Pořadí

Jméno

Škola

Třída

Body

1

Václav Bočan

Podkrušnohorské gymnázium, Most

sexta

240

1

Ondřej Fischer

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

240

1

Petr Chmel

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

5.G

240

1

Vojtěch Juříček

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

240

1

Jan Křepelka

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XB

240

1

Edvard Lanz

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

240

1

David Lukáš

Střední průmyslová škola Karviná

2.D

240

1

Matěj Mezera

Gymnázium Havlíčkův Brod

1.C

240

1

Matěj Mik

Slezské gymnázium Opava

2C1

240

1

Daniel Musil

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

240

1

Tomáš Vajda

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

240

1

Jiří Vozár

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

XA

240

13

Miroslav Podlesný

GSOŠ Podbořany

Kvinta

231

14

Martin Holoubek

Gymnázium a SOŠPG Čáslav

Kvinta

228

14

Michal Kocourek

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

228

14

Vojtěch Krča

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

6.B

228

14

Daniel Novák

Gymnázium Voděradská, Praha 10

SC

228

14

Jan Turek

SOŠ Velešín

MOK2

228

19

Samuel Havelka

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. C

225

19

Jakub Jančařík

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

QB

225

19

Matouš Mařík

Gymnázium, Český Krumlov

kvinta

225

19

Daniel Mráz

Gymnázium, Český Krumlov

kvinta

225

23

Martin Hrček

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

224

23

Anežka Nováčková

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

6.A/8

224

23

Petr Ptáček

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

5.G

224

23

Petr Vodička

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

224

23

David Žáček

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

224

28

Lucie Elederová

Gymnázium, Brno - Bystrc

5A8

222

29

Marie Barkmanová

Gymnázium Česká Lípa

2.A

220

29

Marek Beseda

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

4.B

220

29

David Blažek

SPŠE V Úžlabině Praha

L1D

220

29

Petr Červenka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

6.B

220

29

Anna Hajčiarová

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

6.O

220

29

Tomáš Hons

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

5A./8

220

29

Tomáš Horák

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

220

29

Štěpán Hudeček

GJO Litovel

sexta

220

29

Jaroslav Janoš

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

5QB

220

29

Jiří Jechumtál

Gymnázium Voděradská, Praha 10

QA

220

29

Lukáš Jiříček

Mendelova střední škola, Nový Jičín

IT1

220

29

Daniel Kostelecký

SPŠE a VOŠ Pardubice

M1

220

29

Lukáš Kubacki

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.B

220

29

Filip Kubeš

Gymnázium Ústí nad Orlicí

2.A

220

29

Michal Kunc

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

29

Vojtěch Lukeš

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

5.L

220

29

Petr Macháček

Purkyňovo gymnázium Strážnice

Sexta

220

29

Tereza Marková

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

5.G

220

29

Jiří Maškarinec

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.B

220

29

Jakub Matějka

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.m

220

29

Tereza Miklóšová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G5.A

220

29

Karel Petr

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.A

220

29

Pavel Pinkas

DELTA SŠIE a MŠ, s.r.o.

1.B

220

29

Anežka Potěšilová

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.A

220

29

Lukáš Skořepa

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

29

Daniel Skrbek

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

5.A/8

220

29

Štěpán Stenchlák

Gymnázium Třinec

3.A

220

29

Jakub Sýkora

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

29

Lukáš Šimčík

OA Valašské Meziříčí

1.D

220

29

Kryštof Vinklář

SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín

2TA

220

29

David Voráč

Gymnázium Uherské Hradiště

1.B

220

29

Ci Yu Zheng

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

61

Jiří Češka

CM gymnázium v Prostějově

kvinta

219

62

Tomáš Hájek

SSŠMEP Most

2. B

216

62

Stanislav Lukeš

Gymnázium Písnická Praha

V5

216

62

Lukáš Prokop

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. C

216

62

Kateřina Svobodová

Gymnázium, Brno - Bystrc

6A8

216

66

Petr Fišer

Gymnázium Česká Lípa

2.A

213

66

Petr Kašpar

SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín

2TA

213

66

Daniel Rous

SSŠ výpočetní techniky Praha 9

T2.B

213

69

Vojtěch Borovec

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

212

69

Jan Brokeš

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

212

69

Ondřej Horina

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

3.A

212

69

Dominik Landsinger

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

212

69

Martin Pustka

SŠPU Opava

IT1

212

69

Patrik Sršeň

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

212

69

Stanislav Šaroch

Gymnázium Český Brod

5A8

212

76

Petr Hanák

Obchodní akademie Uherské Hradiště

2.B

210

77

Vladimír Arzt

VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice

2.B

209

77

Markéta Holubová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.m

209

77

Antonín Vavřinec Kanát

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.A

209

77

David Nepožitek

Gymnázium, Karviná

5.X

209

77

Miroslav Rouča

SPŠ Třebíč

PSB1

209

82

Ondřej Altman

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

208

82

Radek Bura

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G1.D

208

82

Michal Fiala

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvinta B

208

82

Anna Freibergerová

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta B

208

82

Josef Gajdůšek

DELTA SŠIE a MŠ, s.r.o.

1.B

208

82

Adam Greš

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

208

82

Lukáš Halaška

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

5QA

208

82

Michal Hausknecht

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. C

208

82

Daniela Juráková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

208

82

Vojtěch Kaloč

Gymnázium, Havířov-Podlesí

6.B

208

82

Vojtěch Kaňa

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

4.C

208

82

Lukáš Klein

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.B

208

82

Nikol Kusáková

Klvaňovo gymnázium Kyjov

Sexta B

208

82

Patrik Málik

SŠPU Opava

IT2

208

82

Natálie Mikolajová

Gymnázium Havlíčkův Brod

Sexta B

208

82

Michaela Mužíková

Gymnázium Strakonice

1.A

208

82

Tereza Niemcová

Gymnázium, Český Těšín

2.A

208

82

Jakub Novák

Gymnázium Strakonice

2.B

208

82

Antonín Prantl

Gymnázium Strakonice

5O

208

82

Jan Šafránek

SPŠE a VOŠ Pardubice

2. C

208

82

Daniel Uhříček

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

208

82

Tomáš Varga

Podkrušnohorské gymnázium, Most

sexta

208

82

Jiří Venský

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

208

82

Marek Vlk

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

QA

208

82

Petr Vorlíček

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

6A/8

208

82

Ondřej Žák

SPŠ Třebíč

EPB2

208

108

Markéta Kučerová

Gymnázium Uherské Hradiště

XA

206

109

Martin Gregor

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

205

109

Jiří John

Gymnázium Ústí nad Orlicí

2.A

205

109

Ondřej Kasan

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

6.P

205

109

Jan Kmínek

Gymnázium Děčín

V5.A

205

109

Jan Knor

OA Valašské Meziříčí

1.D

205

109

Jakub Pátek

SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín

1TB

205

109

Vincenc Straka

Gymnázium Český Brod

6A8

205

109

Martin Stuchlík

Gymnázium Český Brod

6.A8

205

109

Milan Vu Nguyen Hoang Long

SPŠ Ostrov

I1

205

118

Tomáš Babák

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

204

118

Marek Bařinka

Obchodní akademie Uherské Hradiště

2.B

204

118

Jaroslav Boudný

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

C1.A

204

118

Matěj Boura

Gymnázium Nový Bydžov

3. C

204

118

Dominik Bušek

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

204

118

Tereza Čechová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

204

118

Adam Čikl

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

204

118

Jan Doležal

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

5.F

204

118

Ondřej Jan Doležal

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvinta

204

118

Michal Drašnar

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

204

118

Jana Drnková

ZŠ a G Vítkov

Kvinta

204

118

Kateřina Feslová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

204

118

Daniel Gladiš

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

204

118

Jan Gurecký

SŠPU Opava

IT2

204

118

Vít Chrubasík

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

6. A

204

118

Adam Ivora

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G5.A

204

118

Václav Jančařík

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

XA

204

118

Kryštof Jurajda

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

204

118

David Karas

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2. C

204

118

Max Mohl

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

204

118

Veronika Mokroszová

Gymnázium, Český Těšín

kvinta A

204

118

Kristýna Niemcová

Gymnázium, Český Těšín

2.A

204

118

Alexandr Nikitin

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

6. A

204

118

Michaela Novotná

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

5.QA

204

118

Jana Procházková

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Kvinta

204

118

David Rajský

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. C

204

118

Lukáš Roubíček

SPŠE a VOŠ Pardubice

1.E

204

118

Klára Stašková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

204

118

Johana Strmisková

Gymnázium, Brno - Bystrc

6A8

204

118

Vít Vlašánek

Slezské gymnázium Opava

1.A

204

118

Jan Volný

Matiční gymnázium, Ostrava

I.A

204

149

Barbora Sadilová

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

203

150

Kateřina Janoušková

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

6V

201

151

Petr Ančinec

Gymnázium Otrokovice

2. A

200

151

Mikuláš Borsányi

Gymnázium, Český Krumlov

5.O

200

151

Lucie Dvořáčková

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

1.C

200

151

Richard Fošenbauer

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.C

200

151

Marek Gawlik

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200

151

Martin Hanuš

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200

151

Martin Jílka

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

5. A

200

151

Barbora Junášková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

1.A

200

151

Jakub Kočur

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

5. A

200

151

Matouš Král

Gymnázium Lovosice

Sx

200

151

Roman Malček

SŠPU Opava

IT1

200

151

Šimon Pavlas

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

6.XB

200

151

Martin Povišer

G Česká a Olymp. nadějí České Budějovice

6.E

200

151

Martin Rajdl

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200

151

Adam Rilák

SŠ informatiky, poštovnictví a fin. Brno

IT2

200

151

Kryštof Rühr

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M.

200

151

František Řezník

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200

151

Jakub Smija

SŠPU Opava

IT2

200

151

William Tatarko

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200

151

Zdeněk Tomka

DELTA SŠIE a MŠ, s.r.o.

2.B

200

151

Barbora Tučanová

Gymnázium Kladno

O5

200

151

Alex Vinogradov

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.B

200

173

Jakub Kuboš

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

3.B

199

173

Jaromír Mielec

Gymnázium Ostrava - Zábřeh

5.B

199

173

Vilém Sklenář

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.C

199

176

Jiří Ferkl

SPŠE a VOŠ Pardubice

2.D

198

176

Ondřej Mrklovský

Gymnázium Nový Jičín

1. A

198

176

Jakub Valchář

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G5.A

198

176

Viktor Vavrečka

Gymnázium, Český Krumlov

6.O

198

180

Veronika Boguschová

Gymnázium Kladno

O5

197

180

Jakub Ertl

Gymnázium Uherské Hradiště

5OB

197

180

Kristýna Košacká

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XB

197

180

Ráchel Kurzyszová

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

2.B

197

180

Daniel Mareda

Gymnázium Oty Pavla, Praha 5

3.S

197

180

Jaroslav Valenta

SPŠS a OA Kladno

T2

197

186

Josef Bártík

VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

2.K

196

186

Tomáš Daněk

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G5.A

196

186

Ondřej Dvořák

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

6.f

196

186

Jan Eliáš

Gymnázium Česká Lípa

V.B

196

186

Jaroslav Fišer

Gymnázium Havlíčkův Brod

1.c

196

186

Karolína Holíková

Gymnázium Duchcov

6A

196

186

Lucie Ivanecká

Slezské gymnázium Opava

2.B

196

186

Veronika Jehličková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.A

196

186

Jakub Jokl

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.B

196

186

Benjamín Juráň

Gymnázium, Brno - Bystrc

5A8

196

186

Arnošt Kania

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. E

196

186

Vojtěch Kettner

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

196

186

Kryštof Kocián

SŠ informatiky, poštovnictví a fin. Brno

IT2

196

186

Aleš Krčil

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

1.A

196

186

Jakub Langer

Gymnázium Otrokovice

Kvinta

196

186

Lukáš Lepcio

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

5QB

196

186

Alena Malá

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O6B

196

186

Branislav Mariaš

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

196

186

Jonáš Martásek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. C

196

186

Petr Mikula

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

1.C

196

186

Kristýna Mitášová

Gymnázium Uherské Hradiště

1.D

196

186

Vladimír Ort

Gymnázium Česká Lípa

VI.B

196

186

Ján Pavlus

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvinta A

196

186

Phuong Pham

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G6.A

196

186

Jakub Rektořík

SPŠ Třebíč

EPB2

196

186

Daniel Rod

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

5.G

196

186

Adam Říha

Gymnázium Česká Lípa

Sexta B

196

186

Jakub Salavec

Gymnázium Česká Lípa

VI. B

196

186

Kateřina Siebeltová

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

2.C

196

186

Vratislav Smetana

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

1A

196

186

Veronika Smutná

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

O5.A

196

186

Marcel Svačina

Gymnázium Otrokovice

2.A

196

186

Vojtěch Syrovátka

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.A

196

186

Alexandr Torgalo

Gymnázium Havlíčkův Brod

sexta B

196

186

Daniel Vimmr

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.C

196

186

Matěj Vjačka

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

IV.A

196

186

Jan Volf

Gymnázium Česká Lípa

Sexta B

196

186

Tomáš Vopat

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.B

196

224

Veronika Hylenová

VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

1.L

195

225

Karolína Blažková

Gymnázium Český Brod

5a8

193

225

Karel Břemek

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

III.

193

225

Lukáš Černek

Střední průmyslová škola Karviná

1.D

193

225

Prokop Černý

Gymnázium Joachima Barranda Beroun

Sexta

193

225

Michal Hojgr

VOŠ a SPŠ Šumperk

IT2B

193

225

Daniel Houdek

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

6

193

225

Lukáš Karlík

SPŠE a VOŠ Pardubice

2.D

193

225

Petr Machač

SPŠ Třebíč

EPB2

193

225

Štěpán Maršala

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

5.QB

193

225

Jiří Navrátil

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

6.P

193

225

Martin Novák

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

3.6

193

225

Michael Ondruj

Gymnázium Česká Lípa

VI.A

193

225

Ondřej Pechal

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

193

225

Monika Pilmajerová

VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

2.K

193

225

Michal Rybenský

SPŠE a VOŠ Pardubice

1.E

193

225

Jaromír Wysoglad

SŠPU Opava

IT1

193

241

Lukáš Adámek

Mendelova střední škola, Nový Jičín

IT2

192

241

Lukáš Anýž

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I22

192

241

Pavel Bartoš

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

QA

192

241

Josef Beneš

Gymnázium Lovosice

Sx

192

241

Daniel Bobek

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

192

241

Josef Boháč

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

192

241

Vladimír Buchar

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

O5.A

192

241

Lenka Burešová

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

192

241

Daniel Burša

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

6.B

192

241

Filip Cima

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

IV.B

192

241

Vojta Dědek

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

192

241

Ladislav Dostál

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Kvinta

192

241

Jakub Dvořák

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

192

241

Ladislav Dvořák

OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň

O1B

192

241

Lukáš Dvořák

Gymnázium Kladno

O5

192

241

Petra Hájková

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvinta A

192

241

Honza Hammerbauer

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

192

241

Dominik Hanke

Gymnázium Kladno

O5

192

241

Luboš Havlíček

SPŠ Rakovník

C1

192

241

Bohuslav Hojka

Gymnázium Český Brod

6a8

192

241

Jan Hruškovič

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

O5.A

192

241

Klára Imramovská

CM Gymnázium a SOŠ Pedagogická Brno

G6

192

241

Filip Ječmínek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

5. A

192

241

Lukáš Jindra

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

IV.A

192

241

Jan Jukl

SPŠE V Úžlabině Praha

L1.D

192

241

Štěpán Klas

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

C2

192

241

Petr Kot

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

6.B

192

241

František Křivanec

Gymnázium Strakonice

2B

192

241

Ladislav Kučera

SPŠ Ostrov

I2

192

241

Michal Kudláček

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

sexta

192

241

Jan Kugler

Gymnázium Židlochovice

Kvinta

192

241

Václav Malina

Gymnázium Uherské Hradiště

2.B

192

241

Lukáš Melcher

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

1.C

192

241

David Mikel

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

5QA

192

241

Jakub Mikeš

Gymnázium Strakonice

2B

192

241

Petra Mikulčíková

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

6.XA

192

241

Ondřej Novák

Gymnázium Arabská Praha

1.E

192

241

Jan Novotný

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.C

192

241

Monika Oharková

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

1.B

192

241

Martin Ošmera

Gymnázium Židlochovice

Kvinta

192

241

Tomáš Paukner

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

192

241

Šimon Pavlů

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XB

192

241

Tomáš Pitřík

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

2.A

192

241

Jiří Pitucha

OA Valašské Meziříčí

2.D

192

241

Martin Preisner

SPŠ Třebíč

EPB2

192

241

David Primus

Gymnázium J. Š. Baara Domažlice

5.8

192

241

Tomáš Runštuk

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

5.F

192

241

David Smola

Gymnázium Ústí nad Orlicí

2.A

192

241

Petra Štefaníková

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba

5.2

192

241

Jan Švancar

Gymnázium Strakonice

1C

192

241

Hajncová Tereza

SOŠ Drtinova, Praha 5

2.A

192

241

Marek Tomíček

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

IV.B

192

241

Jan Trefný

Gymnázium Třinec

3.A

192

241

Vladislav Trnka

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

192

241

Martin Turoň

SSŠMEP Most

2. A

192

241

Veronika Vargová

Gymnázium Český Brod

6.A8

192

241

Václav Vávra

Gymnázium Židlochovice

Kvinta

192

241

František Vlach

Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice

6.C

192

241

Michal Zajíček

GJO Litovel

sexta

192

241

Adam Zvěřina

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

192

301

Barbora Pragerová

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

4.A

191

301

Helena Ukropcová

CM Gymnázium a SOŠ Pedagogická Brno

G6

191

303

Pája Kracíková

OA Tanvald

2

190

303

Martin Mitter

VOŠ a SPŠE Olomouc

2A

190

305

Pavel Bittner

VOŠ a SPŠ Šumperk

IT1A

189

305

Michal Brezovák

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

2.A

189

305

Matěj Čáp

DELTA SŠIE a MŠ, s.r.o.

1.B

189

305

Jiří Furda

CM gymnázium v Prostějově

Sexta

189

305

Adam Hanka

SPŠE a VOŠ Pardubice

1.A

189

305

Adéla Herzogová

Gymnázium Český Brod

6a8

189

305

Martin Hříbal

Gymnázium Duchcov

6A

189

305

Dana Ivanovská

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.A

189

305

Lukáš Liška

SOŠ OUUD Plzeň

1.CR

189

305

Petr Meloun

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

189

305

Lucie Mihalčíková

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

5.A/8

189

305

Jakub Michut

VOŠ a SPŠ Šumperk

IT2B

189

305

Matěj Nevlud

SŠinformačních technologií Frýdek-Místek

SI1

189

305

Hana Řehořová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G6.A

189

305

Klára Slováčková

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

189

305

Marek Šťastný

GJO Litovel

sexta

189

321

Miloš Benedikt

Gymnázium Strakonice

50

188

321

Martin Beneš

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

188

321

Ondřej Blín

Gymnázium Joachima Barranda Beroun

sexta

188

321

Filip Cintula

Gymnázium Uherské Hradiště

1.B

188

321

Markéta DoleŘ[?

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta B

188

321

Matouš Fiala

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

1.C

188

321

František Galatík

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O6B

188

321

Benjamin Hejl

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

188

321

Kristýna Hřivnáčová

Slezské gymnázium Opava

2.C1

188

321

Blanka Husťáková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

188

321

Kristýna Chmelová

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

1. A

188

321

Jakub Jelínek

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

1.A

188

321

Ondřej Kinšt

SŠPU Opava

IT1

188

321

Tereza Kořánová

Gymnázium Kladno

O5

188

321

Martin Krátký

SPŠ Třebíč

SLE2

188

321

Petr Krejcárek

Obchodní akademie Neveklov

2.A

188

321

Ondřej Kuboš

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

1.A

188

321

Tadeáš Kudrna

Gymnázium Písnická Praha

V5

188

321

Magdaléna Kůlová

Gymnázium Strakonice

1A

188

321

Kateřina Kunclová

Gymnázium Strakonice

5O

188

321

Vojtěch Kupka

Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

IV.A

188

321

Jakub Kyzek

SPŠ Tábor

2 Lb

188

321

Roman Leština

Gymnázium Česká Lípa

6AV

188

321

Marek Maier

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

1.B

188

321

Matyáš Mařas

Gymnázium Česká Lípa

6AV

188

321

Jan Mašek

G Česká a Olymp. nadějí České Budějovice

6.E

188

321

Michal Minich

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

188

321

Zuzana Poklopová

Gymnázium Strakonice

2B

188

321

Jan Pokorný

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

5.G

188

321

Petr Prouza

OA Náchod

2.B

188

321

Petr Radiměřský

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl

Sexta

188

321

Anna Ratzenbeková

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O6B

188

321

Richard Rozkošný

SPŠOAJŠ Frýdek-Místek

IT2

188

321

Petr Salaba

SŠPU Opava

IT1

188

321

Karolína Sisrová

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

O5.A

188

321

Jan Sochna

SPŠ Třebíč

PSB1

188

321

Michal Struna

SPŠE a VOŠ Pardubice

2.C

188

321

Dominik Sulzer

SPŠE a VOŠ Pardubice

1.E

188

321

Klára Ševčíková

Gymnázium Uherské Hradiště

QA

188

321

Hugo Šimurda

Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek

1.S

188

321

Kryštof Špiller1

SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava

I2B

188

321

Daniel Vágner

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XB

188

321

Marek Vitek

SOŠ Velešín

MOK2

188

321

Marek Vlasák

VOŠ a SPŠE Olomouc

2A

188

321

Alexandr Zemek

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XB

188

321

Richard Zuzaňák

OA Valašské Meziříčí

2.D

188


V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

 

 

Pořadí

Jméno

Škola

Třída

Body

1

Václav Bočan

Podkrušnohorské gymnázium, Most

sexta

240

1

Ondřej Fischer

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

240

1

Petr Chmel

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

5.G

240

1

Vojtěch Juříček

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

240

1

Jan Křepelka

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XB

240

1

Edvard Lanz

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

240

1

David Lukáš

Střední průmyslová škola Karviná

2.D

240

1

Matěj Mezera

Gymnázium Havlíčkův Brod

1.C

240

1

Matěj Mik

Slezské gymnázium Opava

2C1

240

1

Daniel Musil

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

240

1

Tomáš Vajda

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

240

1

Jiří Vozár

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

XA

240

13

Miroslav Podlesný

GSOŠ Podbořany

Kvinta

231

14

Martin Holoubek

Gymnázium a SOŠPG Čáslav

Kvinta

228

14

Michal Kocourek

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

228

14

Vojtěch Krča

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

6.B

228

14

Daniel Novák

Gymnázium Voděradská, Praha 10

SC

228

14

Jan Turek

SOŠ Velešín

MOK2

228

19

Samuel Havelka

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. C

225

19

Jakub Jančařík

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

QB

225

19

Matouš Mařík

Gymnázium, Český Krumlov

kvinta

225

19

Daniel Mráz

Gymnázium, Český Krumlov

kvinta

225

23

Martin Hrček

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

224

23

Anežka Nováčková

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

6.A/8

224

23

Petr Ptáček

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

5.G

224

23

Petr Vodička

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

224

23

David Žáček

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

224

28

Lucie Elederová

Gymnázium, Brno - Bystrc

5A8

222

29

Marie Barkmanová

Gymnázium Česká Lípa

2.A

220

29

Marek Beseda

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

4.B

220

29

David Blažek

SPŠE V Úžlabině Praha

L1D

220

29

Petr Červenka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

6.B

220

29

Anna Hajčiarová

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec

6.O

220

29

Tomáš Hons

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

5A./8

220

29

Tomáš Horák

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

220

29

Štěpán Hudeček

GJO Litovel

sexta

220

29

Jaroslav Janoš

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

5QB

220

29

Jiří Jechumtál

Gymnázium Voděradská, Praha 10

QA

220

29

Lukáš Jiříček

Mendelova střední škola, Nový Jičín

IT1

220

29

Daniel Kostelecký

SPŠE a VOŠ Pardubice

M1

220

29

Lukáš Kubacki

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.B

220

29

Filip Kubeš

Gymnázium Ústí nad Orlicí

2.A

220

29

Michal Kunc

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

29

Vojtěch Lukeš

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

5.L

220

29

Petr Macháček

Purkyňovo gymnázium Strážnice

Sexta

220

29

Tereza Marková

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

5.G

220

29

Jiří Maškarinec

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.B

220

29

Jakub Matějka

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.m

220

29

Tereza Miklóšová

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G5.A

220

29

Karel Petr

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

5.A

220

29

Pavel Pinkas

DELTA SŠIE a MŠ, s.r.o.

1.B

220

29

Anežka Potěšilová

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.A

220

29

Lukáš Skořepa

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

29

Daniel Skrbek

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

5.A/8

220

29

Štěpán Stenchlák

Gymnázium Třinec

3.A

220

29

Jakub Sýkora

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

29

Lukáš Šimčík

OA Valašské Meziříčí

1.D

220

29

Kryštof Vinklář

SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín

2TA

220

29

David Voráč

Gymnázium Uherské Hradiště

1.B

220

29

Ci Yu Zheng

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

220

61

Jiří Češka

CM gymnázium v Prostějově

kvinta

219

62

Tomáš Hájek

SSŠMEP Most

2. B

216

62

Stanislav Lukeš

Gymnázium Písnická Praha

V5

216

62

Lukáš Prokop

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. C

216

62

Kateřina Svobodová

Gymnázium, Brno - Bystrc

6A8

216

66

Petr Fišer

Gymnázium Česká Lípa

2.A

213

66

Petr Kašpar

SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín

2TA

213

66

Daniel Rous

SSŠ výpočetní techniky Praha 9

T2.B

213

69

Vojtěch Borovec

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

212

69

Jan Brokeš

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

212

69

Ondřej Horina

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

3.A

212

69

Dominik Landsinger

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

212

69

Martin Pustka

SŠPU Opava

IT1

212

69

Patrik Sršeň

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

212

69

Stanislav Šaroch

Gymnázium Český Brod

5A8

212

76

Petr Hanák

Obchodní akademie Uherské Hradiště

2.B

210

77

Vladimír Arzt

VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice

2.B

209

77

Markéta Holubová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.m

209

77

Antonín Vavřinec Kanát

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.A

209

77

David Nepožitek

Gymnázium, Karviná

5.X

209

77

Miroslav Rouča

SPŠ Třebíč

PSB1

209

82

Ondřej Altman

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

208

82

Radek Bura

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G1.D

208

82

Michal Fiala

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Kvinta B

208

82

Anna Freibergerová

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta B

208

82

Josef Gajdůšek

DELTA SŠIE a MŠ, s.r.o.

1.B

208

82

Adam Greš

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

208

82

Lukáš Halaška

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

5QA

208

82

Michal Hausknecht

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. C

208

82

Daniela Juráková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

208

82

Vojtěch Kaloč

Gymnázium, Havířov-Podlesí

6.B

208

82

Vojtěch Kaňa

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

4.C

208

82

Lukáš Klein

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

2.B

208

82

Nikol Kusáková

Klvaňovo gymnázium Kyjov

Sexta B

208

82

Patrik Málik

SŠPU Opava

IT2

208

82

Natálie Mikolajová

Gymnázium Havlíčkův Brod

Sexta B

208

82

Michaela Mužíková

Gymnázium Strakonice

1.A

208

82

Tereza Niemcová

Gymnázium, Český Těšín

2.A

208

82

Jakub Novák

Gymnázium Strakonice

2.B

208

82

Antonín Prantl

Gymnázium Strakonice

5O

208

82

Jan Šafránek

SPŠE a VOŠ Pardubice

2. C

208

82

Daniel Uhříček

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

208

82

Tomáš Varga

Podkrušnohorské gymnázium, Most

sexta

208

82

Jiří Venský

Masarykovo gymnázium Příbor

sexta

208

82

Marek Vlk

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

QA

208

82

Petr Vorlíček

Gymnázium Václava Hlavatého Louny

6A/8

208

82

Ondřej Žák

SPŠ Třebíč

EPB2

208

108

Markéta Kučerová

Gymnázium Uherské Hradiště

XA

206

109

Martin Gregor

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.B

205

109

Jiří John

Gymnázium Ústí nad Orlicí

2.A

205

109

Ondřej Kasan

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

6.P

205

109

Jan Kmínek

Gymnázium Děčín

V5.A

205

109

Jan Knor

OA Valašské Meziříčí

1.D

205

109

Jakub Pátek

SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín

1TB

205

109

Vincenc Straka

Gymnázium Český Brod

6A8

205

109

Martin Stuchlík

Gymnázium Český Brod

6.A8

205

109

Milan Vu Nguyen Hoang Long

SPŠ Ostrov

I1

205

118

Tomáš Babák

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

204

118

Marek Bařinka

Obchodní akademie Uherské Hradiště

2.B

204

118

Jaroslav Boudný

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka

C1.A

204

118

Matěj Boura

Gymnázium Nový Bydžov

3. C

204

118

Dominik Bušek

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

204

118

Tereza Čechová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

204

118

Adam Čikl

VOŠ a SŠT Česká Třebová

I21

204

118

Jan Doležal

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

5.F

204

118

Ondřej Jan Doležal

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

kvinta

204

118

Michal Drašnar

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

204

118

Jana Drnková

ZŠ a G Vítkov

Kvinta

204

118

Kateřina Feslová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

5.M

204

118

Daniel Gladiš

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sexta A

204

118

Jan Gurecký

SŠPU Opava

IT2

204

118

Vít Chrubasík

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

6. A

204

118

Adam Ivora

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G5.A

204

118

Václav Jančařík

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

XA

204

118

Kryštof Jurajda

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

204

118

David Karas

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2. C

204

118

Max Mohl

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

6.G

204

118

Veronika Mokroszová

Gymnázium, Český Těšín

kvinta A

204

118

Kristýna Niemcová

Gymnázium, Český Těšín

2.A

204

118

Alexandr Nikitin

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

6. A

204

118

Michaela Novotná

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

5.QA

204

118

Jana Procházková

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Kvinta

204

118

David Rajský

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. C

204

118

Lukáš Roubíček

SPŠE a VOŠ Pardubice

1.E

204

118

Klára Stašková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

6XA

204

118

Johana Strmisková

Gymnázium, Brno - Bystrc

6A8

204

118

Vít Vlašánek

Slezské gymnázium Opava

1.A

204

118

Jan Volný

Matiční gymnázium, Ostrava

I.A

204

149

Barbora Sadilová

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2.C

203

150

Kateřina Janoušková

Gymnázium F. X. Šaldy Liberec

6V

201

151

Petr Ančinec

Gymnázium Otrokovice

2. A

200

151

Mikuláš Borsányi

Gymnázium, Český Krumlov

5.O

200

151

Lucie Dvořáčková

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

1.C

200

151

Richard Fošenbauer

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.C

200

151

Marek Gawlik

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200

151

Martin Hanuš

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

6.M

200