

Adam Veselý

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

8.D

224

53

Petr Zahradník

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O3

224

83

David Bláha

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O4

220

83

Adam Dvořák

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

220

83

Martin Horský

ZŠ Jílovská Praha Praha

9. B

220

83

Vojta Kameník

ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

9C

220

83

Tomáš Klíma

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O4

220

83

Hana Kuželová

Gymnázium Nové Město na Moravě

4.A

220

83

Petr Ondomiši

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

220

83

Jan Pytela

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

220

83

Josef Sýkora

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.M

220

83

Kateřina Tylová

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

220

83

Jakub Vojta

ZŠ Břečťanová Praha 10

8.a

220

83

Kateřina Žáčková

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

220

95

Jakub Gregora

Gymnázium Lanškroun

Kvarta

219

96

Anna Cihlářová

Gymnázium Písnická Praha Praha

V3

216

96

David Čech

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

9.B

216

96

Marie Grygarčíková

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

II.

216

96

Eliška Harceková

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

II.

216

96

Petr Hrubeš

ZŠ Za Nádražím, Č. Krumlov

8.B

216

96

Tereza Jančíková

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

216

96

Lukáš Jukl

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

tercie

216

96

Kristýna Kaňovská

ZŠ Šromotovo Hranice

9.A

216

96

Marie-Magd. Kernalová

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O4

216

96

František Křepela

Gymnázium Jihlava

3A8

216

96

Johana Kubalová

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

2.C

216

96

Veronika Macková

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

216

96

Vojtěch Mik

ZŠ B. Němcové Opava

9.B

216

96

Marek Miketa

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

216

96

Dušan Morbitzer

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

KB

216

96

Robert Novák

Gymnázium Český Brod

3.A8

216

96

Robin Pham

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

216

96

Petr Pokluda

ZŠ Ostrava - Hrabová

9.B

216

96

Nela Prokůpková

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

8.C

216

96

Tomáš Růžek

Gymnázium Havlíčkův Brod

Tercie

216

96

Václav Sirůček

Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou

4.B

216

96

Anna Srbková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

216

96

Michael Studený

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Tercie A

216

96

Míša Švábová

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

9.A

216

96

Kamila Tahadlová

Gymnázium Mimoň

Kvarta

216

96

Ondřej Trčka

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

II.

216

96

Ondřej Tůma

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

216

96

Matěj Voldán

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

2.6

216

96

Václav Zelený

ZŠ Rudolfa Frimla Trutnov

9.A

216

96

Martin Zimen

Gymnázium Jihlava

3A8

216

126

Kateřina Havrlantová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

215

126

Anna Mrázková

Gymnázium Český Brod

3.A8

215

128

Jan Balát

ZŠ Uhlířské Janovice

9. B

213

128

Jakub Kučera

Gymnázium Václava Hlavatého

3.A/8

213

130

David Adamus

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

212

130

Petr Baroň

Gymnázium Uherské Hradiště

4.OB

212

130

David Baštář

Fakultní ZŠ Drtinova Praha 5 - Smíchov

9A

212

130

Jiří Bedrník

Gymnázium Český Brod

3A8

212

130

Jaroslav Bumba

ZŠ a MŠ Nerudova 9, České Budějovice

9.A

212

130

Vojtěch Červenka

Fakultní ZŠ Drtinova Praha 5 - Smíchov

9A

212

130

Matěj Doležálek

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

3.O

212

130

Václav Dušek

Gymnázium Uherské Hradiště

4.OB

212

130

Ladislav Götz

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

9.B

212

130

Anna Gruberová

Gymnázium Voděradská, Praha 10

KA

212

130

Vojtěch Habiger

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

9.B

212

130

Břetislav Hájek

Gymnázium Český Brod

4A8

212

130

Michaela Hašková

Gymnázium Lovosice

kvarta

212

130

Adéla Heinrichová

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

2.A

212

130

Jan Herbst

Základní škola Laštůvkova, Brno

9.B

212

130

Vojtěch Hlinák

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

212

130

Bohumil Hora

Podkrušnohorské gymnázium, Most

kvarta

212

130

Tereza Hovorková

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

9.A

212

130

Daniela Hrbáčová

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

212

130

Filip Janoušek

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

4.V

212

130

Tereza Jedličková

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

TB

212

130

Michal Jílek

3.ZŠ Zábřeh

8.B

212

130

Josef Klučina

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

kvarta

212

130

Miroslav Kotásek

ZŠ a MŠ Nerudova 9, České Budějovice

9.A

212

130

Jiří Král

ZŠ TGM Blansko

8. A

212

130

Jan Králíček

Gymnázium Děčín

V4.A

212

130

Michaela Krupová

ZŠ TGM Blansko

9.A

212

130

Jakub Kubát

ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín

8. B

212

130

Martin Kubík

Gymnázium, Český Krumlov

2.S

212

130

Eliška Kubišová

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

KA

212

130

Václav Löffelmann

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

4.G

212

130

Šimon Malíček

ZŠ a MŠ Olomouc Nedvědova 17

9.B

212

130

Petr Martinek

Gymnázium Voděradská, Praha 10

TB

212

130

Vojtěch Melichar

ZŠ Oblačná, Liberec

9.A

212

130

Anna Mírková

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

3.L

212

130

Jan Navrátil

ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

9.C

212

130

Alžběta Neubauerová

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

212

130

Jakub Nierostek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

212

130

Rostislav Nyčyporčuk

Gymnázium Blansko

Tercie A

212

130

Vladimír Patočka

ZŠ a MŠ Tasovice

8. B

212

130

Šárka Pekárková

ZŠ P. Holého Louny

9.A

212

130

Tereza Perušičová

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

212

130

Andrea Pešková

Gymnázium Kladno

O4

212

130

Petr Pětroš

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

1.B

212

130

Ondřej Petrouš

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

3.E

212

130

Eliška Povolná

Gymnázium Česká Lípa

tercie A

212

130

Miroslav Průcha

Gymnázium Vodňany

III.NG

212

130

Jonáš Rosecký

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

9.B

212

130

Vojtěch Rozhoň

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

3.E

212

130

Gabriela Saavedrová

Gymnázium Český Brod

3.A8

212

130

Karel Síbrt

MŠ a ZŠ Sázava

IX.B

212

130

Filip Sikora

ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina

IX.B

212

130

Ondřej Starý

Gymnázium Nové Město na Moravě

3.A

212

130

Martin Šilpoch

ZŠ TGM Rokycany

8.A

212

130

Petr Štětka

4.ZŠ Žďár nad Sázavou

9.A

212

130

Ondřej Švorm

4. Základní škola Kolín

9.B

212

130

Jan Trejbal

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

4.l

212

130

Cyril Vacek

Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou

3.B

212

130

Jiří Váchal

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

212

130

Eric Valčík

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

TA

212

130

Albert Vaníček

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.N

212

130

Lucie Večerková

ZŠ Nymburk, Tyršova 446

9. B

212

130

Vojtěch Vlach

Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice

3. C

212

130

Benedikt Žour

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

TA

212

194

Michal Szymik

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

211

195

Zdeněk Hanzlík

Masarykovo gymnázium Příbor

tercie

209

195

Zdeňka Novotná

ZŠ Smetanova,Skuteč

8.A

209

195

Miroslava Škutová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TB

209

195

Bohumil Tůma

Gymnázium Česká Lípa

III.A

209

199

Tim Anderle

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

208

199

Kateřina Bezányiová

Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou

Tercie

208

199

Matěj Bílý

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R.3.A

208

199

Anežka Bukovská

Gymnázium Písnická Praha

V3

208

199

Lukáš Caha

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

208

199

Sára Elichová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R3.A

208

199

Julia Galantseva

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.J.

208

199

Jan Glogr

Gymnázium Voděradská, Praha 10

KA

208

199

Petr Hanuš

ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Praha 6

9.A

208

199

Jan Herman

ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod

9.A

208

199

Martin Hruška

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.M

208

199

Matyáš Jandourek

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.M

208

199

Kristýna Jandová

ZŠ a MŠ České Velenice

IX.A

208

199

Vojtěch Jelínek

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

208

199

Lukáš Karlíček

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

208

199

Jaroslav Kilian

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Tercie A

208

199

Vojtěch Kloda

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

208

199

Mikuláš Konečný

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KB

208

199

Johanka Košťálová

Gymnázium Lanškroun

kvarta

208

199

Vít Koštejn2

Gymnázium Mimoň

Kvarta

208

199

Adam Kouba

Základní škola Laštůvkova, Brno

9.A

208

199

Jakub Kratochvíl

Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí

9.

208

199

Šimon Kubík

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3. J

208

199

Marek Lustyk Dočekal

Gymnázium Česká Lípa

4B

208

199

Kristýna Mašková

Gymnázium, Havířov-Podlesí

3.A

208

199

František Mrkus

Gymnázium Uherské Hradiště

3.OB

208

199

Mariana Ochodková

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

208

199

Jiří Polák

Gymnázium Český Brod

4A8

208

199

Jakub Renc

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.M

208

199

Lucinka Roubalová

Gymnázium Strakonice

kvarta

208

199

Lukáš Rypl

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

208

199

Dominik Scharf

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KB

208

199

Kačka Šimková

Gymnázium Strakonice

kvarta

208

199

Dominik Šolc

Gymnázium, Havířov-Podlesí

4.A

208

199

Anna Štětková

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O4

208

199

Dominik Tománek

Gymnázium Česká Lípa

4B

208

199

Marek Tomčiak

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

208

199

Daniel Veselý

Gymnázium a SOŠ Rokycany

kvarta

208

199

Eliška Vlčinská

Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava

1.S

208

199

David Vodžák

Gymnázium Děčín

V4.A

208

199

Tomáš Vysloužil

CM gymnázium v Prostějově

kvarta

208

199

Tomáš Zasadil

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

208

241

Adam Buchta

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

tercie

207

241

Vojtěch Janeček

ZŠ Jílovská Praha

9.B

207

243

Ladislav Andrš

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

9.C

204

243

Tomáš Beck

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

2.6

204

243

Vojtěch Beneš

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

4.O

204

243

Lukáš Bršlica

Gymnázium Uherské Hradiště

4.OA

204

243

Kristýna Burešová

Gymnázium Nové Město na Moravě

3.A

204

243

Kristýna Čadková

ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín

9.A.

204

243

Matěj Černík

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

204

243

Zuzana Daňková

Gymnázium Uherské Hradiště

3.OA

204

243

Jakub Dlouhý

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

204

243

Denis Dvořák

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

2.6

204

243

Sára Fugnerová

MŠ a ZŠ Sázava

IX.A

204

243

Vlastislav Horák

ZŠ E. Beneše Lysice

9.B

204

243

Vendula Horáková

Gymnázium Uherské Hradiště

4.OB

204

243

Jiří Humpl

Gymnázium Moravská Třebová

3.AV

204

243

Markéta Juřicová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G3.A

204

243

Josef Klápště

ZŠ Bělá pod Bezdězem

8.A

204

243

Eliška Klimešová

ZŠ a MŠ Častolovice

9.A

204

243

Eliška Klinovská

CM gymnázium v Prostějově

Kvarta

204

243

Vivien Knápek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

204

243

Matěj Kocourek

MŠ a ZŠ Sázava

VIII.A

204

243

Daniel Komárek

ZŠ Alšova Kopřivnice

8.B

204

243

Eva Kramolišová

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

204

243

Lucie Lerlová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

204

243

Tomáš Macháček

ZŠ E. Beneše Lysice

9.A

204

243

Matyáš Marek

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R4.A

204

243

Martin Mikeš

ZŠ Lomnice nad Lužnicí

9.

204

243

Martin Mlýnek

Gymnázium Uherské Hradiště

3.OB

204

243

Magdalena Nechutna

Gymnázium Česká Lípa

4.B

204

243

Simona Ondrová

ZŠ E. Beneše Lysice

9.C

204

243

Tadeáš Pepř

Gymnázium Český Brod

4A8

204

243

Jaroslav Pešek

Základní škola Šumperk, 8. května

9.B

204

243

Roman Růžička

Gymnázium, Český Krumlov

2.S

204

243

Šimon Sedlák

Gymnázium, Český Krumlov

2.S

204

243

Dominik Staněk

Gymnázium Strakonice

kvarta

204

243

Tereza Šrámová

Gymnázium Voděradská, Praha 10

KA

204

243

Anna Šulcová

Fakultní ZŠ Drtinova Praha 5 - Smíchov

9B

204

243

Leona Šupíková

4. Základní škola Kolín

8.B

204

243

Kateřina Švamberková

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

8.A

204

243

Jiří Švejcar

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R4.A

204

243

Alice Vlachynská

Gymnázium Uherské Hradiště

3.OA

204

243

Richard Zálešák

ZŠ a MŠ J. A. K. Nivnice

9. A

204

284

Daniel Doležel

Gymnázium Lanškroun

kvarta

203

284

Tomáš Chlumský

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

203

284

Kryštof Maňásek

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

K.A

203

284

Adéla Svobodová

4. Základní škola Kolín

8.B

203

284

Ivana Žůrková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TB

203

289

Petr Flídr

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

3.G

201

289

Magdaléna Karlíková

ZŠ a MŠ J. A. K. Nivnice

8.

201

289

Martin Mach

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

1.6

201

289

Teodora Osuchová

Gymnázium Olgy Havlové

3.2

201

289

Jana Peigerová

ZŠ TGM Hodkovice n. M.

9.A

201

289

Iveta Sedláková

ZŠ, ZUŠ a MŠ Lipnice nad Sázavou

9.

201

289

Vojtěch Sýkora

Gymnázium Havlíčkův Brod

tercie

201

289

David Šmíd

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

1.6

201

289

Michal Šmíd

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

1.6

201

289

Štěpán Vaško

Gymnázium Voděradská, Praha 10

KA

201

299

Tereza Beňušíková

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

200

299

Štěpán Beránek

ZŠ E. Beneše Lysice

8.B

200

299

Barbora Bretová

Gymnázium Česká Lípa

3B

200

299

Kristýna Brožová

ZŠ Bludov

9.A.

200

299

Daniel Cába

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

200

299

Vladimír Cink

Gymnázium Lanškroun

kvarta

200

299

Nikola Ciroková

Gymnázium, Český Krumlov

2.S

200

299

Vojtěch Čablík

Slovanské gymnázium, Olomouc

3.B8

200

299

Filip Čech

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

200

299

Mikuláš Čermák

Gymnázium Jihlava

3A8

200

299

Jiří David

ZŠ a MŠ Nerudova 9, České Budějovice

9.D

200

299

Tomáš Deingruber

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

200

299

Dominika Dítětová

4.ZŠ Žďár nad Sázavou

8.A

200

299

Jakub Dominec

Gymnázium Uherské Hradiště

4.OB

200

299

Klára Durdová

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

kvarta

200

299

Michal Dvořák

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KB

200

299

Adam Elis

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

200

299

Martin Hajný

Gymnázium Havlíčkův Brod

3.A

200

299

Marek Haloda

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

200

299

Kateřina Hanáková

Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice

4.C

200

299

Bára Hanzlovská

Gymnázium Strakonice

Kvarta

200

299

Katka Harenčáková

Gymnázium Strakonice

Kvarta

200

299

Ondra Hilscher

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

200

299

Tereza Hochmanová

ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

9.C

200

299

Monika Holešovská

Gymnázium, Brno - Bystrc

2A6

200

299

David Hospodka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

3.B

200

299

Adam Hroník

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

200

299

Jan Jelínek

Gymnázium Český Brod

3.A8

200

299

David Kašpar

ZŠ Humpolec Hálkova 591, Humpolec

9.C

200

299

Dominika Košnařová

ZŠ Vimperk Smetanova

9

200

299

Lukáš Košťál

ZŠ a MŠ Mšené-lázně

8

200

299

Filip Kubíček

CM gymnázium v Prostějově

Kvarta

200

299

Natálie Kuderová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.J

200

299

Bernard Kuchtak

SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s. r. o.

Po4

200

299

Martin Kunz

ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

9.C

200

299

Tomáš Kůrka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

200

299

Ondřej Kyjonka

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

200

299

Jakub Laštovka

ZŠ TGM Rokycany

9. B

200

299

Václav Láznička

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KB

200

299

Karolina Lisová

Gymnázium Strakonice

Kvarta

200

299

Sophie Martincová

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Tercie A

200

299

Jan Mužátko

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

200

299

Martina Nehasilová

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

3.G

200

299

Ondřej Nejezchleba

CM gymnázium v Prostějově

Kvarta

200

299

Lan Nguy. Thi Phuong

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

200

299

Cyril Novotný

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

2.A

200

299

Filip Novotný

Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice

2.C

200

299

Zdeněk Otruba

Gymnázium Uherské Hradiště

3.OB

200

299

Tom Pacovský

Gymnázium Strakonice

Kvarta

200

299

Martin Pastyřík

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

9.B

200

299

Adam Pešek

Gymnázium Voděradská, Praha 10

KB

200

299

Martina Pešková

4. Základní škola Kolín

9.A

200

299

Lenka Petrová

ZŠ Jílovská Praha

9.C

200

299

Vanda Piačková

Gymnázium Vodňany

4.NG

200

299

Aneta Pilchovská

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

kvarta

200

299

Filip Procházka

1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko

8.A

200

299

Matěj Rejzek

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

200

299

Rostislav Růčka

Gymnázium Kladno

O4

200

299

Vít Sedláček

MŠ a ZŠ Sázava

IX.B

200

299

Karolína Sehnalová

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

3.A

200

299

Tomáš Sendler

ZŠ Šromotovo Hranice

9.A

200

299

Veronika Schejbalová

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

2.6

200

299

Alena Smutná

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R3.A

200

299

Arnold Stanovský

Gymnázium Jihlava

3A8

200

299

Nikol Stodůlková

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

3.P

200

299

Kristýna Střílková

ZŠ a MŠ Blížejov

9.

200

299

Sára Svačinová

Gymnázium Písnická Praha

V3

200

299

Vojtěch Svoboda

Gymnázium Česká Lípa

4A

200

299

Petr Šesták

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.J

200

299

Pavel Škrhák

ZŠ Dambořice

9.

200

299

Filip Špidla

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

200

299

Jan Tarabec

Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou

4.B

200

299

Barbora Tichá

Fakultní ZŠ Drtinova Praha 5 - Smíchov

9.B

200

299

Pavlína Třešňáková

ZŠ Český Dub

IX. B

200

299

Matěj Tvrzník

ZŠ Český Dub

VIII. B

200

299

Petr Velík

Gymnázium Česká Lípa

4.A

200

299

Alexandr Vrána

Gymnázium Děčín

V4.A

200

299

Adam Záruba

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

3.B

200

299

Barbora Zemanová

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

200

378

Michal Boháč

ZŠ Jílovská Praha

8.B

199

378

Ondřej Hubálek

ZŠ Hornická Chomutov

8.A

199

378

Kateřina Zemanová

Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava

2.S

199

381

Markéta Charvátová

ZŠ Hornická Chomutov

8.A

198

381

Diana Lébrová

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

4.V

198

381

Filip Mikulášek

Gymnázium Uherské Hradiště

4.OB

198

381

Ondřej Pospíšil

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

8.C

198

385

Lukáš Dostál

Gymnázium Písnická Praha

V4

197

385

Antonín Drdácký

ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

9.C

197

385

Kristýna Haasová

Gymnázium Blansko

Tercie B

197

385

František Hastík

Slovanské gymnázium, Olomouc

4.A8

197

385

Jan Chlup

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

8.A

197

385

Daniel Klepáč

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvarta A

197

385

Anna Kremplová

ZŠ Velehrad

8.

197

385

Petr Mičulek

Gymnázium Olgy Havlové

4.2

197

385

Helena Rychetská

ZŠ Alšova Kopřivnice

9.A

197

385

Vojtěch Wagner

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

kvarta

197

385

Jan Zitko

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

Tercie

197

V této listině je uvedeno 5 % nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

 

 

Pořadí

Jméno

Škola

Třída

Body

1

Marek Adamička

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

240

1

Sedrik Arabo

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

240

1

Jan Bednář

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

240

1

Štěpán Bořek

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

kvarta

240

1

Radim Buráň

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

TA

240

1

Dominik Celárek

Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava

2.S

240

1

Michal Dolanský

Gymnázium, Český Krumlov

Kvarta

240

1

Tuan Anh Hoang

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

240

1

Stanislav Hodina

Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

4.A

240

1

Ivo Chládek

Gymnázium Zábřeh

G4A

240

1

Lukáš Jiřiště

Gymnázium Děčín

V4.A

240

1

Marek Kadlčík

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

240

1

Natálie Kaňáková

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

2.B

240

1

Magdaléna Krejčí

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

240

1

Petr Lisník

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

1.A

240

1

Jakub Maňák

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

3.B

240

1

Ondřej Mašek

Gymnázium Kladno

O4

240

1

Zdislava Matušková

Gymnázium Blansko

Tercie A

240

1

Kateřina Najmanová

Gymnázium Kladno

O4

240

1

Hana Němcová

Podkrušnohorské gymnázium, Most

tercie

240

1

Tomáš Novotný

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvarta A

240

1

Tereza Popová

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

240

1

Sotirios Pupakis

Gymnázium Olgy Havlové Ostrava

3.1

240

1

Martin Raška

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

240

1

Tomáš Raunig

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

240

1

Lukáš Smrkovský

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

4.V

240

1

Jan Šenk

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

4.O

240

1

Jan Šimůnek

Gymnázium Havlíčkův Brod

Tercie

240

29

Martin Rameš

Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice

4.E

231

30

Jakub Anderle

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

228

30

Richard Bezděka

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

228

30

Eliška Bialońová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

228

30

Filip Dráber

Gymnázium Olgy Havlové Ostrava

4.1

228

30

Ladislav Drážný

ZŠ Bludov

9.A

228

30

Martin Engst

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.J

228

30

Silvie Jínová

ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant

IX.D

228

30

Jan Kmeť

Gymnázium Duchcov

3A

228

30

Radim Kortus

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

228

30

Petr Mičan

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.B

228

30

Tomáš Míka

Purkyňovo gymnázium Strážnice

Kvarta

228

30

Marek Nečesal

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

228

30

Michael Olšavský

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

228

30

Šimon Pužej

Gymnázium Vodňany

3.NG

228

30

Tomáš Radil

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

228

30

Viktor Solanský

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

228

30

Petr Šiška

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

228

30

Martin Toman

Purkyňovo gymnázium Strážnice

Kvarta

228

30

Petr Varga

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Kvarta

228

30

Tomáš Vašíček

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

228

50

Jan Hrubeš

Gymnázium, Český Krumlov

1.S

225

50

Martin Klvaňa

Gymnázium Hranice

V2.A

225

50

Vladímír Srnský

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

225

53

David Anděl

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

224

53

Yan Brossaud

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

3.E

224

53

Michal Buriánek

CM gymnázium v Prostějově

kvarta

224

53

Zdeněk Bydžovský

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

kvarta

224

53

Martin Crhán

Gymnázium, Havířov-Podlesí

4.A

224

53

Tereza Divišová

ZŠ Ostrava - Hrabová

9. B

224

53

Jonáš Friedrich

4. Základní škola Kolín

9.B

224

53

Magdaléna Gencová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

224

53

Ondřej Gocman

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

224

53

Hana Hladíková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

224

53

Kryštof Horák

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

224

53

Michaela Juříčková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4. G

224

53

Michaela Kaňová

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

3.A

224

53

Anna Kovárnová

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

3.E

224

53

Dalibor Kramář

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Tercie B

224

53

Barbora Kvapilová

3.ZŠ Zábřeh

9.A

224

53

Karolína Labská

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

4.V

224

53

Matěj Lindner

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

4.A

224

53

Ladislav Louka

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R4.A

224

53

Daniel Moštěk

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

KA

224

53

Josef Rajchert

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O4

224

53

Jaroslav Rout

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

4.8

224

53

Vít Sládeček

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

3.B

224

53

David Slavíček

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvarta A

224

53

Ondřej Strapina

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

4KA

224

53

Jana Šešulková

ZŠ E. Beneše Lysice

9.C

224

53

Jiří Škrobánek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

4. A

224

53

Milan Štěrba

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

9.B

224

53

Adam Veselý

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

8.D

224

53

Petr Zahradník

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O3

224

83

David Bláha

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O4

220

83

Adam Dvořák

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

220

83

Martin Horský

ZŠ Jílovská Praha Praha

9. B

220

83

Vojta Kameník

ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

9C

220

83

Tomáš Klíma

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O4

220

83

Hana Kuželová

Gymnázium Nové Město na Moravě

4.A

220

83

Petr Ondomiši

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

4.M

220

83

Jan Pytela

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

3AV

220

83

Josef Sýkora

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

3.M

220

83

Kateřina Tylová

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

3. A

220

83

Jakub Vojta

ZŠ Břečťanová Praha 10

8.a

220

83

Kateřina Žáčková

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

220

95

Jakub Gregora

Gymnázium Lanškroun

Kvarta

219

96

Anna Cihlářová

Gymnázium Písnická Praha Praha

V3

216

96

David Čech

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

9.B

216

96

Marie Grygarčíková

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

II.

216

96

Eliška Harceková

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

II.

216

96

Petr Hrubeš

ZŠ Za Nádražím, Č. Krumlov

8.B

216

96

Tereza Jančíková

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

216

96

Lukáš Jukl

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

tercie

216

96

Kristýna Kaňovská

ZŠ Šromotovo Hranice

9.A

216

96

Marie-Magd. Kernalová

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O4

216

96

František Křepela

Gymnázium Jihlava

3A8

216

96

Johana Kubalová

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

2.C

216

96

Veronika Macková

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvarta

216

96

Vojtěch Mik

ZŠ B. Němcové Opava

9.B

216

96

Marek Miketa

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

I.

216

96

Dušan Morbitzer

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

KB

216

96

Robert Novák

Gymnázium Český Brod

3.A8

216

96

Robin Pham

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.8

216

96

Petr Pokluda

ZŠ Ostrava - Hrabová

9.B

216

96

Nela Prokůpková

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

8.C

216

96

Tomáš Růžek

Gymnázium Havlíčkův Brod

Tercie

216

96

Václav Sirůček

Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou

4.B

216

96

Anna Srbková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

4.G

216

96

Michael Studený

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Tercie A

216

96

Míša Švábová

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

9.A

216

96

Kamila Tahadlová

Gymnázium Mimoň

Kvarta

216

96

Ondřej Trčka

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

II.

216

96

Ondřej Tůma

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

3TA

216

96

Matěj Voldán

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

2.6

216

96

Václav Zelený

ZŠ Rudolfa Frimla Trutnov

9.A

216

96

Martin Zimen

Gymnázium Jihlava

3A8

216

126

Kateřina Havrlantová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G4.A

215

126

Anna Mrázková

Gymnázium Český Brod

3.A8

215

128

Jan Balát

ZŠ Uhlířské Janovice