Výsledkové listiny ústředního kola kategorie Senior, konaného 30. 1. 2019.

V případě rovnosti bodů o pořadí rozhodoval čas.

Soutěžící, kteří neuvedli správně svůj kód ze školního kola, nemají v těchto seznamech vyplněnu svoji školu.  

 

TABULKA CELOSTÁTNÍHO POŘADÍ

V tabulce uvádíme všechny vítěze, kteří dosáhli plného počtu bodů.

Prvních 10 soutěžících bude v tomto pořadí uvedeno v tabulce programu Excelence Ministerstva školství.

Prvních 5 soutěžících bude e-mailem osloveno zástupci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzit Karlovy ohledně ceny - účasti na týdenním soustředění středoškolských informatiků. Další v pořadí jsou vedeni jako náhradníci.

 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Kraj Body
1 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno Jihomoravský kraj 240
2 Filip Brukner Gymnázium Kladno Středočeský kraj 240
3 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroměř Královéhradecký kraj 240
4 Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeňský kraj 240
5 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
6 Tomáš Raunig Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín Moravskoslezský kraj 240
7 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská Jihomoravský kraj 240
8 Karel Chwistek Mendelovo gymnázium Opava Moravskoslezský kraj 240
9 Dominik Černý Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 240
10 Ondřej Procházka Církevní gymnázium v Kutné Hoře Středočeský kraj 240
11 Petr Dohnal Klvaňovo gymnázium Kyjov Jihomoravský kraj 240
12 Eric Vincent Valčík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Zlínský kraj 240
13 Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
14 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
15 Tomáš Tyle Gymnázium Děčín Ústecký kraj 240
16 Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh Olomoucký kraj 240
17 Michaela Dunajová Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče Jihomoravský kraj 240
18 Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora Středočeský kraj 240
19 Jan Hátle Gymnázium Milevsko Jihočeský kraj 240
20 Lenka Kopfová Mendelovo gymnázium Opava Moravskoslezský kraj 240
21 Filip Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín Moravskoslezský kraj 240
22 Terezie Hrochová Gymnázium Zábřeh Olomoucký kraj 240
23 Martin Zimen Gymnázium Jihlava Vysočina 240
24 Václav Kučina   Jihočeský kraj 240
25 Adam Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka Jihomoravský kraj 240
26 Jakub Turňa Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 240
27 Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
28 Josef Hladil Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeňský kraj 240
29 Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun Středočeský kraj 240
30 Filip Stehlík Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL Ústecký kraj 240
31 Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomoucký kraj 240
32 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín Zlínský kraj 240
33 David Kubíček Gymnázium Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj 240
34 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. Karlovarský kraj 240
35 Pavel Jakš Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 240
36 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba Moravskoslezský kraj 240
37 Jakub Bůlfinek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
38 Kryštof Jasenský Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 240
39 Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
40 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
41 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno Středočeský kraj 240
42 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově Olomoucký kraj 240
43 Alena Orságová Gymnázium Šternberk Olomoucký kraj 240
44 Martin Mach Gymnázium J. Š. Baara Domažlice Plzeňský kraj 240
45 Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice Pardubický kraj 240
46 Jana Možíšová Jiráskovo gymnázium Náchod Královéhradecký kraj 240
47 Jan Baron Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
48 Tomáš Velek Gymnázium, Český Krumlov Jihočeský kraj 240
49 Alexander Hulínský Gymnázium Sokolov a KVC Karlovarský kraj 240

 

V jihlavském krajském kole se v jedné interaktivní úloze na jednom typu prohlížeče nesprávně zobrazovalo zadání. Za tuto technickou chybu se omlouváme.
Na žádost krajského výboru jsme všem soutěžícím kraje Vysočina v krajském pořadí anulovali získané body z této úlohy. V celostátním pořadí jsme jim získané body ponechali, aby je bylo možno porovnat s ostatními.


VÝSLEDKY PO KRAJÍCH

 

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé krajského kola (dosáhli alespoň 150 bodů).

Praha

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Viktor Trubchanin SPŠE V Úžlabině, Praha 10 231
2 Michal Boháč SPŠE V Úžlabině, Praha 10 231
3 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 228
4 Petr Žižka SPŠST Panská 228
5 Tomáš Vesecký Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 225
6 David Koníř Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 225
7 Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 224
8 Michal Jansa SPŠST Panská 224
9 Michael Buccarello Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 224
10 Jan Kaifer Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 220
11 Alexandr Dizov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
12 Václav Vinkl Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 220
13 Adam Čerych SPŠE V Úžlabině, Praha 10 209
14 Tomáš Jelínek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 204
15 Tomáš Fürst Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 204
16 Matěj Bosáček Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 200
17 Vadim Protsenko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 199
18 Jan Bouška SPŠE V Úžlabině, Praha 10 196
19 Jakub Krsek Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 193
20 Jakub Rohla Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
21 Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 189
22 Petr Jechumtál Gymnázium Voděradská, Praha 10 189
23 Hana Boháčová Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 184
24 Filip Růžička Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 182
25 Matěj Kocourek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 180
26 Viktorija Pasichnyk Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 172
27 Matouš Purš Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 165
28 Jakub Knytl SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5 158
29 Vojtěch Šabata Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 156
30 Vojtěch Ludvík Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 132

Středočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Filip Brukner Gymnázium Kladno 240
2 Ondřej Procházka Církevní gymnázium v Kutné Hoře 240
3 Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 240
4 Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun 240
5 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno 240
6 Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 224
7 Karel Vítek Gymnázium Kladno 220
8 Matěj Kripner Gymnázium Kladno 212
9 Vojtěch Svoboda Gymnázium Kladno 209
10 Marta Čablíková Církevní gymnázium v Kutné Hoře 209
11 Máša Pelikánová Gymnázium Kladno 205
12 Ondřej Cieslar Církevní gymnázium v Kutné Hoře 200
13 Veronika Fialová Gymnázium Joachima Barranda Beroun 193
14 Tereza Vernerová SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 178
15 Daniel Holubovský SPŠS a OA Kladno 176
16 Alžběta Zelenková Gymnázium Kladno 172
17 Jan Gutwirth Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram 165
18 Veronika Elznicová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 157
19 Lubor Šída Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 154
20 Aleš Homolka SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 141
21 Jakub Kratochvíl SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 136
22 Markéta Čechurová SPŠS a OA Kladno 135
23 Michal Krýl SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 133
24 Zdeněk Svoboda   132
25 Michal Mrázek Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 127
26 Kristýna Sanická GVH Hořovice 126
27 Šimon Kircner Církevní gymnázium v Kutné Hoře 109
28 Lucie Červená SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 96

Jihočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
2 Dominik Černý Gymnázium Česká, České Budějovice 240
3 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
4 Jan Hátle Gymnázium Milevsko 240
5 Václav Kučina   240
6 Pavel Jakš Gymnázium Česká, České Budějovice 240
7 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
8 Jan Baron Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
9 Tomáš Velek Gymnázium, Český Krumlov 240
10 Nikola Karbusová Gymnázium Česká, České Budějovice 228
11 Štěpán Komárek Gymnázium Milevsko 228
12 Zbyněk Pípal Gymnázium Česká, České Budějovice 228
13 Jan Hrubeš Gymnázium, Český Krumlov 225
14 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 220
15 David Hubač Gymnázium Písek 220
16 Tomáš Vojík   215
17 Kateřina Walterová Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk 213
18 Miroslav Průcha Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 211
19 Kateřina Brůžková Gymnázium Česká, České Budějovice 208
20 Kateřina Kovandová Gymnázium Milevsko 205
21 Filip Procházka Gymnázium Milevsko 200
22 Kateřina Černá Gymnázium Česká, České Budějovice 192
23 Eliška Kladívková Gymnázium, Český Krumlov 188
24 Adam Ječmínek Gymnázium Česká, České Budějovice 184
25 Jan Zikmund Gymnázium Česká, České Budějovice 183
26 Marek Maňásek Gymnázium Česká, České Budějovice 181
27 Kateřina Černá Gymnázium Milevsko 176
28 Jakub Řeřicha Gymnázium Milevsko 148
29 Denisa Nováková Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk 144

Plzeňský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 240
2 Josef Hladil Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 240
3 Martin Mach Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 240
4 Vojtěch Breník Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 224
5 Adam Blažek Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 220
6 Jan Skuhra SŠINFIS Plzeň 220
7 Vojtěch Nováček Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 208
8 Dominik Farhan Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 208
9 Vojtěch Šafář Gymnázium Luďka Pika v Plzni 204
10 Karel Balej Gymnázium a SOŠ Rokycany 196
11 Hynek Varga Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 195
12 Eliška Pirnosová Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 188
13 Tomáš Schenk Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 188
14 Adam Hlas Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 184
15 Martina Houbová Gymnázium Sušice 176
16 Václav Mothejzík Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 170
17 Pavel Hovora SŠINFIS Plzeň 169
18 Ondřej Benda Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 169
19 Jakub Drenko SŠINFIS Plzeň 166
20 Martin Flídr Gymnázium a SOŠ Rokycany 152

Karlovarský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. 240
2 Alexander Hulínský Gymnázium Sokolov a KVC 240
3 David Bolek Gymnázium Ostrov 228
4 Lukáš Beck SPŠ Ostrov, p.o. 225
5 Radim David Gymnázium Ostrov 224
6 Kateřina Čermáková Gymnázium Sokolov a KVC 220
7 Vojtěch Fárek Gymnázium Ostrov 177
8 Martin Řezáč GaSOŠ Chodov 172
9 Daniel Svojanovský Gymnázium Sokolov a KVC 162
10 Jakub Končal Gymnázium Sokolov a KVC 162
11 Pavel Poláček SPŠ Ostrov, p.o. 161
12 Dominik Bouda ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 148
13 David Žitný SPŠ Ostrov, p.o. 146
14 Ivo Kučera SPŠ Ostrov, p.o. 136
15 Jan Drozd ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 128
16 Vojtěch Hrib SPŠ Ostrov, p.o. 125
17 Jan Kropáček ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 111

Ústecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Tomáš Tyle Gymnázium Děčín 240
2 Filip Stehlík Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 240
3 Hung DO Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 220
4 Nicol Gavlíková Gymnázium Rumburk 213
5 Hana Němcová Podkrušnohorské gymnázium, Most 208
6 Miroslav David Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 204
7 Prokop Mikulášek Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 194
8 Michal Makuka SPŠS a OA Kadaň 192
9 Filip Padberg Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 192
10 Jakub Phan Gymnázium Děčín 184
11 Jaroslav Nejedlý SSŠMEP, s. r. o., Most 181
12 Natálie Jirků Gymnázium Rumburk 180
13 Petr Paizker Gymnázium Rumburk 179
14 Denisa Schuldesová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 179
15 Filip Černohorský SSŠMEP, s. r. o., Most 178
16 Petr Kaštánek Gymnázium Rumburk 177
17 Ondřej Pavlas Gymnázium Rumburk 173
18 Vojtěch Novák Podkrušnohorské gymnázium, Most 153
19 Lada Krofingerová Gymnázium Lovosice 137
20 Jakub Machovec Podkrušnohorské gymnázium, Most 120
21 Tomáš Tajč VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 109
22 Jiří Němeček   106
23 Tereza Kobrzková Gymnázium Rumburk 91

Liberecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jakub  Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
2 Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
3 Jakub Bůlfinek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
4 Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
5 Tomáš Sláma Gymnázium Turnov 231
6 Michal Zikuda Gymnázium Turnov 225
7 Eliška Povolná Gymnázium Česká Lípa 224
8 Michal Medek Gymnázium Turnov 208
9 Jiří Liška Gymnázium Česká Lípa 208
10 David Janko SPŠSE a VOŠ, Liberec 205
11 Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa 196
12 Jan Trégr Gymnázium Česká Lípa 188
13 Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 188
14 Ondřej Rethy SPŠSE a VOŠ, Liberec 181
15 Markéta Pavlíková Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 175
16 Vojtěch Vávra Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 172
17 Natálie Adamcová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 171
18 Veronika Hendrychová Gymnázium Turnov 169
19 Jakub Čejchan Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 165
20 Daniel Brotz Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 152
21 Petr Duda SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
22 Jan Kochánek SPŠSE a VOŠ, Liberec 120
23 Martin Soukup SPŠSE a VOŠ, Liberec 110
24 Josef Zátka Gymnázium Česká Lípa 106

Královéhradecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroměř 240
2 Jana Možíšová Jiráskovo gymnázium Náchod 240
3 Jan Plot Biskupské gymnázium B. Balbína HK 228
4 Monika Kotyková Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 228
5 Alois Martínek Gymnázium Jaroměř 228
6 Kurt Hartmann Jiráskovo gymnázium Náchod 225
7 Michal Janata Zemědělská akademie Hořice 224
8 Tomáš Krtička SPŠS a OA Náchod 220
9 Martin Hrach Jiráskovo gymnázium Náchod 220
10 Benjamin Sichrovský Jiráskovo gymnázium Náchod 216
11 Pavlína Marková Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 193
12 Jakub Tegel Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 182
13 Ondřej Kohout Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 181
14 Roman Vintoňak Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 177
15 Jiří Doležal Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 173
16 Jakub Ježek Jiráskovo gymnázium Náchod 173
17 Tereza Kinská Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 168
18 Jan Řehounek SPŠS a OA Náchod 165
19 Matěj Ježek SPŠS a OA Náchod 164
20 Jan Pikman Jiráskovo gymnázium Náchod 164
21 Petr Semerák Jiráskovo gymnázium Náchod 163
22 Šárka Rückerová Zemědělská akademie Hořice 155
23 Michal Vacek SPŠS a OA Náchod 152
24 Aneta Vanická SPŠS a OA Náchod 150
25 Dominika Samková SPŠS a OA Náchod 146
26 Pavla Stříteská SPŠS a OA Náchod 125
27 Adéla Čápová SPŠS a OA Náchod 116
28 Radim Novotný SPŠS a OA Náchod 91

Pardubický kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice 240
2 Magdaléna Bártová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 228
3 Tomáš Čapek SPŠE a VOŠ Pardubice 225
4 Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice 224
5 Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun 224
6 Michaela Kazdová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 224
7 Jakub Makarov Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 216
8 Jiří Falta DELTA SŠIE, Pardubice 213
9 Daniel Vaško SPŠE a VOŠ Pardubice 209
10 Tomáš Pavelka Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 208
11 Jan Čáp SPŠE a VOŠ Pardubice 204
12 Adam Motyčka OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 200
13 Václav Kobera SPŠE a VOŠ Pardubice 198
14 Robin Macháček DELTA SŠIE, Pardubice 191
15 Vojtěch Vlach Gymnázium Dr. Emila Holuba 189
16 Petr Hoffmann VOŠ a SŠT Česká Třebová 188
17 Martin Bureš Gymnázium Lanškroun 188
18 Matyáš Grof Gymnázium Lanškroun 178
19 Martin Ďuriš DELTA SŠIE, Pardubice 177
20 Jan Zrzavý SPŠE a VOŠ Pardubice 176
21 Martin Vach SPŠE a VOŠ Pardubice 168
22 Sabina Možiešíková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 164
23 Martin Skalický OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 157
24 Dominik Vágner SPŠE a VOŠ Pardubice 147
25 Tomáš Havránek   141
26 Jakub Tesařík DELTA SŠIE, Pardubice 138
27 Ondřej Senohrábek VOŠ a SŠT Česká Třebová 117
28 Anna Briolová Gymnázium Ústí nad Orlicí 113

Vysočina

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Zimen Gymnázium Jihlava 228
2 Zdeněk Kukla Gymnázium Jihlava 212
3 Ondřej Med Gymnázium Jihlava 208
4 Jan Šimůnek Gymnázium Havlíčkův Brod 208
5 Adam Drahozal Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec 208
6 Kryštof Veřtát Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 201
7 Tomáš Lát SŠ PTA Jihlava 196
8 Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod 193
9 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 192
10 Vojtěch Brhlík Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 192
11 Roman Roubínek Gymnázium Havlíčkův Brod 192
12 Lukáš Weslý Gymnázium Jihlava 183
13 Robin Sitař Gymnázium Havlíčkův Brod 181
14 David Chocholatý SŠ PTA Jihlava 171
15 Petr Blažek SŠ PTA Jihlava 168
16 Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava 168
17 David Kruba SPŠ Třebíč 160
18 Vít Horký SPŠ Třebíč 160
19 Willi Lazarov SPŠ Třebíč 160
20 Marek Šula SPŠ Třebíč 156
21 Jan Kopecký SŠ PTA Jihlava 148
22 Martin Žáček SŠ PTA Jihlava 140
23 Josef Kotoun SPŠ Třebíč 137
24 Lucie Čechová Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 136
25 Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava 134
26 Marek Dočekal SŠ PTA Jihlava 128
27 Kateřina Šebová SPŠ Třebíč 112
28 Kristýna Ficková SŠ PTA Jihlava 112
29 Patrik Šlouf SPŠ Třebíč 80

Jihomoravský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 240
2 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská 240
3 Petr Dohnal Klvaňovo gymnázium Kyjov 240
4 Michaela Dunajová Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 240
5 Adam Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 240
6 Martin Borski Klvaňovo gymnázium Kyjov 228
7 Ondrej Herich Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 220
8 Zdeněk Kunc Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 220
9 Jan Procházka Gymnázium Brno-Řečkovice 212
10 Samuel Popelář Gymnázium Brno, Vídeňská 212
11 Dalibor Kramář Gymnázium Brno-Řečkovice 208
12 Filip Černák Gymnázium a SOŠ Mikulov 205
13 Jakub Novák Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 204
14 Lukáš Vaněk SŠTE Brno, Olomoucká 61 204
15 Daniel Peřina Klvaňovo gymnázium Kyjov 197
16 Michal Pyšík Gymnázium Brno, Vídeňská 193
17 Patrik Crla   193
18 David Růžička Gymnázium Brno-Řečkovice 184
19 Petr Burian   181
20 Matěj Konopík Gymnázium Židlochovice 181
21 Jakub Šťastný Gymnázium Brno-Řečkovice 172
22 Klára Stříbrná Gymnázium Slovanské náměstí Brno 168
23 Adéla Felcmanová Gymnázium Židlochovice 161
24 Dominik Dinga   158
25 Daniel Nevřivý Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 156
26 Denisa Půčková Klvaňovo gymnázium Kyjov 145
27 Adam Chatrný Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 128
28 Lukáš Skála Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 127

Olomoucký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh 240
2 Terezie Hrochová Gymnázium Zábřeh 240
3 Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín 240
4 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 240
5 Alena Orságová Gymnázium Šternberk 240
6 Jaromír Novák Gymnázium Zábřeh 225
7 Martin Hollas Gymnázium Hranice 220
8 Anna Langerová Gymnázium Zábřeh 220
9 Kryštof Kolčava Gymnázium Zábřeh 220
10 Denis Březina Gymnázium Zábřeh 220
11 Martin Flídr Gymnázium Zábřeh 220
12 Tuan Anh Nguyen Gymnázium Olomouc - Hejčín 212
13 Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh 208
14 David Šlesinger Gymnázium Hranice 205
15 Kamil Doubravský Gymnázium Zábřeh 200
16 Jakub Szymsza CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 193
17 Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 192
18 Kamil Sláma Gymnázium Olomouc - Hejčín 189
19 Tomáš Žoužela Střední odborná škola Šumperk 181
20 Natálie Ziková Gymnázium Zábřeh 165
21 Petr Čagan Gymnázium Hranice 161
22 Martin Belfín Gymnázium Olomouc - Hejčín 160
23 Nikola Černohousová Gymnázium Zábřeh 138
24 Lucie Krušová Gymnázium Zábřeh 116

Zlínský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Eric Valčík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 240
2 Jakub Turňa Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 240
3 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín 240
4 Kryštof Jasenský Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 240
5 Jan Vlk Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 225
6 Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 224
7 Miroslav Budík Obchodní akademie Uherské Hradiště 224
8 Jiří Blaha Gymnázium Uherské Hradiště 220
9 Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 220
10 Kateřina Šišková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 219
11 Martin Pospíšilík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 208
12 Matouš Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 208
13 Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 208
14 Marek Dolanský Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 204
15 Matěj Buráň Gymnázium Uherské Hradiště 189
16 Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín 188
17 Marian Uherka Gymnázium Uherské Hradiště 185
18 Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 172
19 Jiří Skopal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 157
20 Iva Matulíková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 153
21 Martin Reisch Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 153
22 Jakub Lysák Střední průmyslová škola Zlín 132
23 Radek Žák Střední průmyslová škola Zlín 130

Moravskoslezský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Tomáš Raunig Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 240
2 Karel Chwistek Mendelovo gymnázium Opava 240
3 Lenka Kopfová Mendelovo gymnázium Opava 240
4 Filip Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 240
5 David Kubíček Gymnázium Ostrava - Zábřeh 240
6 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 240
7 Tadeáš Wilczek Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 228
8 Ondřej Kozelský Gymnázium Ostrava - Zábřeh 225
9 Marie Lašinská SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 225
10 Ondřej Wrzecionko Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 224
11 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 220
12 Jan Papesch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 216
13 Pavlína Smolková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 216
14 Tereza Čermáková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 213
15 David Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 208
16 Jakub Pernický   208
17 Dominik Stejskal Gymnázium Krnov 208
18 Matěj Palm Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 208
19 Kristýna Mašková Gymnázium, Havířov-Podlesí 208
20 Matěj Barč Gymnázium Ostrava - Zábřeh 204
21 Jiří Brablec Mendelovo gymnázium Opava 188
22 Kristián Kubenka Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 188
23 Vojtěch Kielkovský Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 185
24 Mariana Zaškolná Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 169
25 Julie Suchánková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 146
26 Daniel Buroň Matiční gymnázium, Ostrava 137
27 Miriam Gajdušková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 126

 

O pořadí při stejném počtu dosažených bodů rozhodoval čas. Pokud měli soutěžící také totožný čas (nejčastěji vyčerpáním limitu 60 minut), bylo jim přiděleno náhodné pořadí.

Vítězům blahopřejeme!

 

30. 1. 2019

Výsledkové listiny ústředního kola kategorie Senior, konaného 30. 1. 2019.

V případě rovnosti bodů o pořadí rozhodoval čas.

Soutěžící, kteří neuvedli správně svůj kód ze školního kola, nemají v těchto seznamech vyplněnu svoji školu.  

 

TABULKA CELOSTÁTNÍHO POŘADÍ

V tabulce uvádíme všechny vítěze, kteří dosáhli plného počtu bodů.

Prvních 10 soutěžících bude v tomto pořadí uvedeno v tabulce programu Excelence Ministerstva školství.

Prvních 5 soutěžících bude e-mailem osloveno zástupci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzit Karlovy ohledně ceny - účasti na týdenním soustředění středoškolských informatiků. Další v pořadí jsou vedeni jako náhradníci.

 

Pořadí Jméno Příjmení Škola Kraj Body
1 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno Jihomoravský kraj 240
2 Filip Brukner Gymnázium Kladno Středočeský kraj 240
3 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroměř Královéhradecký kraj 240
4 Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeňský kraj 240
5 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
6 Tomáš Raunig Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín Moravskoslezský kraj 240
7 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská Jihomoravský kraj 240
8 Karel Chwistek Mendelovo gymnázium Opava Moravskoslezský kraj 240
9 Dominik Černý Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 240
10 Ondřej Procházka Církevní gymnázium v Kutné Hoře Středočeský kraj 240
11 Petr Dohnal Klvaňovo gymnázium Kyjov Jihomoravský kraj 240
12 Eric Vincent Valčík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Zlínský kraj 240
13 Jakub Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
14 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
15 Tomáš Tyle Gymnázium Děčín Ústecký kraj 240
16 Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh Olomoucký kraj 240
17 Michaela Dunajová Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče Jihomoravský kraj 240
18 Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora Středočeský kraj 240
19 Jan Hátle Gymnázium Milevsko Jihočeský kraj 240
20 Lenka Kopfová Mendelovo gymnázium Opava Moravskoslezský kraj 240
21 Filip Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín Moravskoslezský kraj 240
22 Terezie Hrochová Gymnázium Zábřeh Olomoucký kraj 240
23 Martin Zimen Gymnázium Jihlava Vysočina 240
24 Václav Kučina   Jihočeský kraj 240
25 Adam Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka Jihomoravský kraj 240
26 Jakub Turňa Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 240
27 Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
28 Josef Hladil Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeňský kraj 240
29 Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun Středočeský kraj 240
30 Filip Stehlík Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL Ústecký kraj 240
31 Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomoucký kraj 240
32 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín Zlínský kraj 240
33 David Kubíček Gymnázium Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj 240
34 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. Karlovarský kraj 240
35 Pavel Jakš Gymnázium Česká, České Budějovice Jihočeský kraj 240
36 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba Moravskoslezský kraj 240
37 Jakub Bůlfinek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
38 Kryštof Jasenský Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlínský kraj 240
39 Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec Liberecký kraj 240
40 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
41 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno Středočeský kraj 240
42 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově Olomoucký kraj 240
43 Alena Orságová Gymnázium Šternberk Olomoucký kraj 240
44 Martin Mach Gymnázium J. Š. Baara Domažlice Plzeňský kraj 240
45 Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice Pardubický kraj 240
46 Jana Možíšová Jiráskovo gymnázium Náchod Královéhradecký kraj 240
47 Jan Baron Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jihočeský kraj 240
48 Tomáš Velek Gymnázium, Český Krumlov Jihočeský kraj 240
49 Alexander Hulínský Gymnázium Sokolov a KVC Karlovarský kraj 240

 

V jihlavském krajském kole se v jedné interaktivní úloze na jednom typu prohlížeče nesprávně zobrazovalo zadání. Za tuto technickou chybu se omlouváme.
Na žádost krajského výboru jsme všem soutěžícím kraje Vysočina v krajském pořadí anulovali získané body z této úlohy. V celostátním pořadí jsme jim získané body ponechali, aby je bylo možno porovnat s ostatními.


VÝSLEDKY PO KRAJÍCH

 

Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé krajského kola (dosáhli alespoň 150 bodů).

Praha

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Viktor Trubchanin SPŠE V Úžlabině, Praha 10 231
2 Michal Boháč SPŠE V Úžlabině, Praha 10 231
3 Tomáš Reichl Gymnázium Voděradská, Praha 10 228
4 Petr Žižka SPŠST Panská 228
5 Tomáš Vesecký Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 225
6 David Koníř Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 225
7 Jan Hřebec Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 224
8 Michal Jansa SPŠST Panská 224
9 Michael Buccarello Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 224
10 Jan Kaifer Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 220
11 Alexandr Dizov Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 220
12 Václav Vinkl Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 220
13 Adam Čerych SPŠE V Úžlabině, Praha 10 209
14 Tomáš Jelínek SPŠE V Úžlabině, Praha 10 204
15 Tomáš Fürst Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 204
16 Matěj Bosáček Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 200
17 Vadim Protsenko Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 199
18 Jan Bouška SPŠE V Úžlabině, Praha 10 196
19 Jakub Krsek Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 193
20 Jakub Rohla Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 192
21 Matěj Nejedlý SPŠE V Úžlabině, Praha 10 189
22 Petr Jechumtál Gymnázium Voděradská, Praha 10 189
23 Hana Boháčová Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 184
24 Filip Růžička Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 182
25 Matěj Kocourek Soukromá SŠ výpočetní techniky Praha 9 180
26 Viktorija Pasichnyk Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 172
27 Matouš Purš Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 165
28 Jakub Knytl SPŠ dopravní, Plzeňská 298/217a, Praha 5 158
29 Vojtěch Šabata Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 156
30 Vojtěch Ludvík Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5 132

Středočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Filip Brukner Gymnázium Kladno 240
2 Ondřej Procházka Církevní gymnázium v Kutné Hoře 240
3 Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 240
4 Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun 240
5 Jakub Vaněk Gymnázium Kladno 240
6 Jakub Vosička SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 224
7 Karel Vítek Gymnázium Kladno 220
8 Matěj Kripner Gymnázium Kladno 212
9 Vojtěch Svoboda Gymnázium Kladno 209
10 Marta Čablíková Církevní gymnázium v Kutné Hoře 209
11 Máša Pelikánová Gymnázium Kladno 205
12 Ondřej Cieslar Církevní gymnázium v Kutné Hoře 200
13 Veronika Fialová Gymnázium Joachima Barranda Beroun 193
14 Tereza Vernerová SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762 178
15 Daniel Holubovský SPŠS a OA Kladno 176
16 Alžběta Zelenková Gymnázium Kladno 172
17 Jan Gutwirth Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram 165
18 Veronika Elznicová DG a SOŠE Kralupy n. Vlt. 157
19 Lubor Šída Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 154
20 Aleš Homolka SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín 141
21 Jakub Kratochvíl SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 136
22 Markéta Čechurová SPŠS a OA Kladno 135
23 Michal Krýl SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 133
24 Zdeněk Svoboda   132
25 Michal Mrázek Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora 127
26 Kristýna Sanická GVH Hořovice 126
27 Šimon Kircner Církevní gymnázium v Kutné Hoře 109
28 Lucie Červená SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o. 96

Jihočeský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jonáš Havelka Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
2 Dominik Černý Gymnázium Česká, České Budějovice 240
3 Matouš Vondrášek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
4 Jan Hátle Gymnázium Milevsko 240
5 Václav Kučina   240
6 Pavel Jakš Gymnázium Česká, České Budějovice 240
7 Jakub Ambroz Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
8 Jan Baron Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 240
9 Tomáš Velek Gymnázium, Český Krumlov 240
10 Nikola Karbusová Gymnázium Česká, České Budějovice 228
11 Štěpán Komárek Gymnázium Milevsko 228
12 Zbyněk Pípal Gymnázium Česká, České Budějovice 228
13 Jan Hrubeš Gymnázium, Český Krumlov 225
14 Markéta Placerová Gymnázium Česká, České Budějovice 220
15 David Hubač Gymnázium Písek 220
16 Tomáš Vojík   215
17 Kateřina Walterová Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk 213
18 Miroslav Průcha Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 211
19 Kateřina Brůžková Gymnázium Česká, České Budějovice 208
20 Kateřina Kovandová Gymnázium Milevsko 205
21 Filip Procházka Gymnázium Milevsko 200
22 Kateřina Černá Gymnázium Česká, České Budějovice 192
23 Eliška Kladívková Gymnázium, Český Krumlov 188
24 Adam Ječmínek Gymnázium Česká, České Budějovice 184
25 Jan Zikmund Gymnázium Česká, České Budějovice 183
26 Marek Maňásek Gymnázium Česká, České Budějovice 181
27 Kateřina Černá Gymnázium Milevsko 176
28 Jakub Řeřicha Gymnázium Milevsko 148
29 Denisa Nováková Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk 144

Plzeňský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Ondřej Sladký Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 240
2 Josef Hladil Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 240
3 Martin Mach Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 240
4 Vojtěch Breník Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 224
5 Adam Blažek Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 220
6 Jan Skuhra SŠINFIS Plzeň 220
7 Vojtěch Nováček Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 208
8 Dominik Farhan Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 208
9 Vojtěch Šafář Gymnázium Luďka Pika v Plzni 204
10 Karel Balej Gymnázium a SOŠ Rokycany 196
11 Hynek Varga Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 195
12 Eliška Pirnosová Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 188
13 Tomáš Schenk Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 188
14 Adam Hlas Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 184
15 Martina Houbová Gymnázium Sušice 176
16 Václav Mothejzík Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 170
17 Pavel Hovora SŠINFIS Plzeň 169
18 Ondřej Benda Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 169
19 Jakub Drenko SŠINFIS Plzeň 166
20 Martin Flídr Gymnázium a SOŠ Rokycany 152

Karlovarský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Struk SPŠ Ostrov, p.o. 240
2 Alexander Hulínský Gymnázium Sokolov a KVC 240
3 David Bolek Gymnázium Ostrov 228
4 Lukáš Beck SPŠ Ostrov, p.o. 225
5 Radim David Gymnázium Ostrov 224
6 Kateřina Čermáková Gymnázium Sokolov a KVC 220
7 Vojtěch Fárek Gymnázium Ostrov 177
8 Martin Řezáč GaSOŠ Chodov 172
9 Daniel Svojanovský Gymnázium Sokolov a KVC 162
10 Jakub Končal Gymnázium Sokolov a KVC 162
11 Pavel Poláček SPŠ Ostrov, p.o. 161
12 Dominik Bouda ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 148
13 David Žitný SPŠ Ostrov, p.o. 146
14 Ivo Kučera SPŠ Ostrov, p.o. 136
15 Jan Drozd ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 128
16 Vojtěch Hrib SPŠ Ostrov, p.o. 125
17 Jan Kropáček ISŠTE Sokolov, příspěvková organizace 111

Ústecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Tomáš Tyle Gymnázium Děčín 240
2 Filip Stehlík Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 240
3 Hung DO Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 220
4 Nicol Gavlíková Gymnázium Rumburk 213
5 Hana Němcová Podkrušnohorské gymnázium, Most 208
6 Miroslav David Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 204
7 Prokop Mikulášek Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 194
8 Michal Makuka SPŠS a OA Kadaň 192
9 Filip Padberg Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí nL 192
10 Jakub Phan Gymnázium Děčín 184
11 Jaroslav Nejedlý SSŠMEP, s. r. o., Most 181
12 Natálie Jirků Gymnázium Rumburk 180
13 Petr Paizker Gymnázium Rumburk 179
14 Denisa Schuldesová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 179
15 Filip Černohorský SSŠMEP, s. r. o., Most 178
16 Petr Kaštánek Gymnázium Rumburk 177
17 Ondřej Pavlas Gymnázium Rumburk 173
18 Vojtěch Novák Podkrušnohorské gymnázium, Most 153
19 Lada Krofingerová Gymnázium Lovosice 137
20 Jakub Machovec Podkrušnohorské gymnázium, Most 120
21 Tomáš Tajč VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 109
22 Jiří Němeček   106
23 Tereza Kobrzková Gymnázium Rumburk 91

Liberecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jakub  Pícha Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
2 Matěj Ptáček Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
3 Jakub Bůlfinek Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
4 Jakub Strašlipka Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 240
5 Tomáš Sláma Gymnázium Turnov 231
6 Michal Zikuda Gymnázium Turnov 225
7 Eliška Povolná Gymnázium Česká Lípa 224
8 Michal Medek Gymnázium Turnov 208
9 Jiří Liška Gymnázium Česká Lípa 208
10 David Janko SPŠSE a VOŠ, Liberec 205
11 Vojtěch Schreiner Gymnázium Česká Lípa 196
12 Jan Trégr Gymnázium Česká Lípa 188
13 Jaroslav Hořák Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 188
14 Ondřej Rethy SPŠSE a VOŠ, Liberec 181
15 Markéta Pavlíková Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 175
16 Vojtěch Vávra Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 172
17 Natálie Adamcová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 171
18 Veronika Hendrychová Gymnázium Turnov 169
19 Jakub Čejchan Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 165
20 Daniel Brotz Gymnázium F. X. Šaldy Liberec 152
21 Petr Duda SPŠSE a VOŠ, Liberec 140
22 Jan Kochánek SPŠSE a VOŠ, Liberec 120
23 Martin Soukup SPŠSE a VOŠ, Liberec 110
24 Josef Zátka Gymnázium Česká Lípa 106

Královéhradecký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Valentina Tomšů Gymnázium Jaroměř 240
2 Jana Možíšová Jiráskovo gymnázium Náchod 240
3 Jan Plot Biskupské gymnázium B. Balbína HK 228
4 Monika Kotyková Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 228
5 Alois Martínek Gymnázium Jaroměř 228
6 Kurt Hartmann Jiráskovo gymnázium Náchod 225
7 Michal Janata Zemědělská akademie Hořice 224
8 Tomáš Krtička SPŠS a OA Náchod 220
9 Martin Hrach Jiráskovo gymnázium Náchod 220
10 Benjamin Sichrovský Jiráskovo gymnázium Náchod 216
11 Pavlína Marková Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 193
12 Jakub Tegel Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka 182
13 Ondřej Kohout Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 181
14 Roman Vintoňak Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 177
15 Jiří Doležal Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 173
16 Jakub Ježek Jiráskovo gymnázium Náchod 173
17 Tereza Kinská Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové 168
18 Jan Řehounek SPŠS a OA Náchod 165
19 Matěj Ježek SPŠS a OA Náchod 164
20 Jan Pikman Jiráskovo gymnázium Náchod 164
21 Petr Semerák Jiráskovo gymnázium Náchod 163
22 Šárka Rückerová Zemědělská akademie Hořice 155
23 Michal Vacek SPŠS a OA Náchod 152
24 Aneta Vanická SPŠS a OA Náchod 150
25 Dominika Samková SPŠS a OA Náchod 146
26 Pavla Stříteská SPŠS a OA Náchod 125
27 Adéla Čápová SPŠS a OA Náchod 116
28 Radim Novotný SPŠS a OA Náchod 91

Pardubický kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Patrik Novotný SPŠE a VOŠ Pardubice 240
2 Magdaléna Bártová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 228
3 Tomáš Čapek SPŠE a VOŠ Pardubice 225
4 Ondřej Cach SPŠE a VOŠ Pardubice 224
5 Nela Kubelková Gymnázium Lanškroun 224
6 Michaela Kazdová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 224
7 Jakub Makarov Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 216
8 Jiří Falta DELTA SŠIE, Pardubice 213
9 Daniel Vaško SPŠE a VOŠ Pardubice 209
10 Tomáš Pavelka Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 208
11 Jan Čáp SPŠE a VOŠ Pardubice 204
12 Adam Motyčka OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 200
13 Václav Kobera SPŠE a VOŠ Pardubice 198
14 Robin Macháček DELTA SŠIE, Pardubice 191
15 Vojtěch Vlach Gymnázium Dr. Emila Holuba 189
16 Petr Hoffmann VOŠ a SŠT Česká Třebová 188
17 Martin Bureš Gymnázium Lanškroun 188
18 Matyáš Grof Gymnázium Lanškroun 178
19 Martin Ďuriš DELTA SŠIE, Pardubice 177
20 Jan Zrzavý SPŠE a VOŠ Pardubice 176
21 Martin Vach SPŠE a VOŠ Pardubice 168
22 Sabina Možiešíková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 164
23 Martin Skalický OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 157
24 Dominik Vágner SPŠE a VOŠ Pardubice 147
25 Tomáš Havránek   141
26 Jakub Tesařík DELTA SŠIE, Pardubice 138
27 Ondřej Senohrábek VOŠ a SŠT Česká Třebová 117
28 Anna Briolová Gymnázium Ústí nad Orlicí 113

Vysočina

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Zimen Gymnázium Jihlava 228
2 Zdeněk Kukla Gymnázium Jihlava 212
3 Ondřej Med Gymnázium Jihlava 208
4 Jan Šimůnek Gymnázium Havlíčkův Brod 208
5 Adam Drahozal Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec 208
6 Kryštof Veřtát Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 201
7 Tomáš Lát SŠ PTA Jihlava 196
8 Ondřej Mach Gymnázium Havlíčkův Brod 193
9 Aleš Cech Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 192
10 Vojtěch Brhlík Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 192
11 Roman Roubínek Gymnázium Havlíčkův Brod 192
12 Lukáš Weslý Gymnázium Jihlava 183
13 Robin Sitař Gymnázium Havlíčkův Brod 181
14 David Chocholatý SŠ PTA Jihlava 171
15 Petr Blažek SŠ PTA Jihlava 168
16 Radek Šerejch SŠ PTA Jihlava 168
17 David Kruba SPŠ Třebíč 160
18 Vít Horký SPŠ Třebíč 160
19 Willi Lazarov SPŠ Třebíč 160
20 Marek Šula SPŠ Třebíč 156
21 Jan Kopecký SŠ PTA Jihlava 148
22 Martin Žáček SŠ PTA Jihlava 140
23 Josef Kotoun SPŠ Třebíč 137
24 Lucie Čechová Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 136
25 Tomáš Bártů SŠ PTA Jihlava 134
26 Marek Dočekal SŠ PTA Jihlava 128
27 Kateřina Šebová SPŠ Třebíč 112
28 Kristýna Ficková SŠ PTA Jihlava 112
29 Patrik Šlouf SPŠ Třebíč 80

Jihomoravský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Jáchym Heroudek Gymnázium Matyáše Lercha Brno 240
2 Jan Rybka Gymnázium Brno, Vídeňská 240
3 Petr Dohnal Klvaňovo gymnázium Kyjov 240
4 Michaela Dunajová Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 240
5 Adam Buchta Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 240
6 Martin Borski Klvaňovo gymnázium Kyjov 228
7 Ondrej Herich Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče 220
8 Zdeněk Kunc Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 220
9 Jan Procházka Gymnázium Brno-Řečkovice 212
10 Samuel Popelář Gymnázium Brno, Vídeňská 212
11 Dalibor Kramář Gymnázium Brno-Řečkovice 208
12 Filip Černák Gymnázium a SOŠ Mikulov 205
13 Jakub Novák Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 204
14 Lukáš Vaněk SŠTE Brno, Olomoucká 61 204
15 Daniel Peřina Klvaňovo gymnázium Kyjov 197
16 Michal Pyšík Gymnázium Brno, Vídeňská 193
17 Patrik Crla   193
18 David Růžička Gymnázium Brno-Řečkovice 184
19 Petr Burian   181
20 Matěj Konopík Gymnázium Židlochovice 181
21 Jakub Šťastný Gymnázium Brno-Řečkovice 172
22 Klára Stříbrná Gymnázium Slovanské náměstí Brno 168
23 Adéla Felcmanová Gymnázium Židlochovice 161
24 Dominik Dinga   158
25 Daniel Nevřivý Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 156
26 Denisa Půčková Klvaňovo gymnázium Kyjov 145
27 Adam Chatrný Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 128
28 Lukáš Skála Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka 127

Olomoucký kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Martin Klimeš Gymnázium Zábřeh 240
2 Terezie Hrochová Gymnázium Zábřeh 240
3 Tomáš Pippal Gymnázium Olomouc - Hejčín 240
4 Adam Karásek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 240
5 Alena Orságová Gymnázium Šternberk 240
6 Jaromír Novák Gymnázium Zábřeh 225
7 Martin Hollas Gymnázium Hranice 220
8 Anna Langerová Gymnázium Zábřeh 220
9 Kryštof Kolčava Gymnázium Zábřeh 220
10 Denis Březina Gymnázium Zábřeh 220
11 Martin Flídr Gymnázium Zábřeh 220
12 Tuan Anh Nguyen Gymnázium Olomouc - Hejčín 212
13 Barbora Frýdová Gymnázium Zábřeh 208
14 David Šlesinger Gymnázium Hranice 205
15 Kamil Doubravský Gymnázium Zábřeh 200
16 Jakub Szymsza CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 193
17 Vojtěch Skopal CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově 192
18 Kamil Sláma Gymnázium Olomouc - Hejčín 189
19 Tomáš Žoužela Střední odborná škola Šumperk 181
20 Natálie Ziková Gymnázium Zábřeh 165
21 Petr Čagan Gymnázium Hranice 161
22 Martin Belfín Gymnázium Olomouc - Hejčín 160
23 Nikola Černohousová Gymnázium Zábřeh 138
24 Lucie Krušová Gymnázium Zábřeh 116

Zlínský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Eric Valčík Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 240
2 Jakub Turňa Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 240
3 Marek Mechl Střední průmyslová škola Zlín 240
4 Kryštof Jasenský Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 240
5 Jan Vlk Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 225
6 Petr Molek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 224
7 Miroslav Budík Obchodní akademie Uherské Hradiště 224
8 Jiří Blaha Gymnázium Uherské Hradiště 220
9 Marek Lukášík Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 220
10 Kateřina Šišková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 219
11 Martin Pospíšilík Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 208
12 Matouš Cimala Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod 208
13 Michal Berky Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 208
14 Marek Dolanský Obchodoní Akademie Valašské Mezižíčí 204
15 Matěj Buráň Gymnázium Uherské Hradiště 189
16 Matěj Škarka Střední průmyslová škola Zlín 188
17 Marian Uherka Gymnázium Uherské Hradiště 185
18 Matyáš Holub Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 172
19 Jiří Skopal Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 157
20 Iva Matulíková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 153
21 Martin Reisch Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 153
22 Jakub Lysák Střední průmyslová škola Zlín 132
23 Radek Žák Střední průmyslová škola Zlín 130

Moravskoslezský kraj

Pořadí Jméno Příjmení Škola Body
1 Tomáš Raunig Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 240
2 Karel Chwistek Mendelovo gymnázium Opava 240
3 Lenka Kopfová Mendelovo gymnázium Opava 240
4 Filip Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 240
5 David Kubíček Gymnázium Ostrava - Zábřeh 240
6 Marek Prudil Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 240
7 Tadeáš Wilczek Gymnázium Fr. Živného, Bohumín 228
8 Ondřej Kozelský Gymnázium Ostrava - Zábřeh 225
9 Marie Lašinská SPŠ elektrotech. a informatiky Ostrava 225
10 Ondřej Wrzecionko Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 224
11 Ondřej Chlubna Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 220
12 Jan Papesch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 216
13 Pavlína Smolková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba 216
14 Tereza Čermáková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 213
15 David Fedor Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 208
16 Jakub Pernický   208
17 Dominik Stejskal Gymnázium Krnov 208
18 Matěj Palm Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 208
19 Kristýna Mašková Gymnázium, Havířov-Podlesí 208
20 Matěj Barč Gymnázium Ostrava - Zábřeh 204
21 Jiří Brablec Mendelovo gymnázium Opava 188
22 Kristián Kubenka Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 188
23 Vojtěch Kielkovský Gymnázium a Obchodní akademie Orlová 185
24 Mariana Zaškolná Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka 169
25 Julie Suchánková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 146
26 Daniel Buroň Matiční gymnázium, Ostrava 137
27 Miriam Gajdušková Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 126

 

O pořadí při stejném počtu dosažených bodů rozhodoval čas. Pokud měli soutěžící také totožný čas (nejčastěji vyčerpáním limitu 60 minut), bylo jim přiděleno náhodné pořadí.

Vítězům blahopřejeme!

 

30. 1. 2019

Aktuálně

30. 1. 16:00 Byly zveřejněny konečné výsledky ústředního kola kategorie Senior.

Děkujeme účastníkům za předvedené výkony a především organizátorům v krajských výborech za realizaci kola.

Přihlášení

Učitel - školní koordinátor: ------------------------------------------- Nová škola - koordinátor:
Registrovat

Soutěž podpořili

Generální partneři:

Nadace RSJ

Web4U logo

 

Partneři:

Jednota školských informatiků

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity

Pedagogická fakulta TU Liberec