Pořadí

Jméno

Škola

Třída

Body

1

Jakub Bartoš

Gymnázium Písnická Praha

V2

240

1

Jiří Bednář

GJO Litovel

sekunda

240

1

Ondřej Cach

ZŠ Polabiny Pardubice

7.C

240

1

Tadeáš Cibulka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

1.A

240

1

Blanka Darivčáková

ZŠ Alšova Kopřivnice

6.A

240

1

Veronika Francová

CM gymnázium v Prostějově

Prima

240

1

Petr Havlát

ZŠ Jílovská Praha

6.B.

240

1

Kryštof Jasenský

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

240

1

Jan Kaifer

Gymnázium Český Brod

2.A8

240

1

Denisa Kneslová

ZŠ Staré Město, okres Uh. Hradiště

7.D

240

1

Vojtěch Kužel

Gymnázium Nové Město na Moravě

2.A

240

1

Rostislav Lán

Gymnázium Havlíčkův Brod

sekunda

240

1

Martin Lukeš

Gymnázium Písnická Praha

V2

240

1

Michaela Nejedlá

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

240

1

Kateřina Novotná

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

240

1

Matěj Novotný

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

240

1

Marek Prudil

Gymnázium Olgy Havlové

2.1

240

1

Vojtěch Skopal

CM gymnázium v Prostějově

sekunda

240

1

Filip Stehlík

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O2

240

1

Vojtěch Tesař

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

1AV

240

1

Marek Urban

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

240

22

Michal Berky

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

228

22

Natálie Dvořáková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A.

228

22

Filip Hejsek

Gymnázium Písnická Praha

V1

228

22

Vilém Hrubý

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sekunda A

228

22

Tadeáš Kozub

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

228

22

Jan Obořil

Gymnázium, Brno - Bystrc

2A8

228

22

Jan Podlucký

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

7.D

228

22

Hana Szlachtová

Gymnázium Olgy Havlové

2.2

228

22

Artem Usov

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

228

31

Martin Havlásek

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sekunda A

225

32

Klára Bartoňová

Základní škola Šumperk, 8. května

7.A

224

32

Martin Boháč

ZŠ a MŠ Nerudova 9, České Budějovice

7.A

224

32

Matouš Cimala

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

224

32

Martin Fof

ZŠ a MŠ Třemešná

5.

224

32

Vojtěch Grubr

Gymnázium Děčín

V1.A

224

32

Štěpán Hartman

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

224

32

Věra Havířová

Gymnázium, Brno - Bystrc

1A8

224

32

M Heide

Gymnázium, Jateční 22, Ústí n/L

V2A

224

32

Ngoc Hung Hoang

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O2

224

32

Lucie Hrabáčová

Gymnázium Lovosice

sekunda

224

32

Martin Hronek

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

224

32

Vojtěch Hyánek

Gymnázium, Brno - Bystrc

1A8

224

32

Ondřej Chlubna

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G1.A

224

32

Lucie Jakabová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

224

32

Adam Karásek

CM gymnázium v Prostějově

Sekunda

224

32

Pavel Kejík

Gymnázium Blansko

Sekunda A

224

32

Lada Krofingerová

Gymnázium Lovosice

sekunda

224

32

Nela Kubelková

Gymnázium Lanškroun

sekunda

224

32

Ondřej Mach

Gymnázium Havlíčkův Brod

sekunda

224

32

Monika Masopustová

Gymnázium, Havířov-Podlesí

2.A

224

32

Jindra Matuška

Gymnázium Blansko

Prima

224

32

Jan Michálek

Gymnázium Olgy Havlové

2.1

224

32

Aneta Mizerová

ZŠ Jílovská Praha

6.B

224

32

Štěpánka Mrázková

ZŠ TGM Rokycany

7.A

224

32

Lukáš Neděla

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

224

32

Štěpán Řihák

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

224

32

Daniela Skácelíková

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. A

224

32

Dominika Marie Tichá

Gymnázium Česká Lípa

Sekunda A

224

32

Alena Trojanová

Gymnázium, Jateční 22, Ústí n/L

V2.A

224

32

Patrik Vala

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

224

32

Kristina Ráchel Vlková

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

224

32

Karolína Vojtová

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

224

32

Lukáš Volf

Gymnázium Česká Lípa

Sekunda A

224

32

Matouš Vondrášek

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

2.E

224

32

Adam Zápotočný

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

7.B

224

32

Ondřej Zelený

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

224

68

Karolína Bavorová

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

1.A

220

68

Martin Benda

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O2

220

68

Pavel Čačík

ZŠ Emy Destinnové Praha 6

7.C

220

68

Jindřich Dítě

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

7.B

220

68

Jonáš Havelka

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

2.E

220

68

Adéla Horáková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

220

68

Robert Horešovský

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

220

68

Jaroslav Hořák

ZŠ Oblačná, Liberec

7.B

220

68

Jan Hřebec

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

220

68

Aneta Chalupová

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

1.G

220

68

Petr Kabourek

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sekunda A

220

68

Vojtěch Káně

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Sekunda

220

68

Anna Lörinczová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

220

68

Vojtěch Ludvík

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

220

68

Matouš Marek

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

220

68

Tomáš Matějka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

220

68

Barbora Matušeková

Gymnázium Písnická Praha

V2

220

68

Hana Moravčíková

Gymnázium Uherské Hradiště

1.OA

220

68

Anastasia Pseirakis

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G2.A

220

68

Beáta Rupprechtová

MŠ a ZŠ Sázava

7.B

220

68

Marie Anna Stejskalová

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

220

68

David Strouhal

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

220

68

Lucie Šachová

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

220

68

Petr Šimek

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O2

220

68

Jakub Šišma

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

SA

220

68

Ondřej Šmejc

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

220

68

Šárka Štěrbová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

220

68

Josef Šutka

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O2

220

68

František Veselý

ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem

7.B

220

68

Dorota Wachtarczyková

ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

7.

220

98

Jan Hendrych

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

213

98

Štěpán Juránek

ZŠ Sirotkova Brno

6.C

213

98

Michaela Maliňáková

ZŠ Zašová

7

213

98

Ester Milostná

ZŠ Holzova 1, Brno

7.A

213

102

Jakub Ambroz

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

2.E

212

102

Michal Bandík

ZŠ Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

7. A

212

102

Adam Bretfeld

Gymnázium Lovosice

Sekunda

212

102

Marek Březa

ZŠ Sirotkova Brno

7.D

212

102

Natálie Bugetová

CM gymnázium v Prostějově

Sekunda

212

102

Ivan Dostál

ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Praha 6

6.A

212

102

Tereza Doubková

ZŠ Rudolfa Frimla Trutnov

7.A

212

102

Nikola Drnková

Základní škola Dukelská Strakonice

7.M

212

102

Samuel Engel

Gymnázium Česká Lípa

Seknuda A

212

102

Lucie Fialová

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

7.A

212

102

Dominik Filip

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

2.AV

212

102

Šárka Fleková

Gymnázium Blansko

Sekunda A

212

102

Filip Gregora

Gymnázium Lanškroun

Prima

212

102

Michael Heran

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

212

102

Kristýna Holubcová

ZŠ Rudolfa Frimla Trutnov

7.A

212

102

Kristýna Hovorková

Gymnázium Písnická Praha

V1

212

102

Jana Janová

Základní škola Šumperk, 8. května

6.A

212

102

Roman Kadlec

Gymnázium Blansko

Sekunda A

212

102

Natálie Khazaalová

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

212

102

Radek Kuthan

Základní škola a Mateřská škola Dubné

7.

212

102

Rudolf Líbal

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

212

102

Jan Marek

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

212

102

Jakub Melichar

4.ZŠ Žďár nad Sázavou

7.B

212

102

Kristýna Mrázková

ZŠ Rudolfa Frimla Trutnov

7.A

212

102

Karolína Nováková

Gymnázium Židlochovice

Prima

212

102

Adéla Olšovská

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

212

102

Máša Pelikánová

Gymnázium Kladno

O2

212

102

Antonín Plevač

10. základní škola Plzeň

7.A

212

102

Vendula Rusá

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

212

102

Markéta Schulzová

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A.

212

102

Jakub Sixta

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

212

102

Marek Skřivan

ZŠ Staré Město, okres Uh. Hradiště

7.D

212

102

Anatolij Stojka

ZŠ Liberec, ul. 5.května

7. B

212

102

Sabina Večeřová

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

212

102

Eliška Vítková

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

212

102

Eliška Vlková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

212

102

Martin Vyhnálek

ZŠ B. Němcové Opava

6.A

212

139

Eliška Jorová

ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov

7.B

211

139

Michal Mrkos

Masarykova základní škola Polička

5.a

211

141

Bohumil Bondarenko

Biskupské gymnázium a CZŠ, Č. Budějovice

2.A.

209

141

David Borunský

ZŠ B. Němcové Opava

6.A

209

141

Veronika Elznicová

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

2.G

209

141

Ondra Hlava

Gymnázium Písnická Praha

V1

209

141

Miroslav Jára

ZŠ Nymburk, Tyršova 446

7. A

209

141

Monika Kutějová

ZŠ Blažkova 9 Brno

7.C

209

141

Alžběta Pačesová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

209

141

David Pham

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

209

141

Vít Rejžek

Základní škola Dukelská Strakonice

7.M

209

150

Pavel Balda

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

208

150

Magdaléna Bartošová

ZŠ Šromotovo Hranice

6.A

208

150

Adam Burkuš

Gymnázium, Český Těšín

Prima A

208

150

Lukáš Cezner

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

208

150

Lukáš Čechaček

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. A

208

150

Michal Čupka

Gymnázium Fr. Živného, Bohumín

sekunda

208

150

Jára Dobiáš

Gymnázium, Jateční 22, Ústí n/L

V2.A

208

150

Barbora Dohnalová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

208

150

Martin Fischer

ZŠ Jílovská Praha

7.B

208

150

Vojtěch Hypša

Biskupské gymnázium a CZŠ, Č. Budějovice

2.B

208

150

Boris Javaš

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

208

150

Natálie Kálecká

Gymnázium Děčín

V2.A

208

150

Barbora Kamenčáková

Gymnázium Český Brod

2A8

208

150

Sabira Kerej

Základní škola Laštůvkova, Brno

6.B

208

150

Omdřej Kohut

Gymnázium, Havířov-Podlesí

2.A

208

150

Aneta Koudová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

208

150

Jana Králová

4.ZŠ Žďár nad Sázavou

6.B

208

150

František Václav Kratochvíl

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

208

150

Tomáš Kusák

ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

6.B

208

150

Jiří Lebeda

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Sekunda

208

150

Martin Máca

4.ZŠ Žďár nad Sázavou

7.B

208

150

Jakub Novak

Gymnázium Český Brod

2a8

208

150

Magdaléna Novotná

ZŠ, ZUŠ a MŠ Lipnice nad Sázavou

7.

208

150

Adam Pazderka

ZŠ Emy Destinnové Praha 6

7.C

208

150

Libuše Sadilová

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

208

150

Petr Svoboda

ZŠ Turnov, Skálova 600

7.B

208

150

Tereza Špergerová

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

208

150

Anna Toová

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O2

208

150

Karel Tynek

ZŠ Trmice

6.B

208

150

Markéta Vanduchová

ZŠ Šromotovo Hranice

7.A

208

150

Michal Vaňura

Gymnázium, Jateční 22, Ústí n/L

V2.A

208

150

Diana Varšíková

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

208

150

Věra Vrzáková

Gymnázium Český Brod

2A8

208

183

Jan Valeš

Základní škola Dukelská Strakonice

7.M

207

184

Markéta Kadlecová

Gymnázium Česká Lípa

1A

205

185

Daniil Barabashev

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

204

185

Zuzana Bařinková

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

204

185

Ondřej Bašta

3.ZŠ Zábřeh

6.B

204

185

Jan Borovička

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

204

185

Ondřej Bouzek

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

204

185

Martin Cmiel

Gymnázium Olgy Havlové

1.1

204

185

Petr Dedek

Mensa gymnázium, Praha

Sekunda

204

185

Tereza Diakovová

ZŠ Sirotkova Brno

7.D

204

185

Erika Do

ZŠ Sirotkova Brno

7.D

204

185

Anna Doležalová

Masarykova základní škola Polička

6.A

204

185

Khanh Dinh Duong

ZŠ Jílovská Praha

7 C

204

185

Filip Dvorský

Gymnázium Blansko

Sekunda A

204

185

Dominika Ebrová

ZŠ Jílovská Praha

6.C

204

185

David Faltýnek

ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem

6

204

185

Bára Garguláková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

1PB

204

185

Sofie Gjuričová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

204

185

Ondřej Golasowski

ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

7.

204

185

Markéta Gretzová

ZŠ E. Beneše Lysice

7.C

204

185

Michael Gulyj

Gymnázium a SOŠ Rokycany

sekunda

204

185

Jan Horský

Gymnázium Česká Lípa

sekunda A

204

185

Marek Houdek

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

204

185

Ondra Hráček

Gymnázium Olgy Havlové

1.1

204

185

Lucie Hrdličková

ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod

7.B

204

185

Štěpán Hronek

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

204

185

Petra Hýblerová

Gymnázium Písnická Praha

V2

204

185

Dita Chabičovská

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

204

185

Dalibor Kalina

Gymnázium Uherské Hradiště

1.OA

204

185

Michal Kalista

ZŠ Za Nádražím, Č. Krumlov

7.C

204

185

Jan Kallus

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

204

185

Rozálie Kluvancová

Gymnázium Děčín

V2.A

204

185

Eliška Koláčková

Gymnázium, Brno - Bystrc

2A8

204

185

Blanka Konvalinková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A.

204

185

Jakub Kováč

ZŠ Polabiny Pardubice

7

204

185

Magdaléna Králová

ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov

6.B

204

185

Jakub Krsek

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

204

185

Anna Kubaštová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

204

185

Michael Kubát

ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod

7.D

204

185

Daniel Kudlata

Biskupské gymnázium a CZŠ, Č. Budějovice

2.B

204

185

Jonáš Kulveit

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

204

185

Tereza Louková

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

204

185

Vojtěch Lžičař

Gymnázium, Brno - Bystrc

1A8

204

185

Markéta Macáková

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O2

204

185

Štěpán Matěk

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

PA

204

185

Lucie Mrázková

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

1.AV

204

185

Radim Musil

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

6

204

185

Šimon Němeček

Gymnázium Český Brod

2A8

204

185

Klára Nováková

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

204

185

Aneta Pelíšková

Gymnázium Blansko

Sekunda A

204

185

Viktorie Pešková

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

204

185

Petr Poremski

Gymnázium Olgy Havlové

1.2

204

185

Dominik Pospěch

ZŠ a MŠ Suchdol nad Odrou

7

204

185

Jan Pučálka

Gymnázium Český Brod

1a8

204

185

Eliška Riedlová

Základní škola Šumperk, 8. května

7.A

204

185

Kamila Ročňová

Základní škola Horní Jelení

7.

204

185

Václav Růžička

Gymnázium Česká Lípa

1A

204

185

Anna Schierová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

204

185

Vojtěch Schreiner

Gymnázium Česká Lípa

Sekunda A

204

185

Tomáš Sklenář

GJO Litovel

sekunda

204

185

Jiří Sloup

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

204

185

Lukáš Soják

Základní škola Šumperk, 8. května

7.B

204

185

Jan Soukup

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

204

185

Tobiáš Stodůlka

ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem

7.B

204

185

Pavel Svoboda

ZŠ Jílovská Praha

7.C

204

185

Jakub Svozil

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

204

185

Eliška Synková

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

1.G

204

185

Jakub Szymsza

CM gymnázium v Prostějově

Sekunda

204

185

Kateřina Šmídová

Gymnázium Česká Lípa

1A

204

185

Daniel Šterbák

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

1.A

204

185

Denisa Vojtasová

ZŠ Hradec Králové - Pouchov

7.roč.

204

185

Hugo Weisz

Základní škola Laštůvkova, Brno

6.A

204

255

Marián Mrázik

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O1

201

256

Radim Bako

Gymnázium Lanškroun

sekunda

200

256

Radek Bastl

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

SA

200

256

Sára-Anna Borzová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

200

256

Ondřej Burget

CM gymnázium v Prostějově

Sekunda

200

256

Anna Čaloudová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

200

256

David Dvořák

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

SA

200

256

Klára Fialová

ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem

7.B

200

256

Vojtěch Formánek

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

SA

200

256

Vojtěch Gajzler

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

200

256

Ludmila Gieslová

ZŠ Staré Město, okres Uh. Hradiště

6.D

200

256

Ondřej Hrdlička

ZŠ Sirotkova Brno

7.C

200

256

Anežka Hubníková

2. ZŠ Napajedla

7.A

200

256

Natálie Hudcová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

200

256

Adriana Husťáková

Gymnázium Olgy Havlové

2.2

200

256

Adam Jirák

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

2.E

200

256

Johana Kamrlová

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

200

256

Jaroslav Knápek

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

1PB

200

256

Jana Kolenovska

Masarykovo gymnázium Příbor

sekunda

200

256

Lucie Krejčířová

ZŠ Sirotkova Brno

6.D

200

256

Lucie Kremlová

ZŠ Alšova Kopřivnice

6.A

200

256

Theo Medek

Gymnázium Otrokovice

Prima

200

256

Jakub Mráz

ZŠ a MŠ Křemže

7.A

200

256

Barbora Nedomová

CM gymnázium v Prostějově

Prima

200

256

Rivka Orlitová

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

1av

200

256

Martin Pivnička

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sekunda A

200

256

Barbora Polášková

2. ZŠ Napajedla

7.a

200

256

Ondřej Rethy

ZŠ Oblačná, Liberec

7.A

200

256

Aneta Schmiedová

Gymnázium Ostrava - Zábřeh

1.A

200

256

Mirko Spurník

GJO Litovel

sekunda

200

256

Libor Šabaka

Gymnázium Česká Lípa

1A

200

256

Michaela Šmídová

ZŠ Blažkova 9 Brno

7.C

200

256

Zuzana Štěpánková

ZŠ Alšova Kopřivnice

7.B

200

256

Lenka Urbaníková

ZŠ Kneslova Brno

6.

200

256

Eliška Vlková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

200

290

Diana Krčálová

ZŠ Jílovská Praha

7.B

199

291

Miroslav Blaho

ZŠ a MŠ J. A. K. Nivnice

7. B

198

291

Lukáš Gallo

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

1PB

198

293

Kateřina Jirovská

ZŠ Uhlířské Janovice

7. A

197

293

Šimon Pichert

Gymnázium Václava Hlavatého

1.A/8

197

293

Andrea Strnadová

ZŠ a MŠ Křemže

7.A

197

293

Kristýna Šenková

ZŠ Žďár n. S., Komenského 2

6.B

197

293

Markéta Zrostlíková

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

197

298

Patrik Broniek

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

2. A

196

298

Jakub Černohorský

Gymnázium Lovosice

sekunda

196

298

Aneta Furmanová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

196

298

Anita Hájková

Gymnázium Karla Sladkovského

1.F

196

298

Vojtěch Hanke

ZŠ B. Němcové Opava

6.B

196

298

Kristina Hulanská

2. ZŠ Napajedla

7.A

196

298

Dalibor Káňa

Gymnázium, Havířov-Podlesí

2.A

196

298

Jan Klier

ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov

7.B

196

298

Vojtech Kotrly

ZŠ Bludov

6.b

196

298

Vojtěch Mervart

Gymnázium a SOŠ Jaroměř

2.P

196

298

Jakub Mottl

ZŠ Litvínovská Praha 9

7.B

196

298

Martin Petr

MŠ a ZŠ Sázava

7.B

196

298

Jana Piškulová

Gymnázium Duchcov

2A

196

298

Jiří Poisl

Základní škola Šumperk, 8. května

7.A

196

298

Adam Procházka

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

196

298

Jiří Straka

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

7.B

196

298

Vojtěch Škrášek

Gymnázium Uherské Hradiště

1.OA

196

298

Anežka Špringlová

ZŠ Bělá pod Bezdězem

6.A

196

298

Anna Štefancová

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

7.D

196

298

Štěpán Tichý

CM gymnázium v Prostějově

sekunda

196

298

Valentina Tomšů

Gymnázium a SOŠ Jaroměř

2.P

196

298

Ondřej Vankát

ZŠ Jílovská Praha

6.B

196

298

Dominik Verner

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

sekunda

196

298

Klára Veselá

2. ZŠ Napajedla

7.A

196

298

Jiří Žurek

Základní škola, Tř. 1.máje Hranice

6.A

196

323

Dalibor Havlíček

ZŠ Polabiny Pardubice

7

194

323

Thuy Ngo Thi

ZŠ Trmice

7.B

194

325

Matěj Hrdinka

ZŠ TGM Rokycany

6.A

193

325

Veronika Sasová

ZŠ Liberec, ul. 5.května

7. B

193

325

Klára Týfová

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

193

325

Jakub Vaněk

Gymnázium Kladno

O2

193

325

Tereza Zemanová

Základní škola, Tř. 1.máje Hranice

7.D

193

330

Tereza Adamczyková

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G2.A

192

330

Kryštof Balák

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Sekunda

192

330

Jan Balcar

ZŠ a MŠ Na Beránku Praha

7.B

192

330

Martin Berčík

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

192

330

Filip Bischof

GSOŠ Podbořany

prima

192

330

Matěj Cerha

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

1.L

192

330

Vojtěch David

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. A

192

330

Vojtěch Doležal

ZŠ Smetanova,Skuteč

7.B

192

330

Michal Dufek

Gymnázium, Frenštát pod Radhoštěm

1.A

192

330

Michal Fara

ZŠ TGM Rokycany

7.A

192

330

Adam Fleishhans

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.B

192

330

Zuzana Gajdůšková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

192

330

Veronika Grúlová

Gymnázium Písnická Praha

V1

192

330

Markéta Heverová

Základní škola Šumperk, 8. května

7.A

192

330

Šimon Houška

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

192

330

Petr Hruša

Gymnázium Olgy Havlové

2.2

192

330

Klára Jandová

ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Praha 6

7.B

192

330

Eliška Kalíková

ZŠ Blažkova 9 Brno

7.C

192

330

Moses Kang

ZŠ Emy Destinnové Praha 6

7.A

192

330

Michal Kodad

ZŠ Jílovská Praha

7.B

192

330

Václav Kohout

Gymnázium Kladno

o2

192

330

Adam Kozler

ZŠ TGM Rokycany

7.A

192

330

Jakub Kratochvíl

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

1.G

192

330

Sára Krinerová

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

7.D

192

330

Dalibor Kučera

ZŠ Vsetín, Rokytnice

7.A

192

330

Adéla Kyánková

ZŠ E. Beneše Lysice

7.A

192

330

Tadeáš Lehký

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Sekunda

192

330

Jan Loffelmann

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

192

330

Kryštof Lounek

ZŠ a MŠ Častolovice

7.A

192

330

Martin Lysoněk

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

1PA

192

330

Anna Mádrová

ZŠ Sirotkova Brno

7.D

192

330

Dominika Machová

Gymnázium Písnická Praha

V2

192

330

Michaela Malá

ZŠ Vimperk Smetanova

6.A

192

330

Jiří Maňák

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OB

192

330

Petr Matoušů

ZŠ Štáflova, Havlíčkův Brod

7.B

192

330

Tomáš Mejsnar

Gymnázium Česká Lípa

1A

192

330

Barbora Meškánová

Základní škola Ostrov, Masarykova

7.A

192

330

Ondřej Mráz

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

192

330

Tereza Náhlovská

ZŠ Turnov, Skálova 600

7. A

192

330

Martin Navrátil

Gymnázium Blansko

Sekunda A

192

330

Daniel Němčík

Gymnázium, Havířov-Podlesí

2.A

192

330

Jana Nováková

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

1.PA

192

330

Matěj Novotný

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O1

192

330

Tomáš Oborný

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

G1.A

192

330

Antonín Otmar

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

1.A

192

330

Martin Otýpka

Gymnázium Židlochovice

prima

192

330

Nela Pastyříková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

192

330

Markéta Plešková

ZŠ Jílovská Praha

7.C

192

330

Petr Podrazil

ZŠ Partyzánská

7

192

330

Adéla Pokorná

Gymnázium Blansko

Prima A

192

330

Beáta Polášková

Gymnázium Olgy Havlové

1.2

192

330

Petr Pomije

ZŠ Za Nádražím, Č. Krumlov

6.c

192

330

Petr Poplštein

GSOŠ Podbořany

Sekunda

192

330

Aneta Procházková

Gymnázium Česká Lípa

Sekunda A

192

330

Anna Ryšavá

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

2.G

192

330

Adéla Skřivánková

Gymnázium, Brno - Bystrc

2A8

192

330

Martin Smrt

1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko

7.A

192

330

Kateřina Smutná

ZŠ E. Beneše Lysice

7.A

192

330

Alžběta Spurná

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

1.G

192

330

Tereza Srpová

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O2

192

330

Václav Jan Stezka

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

192

330

Jakub Strouhal

ZŠ Oblačná, Liberec

7.A

192

330

Petr Sviták

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

Kvarta

192

330

Adéla Synková

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

1.PA

192

330

Sebastian Šaka

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

192

330

Michaela Šroubková

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

1.AV

192

330

Anna Švancarová

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

6.A

192

330

Jakub Tocauer

ZŠ Jílovská Praha

6.B

192

330

Martin Tokoš

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

192

330

Jaromír Tomšovic

ZŠ Vimperk Smetanova

7tř

192

330

Michal Vais

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

6.D

192

330

Michal Vaverka

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O2

192

330

Filip Vencl

ZŠ Jílovská Praha

6.B

192

330

Natálie Výmolová

ZŠ a MŠ J. A. K. Nivnice

7. A

192

330

Vojtěch Vyorálek

Gymnázium Židlochovice

Prima

192

330

Ryan Jacob Whiteside

ZŠ Máj II České Budějovice

7.A

192

330

Petra Zapalačová

Gymnázium Česká Lípa

Srkunda A

192

330

Ondřej-Jiří Záruba

ZŠ E. Beneše Lysice

7.A

192

330

Anna Závadová

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

192

330

Tomáš Zuzaňák

Gymnázium, Havířov-Podlesí

1.A

192

410

Ondřej Machotka

ZŠ Nymburk, Tyršova 446

7. A

191

411

Tomáš Pavelčík

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

PA

190

412

Jan Bílek

ZŠ Sirotkova Brno

7.D

189

412

Veronika Grácová

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

1PB

189

412

Lukáš Hypša

ZŠ Máj II České Budějovice

7.A

189

412

Martina Kuncová

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

1.PA

189

412

Denisa Machalová

Gymnázium a SOŠZE Vyškov

SA

189

417

Barbora Betlachova

ZŠ Jílovská Praha

7.C

188

417

Tereza Birnbaumová

Základní škola, Tř. 1.máje Hranice

7.D

188

417

Dominika Brčáková

1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko

7.B

188

417

Jan Bubla

Masarykova základní škola Polička

7.A

188

417

Tereza Černá

ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov

7.A

188

417

Ondřej Dacík

Gymnázium Uherské Hradiště

1.OA

188

417

Hung Do

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O2

188

417

Jonáš Doleček

Gymnázium Z. Wintra, Rakovník

O2

188

417

Jakub Dufek

ZŠ, Brno, Mutěnická 23

6.A

188

417

Benedikt Dvořák

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

188

417

Jan Franěk

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

6.A

188

417

Zuzana Gabrhelíková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

1PA

188

417

Zuzana Gőghová

ZŠ Sirotkova Brno

7.C

188

417

Adéla Havlačková

Gymnázium Česká Lípa

1A

188

417

Klára Hegrová

Masarykova základní škola Polička

7.A

188

417

Tomáš Holas

Základní škola Laštůvkova, Brno

7.B

188

417

Martin Holoubek

Gymnázium Český Brod

2a8

188

417

Michaela Hynčicová

Základní škola, Tř. 1.máje Hranice

7.B

188

417

Nikola Iványi

ZŠ Sirotkova Brno

6.C

188

417

Vašek Janáček

ZŠ Sirotkova Brno

6.d

188

417

Emil Javůrek

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

188

417

Matyáš Jurák

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

188

417

Michaela Kašparová

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova

2.E

188

417

Kateřina Klementová

ZŠ Blažkova 9 Brno

7.B

188

417

Anna Kohoutová

Gymnázium a SOŠE Kralupy n. Vlt.

1.G

188

417

Tomáš Kořínek

Gymnázium Otrokovice

Prima

188

417

Nikol Koukalová

Základní škola Praha - Radotín

7.A

188

417

Markéta Křivánková

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

188

417

Daniel Kubrt

ZŠ Kostelec n/O

7.B

188

417

Silvie Květoňová

ZŠ Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

7. B

188

417

Adam Lerch

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

7.A

188

417

Jan Licek

Gymnázium, Jateční 22, Ústí n/L

V2.A

188

417

Tomáš Luffer

Gymnázium Blansko

Sekunda A

188

417

Kateřina Lunerová

Gymnázium Blansko

Sekunda

188

417

Alžběta Marelová

1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko

7.B

188

417

Barbora Matoušková

Základní škola Laštůvkova, Brno

7.C

188

417

Eva Moravcová

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. A

188

417

Filip Murňák

Gymnázium Lovosice

sekunda

188

417

Lukáš Nejedlý

Gymnázium Blansko

Sekunda A

188

417

Jan Nekarda

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

188

417

Hoang Yen Nguyen

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

188

417

Lukáš Novák

Gymnázium Brandýs n/L - Stará Boleslav

1P

188

417

Adéla Oravová

Základní škola, Tř. 1.máje Hranice

6.C

188

417

Patrik Pánek

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

1.A

188

417

Eliška Pešičková

1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko

7.B

188

417

Filip Petrlák

ZŠ Kostelec n/O

7.B

188

417

Marek Petrov

Gymnázium Ostrava - Zábřeh

1.A

188

417

Karel Poncar

Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5

2.M

188

417

Julie Popovyčová

ZŠ Otokara Březiny Jihlava

6.B

188

417

Alžběta Preissová

Gymnázium Lovosice

prima

188

417

Agáta Repčíková

Gymnázium Český Brod

2A8

188

417

Elena Rodova

Gymnázium Blansko

Sekunda A

188

417

Adéla Růžičková

ZŠ, Brno, Mutěnická 23

6.A

188

417

Tereza Sedláková

ZŠ a MŠ Dolní Loučky

7.

188

417

Aneta Schiffnederová

Gymnázium Blansko

Sekunda A

188

417

Veronika Schůtová

Gymnázium Český Brod

1A8

188

417

David Slaný

Gymnázium Olgy Havlové

2.2

188

417

Julie Suchá

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

7.D

188

417

Hana Svobodová

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

sekunda

188

417

Ondřej Szymik

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

1. A

188

417

Ráchel Šírková

ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem

7.B

188

417

Michaela Šobová

Gymnázium Blansko

Sekunda

188

417

Tereza Vacková

Gymnázium Lanškroun

sekunda

188

417

Lenek. Viduna

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

2.L

188

417

Anastázie Vítková

Gymnázium Česká Lípa

1A

188

417

Kristýna Vlasáková

ZŠ TGM Blansko

6.A

188

417

Jan Vopat

ZŠ Hornická Chomutov

6.A

188

417

Albert Zejda

Gymnázium Uherské Hradiště

2.OA

188

417

Kateřina Zemanová

Gymnázium Luďka Pika v Plzni

1.L

188

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

 

 

Pořadí

Jméno

Škola

Třída

Body

1

Jakub Bartoš

Gymnázium Písnická Praha

V2

240

1

Jiří Bednář

GJO Litovel

sekunda

240

1

Ondřej Cach

ZŠ Polabiny Pardubice

7.C

240

1

Tadeáš Cibulka

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

1.A

240

1

Blanka Darivčáková

ZŠ Alšova Kopřivnice

6.A

240

1

Veronika Francová

CM gymnázium v Prostějově

Prima

240

1

Petr Havlát

ZŠ Jílovská Praha

6.B.

240

1

Kryštof Jasenský

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

240

1

Jan Kaifer

Gymnázium Český Brod

2.A8

240

1

Denisa Kneslová

ZŠ Staré Město, okres Uh. Hradiště

7.D

240

1

Vojtěch Kužel

Gymnázium Nové Město na Moravě

2.A

240

1

Rostislav Lán

Gymnázium Havlíčkův Brod

sekunda

240

1

Martin Lukeš

Gymnázium Písnická Praha

V2

240

1

Michaela Nejedlá

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

240

1

Kateřina Novotná

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

240

1

Matěj Novotný

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

240

1

Marek Prudil

Gymnázium Olgy Havlové

2.1

240

1

Vojtěch Skopal

CM gymnázium v Prostějově

sekunda

240

1

Filip Stehlík

Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL

O2

240

1

Vojtěch Tesař

Gymnázium Matyáše Lercha Brno

1AV

240

1

Marek Urban

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A

240

22

Michal Berky

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SA

228

22

Natálie Dvořáková

Gymnázium Nad Kavalírkou Praha

2.A.

228

22

Filip Hejsek

Gymnázium Písnická Praha

V1

228

22

Vilém Hrubý

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sekunda A

228

22

Tadeáš Kozub

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

228

22

Jan Obořil

Gymnázium, Brno - Bystrc

2A8

228

22

Jan Podlucký

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

7.D

228

22

Hana Szlachtová

Gymnázium Olgy Havlové

2.2

228

22

Artem Usov

Gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

R2.A

228

31

Martin Havlásek

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Sekunda A

225

32

Klára Bartoňová

Základní škola Šumperk, 8. května

7.A

224

32

Martin Boháč

ZŠ a MŠ Nerudova 9, České Budějovice

7.A

224

32

Matouš Cimala

Gymnázium J.Á.Komenského Uherský Brod

SA

224

32

Martin Fof

ZŠ a MŠ Třemešná

5.

224

32

Vojtěch Grubr

Gymnázium Děčín

V1.A

224

32

Štěpán Hartman

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

2SB

224

32

Věra Havířová

Gymnázium, Brno - Bystrc

1A8

224

32

M Heide

Gymnázium, Jateční