Žebříček nejlepších soutěžících

Kategorie Junior 2018

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Pavel Holman Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 240
1 David Kamenský Gymnázium Břeclav 240
1 Vojta Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí 240
1 Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
1 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 240
6 Jakub Drobek Gymnázium Karviná 228
6 Jindřich Matuška Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 228
6 Vojtěch Pešout Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří 228
9 Aneta Chalupová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 225
9 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 225
11 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 224
11 Jan Čemus Gymnázium Jana Palacha 224
11 Věra Havířová Gymnázium, Brno-Bystrc 224
11 Anna Holcová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 224
11 Martin Otýpka Gymnázium Židlochovice 224
11 Filip Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 224
17 Denis Adámek Matiční gymnázium, Ostrava 220
17 Jan Beránek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 220
17 Jan Borovička Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 220
17 Lubor Čech Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 220
17 Robert Gemrot Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 220
17 Ondřej Kantor Matiční gymnázium, Ostrava 220
17 Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh 220
17 Jáchym Mierva Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 220
17 Petr Mišek Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 220
17 Jiří Navrátil Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 220
17 Tomáš Plecháček Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 220
17 Beáta Polášková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 220
17 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 220
17 Tom Riley Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
17 Hana Slámová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 220
17 Martin Vaněk Matiční gymnázium, Ostrava 220
17 Jan Vidlák Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 220
34 Mikuláš Barna Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 216
35 Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa 213
35 Marie Zatloukalová Gymnázium Olomouc - Hejčín 213
37 Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín 212
37 Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa 212
37 Martin Pfannenstiel Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 212
37 Karel Stehlík Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 212
41 Daniel Skýpala Gymnázium Olomouc - Hejčín 211
42 Markéta Belatková Gymnázium Havlíčkův Brod 210
42 Barbora Dostalová Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 210
42 Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun 210
42 Štěpán Chrást Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 210
42 Adam Podivinský Gymnázium Olomouc - Hejčín 210
42 Jakub Stříž Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 210
48 Petr Rídl Obchodní akademie Uherské Hradiště 209
49 Jan A. Domiter Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
49 Marek Fürst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 208
49 Pavel Kálal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 208
49 Kryštof Kříž Gymnázium Voděradská, Praha 10 208
49 Kryštof Mec Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 208
49 Vojtěch Sviták Gymnázium Šternberk 208
49 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
56 Ondřej Bartoš Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 205
56 Mikuláš Černý Gymnázium a SOŠ Mikulov 205
56 Jana Dandová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 205
56 Jan Franěk Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 205
56 Lucie Hácová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 205
56 Markéta Krtičková Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 205
56 Aleš Lahodný SŠPU Opava 205
56 Marek Slezáček Klvaňovo gymnázium Kyjov 205
56 Michaela Taubrová Gymnázium Strakonice 205
65 Tomáš Filip Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 204
65 Adéla Grycmonová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 204
65 Adam Hoštička Gymnázium Strakonice 204
65 Jakub Jedlička Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 204
65 Klára Koudelková Gymnázium Strakonice 204
65 Adam Krška Gymnázium a SOŠ Mikulov 204
65 Leon Ludvig Gymnázium Ostrov 204
65 Marek Miklenda Klvaňovo gymnázium Kyjov 204
65 Lukáš Nedbálek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 204
65 Šimon Pekár Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 204
65 Kateřina Válková Mendelovo gymnázium Opava 204
76 Matyáš Oujezdský Gymnázium Brno, Vídeňská 201
77 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 200
77 Karolína Bialońová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 200
77 Dora Cidlinská Gymnázium, Brno-Bystrc 200
77 Vojtěch Hyánek Gymnázium, Brno-Bystrc 200
77 Tomáš Jandl Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 200
77 Vojtěch Košťál Gymnázium Kladno 200
77 Vojtěch Laurenčík CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 200
77 Tomáš Machovec Gymnázium Teplice 200
77 Tereza Pavliňáková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 200
77 Vít Peichl Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 200
77 Kateřina Petříková Biskupské gymnázium B. Balbína HK 200
77 Ondřej Rottenborn Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 200
77 Vojtěch Rozinka Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 200
77 Jakub Tichánek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 200
77 Dagmar Vlčková Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 200
92 Michal Drašnar Gymnázium Lovosice 198
92 Samuel Hudec Gymnázium, Brno-Bystrc 198
92 Tea Křižková SPŠS Betlémská, Praha 1 198
92 Miroslav Osoba Gymnázium Ostrava - Zábřeh 198
92 Hana Pasková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 198
92 Aneta Venhudová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 198
98 Tomáš Čurda Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 197
98 Tomáš Fiala Gymnázium Jihlava 197
98 Tomáš Mareček Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 197
101 Adam Horvát Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 196
101 Kryštof Kaván Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 196
101 Sebastian Kima DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 196
101 Klára Ledvinková Gymnázium Havlíčkův Brod 196
101 Daniel Mencl Gymnázium Jana Palacha 196
101 Vašek Stupka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 196
107 Filip Baader Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 195
107 Martin Cmiel Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 195
107 Marek Červinka Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 195
107 Matěj Dragoun Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 195
107 Daniel Dürrhammer DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 195
107 Sára Ondráčková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 195
113 Marek Polášek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 194
113 Vít Wojnar Obchodní akademie Uherské Hradiště 194
115 Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko 193
115 Vít Kaifer Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk 193
115 Alan Pátík Gymnázium Otrokovice 193
115 David J. Šebánek Gymnázium Strakonice 193
115 Alexander Terziev Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 193
115 Martin Vrba SPŠSE a VOŠ, Liberec 193
115 Albert B. Zelnitius Gymnázium Uherské Hradiště 193
115 Eliška Zpěváková Gymnázium Lanškroun 193
123 Vojtěch Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
123 Tomáš Březina SŠTE Brno, Olomoucká 61 192
123 Sarah Bušta Gymnázium Soběslav 192
123 Soňa Černá Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 192
123 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 192
123 Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh 192
123 Jan Lakomý GJO Litovel 192
123 Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 192
123 Kateřina Prosecká DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 192
123 Antonín Sahula SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
123 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
123 David Tomeček Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
123 Lukáš Tomoszek Gymnázium Třinec 192
123 Tomáš Topinka VOŠ a SPŠE Plzeň 192
123 Ondřej Valášek Gymnázium Brno-Řečkovice 192
123 Jan Velička Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 192
139 Martina Daňková Gymnázium, Brno-Bystrc 191
140 Dalibor Heblák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 190
140 Jiří Kašpar SŠTE Brno, Olomoucká 61 190
140 Petr Ředina Gymnázium Strakonice 190
140 Richard Vlček VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 190
140 Martin Žoldák SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 190
145 Prokop Klouček DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 189
145 Eliška Lásková Gymnázium Slovanské náměstí Brno 189
145 Matěj Martínek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 189
145 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 189
145 Vítězslav Šafář GPOA Znojmo 189
150 Ondřej Bárta Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 188
150 Martin Beckovský Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 188
150 Tomáš Fink Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 188
150 Martin Fof Mendelovo gymnázium Opava 188
150 Veronika Harvánková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 188
150 Klára Hubínková Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 188
150 Filip Krampl SPŠ Tábor 188
150 Martin Losinský Gymnázium Voděradská, Praha 10 188
150 Petr Malý Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 188
150 Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov 188
150 Tomáš Mašek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 188
150 Michal Morávek SPŠS a OA Kladno 188
150 Jakub Nevařil Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 188
150 Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 188
150 Lucie Sedláčková SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 188
150 Kristýna Štampachová Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 188
166 Vojta Janošík Mendelovo gymnázium Opava 186
166 Alexandr Kudláček Gymnázium Strakonice 186
166 Šárka Nalezinková VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 186
166 Michaela Recová Gymnázium Šternberk 186
166 Karolína Šnajdarová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 186
166 Michal Vosyka Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 186
166 Vojtěch Vrečka Střední průmyslová škola Zlín 186
166 Martin Zeman DELTA SŠIE, Pardubice 186
174 Tobiáš Adamčík Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 185
174 Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 185
174 Radovan Dziubek Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 185
174 Štěpán Fábera Gymnázium Strakonice 185
174 Marek Frnoch Gymnázium Strakonice 185
174 Honza Chmelář VPŠ a SPŠ MV v Holešově 185
174 Rostislav Knopp Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 185
174 Lukáš Lalák Gymnázium Milevsko 185
174 Jan Marek Obchodní akademie Uherské Hradiště 185
174 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 185
174 Martin Nehyba Gymnázium Hranice 185
174 Michal Pavlíček Mendelovo gymnázium Opava 185
174 David Podroužek SŠINFIS Plzeň 185
174 Aneta Sekaninová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 185
174 Martin Šalek Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 185
174 Ondřej Šamárek Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 185
190 Petr Bratr Gymnázium Břeclav 184
190 Jan Čížek DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
190 Jitka Doležalová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 184
190 Jiří Frána Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 184
190 Vojtěch Hlavatý DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
190 Petra Izibiz Gymnázium Břeclav 184
190 Jakub Janov SPŠS Betlémská, Praha 1 184
190 Rudolf Jurišica Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 184
190 Kateřina Kolčová Gymnázium Česká Lípa 184
190 Tomáš Kordík Gymnázium Strakonice 184
190 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 184
190 Dalibor Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
190 Dominik POlanský Gymnázium Brno, Vídeňská 184
190 David Polášek SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
190 Matěj Renc Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 184
190 Zoe Schusterová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
190 Vojtěch Skyba Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 184
190 Prokop Štěpánek Gymnázium, Brno-Bystrc 184
190 Adéla M. Volná Gymnázium Česká Lípa 184
190 Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov 184
190 Vít Zákostelecký Gymnázium Strakonice 184
211 Dominik Jašek Obchodní akademie Uherské Hradiště 183
211 Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 183
211 František Mošanský Gymnázium Voděradská, Praha 10 183
211 Adéla Ryšavá Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 183
211 Dany Selesů Gymnázium Ostrava - Zábřeh 183
211 Eliška Slípková SŠPU Opava 183
211 Markéta Žalio Gymnázium Olomouc - Hejčín 183
218 Michael Janeček SPŠ Jedovnice 182
218 Jana Kulichová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 182
218 Štěpán Matěk Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 182
218 Markus Zabloudil SPŠ Jedovnice 182
222 Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově 181
222 Tomáš Česák Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 181
222 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 181
222 Michal Dušenka Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 181
222 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 181
222 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 181
222 Petra Smolíková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 181
222 Matěj Šťastný Gymnázium Voděradská, Praha 10 181
222 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 181
222 Vojtěch Vilímek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 181
222 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 181
233 Theodore Andres Gymnázium Břeclav 180
233 Pavel Černý SPŠS a OA Kladno 180
233 Filip Čihák Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 180
233 Adam Demčila Gymnázium Břeclav 180
233 Dominik Hanke DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 180
233 Veronika Jirmusová Gymnázium, Brno-Bystrc 180
233 Vojtěch Kadar SPŠS a OA Kladno 180
233 Ivan Kraus Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 180
233 Kamil Oslzlý GPOA Znojmo 180
233 Ondra Pávek Gymnázium Ústí nad Orlicí 180
233 Jiří Pres Gymnázium Židlochovice 180
233 Anna Psennerová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 180
233 Daniel Sedlák SŠIPS České Budějovice 180
233 Ondřej Souček Gymnázium Milevsko 180
233 Michal Šturm SPŠS a OA Kladno 180
233 Kateřina Tranová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 180
233 Lucie Vojkůvková Gymnázium Karviná 180
250 Petr Lipenský Gymnázium Ústí nad Orlicí 179
250 David Poledne Gymnázium Strakonice 179
250 Jáchym Zvelebil Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 179
253 Michal Bárta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 178
253 Michael Brabec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 178
253 Zuzana Černá Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 178
253 Natálie Francová Gymnázium Čakovice 178
253 Vojtěch Hobza Gymnázium a SOŠPG Čáslav 178
253 Ondřej Hráček Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 178
253 Sára Klenovcová Gymnázium Strakonice 178
253 Jakub Malý Gymnázium Čakovice 178
253 Michal Martinek Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 178
253 Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 178
253 Cuong Ngo Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 178
253 Martin Planička SPŠ Jedovnice 178
253 Pavla Rajsnerová sgagy 178
253 Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa 178
253 Václav Turek SPŠ Ostrov, p.o. 178
268 Štěpí Berka GJO Litovel 177
268 Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 177
268 Michaela Michalcová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 177
268 Martin Němec VOŠ a SPŠ Šumperk 177
268 Karolína Nováková Gymnázium Židlochovice 177
268 František Novotný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 177
268 Martin Řezáč Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 177
268 Matěj Sloup Gymnázium Teplice 177
268 Michael Šebesta Střední průmyslová škola Zlín 177
268 Samuel Štancl Obchodní akademie Uherské Hradiště 177
268 Pavla Vacková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 177
268 Stanislav Was Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 177
280 Radim Bridzik Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
280 Radek Bytel Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 176
280 Michal Jaroš Purkyňovo gymnázium, Strážnice 176
280 Agáta Podmanická GYMKC 176
280 Martin Šejba SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
280 Jan Štěpánek Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 176
280 Jiří Trč Gymnázium Česká Lípa 176
280 Pavel Vašíček Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
280 Valentina Vašková Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 176
289 David Hoang Gymnázium Ostrava - Zábřeh 175
289 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 175
289 František Jouza Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 175
289 Marie Matoušková Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 175
289 Ivana Oprštěná Slezské gymnázium Opava 175
289 Boris Patloch Střední průmyslová škola Karviná 175
289 Šimon Pavlík Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 175
289 Jan Ráček Gymnázium Ústí nad Orlicí 175
289 Dominik Švarc Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 175
298 Adam Černý Klvaňovo gymnázium Kyjov 174
298 Jana Dubová Gymnázium Soběslav 174
298 Jakub Fiala Gymnázium Česká Lípa 174
298 Anna Krupníková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 174
298 Vendula Mandíková Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 174
298 Matyáš Matura SPŠSE a VOŠ, Liberec 174
298 Benedikt Rusek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 174
298 Martina Rychtaříková Gymnázium Česká Lípa 174
298 Veronika Studničková Gymnázium Krnov 174
298 Petr Szczurek Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 174
298 Jan Špaňhel Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 174
298 Marek Vít DELTA SŠIE, Pardubice 174
310 Markéta Drozdová Gymnázium Havlíčkův Brod 173
310 Ladislav Hájek Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 173
310 Veronika Hájková Gymnázium Uherské Hradiště 173
310 Tomáš Holmajer Gymnázium Česká Lípa 173
310 Jakub Hronek Mendelovo gymnázium Opava 173
310 Štěpán Káně Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 173
310 Tomáš Machů Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 173
310 Lada Marková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 173
310 Tomáš Mašek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 173
310 Tereza Maxerová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 173
310 Vendula Míčková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 173
310 Ivo Puchnar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 173
310 David Rothbauer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 173
310 Radka Sedláčková Gymnázium Brno, Vídeňská 173
310 Jan Ševčík Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 173
310 Martin Šilhavík SŠPHZ Uherské Hradiště 173
326 Dominik Bednář Slezské gymnázium Opava 172
326 Jan Drašnar Gymnázium Lovosice 172
326 Tereza Dvořáková SPŠCH Pardubice 172
326 Marie Felixová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 172
326 Ivana Guznarová Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 172
326 Štěpán Holubják Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
326 Jan Horák Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 172
326 Josef Janáček Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
326 Lukáš Janda Gymnázium Kadaň 172
326 Adam Kobes Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
326 Lucie A. Kopelentová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 172
326 Ondřej Linhart Gymnázium Kladno 172
326 Michal Mach SPŠ Ostrov, p.o. 172
326 Martin Molenda Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 172
326 Michal Monček Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
326 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
326 Matěj Ondráček SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
326 Barbora Ostrčilová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
326 Josef Plášil Biskupské gymnázium B. Balbína HK 172
326 Matěj  Tonka ČAG 172
326 Magda Reitmayerová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
326 Zuzana Semlerová Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
326 Lukáš Skokan Gymnázium a SOŠPG Čáslav 172
326 Vojtěch Strachota Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 172
326 Martin H. Svensson Gymnázium, Brno-Bystrc 172
326 Adéla Šormová Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 172
326 Dorota Šostá Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 172
326 Petra Štěpánová Matiční gymnázium, Ostrava 172
326 Petr Šulc Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 172
326 Martin Tichý Gymnázium Břeclav 172
326 Vojtěch Venzara Gymnázium Jana Palacha 172
326 Jirka Zinecker Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 172
358 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 171
358 Hana Marková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 171
358 František Schubert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 171
358 Hedvika Tomečková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 171
358 Mikuláš Vagner AKADEMIA gymnázium Brno 171
363 Jiří Bohatý VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
363 Marek Fadrný VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
363 Daniel Hraj GYMKC 170
363 Matěj Chvojka Gymnázium Voděradská, Praha 10 170
363 Tomáš Jaroš Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 170
363 Štěpán Matys Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 170
363 Tomáš Mejsnar Gymnázium Česká Lípa 170
363 Michal Nechutný Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 170
363 Jakub Osička Gymnázium Břeclav 170
363 Barbora Říhová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 170
363 Lukáš Sukeník SŠPU Opava 170
374 Eliška Arltová Gymnázium Kladno 169
374 Tereza Bystřická Gymnázium Brno, Vídeňská 169
374 Liliana Círlová Gymnázium Svitavy 169
374 Daniel Doškář SPŠST Panská 169
374 Johana Gladišová Gymnázium Brno-Řečkovice 169
374 Jakub Hluchník Slezské gymnázium Opava 169
374 Patrik Hrubant SPŠE V Úžlabině, Praha 10 169
374 Štěpán Kalbáč Gymnázium Strakonice 169
374 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 169
374 Jáchym Kvěch Gymnázium Strakonice 169
374 David Lorenc Gymnázium Břeclav 169
374 Matěj Malysa Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 169
374 Barbora Marešová Biskupské gymnázium B. Balbína HK 169
374 Jakub Menšík Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 169
374 Ladislav Nagy Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 169
374 Štěpánka Neumanová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 169
374 Anna Pavlíková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 169
374 Ondřej Prušák Gymnázium Strakonice 169
374 Jakub Sedlák DELTA SŠIE, Pardubice 169
374 Marek Sobotka Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 169
374 Jiřík Szotkowski Gymnázium Karviná 169
374 Magdaléna Ullmannová Matiční gymnázium, Ostrava 169
374 Lukáš Valenta VOŠ a SPŠ Šumperk 169
374 Sabina Vocelová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 169
398 Matěj Cerha Gymnázium Luďka Pika v Plzni 168
398 Anita Danělišynová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 168
398 Marie Gotvaldová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 168
398 Natálie Horenská Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 168
398 Petr Hrdina Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 168
398 Jakub Hudlický SPŠ Ostrov, p.o. 168
398 Vendula Chojková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Jakub Imlauf SPŠ Ostrov, p.o. 168
398 Matěj Jenka SPŠS a OA Náchod 168
398 Pavel Junker Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Markéta Kadlecová Gymnázium Česká Lípa 168
398 Martin Kellner Klvaňovo gymnázium Kyjov 168
398 Filip Klimša Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Jaromír Koflák Slezské gymnázium Opava 168
398 Jan Koníček Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 168
398 Ludmila Kostelanová CMG a SOŠPg Brno 168
398 Lucie Kvapilová Trivis Třebechovice pod Orebem 168
398 David Kyselka Gymnázium Brno, Vídeňská 168
398 Tomáš Langer Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 168
398 Barbora Lišková Gymnázium Jihlava 168
398 Ladislav Macek Gymnázium Havlíčkův Brod 168
398 Filip Machač Gymnázium Česká Lípa 168
398 Filip Marhefka Klvaňovo gymnázium Kyjov 168
398 Petr Mašek GPOA Znojmo 168
398 Aneta Mizerová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
398 Nikol Neubauerová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 168
398 Alžběta Paulusová Gymnázium Havlíčkův Brod 168
398 Barbora Poláková Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 168
398 Šimon  Sekyra ČAG 168
398 Pavel Reichenbach Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 168
398 Aneta Roubová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 168
398 Alžběta Spurná DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 168
398 Hedvika Stachovcová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Petr Sýkora SPŠCH Pardubice 168
398 Maxim Vanžura SPŠS a OA Náchod 168

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

modry_icon


Seznam úspěšných řešitelů ze středních odborných škol

 

Kategorie Junior

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 225
2 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 220
3 Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín 212
4 Petr Rídl Obchodní akademie Uherské Hradiště 209
5 Aleš Lahodný SŠPU Opava 205
6 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 200
7 Tea Křižková SPŠS Betlémská, Praha 1 198
8 Vít Wojnar Obchodní akademie Uherské Hradiště 194
9 Martin Vrba SPŠSE a VOŠ, Liberec 193
10 Tomáš Březina SŠTE Brno, Olomoucká 61 192
10 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 192
10 Antonín Sahula SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
10 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
10 Tomáš Topinka VOŠ a SPŠE Plzeň 192
15 Jiří Kašpar SŠTE Brno, Olomoucká 61 190
15 Richard Vlček VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 190
15 Martin Žoldák SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 190
18 Filip Krampl SPŠ Tábor 188
18 Tomáš Mašek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 188
18 Michal Morávek SPŠS a OA Kladno 188
18 Lucie Sedláčková SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 188
22 Šárka Nalezinková VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 186
22 Vojtěch Vrečka Střední průmyslová škola Zlín 186
22 Martin Zeman DELTA SŠIE, Pardubice 186
25 Honza Chmelář VPŠ a SPŠ MV v Holešově 185
25 Jan Marek Obchodní akademie Uherské Hradiště 185
25 Ondřej Šamárek Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 185
28 Jakub Janov SPŠS Betlémská, Praha 1 184
28 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 184
28 Dalibor Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
28 David Polášek SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
32 Dominik Jašek Obchodní akademie Uherské Hradiště 183
32 Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 183
32 Eliška Slípková SŠPU Opava 183
35 Michael Janeček SPŠ Jedovnice 182
35 Markus Zabloudil SPŠ Jedovnice 182
37 Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově 181
37 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 181
37 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 181
37 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 181
41 Pavel Černý SPŠS a OA Kladno 180
41 Vojtěch Kadar SPŠS a OA Kladno 180
41 Daniel Sedlák SŠIPS České Budějovice 180
41 Michal Šturm SPŠS a OA Kladno 180
45 Michal Bárta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 178
45 Michael Brabec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 178
45 Martin Planička SPŠ Jedovnice 178
45 Václav Turek SPŠ Ostrov, p.o. 178
49 Martin Němec VOŠ a SPŠ Šumperk 177
49 Michael Šebesta Střední průmyslová škola Zlín 177
49 Samuel Štancl Obchodní akademie Uherské Hradiště 177
52 Martin Šejba SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
52 Pavel Vašíček Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
54 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 175
54 Boris Patloch Střední průmyslová škola Karviná 175
56 Matyáš Matura SPŠSE a VOŠ, Liberec 174
56 Marek Vít DELTA SŠIE, Pardubice 174
58 David Rothbauer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 173
58 Martin Šilhavík SŠPHZ Uherské Hradiště 173
60 Tereza Dvořáková SPŠCH Pardubice 172
60 Michal Mach SPŠ Ostrov, p.o. 172
60 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
60 Matěj Ondráček SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
60 Dorota Šostá Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 172
65 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 171
65 František Schubert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 171
67 Jiří Bohatý VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
67 Marek Fadrný VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
67 Lukáš Sukeník SŠPU Opava 170
70 Daniel Doškář SPŠST Panská 169
70 Patrik Hrubant SPŠE V Úžlabině, Praha 10 169
70 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 169
70 Jakub Sedlák DELTA SŠIE, Pardubice 169
70 Lukáš Valenta VOŠ a SPŠ Šumperk 169
75 Jakub Hudlický SPŠ Ostrov, p.o. 168
75 Jakub Imlauf SPŠ Ostrov, p.o. 168
75 Matěj Jenka SPŠS a OA Náchod 168
75 Lucie Kvapilová Trivis Třebechovice pod Orebem 168
75 Aneta Mizerová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
75 Petr Sýkora SPŠCH Pardubice 168
75 Maxim Vanžura SPŠS a OA Náchod 168
82 Jan Málek SPŠ Jedovnice 167
82 Jiří Mifek Střední průmyslová škola Zlín 167
84 David Dumbrovský SŠPU Opava 166
84 Jan Dvořák SPŠ Ostrov, p.o. 166
84 Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 166
84 Michael Sucháček Střední průmyslová škola Zlín 166
84 Dominik Šefr SPŠSE a VOŠ, Liberec 166
89 Lukáš Kovář VOŠ a SŠT Česká Třebová 165
89 Patrik Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61 165
89 Jaroslav Toman SPŠE V Úžlabině, Praha 10 165
92 Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61 164
92 Šimon Hanek SPŠ Ostrov, p.o. 164
92 Tomáš Hubička SPŠSE a VOŠ, Liberec 164
92 Viet Hung Nguyen SPŠ Ostrov, p.o. 164
92 Jakub Ptáčník VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 164
92 Kristián Schwan SPŠCH Pardubice 164
92 Petr Vaněk VOŠ a SPŠE Plzeň 164
92 Vanesa Víšková SPŠCH Pardubice 164
100 Tobiáš Foltýn SPŠS Betlémská, Praha 1 163
100 Ondra Kříž VOŠ a SŠ České Budějovice 163
100 Vít Kubík Střední průmyslová škola Zlín 163
100 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 163
100 Tomáš Michek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 163
100 Filip Pešek SPŠ stavební České Budějovice 163
100 Jiří Rothanzl SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 163
107 Nicol Bratršovská SŠIPS České Budějovice 162
107 Vojtěch Brhel Střední průmyslová škola Zlín 162
107 Tomáš Denk SOŠ OUUD Plzeň 162
107 Jan Chládek VOŠ a SŠT Česká Třebová 162
107 Edmond Janouš Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 162
107 Lukáš Jureček SŠPU Opava 162
107 David Krásný VOŠ a SPŠE Plzeň 162
107 Lukáš Malík Mendelova střední škola, Nový Jičín 162
107 Ondřej Moučka SPŠS Betlémská, Praha 1 162
107 Adam Petříček SPŠSE a VOŠ, Liberec 162
117 Marek Kyncl DELTA SŠIE, Pardubice 161
117 Ondřej Nevole SPŠSE a VOŠ, Liberec 161
117 Daniel Žůrek Střední průmyslová škola Zlín 161
120 Filip Hodboď SPŠCH Pardubice 160
120 Filip Kuboš SPŠS Betlémská, Praha 1 160
120 Joseph Soukup SPŠSE a VOŠ, Liberec 160
120 Jakub Štván SPŠ Tábor 160
120 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. 160
120 Lukáš Vaněk DELTA SŠIE, Pardubice 160
126 Alexandros Kolofotias Obchodní akademie Kroměříž 159
126 Václav Tůma SPŠS Betlémská, Praha 1 159
128 Klára Kocourková SPŠST Panská 158
128 Michael Kuča Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 158
128 Adam Novák SPŠSE a VOŠ, Liberec 158
128 Jakub Satrapa SPŠE V Úžlabině, Praha 10 158
128 Dominik Schreiter SPŠE V Úžlabině, Praha 10 158
133 Dobroslava Barešová SOŠ OUUD Plzeň 157
133 Vojta Novák SPŠ Tábor 157
133 Andreas  Novotný InterDACT s.r.o. 157
133 David Seidel DELTA SŠIE, Pardubice 157
133 Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice 157
133 Jakub Smola SPŠS Betlémská, Praha 1 157
133 Michael K. Zabloudil Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 157
140 Vojtěch Kamenář Střední průmyslová škola Zlín 156
140 Michaela Kobrová Trivis Třebechovice pod Orebem 156
140 Dalibor Krejčí SPŠS a OA Kladno 156
140 Tomáš Kulich SŠTE Brno, Olomoucká 61 156
140 Nikol Langhammerová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 156
140 Stanislav Loula Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
140 Sára Machulová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 156
140 Jindřich Marek SPŠS Betlémská, Praha 1 156
140 Dennis Nedvěd Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
140 David Ouředník SPŠS a OA Kladno 156
140 Jana Trávníčková Trivis Třebechovice pod Orebem 156
140 Ondřej Zálešák Střední průmyslová škola Zlín 156
140 Jindřich Žák SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 156
153 Jakub Matuška SPŠ Jedovnice 155
154 Jiří Adamec VPŠ a SPŠ MV v Holešově 154
154 Mark Bashkin DELTA SŠIE, Pardubice 154
154 Karel Grimm SŠ Educhem Meziboří 154
154 Robin Habran SPŠE V Úžlabině, Praha 10 154
154 Barbora Kovářová Střední průmyslová škola Zlín 154
154 Marek Kunz Střední průmyslová škola Zlín 154
154 Victor Smith Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 154
154 Jan Strejček SPŠS a OA Kladno 154
154 Libor Štrohalm SŠPU Opava 154
154 Iveta Vrkočová SPŠ Tábor 154
164 František Hrdý SPŠ Ostrov, p.o. 153
164 Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10 153
164 Martin Kosík SPŠS a OA Náchod 153
164 Radek Mocek SPŠSE a VOŠ, Liberec 153
164 Jonáš Ožana SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 153
164 Erik Petrič SPŠ Ostrov, p.o. 153
164 Josef Szabo SPŠCH Pardubice 153
164 Adam Šourek Trivis Třebechovice pod Orebem 153
164 Ondřej Tomala Střední průmyslová škola Karviná 153
173 Josef Čada VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 152
173 Michal Černý Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
173 Martin Herstus SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
173 Martin Holub Střední průmyslová škola Zlín 152
173 Tomáš Jetmar VOŠ a SŠT Česká Třebová 152
173 Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o. 152
173 Daniel Konečný SPŠ Jedovnice 152
173 Michal Mizko SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 152
173 Jakub Němec VOŠ a SŠT Česká Třebová 152
173 Adam Polák SPŠ Jedovnice 152
173 Patrik Procházka SPŠS Betlémská, Praha 1 152
173 Eliška Seidlerová Trivis Třebechovice pod Orebem 152
173 Milan Sekula Střední průmyslová škola Zlín 152
173 Petr Šašek VOŠ a SPŠE Plzeň 152
173 Michal Šico Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 152
173 Jakub Trulley SŠPU Opava 152
173 David Urbaník SŠO a VOŠ, České Budějovice, Husova 9 152
173 Markéta Veselá VOŠ a SŠ České Budějovice 152
173 Simona Zíková SŠO a VOŠ, České Budějovice, Husova 9 152
192 Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná 151
192 Patrik Hejduk SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 151
192 Jiří Král SPŠ Ostrov, p.o. 151
192 Ondřej Marek SŠPU Opava 151
192 Denisa Šimonová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 151
192 Ondřej Vlášek Obchodní akademie Uherské Hradiště 151
192 Lukáš Zeman Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 151
199 Jakub Kodytek VOŠ a SŠT Česká Třebová 150
199 Tomáš Kužel SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 150
199 Jovan Lanik SPŠE V Úžlabině, Praha 10 150
199 Lucie Skalíková Střední odborná škola Stříbro 150
199 Michaela Srnská Střední pedagogická škola Boskovice 150
199 Tomáš Tesař Střední průmyslová škola Zlín 150
199 Tomáš Vlasák Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 150
206 Petr Horák SPŠSE a VOŠ, Liberec 149
206 Andrej Kosť VPŠ a SPŠ MV v Holešově 149
206 Miroslav Maděra SPŠSE a VOŠ, Liberec 149
206 Ondřej Sněžík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 149
206 Pavel Šandera SŠIPS České Budějovice 149
211 David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o. 148
211 Filip Doležal VPŠ a SPŠ MV v Holešově 148
211 Vít Falta DELTA SŠIE, Pardubice 148
211 Veronika Kynčlová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 148
211 David Mareček InterDACT s.r.o. 148
211 Jindřich Moravec Střední průmyslová škola Zlín 148
211 Jan Mužík SPŠ Jedovnice 148
218 Marek Dobsa DELTA SŠIE, Pardubice 147
218 David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice 147
218 Jakub Jelínek SPŠ Jedovnice 147
218 Miroslav Kovář SPŠST Panská 147
218 David Nedvěd SPŠST Panská 147
218 Adam Plavec SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 147
218 Nayden Yordanov Obchodní akademie Dušní 147
225 David Horáček SPŠ Jedovnice 146
225 Jáchym Horák SPŠ Ostrov, p.o. 146
225 Jiří Kodeš SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 146
225 Jakub Kolář VOŠ a SŠT Česká Třebová 146
225 Stanislav Kursa SPŠS Betlémská, Praha 1 146
225 Jan Nechvilka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 146
225 Matěj Smyčka VOŠ a SŠT Česká Třebová 146
225 Nikola Trpková DELTA SŠIE, Pardubice 146
233 Ondřej Janoštík Obchodní akademie Kroměříž 145
233 Robin Krajíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 145
233 Ondřej Stehlík SŠTE Brno, Olomoucká 61 145
233 Jan Šafránek SPŠS Betlémská, Praha 1 145
237 Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61 144
237 Matěj Cipro SPŠ Ostrov, p.o. 144
237 Miroslav Herman VOŠ a SŠ České Budějovice 144
237 Matěj Hřeben SPŠSE a VOŠ, Liberec 144
237 Martin Kašpar VOŠ a SPŠ Šumperk 144
237 Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o. 144
237 Martin Kratochvil SPŠ Jedovnice 144
237 Lukáš Kupczak Střední průmyslová škola Karviná 144
237 Nikolas Malík SPŠS a OA Náchod 144
237 Filip Martinec SPŠ Ostrov, p.o. 144
237 Marek Pavlíček DELTA SŠIE, Pardubice 144
237 Jiří Přibyl SPŠ Tábor 144
237 Simona Rosová SOŠ OUUD Plzeň 144
237 Marek Stískla VPŠ a SPŠ MV v Holešově 144
237 Patrik Trejtnar Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 144
252 Sebastian Drahoš VOŠ a SŠT Česká Třebová 143
252 Michal Jansa VOŠ a SŠT Česká Třebová 143
252 Šimon Jurašek SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 143
252 Adam Pavlenko SZŠ a VOŠZ Zlín 143
252 Jiří Petera SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
257 Filip Černý VOŠ a SPŠE Plzeň 142
257 Vladimír Divoký VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 142
257 Matěj Eliáš VPŠ a SPŠ MV v Holešově 142
257 Matěj Krejsa VOŠ a SŠT Česká Třebová 142
257 Petr Nedbálek Střední průmyslová škola Zlín 142
257 Jana Nejezchlebová SPŠ Jedovnice 142
257 Martin Sedláček SPŠOA Uherský Brod 142
257 Vojtěch Stárek Obchodní akademie Dušní 142
257 Dan Šnajdr SPŠE V Úžlabině, Praha 10 142
266 Kateřina Fejglová SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
266 Jakub Fidrmuc SPŠCH Pardubice 141
266 Adam Hnida Střední průmyslová škola Karviná 141
266 David Hrobař DELTA SŠIE, Pardubice 141
266 Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín 141
266 Tomáš Chmelař SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
266 Patrik Kadlec Střední průmyslová škola Karviná 141
266 David Kosprd SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 141
266 Zuzana Lesniowská SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
266 Lubomír Malkus SPŠ Ostrov, p.o. 141
266 Vlastimil Palíšek VPŠ a SPŠ MV v Holešově 141
266 Tomáš Pouzar SŠIPS České Budějovice 141
266 Pavel Prygušin SPŠS Betlémská, Praha 1 141
266 Miroslav Ružbacký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
266 Kateřina Řezáčková SOŠ OUUD Plzeň 141
266 Jakub Suchánek Střední průmyslová škola Karviná 141
266 Simona Škáchová SOŠ OUUD Plzeň 141
266 Patrik Vasilčo Střední průmyslová škola Zlín 141
266 Tomáš Viktora InterDACT s.r.o. 141
266 Vojtěch Virt Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 141
266 Samuel Vohnický SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
287 Filip Bukvic SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
287 Tereza Čedroňová SZŠ a VOŠZ Zlín 140
287 Matyáš Fuka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
287 Heribert Greinix SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
287 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
287 Tomáš Kulhavý SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
287 Matyáš Mašek VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 140
287 Matěj Novotný SPŠ Jedovnice 140
287 Jiří Ohnút Střední průmyslová škola Zlín 140
287 Patrik Pavlák SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
287 Michal Pernecký SOŠ a SOU Hustopeče 140
287 Jiřina Prskavcová SOŠ OUUD Plzeň 140
287 Petr Raiskup SŠPHZ Uherské Hradiště 140
287 Ferdinand Silný Obchodní akademie Dušní 140
287 Mikuláš Simon SPŠS a OA Kladno 140
287 Václav Soudek VOŠ a SPŠ Šumperk 140
287 Tomáš Spáčil SPŠ Ostrov, p.o. 140
287 Jakub Šíma SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
287 Vojtěch Toman SPŠ Jedovnice 140
287 Jan Tóth ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 140
287 Vojtěch Verunáč SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
287 Dominik Vondruška SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
287 Richard West SŠPU Opava 140
310 David Bříza SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 139
310 Eliška Gruniková SZŠ a VOŠZ Zlín 139
310 Ondřej Gyüre Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 139
310 Daniel Horák Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 139
310 Jan Javor Obchodní akademie Uherské Hradiště 139
310 David Kaláb SPŠS Betlémská, Praha 1 139
310 Timotei Kolesnik VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 139
310 Pavel Kovář SPŠ Jedovnice 139
310 David Kurzica SŠPU Opava 139
310 Jakub Navrátil VOŠ a SPŠ Šumperk 139
310 Antonín Paleček SŠTE Brno, Olomoucká 61 139
310 Adam Rychtář SŠPU Opava 139
310 Robin Tetour VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 139
310 Vojtěch Vrzala Střední průmyslová škola Zlín 139
324 Jan Adamec VOŠ a SŠT Česká Třebová 138
324 Richard Čech Střední průmyslová škola Zlín 138
324 Petr Doležal SŠTE Brno, Olomoucká 61 138
324 Viktor Gall Střední průmyslová škola Karviná 138
324 Jakub Haliniak SPŠS Betlémská, Praha 1 138
324 Honza Hubálek SPŠCH Pardubice 138
324 Martin Křivánek SŠTE Brno, Olomoucká 61 138
324 Eliška Lopatová VOŠ a SPŠE Plzeň 138
324 Bruno Slánský SPŠE V Úžlabině, Praha 10 138
324 Matěj Šticha SPŠS a OA Kladno 138
324 Sebastian Tamáš DELTA SŠIE, Pardubice 138
324 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 138
324 Vojtěch Zeman VOŠ a SŠT Česká Třebová 138
338 Miroslav A. Axmann VOŠ a SPŠ Šumperk 137
338 Daniela Drážná Střední odborná škola Šumperk 137
338 Erik Dvořák SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují 137
338 Kateřina Foretová Švehlova SŠ polytechnická Prostějov 137
338 Denisa Hnaníčková Střední průmyslová škola Zlín 137
338 Daniel Homola VOŠ a SPŠ Šumperk 137
338 Martin Kaněra DELTA SŠIE, Pardubice 137
338 Miroslav Kolář VOŠ a SPŠ Šumperk 137
338 Michaela Kratochvílová SOŠ OUUD Plzeň 137
338 David Krehter SPŠS Betlémská, Praha 1 137
338 Vojtěch Krška Obchodní akademie Kroměříž 137
338 Dominik Macháček SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 137
338 Nikolas Mikloš Mendelova střední škola, Nový Jičín 137
338 Filip Omasta VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 137
338 Jan Pres SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
338 Marek Průša SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
338 Lukáš Rychlý SŠPU Opava 137
338 Martin Sazama VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 137
338 Tomáš Složil SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 137
338 Filip Sova SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
338 Otakar Šnajdr SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
338 Marek Štěpánek SPŠ stavební České Budějovice 137
338 Vojtěch Tauer VOŠ a SŠ České Budějovice 137
338 Tomáš Uličný Střední průmyslová škola Zlín 137
338 Adam Větrovský SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
338 Jan Vodehnal VOŠ a SŠT Česká Třebová 137
364 Kristýna Beníšková SOŠ OUUD Plzeň 136
364 Kateřina Borovičková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
364 Vít Červeňák SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 136
364 Petr Dohnal VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
364 Martin Giesl VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Filip Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 136
364 Miroslav Holub Střední průmyslová škola Zlín 136
364 Ivana Kövérová SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
364 Jakub Krátký SPŠ Jedovnice 136
364 Kryštof Krátký DELTA SŠIE, Pardubice 136
364 Aleš Krincvaj SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 136
364 Marcel Kubín SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 136
364 Veronika Malotová SZŠ a VOŠZ Zlín 136
364 Štěpán Opitz SPŠ Ostrov, p.o. 136
364 Natálie Petáková SPŠ Tábor 136
364 Michael Pilch SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 136
364 Marek Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 136
364 Jan Přindiš VOŠ a SŠT Česká Třebová 136
364 Václav Sedlák SPŠ Jedovnice 136
364 Lukáš Sýkora VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Vojtěch Štaffa VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Alena Tomášková SŠO a VOŠ, České Budějovice, Husova 9 136
364 Jan Valiček VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Tomáš Zápotocký SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 136
364 Viktor Zwinger SŠPU Opava 136
364 Daniel Žižka SŠIPS České Budějovice 136
390 Nikola Bártová Střední odborná škola Šumperk 135
390 Jan Čech SŠPU Opava 135
390 Tomáš Čepelák SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 135
390 Filip Garnot SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
390 Nicholas Hargreaves SPŠ Ostrov, p.o. 135
390 Vojta Mařík SPŠS a OA Kladno 135
390 Daniel Polišenský Obchodní akademie Kroměříž 135
390 Martin Prášil VOŠ a SPŠ Šumperk 135
390 Berenika Risová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
390 Tereza Sokolová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 135
390 Dominik Svoboda Obchodní akademie Uherské Hradiště 135
390 Michal Sysala Střední průmyslová škola Zlín 135
390 Lucie Vejvarová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 135
390 Tomáš Vinkler SPŠ Jedovnice 135
390 Tereza Vladovová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 135
390 Romana Vlčková Střední průmyslová škola Zlín 135

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

V tabulce jsou zaneseni žáci škol, které samy sebe označily za střední odborné školy.

Tyto tabulky jsou konečné.

16. 11. 2018

Žebříček nejlepších soutěžících

Kategorie Junior 2018

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Pavel Holman Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 240
1 David Kamenský Gymnázium Břeclav 240
1 Vojta Šolc Gymnázium Ústí nad Orlicí 240
1 Adam Švestka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
1 Lukáš Veselý Gymnázium Voděradská, Praha 10 240
6 Jakub Drobek Gymnázium Karviná 228
6 Jindřich Matuška Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 228
6 Vojtěch Pešout Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří 228
9 Aneta Chalupová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 225
9 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 225
11 Klára Barnatová Gymnázium, Brno-Bystrc 224
11 Jan Čemus Gymnázium Jana Palacha 224
11 Věra Havířová Gymnázium, Brno-Bystrc 224
11 Anna Holcová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 224
11 Martin Otýpka Gymnázium Židlochovice 224
11 Filip Stejskal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 224
17 Denis Adámek Matiční gymnázium, Ostrava 220
17 Jan Beránek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 220
17 Jan Borovička Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 220
17 Lubor Čech Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 220
17 Robert Gemrot Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 220
17 Ondřej Kantor Matiční gymnázium, Ostrava 220
17 Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh 220
17 Jáchym Mierva Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 220
17 Petr Mišek Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 220
17 Jiří Navrátil Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 220
17 Tomáš Plecháček Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 220
17 Beáta Polášková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 220
17 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 220
17 Tom Riley Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
17 Hana Slámová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 220
17 Martin Vaněk Matiční gymnázium, Ostrava 220
17 Jan Vidlák Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 220
34 Mikuláš Barna Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 216
35 Anna Salavcová Gymnázium Česká Lípa 213
35 Marie Zatloukalová Gymnázium Olomouc - Hejčín 213
37 Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín 212
37 Matěj Lang Gymnázium Česká Lípa 212
37 Martin Pfannenstiel Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 212
37 Karel Stehlík Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 212
41 Daniel Skýpala Gymnázium Olomouc - Hejčín 211
42 Markéta Belatková Gymnázium Havlíčkův Brod 210
42 Barbora Dostalová Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 210
42 Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun 210
42 Štěpán Chrást Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 210
42 Adam Podivinský Gymnázium Olomouc - Hejčín 210
42 Jakub Stříž Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 210
48 Petr Rídl Obchodní akademie Uherské Hradiště 209
49 Jan A. Domiter Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
49 Marek Fürst Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 208
49 Pavel Kálal Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 208
49 Kryštof Kříž Gymnázium Voděradská, Praha 10 208
49 Kryštof Mec Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 208
49 Vojtěch Sviták Gymnázium Šternberk 208
49 Jan Šťásek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 208
56 Ondřej Bartoš Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 205
56 Mikuláš Černý Gymnázium a SOŠ Mikulov 205
56 Jana Dandová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 205
56 Jan Franěk Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 205
56 Lucie Hácová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 205
56 Markéta Krtičková Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 205
56 Aleš Lahodný SŠPU Opava 205
56 Marek Slezáček Klvaňovo gymnázium Kyjov 205
56 Michaela Taubrová Gymnázium Strakonice 205
65 Tomáš Filip Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 204
65 Adéla Grycmonová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 204
65 Adam Hoštička Gymnázium Strakonice 204
65 Jakub Jedlička Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 204
65 Klára Koudelková Gymnázium Strakonice 204
65 Adam Krška Gymnázium a SOŠ Mikulov 204
65 Leon Ludvig Gymnázium Ostrov 204
65 Marek Miklenda Klvaňovo gymnázium Kyjov 204
65 Lukáš Nedbálek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 204
65 Šimon Pekár Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 204
65 Kateřina Válková Mendelovo gymnázium Opava 204
76 Matyáš Oujezdský Gymnázium Brno, Vídeňská 201
77 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 200
77 Karolína Bialońová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 200
77 Dora Cidlinská Gymnázium, Brno-Bystrc 200
77 Vojtěch Hyánek Gymnázium, Brno-Bystrc 200
77 Tomáš Jandl Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 200
77 Vojtěch Košťál Gymnázium Kladno 200
77 Vojtěch Laurenčík CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 200
77 Tomáš Machovec Gymnázium Teplice 200
77 Tereza Pavliňáková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 200
77 Vít Peichl Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 200
77 Kateřina Petříková Biskupské gymnázium B. Balbína HK 200
77 Ondřej Rottenborn Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 200
77 Vojtěch Rozinka Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 200
77 Jakub Tichánek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 200
77 Dagmar Vlčková Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 200
92 Michal Drašnar Gymnázium Lovosice 198
92 Samuel Hudec Gymnázium, Brno-Bystrc 198
92 Tea Křižková SPŠS Betlémská, Praha 1 198
92 Miroslav Osoba Gymnázium Ostrava - Zábřeh 198
92 Hana Pasková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 198
92 Aneta Venhudová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 198
98 Tomáš Čurda Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 197
98 Tomáš Fiala Gymnázium Jihlava 197
98 Tomáš Mareček Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 197
101 Adam Horvát Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 196
101 Kryštof Kaván Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 196
101 Sebastian Kima DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 196
101 Klára Ledvinková Gymnázium Havlíčkův Brod 196
101 Daniel Mencl Gymnázium Jana Palacha 196
101 Vašek Stupka Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 196
107 Filip Baader Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 195
107 Martin Cmiel Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 195
107 Marek Červinka Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 195
107 Matěj Dragoun Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 195
107 Daniel Dürrhammer DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 195
107 Sára Ondráčková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 195
113 Marek Polášek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 194
113 Vít Wojnar Obchodní akademie Uherské Hradiště 194
115 Karel Bartůněk Gymnázium Milevsko 193
115 Vít Kaifer Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk 193
115 Alan Pátík Gymnázium Otrokovice 193
115 David J. Šebánek Gymnázium Strakonice 193
115 Alexander Terziev Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 193
115 Martin Vrba SPŠSE a VOŠ, Liberec 193
115 Albert B. Zelnitius Gymnázium Uherské Hradiště 193
115 Eliška Zpěváková Gymnázium Lanškroun 193
123 Vojtěch Bauer Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 192
123 Tomáš Březina SŠTE Brno, Olomoucká 61 192
123 Sarah Bušta Gymnázium Soběslav 192
123 Soňa Černá Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 192
123 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 192
123 Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh 192
123 Jan Lakomý GJO Litovel 192
123 Jan Lukovský Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 192
123 Kateřina Prosecká DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 192
123 Antonín Sahula SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
123 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
123 David Tomeček Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 192
123 Lukáš Tomoszek Gymnázium Třinec 192
123 Tomáš Topinka VOŠ a SPŠE Plzeň 192
123 Ondřej Valášek Gymnázium Brno-Řečkovice 192
123 Jan Velička Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 192
139 Martina Daňková Gymnázium, Brno-Bystrc 191
140 Dalibor Heblák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 190
140 Jiří Kašpar SŠTE Brno, Olomoucká 61 190
140 Petr Ředina Gymnázium Strakonice 190
140 Richard Vlček VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 190
140 Martin Žoldák SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 190
145 Prokop Klouček DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 189
145 Eliška Lásková Gymnázium Slovanské náměstí Brno 189
145 Matěj Martínek Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 189
145 Tomáš Pokorný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 189
145 Vítězslav Šafář GPOA Znojmo 189
150 Ondřej Bárta Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 188
150 Martin Beckovský Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 188
150 Tomáš Fink Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 188
150 Martin Fof Mendelovo gymnázium Opava 188
150 Veronika Harvánková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 188
150 Klára Hubínková Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 188
150 Filip Krampl SPŠ Tábor 188
150 Martin Losinský Gymnázium Voděradská, Praha 10 188
150 Petr Malý Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 188
150 Vojtěch Mareček Gymnázium Turnov 188
150 Tomáš Mašek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 188
150 Michal Morávek SPŠS a OA Kladno 188
150 Jakub Nevařil Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 188
150 Růžena Pospíšilová Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 188
150 Lucie Sedláčková SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 188
150 Kristýna Štampachová Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 188
166 Vojta Janošík Mendelovo gymnázium Opava 186
166 Alexandr Kudláček Gymnázium Strakonice 186
166 Šárka Nalezinková VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 186
166 Michaela Recová Gymnázium Šternberk 186
166 Karolína Šnajdarová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 186
166 Michal Vosyka Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 186
166 Vojtěch Vrečka Střední průmyslová škola Zlín 186
166 Martin Zeman DELTA SŠIE, Pardubice 186
174 Tobiáš Adamčík Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 185
174 Matyáš Bobek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 185
174 Radovan Dziubek Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 185
174 Štěpán Fábera Gymnázium Strakonice 185
174 Marek Frnoch Gymnázium Strakonice 185
174 Honza Chmelář VPŠ a SPŠ MV v Holešově 185
174 Rostislav Knopp Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 185
174 Lukáš Lalák Gymnázium Milevsko 185
174 Jan Marek Obchodní akademie Uherské Hradiště 185
174 Matěj Neděla Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 185
174 Martin Nehyba Gymnázium Hranice 185
174 Michal Pavlíček Mendelovo gymnázium Opava 185
174 David Podroužek SŠINFIS Plzeň 185
174 Aneta Sekaninová Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 185
174 Martin Šalek Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 185
174 Ondřej Šamárek Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 185
190 Petr Bratr Gymnázium Břeclav 184
190 Jan Čížek DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
190 Jitka Doležalová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 184
190 Jiří Frána Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 184
190 Vojtěch Hlavatý DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
190 Petra Izibiz Gymnázium Břeclav 184
190 Jakub Janov SPŠS Betlémská, Praha 1 184
190 Rudolf Jurišica Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 184
190 Kateřina Kolčová Gymnázium Česká Lípa 184
190 Tomáš Kordík Gymnázium Strakonice 184
190 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 184
190 Dalibor Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
190 Dominik POlanský Gymnázium Brno, Vídeňská 184
190 David Polášek SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
190 Matěj Renc Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 184
190 Zoe Schusterová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 184
190 Vojtěch Skyba Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 184
190 Prokop Štěpánek Gymnázium, Brno-Bystrc 184
190 Adéla M. Volná Gymnázium Česká Lípa 184
190 Vojtěch Zabořil Gymnázium Turnov 184
190 Vít Zákostelecký Gymnázium Strakonice 184
211 Dominik Jašek Obchodní akademie Uherské Hradiště 183
211 Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 183
211 František Mošanský Gymnázium Voděradská, Praha 10 183
211 Adéla Ryšavá Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 183
211 Dany Selesů Gymnázium Ostrava - Zábřeh 183
211 Eliška Slípková SŠPU Opava 183
211 Markéta Žalio Gymnázium Olomouc - Hejčín 183
218 Michael Janeček SPŠ Jedovnice 182
218 Jana Kulichová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 182
218 Štěpán Matěk Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 182
218 Markus Zabloudil SPŠ Jedovnice 182
222 Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově 181
222 Tomáš Česák Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 181
222 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 181
222 Michal Dušenka Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 181
222 Ondřej Chwiedziuk Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 181
222 Matyáš Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 181
222 Petra Smolíková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 181
222 Matěj Šťastný Gymnázium Voděradská, Praha 10 181
222 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 181
222 Vojtěch Vilímek Biskupské gymnázium B. Balbína HK 181
222 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 181
233 Theodore Andres Gymnázium Břeclav 180
233 Pavel Černý SPŠS a OA Kladno 180
233 Filip Čihák Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 180
233 Adam Demčila Gymnázium Břeclav 180
233 Dominik Hanke DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 180
233 Veronika Jirmusová Gymnázium, Brno-Bystrc 180
233 Vojtěch Kadar SPŠS a OA Kladno 180
233 Ivan Kraus Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 180
233 Kamil Oslzlý GPOA Znojmo 180
233 Ondra Pávek Gymnázium Ústí nad Orlicí 180
233 Jiří Pres Gymnázium Židlochovice 180
233 Anna Psennerová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 180
233 Daniel Sedlák SŠIPS České Budějovice 180
233 Ondřej Souček Gymnázium Milevsko 180
233 Michal Šturm SPŠS a OA Kladno 180
233 Kateřina Tranová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 180
233 Lucie Vojkůvková Gymnázium Karviná 180
250 Petr Lipenský Gymnázium Ústí nad Orlicí 179
250 David Poledne Gymnázium Strakonice 179
250 Jáchym Zvelebil Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 179
253 Michal Bárta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 178
253 Michael Brabec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 178
253 Zuzana Černá Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 178
253 Natálie Francová Gymnázium Čakovice 178
253 Vojtěch Hobza Gymnázium a SOŠPG Čáslav 178
253 Ondřej Hráček Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 178
253 Sára Klenovcová Gymnázium Strakonice 178
253 Jakub Malý Gymnázium Čakovice 178
253 Michal Martinek Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 178
253 Viktorie Momutová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 178
253 Cuong Ngo Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 178
253 Martin Planička SPŠ Jedovnice 178
253 Pavla Rajsnerová sgagy 178
253 Libor Šabaka Gymnázium Česká Lípa 178
253 Václav Turek SPŠ Ostrov, p.o. 178
268 Štěpí Berka GJO Litovel 177
268 Kryštof Havlík Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 177
268 Michaela Michalcová CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 177
268 Martin Němec VOŠ a SPŠ Šumperk 177
268 Karolína Nováková Gymnázium Židlochovice 177
268 František Novotný Biskupské gymnázium B. Balbína HK 177
268 Martin Řezáč Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 177
268 Matěj Sloup Gymnázium Teplice 177
268 Michael Šebesta Střední průmyslová škola Zlín 177
268 Samuel Štancl Obchodní akademie Uherské Hradiště 177
268 Pavla Vacková Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 177
268 Stanislav Was Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 177
280 Radim Bridzik Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 176
280 Radek Bytel Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 176
280 Michal Jaroš Purkyňovo gymnázium, Strážnice 176
280 Agáta Podmanická GYMKC 176
280 Martin Šejba SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
280 Jan Štěpánek Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 176
280 Jiří Trč Gymnázium Česká Lípa 176
280 Pavel Vašíček Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
280 Valentina Vašková Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 176
289 David Hoang Gymnázium Ostrava - Zábřeh 175
289 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 175
289 František Jouza Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 175
289 Marie Matoušková Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 175
289 Ivana Oprštěná Slezské gymnázium Opava 175
289 Boris Patloch Střední průmyslová škola Karviná 175
289 Šimon Pavlík Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 175
289 Jan Ráček Gymnázium Ústí nad Orlicí 175
289 Dominik Švarc Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 175
298 Adam Černý Klvaňovo gymnázium Kyjov 174
298 Jana Dubová Gymnázium Soběslav 174
298 Jakub Fiala Gymnázium Česká Lípa 174
298 Anna Krupníková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 174
298 Vendula Mandíková Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 174
298 Matyáš Matura SPŠSE a VOŠ, Liberec 174
298 Benedikt Rusek Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 174
298 Martina Rychtaříková Gymnázium Česká Lípa 174
298 Veronika Studničková Gymnázium Krnov 174
298 Petr Szczurek Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 174
298 Jan Špaňhel Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava, p.o. 174
298 Marek Vít DELTA SŠIE, Pardubice 174
310 Markéta Drozdová Gymnázium Havlíčkův Brod 173
310 Ladislav Hájek Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 173
310 Veronika Hájková Gymnázium Uherské Hradiště 173
310 Tomáš Holmajer Gymnázium Česká Lípa 173
310 Jakub Hronek Mendelovo gymnázium Opava 173
310 Štěpán Káně Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 173
310 Tomáš Machů Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 173
310 Lada Marková Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 173
310 Tomáš Mašek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 173
310 Tereza Maxerová Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 173
310 Vendula Míčková Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 173
310 Ivo Puchnar Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 173
310 David Rothbauer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 173
310 Radka Sedláčková Gymnázium Brno, Vídeňská 173
310 Jan Ševčík Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 173
310 Martin Šilhavík SŠPHZ Uherské Hradiště 173
326 Dominik Bednář Slezské gymnázium Opava 172
326 Jan Drašnar Gymnázium Lovosice 172
326 Tereza Dvořáková SPŠCH Pardubice 172
326 Marie Felixová Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 172
326 Ivana Guznarová Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 172
326 Štěpán Holubják Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 172
326 Jan Horák Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 172
326 Josef Janáček Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 172
326 Lukáš Janda Gymnázium Kadaň 172
326 Adam Kobes Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 172
326 Lucie A. Kopelentová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 172
326 Ondřej Linhart Gymnázium Kladno 172
326 Michal Mach SPŠ Ostrov, p.o. 172
326 Martin Molenda Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 172
326 Michal Monček Gymnázium Voděradská, Praha 10 172
326 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
326 Matěj Ondráček SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
326 Barbora Ostrčilová Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 172
326 Josef Plášil Biskupské gymnázium B. Balbína HK 172
326 Matěj  Tonka ČAG 172
326 Magda Reitmayerová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 172
326 Zuzana Semlerová Gymnázium Luďka Pika v Plzni 172
326 Lukáš Skokan Gymnázium a SOŠPG Čáslav 172
326 Vojtěch Strachota Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 172
326 Martin H. Svensson Gymnázium, Brno-Bystrc 172
326 Adéla Šormová Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 172
326 Dorota Šostá Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 172
326 Petra Štěpánová Matiční gymnázium, Ostrava 172
326 Petr Šulc Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 172
326 Martin Tichý Gymnázium Břeclav 172
326 Vojtěch Venzara Gymnázium Jana Palacha 172
326 Jirka Zinecker Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 172
358 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 171
358 Hana Marková Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 171
358 František Schubert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 171
358 Hedvika Tomečková Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 171
358 Mikuláš Vagner AKADEMIA gymnázium Brno 171
363 Jiří Bohatý VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
363 Marek Fadrný VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
363 Daniel Hraj GYMKC 170
363 Matěj Chvojka Gymnázium Voděradská, Praha 10 170
363 Tomáš Jaroš Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 170
363 Štěpán Matys Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 170
363 Tomáš Mejsnar Gymnázium Česká Lípa 170
363 Michal Nechutný Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 170
363 Jakub Osička Gymnázium Břeclav 170
363 Barbora Říhová Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 170
363 Lukáš Sukeník SŠPU Opava 170
374 Eliška Arltová Gymnázium Kladno 169
374 Tereza Bystřická Gymnázium Brno, Vídeňská 169
374 Liliana Círlová Gymnázium Svitavy 169
374 Daniel Doškář SPŠST Panská 169
374 Johana Gladišová Gymnázium Brno-Řečkovice 169
374 Jakub Hluchník Slezské gymnázium Opava 169
374 Patrik Hrubant SPŠE V Úžlabině, Praha 10 169
374 Štěpán Kalbáč Gymnázium Strakonice 169
374 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 169
374 Jáchym Kvěch Gymnázium Strakonice 169
374 David Lorenc Gymnázium Břeclav 169
374 Matěj Malysa Gymnázium, ul. Komenského 2, Havířov 169
374 Barbora Marešová Biskupské gymnázium B. Balbína HK 169
374 Jakub Menšík Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 169
374 Ladislav Nagy Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 169
374 Štěpánka Neumanová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 169
374 Anna Pavlíková DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 169
374 Ondřej Prušák Gymnázium Strakonice 169
374 Jakub Sedlák DELTA SŠIE, Pardubice 169
374 Marek Sobotka Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 169
374 Jiřík Szotkowski Gymnázium Karviná 169
374 Magdaléna Ullmannová Matiční gymnázium, Ostrava 169
374 Lukáš Valenta VOŠ a SPŠ Šumperk 169
374 Sabina Vocelová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 169
398 Matěj Cerha Gymnázium Luďka Pika v Plzni 168
398 Anita Danělišynová Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 168
398 Marie Gotvaldová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 168
398 Natálie Horenská Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 168
398 Petr Hrdina Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 168
398 Jakub Hudlický SPŠ Ostrov, p.o. 168
398 Vendula Chojková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Jakub Imlauf SPŠ Ostrov, p.o. 168
398 Matěj Jenka SPŠS a OA Náchod 168
398 Pavel Junker Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Markéta Kadlecová Gymnázium Česká Lípa 168
398 Martin Kellner Klvaňovo gymnázium Kyjov 168
398 Filip Klimša Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Jaromír Koflák Slezské gymnázium Opava 168
398 Jan Koníček Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 168
398 Ludmila Kostelanová CMG a SOŠPg Brno 168
398 Lucie Kvapilová Trivis Třebechovice pod Orebem 168
398 David Kyselka Gymnázium Brno, Vídeňská 168
398 Tomáš Langer Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 168
398 Barbora Lišková Gymnázium Jihlava 168
398 Ladislav Macek Gymnázium Havlíčkův Brod 168
398 Filip Machač Gymnázium Česká Lípa 168
398 Filip Marhefka Klvaňovo gymnázium Kyjov 168
398 Petr Mašek GPOA Znojmo 168
398 Aneta Mizerová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
398 Nikol Neubauerová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 168
398 Alžběta Paulusová Gymnázium Havlíčkův Brod 168
398 Barbora Poláková Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 168
398 Šimon  Sekyra ČAG 168
398 Pavel Reichenbach Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 168
398 Aneta Roubová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 168
398 Alžběta Spurná DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 168
398 Hedvika Stachovcová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 168
398 Petr Sýkora SPŠCH Pardubice 168
398 Maxim Vanžura SPŠS a OA Náchod 168

V této listině je uvedeno 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie.

Vítězům blahopřejeme!

modry_icon


Seznam úspěšných řešitelů ze středních odborných škol

 

Kategorie Junior

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Matěj Ruffer DELTA SŠIE, Pardubice 225
2 Karel Popovič SPŠ Ostrov, p.o. 220
3 Vojtěch Indrák Mendelova střední škola, Nový Jičín 212
4 Petr Rídl Obchodní akademie Uherské Hradiště 209
5 Aleš Lahodný SŠPU Opava 205
6 Marek Balota SOŠ a SOU Hustopeče 200
7 Tea Křižková SPŠS Betlémská, Praha 1 198
8 Vít Wojnar Obchodní akademie Uherské Hradiště 194
9 Martin Vrba SPŠSE a VOŠ, Liberec 193
10 Tomáš Březina SŠTE Brno, Olomoucká 61 192
10 Adam Hojdysz Střední průmyslová škola Karviná 192
10 Antonín Sahula SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
10 Štěpán Štípek SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 192
10 Tomáš Topinka VOŠ a SPŠE Plzeň 192
15 Jiří Kašpar SŠTE Brno, Olomoucká 61 190
15 Richard Vlček VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 190
15 Martin Žoldák SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 190
18 Filip Krampl SPŠ Tábor 188
18 Tomáš Mašek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 188
18 Michal Morávek SPŠS a OA Kladno 188
18 Lucie Sedláčková SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 188
22 Šárka Nalezinková VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 186
22 Vojtěch Vrečka Střední průmyslová škola Zlín 186
22 Martin Zeman DELTA SŠIE, Pardubice 186
25 Honza Chmelář VPŠ a SPŠ MV v Holešově 185
25 Jan Marek Obchodní akademie Uherské Hradiště 185
25 Ondřej Šamárek Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 185
28 Jakub Janov SPŠS Betlémská, Praha 1 184
28 Petr Mencl SPŠSE a VOŠ, Liberec 184
28 Dalibor Pokorný SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
28 David Polášek SŠTE Brno, Olomoucká 61 184
32 Dominik Jašek Obchodní akademie Uherské Hradiště 183
32 Jan Kerhart SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 183
32 Eliška Slípková SŠPU Opava 183
35 Michael Janeček SPŠ Jedovnice 182
35 Markus Zabloudil SPŠ Jedovnice 182
37 Ondřej Berecz VPŠ a SPŠ MV v Holešově 181
37 Jitka Dobiášová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 181
37 Lukáš Vacek DELTA SŠIE, Pardubice 181
37 Vladimír Votava DELTA SŠIE, Pardubice 181
41 Pavel Černý SPŠS a OA Kladno 180
41 Vojtěch Kadar SPŠS a OA Kladno 180
41 Daniel Sedlák SŠIPS České Budějovice 180
41 Michal Šturm SPŠS a OA Kladno 180
45 Michal Bárta Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 178
45 Michael Brabec SPŠE V Úžlabině, Praha 10 178
45 Martin Planička SPŠ Jedovnice 178
45 Václav Turek SPŠ Ostrov, p.o. 178
49 Martin Němec VOŠ a SPŠ Šumperk 177
49 Michael Šebesta Střední průmyslová škola Zlín 177
49 Samuel Štancl Obchodní akademie Uherské Hradiště 177
52 Martin Šejba SPŠE V Úžlabině, Praha 10 176
52 Pavel Vašíček Obchodní akademie Uherské Hradiště 176
54 Dalibor Holub Střední průmyslová škola Zlín 175
54 Boris Patloch Střední průmyslová škola Karviná 175
56 Matyáš Matura SPŠSE a VOŠ, Liberec 174
56 Marek Vít DELTA SŠIE, Pardubice 174
58 David Rothbauer SPŠE V Úžlabině, Praha 10 173
58 Martin Šilhavík SŠPHZ Uherské Hradiště 173
60 Tereza Dvořáková SPŠCH Pardubice 172
60 Michal Mach SPŠ Ostrov, p.o. 172
60 Allan Nurymov SPŠE V Úžlabině, Praha 10 172
60 Matěj Ondráček SŠTE Brno, Olomoucká 61 172
60 Dorota Šostá Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 172
65 Jakub Marek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 171
65 František Schubert Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 171
67 Jiří Bohatý VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
67 Marek Fadrný VOŠ a SŠT Česká Třebová 170
67 Lukáš Sukeník SŠPU Opava 170
70 Daniel Doškář SPŠST Panská 169
70 Patrik Hrubant SPŠE V Úžlabině, Praha 10 169
70 Martin Kučera SŠTE Brno, Olomoucká 61 169
70 Jakub Sedlák DELTA SŠIE, Pardubice 169
70 Lukáš Valenta VOŠ a SPŠ Šumperk 169
75 Jakub Hudlický SPŠ Ostrov, p.o. 168
75 Jakub Imlauf SPŠ Ostrov, p.o. 168
75 Matěj Jenka SPŠS a OA Náchod 168
75 Lucie Kvapilová Trivis Třebechovice pod Orebem 168
75 Aneta Mizerová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 168
75 Petr Sýkora SPŠCH Pardubice 168
75 Maxim Vanžura SPŠS a OA Náchod 168
82 Jan Málek SPŠ Jedovnice 167
82 Jiří Mifek Střední průmyslová škola Zlín 167
84 David Dumbrovský SŠPU Opava 166
84 Jan Dvořák SPŠ Ostrov, p.o. 166
84 Petr Nedbal SPŠE V Úžlabině, Praha 10 166
84 Michael Sucháček Střední průmyslová škola Zlín 166
84 Dominik Šefr SPŠSE a VOŠ, Liberec 166
89 Lukáš Kovář VOŠ a SŠT Česká Třebová 165
89 Patrik Kříž SŠTE Brno, Olomoucká 61 165
89 Jaroslav Toman SPŠE V Úžlabině, Praha 10 165
92 Jakub Fatrdla SŠTE Brno, Olomoucká 61 164
92 Šimon Hanek SPŠ Ostrov, p.o. 164
92 Tomáš Hubička SPŠSE a VOŠ, Liberec 164
92 Viet Hung Nguyen SPŠ Ostrov, p.o. 164
92 Jakub Ptáčník VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 164
92 Kristián Schwan SPŠCH Pardubice 164
92 Petr Vaněk VOŠ a SPŠE Plzeň 164
92 Vanesa Víšková SPŠCH Pardubice 164
100 Tobiáš Foltýn SPŠS Betlémská, Praha 1 163
100 Ondra Kříž VOŠ a SŠ České Budějovice 163
100 Vít Kubík Střední průmyslová škola Zlín 163
100 Tomáš Lepšík VOŠ a SPŠ Šumperk 163
100 Tomáš Michek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 163
100 Filip Pešek SPŠ stavební České Budějovice 163
100 Jiří Rothanzl SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 163
107 Nicol Bratršovská SŠIPS České Budějovice 162
107 Vojtěch Brhel Střední průmyslová škola Zlín 162
107 Tomáš Denk SOŠ OUUD Plzeň 162
107 Jan Chládek VOŠ a SŠT Česká Třebová 162
107 Edmond Janouš Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 162
107 Lukáš Jureček SŠPU Opava 162
107 David Krásný VOŠ a SPŠE Plzeň 162
107 Lukáš Malík Mendelova střední škola, Nový Jičín 162
107 Ondřej Moučka SPŠS Betlémská, Praha 1 162
107 Adam Petříček SPŠSE a VOŠ, Liberec 162
117 Marek Kyncl DELTA SŠIE, Pardubice 161
117 Ondřej Nevole SPŠSE a VOŠ, Liberec 161
117 Daniel Žůrek Střední průmyslová škola Zlín 161
120 Filip Hodboď SPŠCH Pardubice 160
120 Filip Kuboš SPŠS Betlémská, Praha 1 160
120 Joseph Soukup SPŠSE a VOŠ, Liberec 160
120 Jakub Štván SPŠ Tábor 160
120 Nicolas Turek SPŠ Ostrov, p.o. 160
120 Lukáš Vaněk DELTA SŠIE, Pardubice 160
126 Alexandros Kolofotias Obchodní akademie Kroměříž 159
126 Václav Tůma SPŠS Betlémská, Praha 1 159
128 Klára Kocourková SPŠST Panská 158
128 Michael Kuča Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 158
128 Adam Novák SPŠSE a VOŠ, Liberec 158
128 Jakub Satrapa SPŠE V Úžlabině, Praha 10 158
128 Dominik Schreiter SPŠE V Úžlabině, Praha 10 158
133 Dobroslava Barešová SOŠ OUUD Plzeň 157
133 Vojta Novák SPŠ Tábor 157
133 Andreas  Novotný InterDACT s.r.o. 157
133 David Seidel DELTA SŠIE, Pardubice 157
133 Viktor Skořepa DELTA SŠIE, Pardubice 157
133 Jakub Smola SPŠS Betlémská, Praha 1 157
133 Michael K. Zabloudil Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 157
140 Vojtěch Kamenář Střední průmyslová škola Zlín 156
140 Michaela Kobrová Trivis Třebechovice pod Orebem 156
140 Dalibor Krejčí SPŠS a OA Kladno 156
140 Tomáš Kulich SŠTE Brno, Olomoucká 61 156
140 Nikol Langhammerová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 156
140 Stanislav Loula Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
140 Sára Machulová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 156
140 Jindřich Marek SPŠS Betlémská, Praha 1 156
140 Dennis Nedvěd Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 156
140 David Ouředník SPŠS a OA Kladno 156
140 Jana Trávníčková Trivis Třebechovice pod Orebem 156
140 Ondřej Zálešák Střední průmyslová škola Zlín 156
140 Jindřich Žák SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 156
153 Jakub Matuška SPŠ Jedovnice 155
154 Jiří Adamec VPŠ a SPŠ MV v Holešově 154
154 Mark Bashkin DELTA SŠIE, Pardubice 154
154 Karel Grimm SŠ Educhem Meziboří 154
154 Robin Habran SPŠE V Úžlabině, Praha 10 154
154 Barbora Kovářová Střední průmyslová škola Zlín 154
154 Marek Kunz Střední průmyslová škola Zlín 154
154 Victor Smith Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 154
154 Jan Strejček SPŠS a OA Kladno 154
154 Libor Štrohalm SŠPU Opava 154
154 Iveta Vrkočová SPŠ Tábor 154
164 František Hrdý SPŠ Ostrov, p.o. 153
164 Michal Karel SPŠE V Úžlabině, Praha 10 153
164 Martin Kosík SPŠS a OA Náchod 153
164 Radek Mocek SPŠSE a VOŠ, Liberec 153
164 Jonáš Ožana SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 153
164 Erik Petrič SPŠ Ostrov, p.o. 153
164 Josef Szabo SPŠCH Pardubice 153
164 Adam Šourek Trivis Třebechovice pod Orebem 153
164 Ondřej Tomala Střední průmyslová škola Karviná 153
173 Josef Čada VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 152
173 Michal Černý Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 152
173 Martin Herstus SPŠE V Úžlabině, Praha 10 152
173 Martin Holub Střední průmyslová škola Zlín 152
173 Tomáš Jetmar VOŠ a SŠT Česká Třebová 152
173 Tomáš Kaňka SPŠ Ostrov, p.o. 152
173 Daniel Konečný SPŠ Jedovnice 152
173 Michal Mizko SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 152
173 Jakub Němec VOŠ a SŠT Česká Třebová 152
173 Adam Polák SPŠ Jedovnice 152
173 Patrik Procházka SPŠS Betlémská, Praha 1 152
173 Eliška Seidlerová Trivis Třebechovice pod Orebem 152
173 Milan Sekula Střední průmyslová škola Zlín 152
173 Petr Šašek VOŠ a SPŠE Plzeň 152
173 Michal Šico Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 152
173 Jakub Trulley SŠPU Opava 152
173 David Urbaník SŠO a VOŠ, České Budějovice, Husova 9 152
173 Markéta Veselá VOŠ a SŠ České Budějovice 152
173 Simona Zíková SŠO a VOŠ, České Budějovice, Husova 9 152
192 Jan Bílek Střední průmyslová škola Karviná 151
192 Patrik Hejduk SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 151
192 Jiří Král SPŠ Ostrov, p.o. 151
192 Ondřej Marek SŠPU Opava 151
192 Denisa Šimonová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 151
192 Ondřej Vlášek Obchodní akademie Uherské Hradiště 151
192 Lukáš Zeman Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 151
199 Jakub Kodytek VOŠ a SŠT Česká Třebová 150
199 Tomáš Kužel SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 150
199 Jovan Lanik SPŠE V Úžlabině, Praha 10 150
199 Lucie Skalíková Střední odborná škola Stříbro 150
199 Michaela Srnská Střední pedagogická škola Boskovice 150
199 Tomáš Tesař Střední průmyslová škola Zlín 150
199 Tomáš Vlasák Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 150
206 Petr Horák SPŠSE a VOŠ, Liberec 149
206 Andrej Kosť VPŠ a SPŠ MV v Holešově 149
206 Miroslav Maděra SPŠSE a VOŠ, Liberec 149
206 Ondřej Sněžík SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 149
206 Pavel Šandera SŠIPS České Budějovice 149
211 David Buchtel SPŠ Ostrov, p.o. 148
211 Filip Doležal VPŠ a SPŠ MV v Holešově 148
211 Vít Falta DELTA SŠIE, Pardubice 148
211 Veronika Kynčlová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 148
211 David Mareček InterDACT s.r.o. 148
211 Jindřich Moravec Střední průmyslová škola Zlín 148
211 Jan Mužík SPŠ Jedovnice 148
218 Marek Dobsa DELTA SŠIE, Pardubice 147
218 David Domkář DELTA SŠIE, Pardubice 147
218 Jakub Jelínek SPŠ Jedovnice 147
218 Miroslav Kovář SPŠST Panská 147
218 David Nedvěd SPŠST Panská 147
218 Adam Plavec SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 147
218 Nayden Yordanov Obchodní akademie Dušní 147
225 David Horáček SPŠ Jedovnice 146
225 Jáchym Horák SPŠ Ostrov, p.o. 146
225 Jiří Kodeš SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 146
225 Jakub Kolář VOŠ a SŠT Česká Třebová 146
225 Stanislav Kursa SPŠS Betlémská, Praha 1 146
225 Jan Nechvilka Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 146
225 Matěj Smyčka VOŠ a SŠT Česká Třebová 146
225 Nikola Trpková DELTA SŠIE, Pardubice 146
233 Ondřej Janoštík Obchodní akademie Kroměříž 145
233 Robin Krajíček SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 145
233 Ondřej Stehlík SŠTE Brno, Olomoucká 61 145
233 Jan Šafránek SPŠS Betlémská, Praha 1 145
237 Vojtěch Bláha SŠTE Brno, Olomoucká 61 144
237 Matěj Cipro SPŠ Ostrov, p.o. 144
237 Miroslav Herman VOŠ a SŠ České Budějovice 144
237 Matěj Hřeben SPŠSE a VOŠ, Liberec 144
237 Martin Kašpar VOŠ a SPŠ Šumperk 144
237 Ondřej Korbel SPŠ Ostrov, p.o. 144
237 Martin Kratochvil SPŠ Jedovnice 144
237 Lukáš Kupczak Střední průmyslová škola Karviná 144
237 Nikolas Malík SPŠS a OA Náchod 144
237 Filip Martinec SPŠ Ostrov, p.o. 144
237 Marek Pavlíček DELTA SŠIE, Pardubice 144
237 Jiří Přibyl SPŠ Tábor 144
237 Simona Rosová SOŠ OUUD Plzeň 144
237 Marek Stískla VPŠ a SPŠ MV v Holešově 144
237 Patrik Trejtnar Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 144
252 Sebastian Drahoš VOŠ a SŠT Česká Třebová 143
252 Michal Jansa VOŠ a SŠT Česká Třebová 143
252 Šimon Jurašek SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba 143
252 Adam Pavlenko SZŠ a VOŠZ Zlín 143
252 Jiří Petera SPŠE V Úžlabině, Praha 10 143
257 Filip Černý VOŠ a SPŠE Plzeň 142
257 Vladimír Divoký VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 142
257 Matěj Eliáš VPŠ a SPŠ MV v Holešově 142
257 Matěj Krejsa VOŠ a SŠT Česká Třebová 142
257 Petr Nedbálek Střední průmyslová škola Zlín 142
257 Jana Nejezchlebová SPŠ Jedovnice 142
257 Martin Sedláček SPŠOA Uherský Brod 142
257 Vojtěch Stárek Obchodní akademie Dušní 142
257 Dan Šnajdr SPŠE V Úžlabině, Praha 10 142
266 Kateřina Fejglová SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
266 Jakub Fidrmuc SPŠCH Pardubice 141
266 Adam Hnida Střední průmyslová škola Karviná 141
266 David Hrobař DELTA SŠIE, Pardubice 141
266 Luboš Chmelař Střední průmyslová škola Zlín 141
266 Tomáš Chmelař SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
266 Patrik Kadlec Střední průmyslová škola Karviná 141
266 David Kosprd SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 141
266 Zuzana Lesniowská SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
266 Lubomír Malkus SPŠ Ostrov, p.o. 141
266 Vlastimil Palíšek VPŠ a SPŠ MV v Holešově 141
266 Tomáš Pouzar SŠIPS České Budějovice 141
266 Pavel Prygušin SPŠS Betlémská, Praha 1 141
266 Miroslav Ružbacký SPŠE V Úžlabině, Praha 10 141
266 Kateřina Řezáčková SOŠ OUUD Plzeň 141
266 Jakub Suchánek Střední průmyslová škola Karviná 141
266 Simona Škáchová SOŠ OUUD Plzeň 141
266 Patrik Vasilčo Střední průmyslová škola Zlín 141
266 Tomáš Viktora InterDACT s.r.o. 141
266 Vojtěch Virt Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 141
266 Samuel Vohnický SPŠSE a VOŠ, Liberec 141
287 Filip Bukvic SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
287 Tereza Čedroňová SZŠ a VOŠZ Zlín 140
287 Matyáš Fuka SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
287 Heribert Greinix SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
287 Kateřina Karásková SPŠE V Úžlabině, Praha 10 140
287 Tomáš Kulhavý SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
287 Matyáš Mašek VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 140
287 Matěj Novotný SPŠ Jedovnice 140
287 Jiří Ohnút Střední průmyslová škola Zlín 140
287 Patrik Pavlák SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
287 Michal Pernecký SOŠ a SOU Hustopeče 140
287 Jiřina Prskavcová SOŠ OUUD Plzeň 140
287 Petr Raiskup SŠPHZ Uherské Hradiště 140
287 Ferdinand Silný Obchodní akademie Dušní 140
287 Mikuláš Simon SPŠS a OA Kladno 140
287 Václav Soudek VOŠ a SPŠ Šumperk 140
287 Tomáš Spáčil SPŠ Ostrov, p.o. 140
287 Jakub Šíma SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
287 Vojtěch Toman SPŠ Jedovnice 140
287 Jan Tóth ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 140
287 Vojtěch Verunáč SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 140
287 Dominik Vondruška SŠTE Brno, Olomoucká 61 140
287 Richard West SŠPU Opava 140
310 David Bříza SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 139
310 Eliška Gruniková SZŠ a VOŠZ Zlín 139
310 Ondřej Gyüre Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 139
310 Daniel Horák Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 139
310 Jan Javor Obchodní akademie Uherské Hradiště 139
310 David Kaláb SPŠS Betlémská, Praha 1 139
310 Timotei Kolesnik VOŠ,SPŠ automobilní a tech. Č.Budějovice 139
310 Pavel Kovář SPŠ Jedovnice 139
310 David Kurzica SŠPU Opava 139
310 Jakub Navrátil VOŠ a SPŠ Šumperk 139
310 Antonín Paleček SŠTE Brno, Olomoucká 61 139
310 Adam Rychtář SŠPU Opava 139
310 Robin Tetour VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 139
310 Vojtěch Vrzala Střední průmyslová škola Zlín 139
324 Jan Adamec VOŠ a SŠT Česká Třebová 138
324 Richard Čech Střední průmyslová škola Zlín 138
324 Petr Doležal SŠTE Brno, Olomoucká 61 138
324 Viktor Gall Střední průmyslová škola Karviná 138
324 Jakub Haliniak SPŠS Betlémská, Praha 1 138
324 Honza Hubálek SPŠCH Pardubice 138
324 Martin Křivánek SŠTE Brno, Olomoucká 61 138
324 Eliška Lopatová VOŠ a SPŠE Plzeň 138
324 Bruno Slánský SPŠE V Úžlabině, Praha 10 138
324 Matěj Šticha SPŠS a OA Kladno 138
324 Sebastian Tamáš DELTA SŠIE, Pardubice 138
324 Matěj Vencl SPŠS a OA Kladno 138
324 Vojtěch Zeman VOŠ a SŠT Česká Třebová 138
338 Miroslav A. Axmann VOŠ a SPŠ Šumperk 137
338 Daniela Drážná Střední odborná škola Šumperk 137
338 Erik Dvořák SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují 137
338 Kateřina Foretová Švehlova SŠ polytechnická Prostějov 137
338 Denisa Hnaníčková Střední průmyslová škola Zlín 137
338 Daniel Homola VOŠ a SPŠ Šumperk 137
338 Martin Kaněra DELTA SŠIE, Pardubice 137
338 Miroslav Kolář VOŠ a SPŠ Šumperk 137
338 Michaela Kratochvílová SOŠ OUUD Plzeň 137
338 David Krehter SPŠS Betlémská, Praha 1 137
338 Vojtěch Krška Obchodní akademie Kroměříž 137
338 Dominik Macháček SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 137
338 Nikolas Mikloš Mendelova střední škola, Nový Jičín 137
338 Filip Omasta VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ÚStí 137
338 Jan Pres SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
338 Marek Průša SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
338 Lukáš Rychlý SŠPU Opava 137
338 Martin Sazama VOŠ, OA a SZŠ Domažlice 137
338 Tomáš Složil SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 137
338 Filip Sova SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
338 Otakar Šnajdr SPŠE V Úžlabině, Praha 10 137
338 Marek Štěpánek SPŠ stavební České Budějovice 137
338 Vojtěch Tauer VOŠ a SŠ České Budějovice 137
338 Tomáš Uličný Střední průmyslová škola Zlín 137
338 Adam Větrovský SŠTE Brno, Olomoucká 61 137
338 Jan Vodehnal VOŠ a SŠT Česká Třebová 137
364 Kristýna Beníšková SOŠ OUUD Plzeň 136
364 Kateřina Borovičková VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
364 Vít Červeňák SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 136
364 Petr Dohnal VPŠ a SPŠ MV v Holešově 136
364 Martin Giesl VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Filip Hladík Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 136
364 Miroslav Holub Střední průmyslová škola Zlín 136
364 Ivana Kövérová SŠTE Brno, Olomoucká 61 136
364 Jakub Krátký SPŠ Jedovnice 136
364 Kryštof Krátký DELTA SŠIE, Pardubice 136
364 Aleš Krincvaj SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 136
364 Marcel Kubín SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 136
364 Veronika Malotová SZŠ a VOŠZ Zlín 136
364 Štěpán Opitz SPŠ Ostrov, p.o. 136
364 Natálie Petáková SPŠ Tábor 136
364 Michael Pilch SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 136
364 Marek Pokorný Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 136
364 Jan Přindiš VOŠ a SŠT Česká Třebová 136
364 Václav Sedlák SPŠ Jedovnice 136
364 Lukáš Sýkora VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Vojtěch Štaffa VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Alena Tomášková SŠO a VOŠ, České Budějovice, Husova 9 136
364 Jan Valiček VOŠ a SPŠ Šumperk 136
364 Tomáš Zápotocký SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 136
364 Viktor Zwinger SŠPU Opava 136
364 Daniel Žižka SŠIPS České Budějovice 136
390 Nikola Bártová Střední odborná škola Šumperk 135
390 Jan Čech SŠPU Opava 135
390 Tomáš Čepelák SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora 135
390 Filip Garnot SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
390 Nicholas Hargreaves SPŠ Ostrov, p.o. 135
390 Vojta Mařík SPŠS a OA Kladno 135
390 Daniel Polišenský Obchodní akademie Kroměříž 135
390 Martin Prášil VOŠ a SPŠ Šumperk 135
390 Berenika Risová SPŠE V Úžlabině, Praha 10 135
390 Tereza Sokolová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 135
390 Dominik Svoboda Obchodní akademie Uherské Hradiště 135
390 Michal Sysala Střední průmyslová škola Zlín 135
390 Lucie Vejvarová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 135
390 Tomáš Vinkler SPŠ Jedovnice 135
390 Tereza Vladovová VPŠ a SPŠ MV v Holešově 135
390 Romana Vlčková Střední průmyslová škola Zlín 135

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé.

V tabulce jsou zaneseni žáci škol, které samy sebe označily za střední odborné školy.

Tyto tabulky jsou konečné.

16. 11. 2018

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat